Daniel - odzież kolarska

Agnieszka Szpocińska najlepsza w Pucharze Czech, podium Droździok w Austrii

Marlena Drożdziok (Scott Eurocycles) oraz Agnieszka Szpocińska (Hurom Kellys Team) świetnie zaprezentowały się w Pucharach Austrii oraz Czech w kolarstwie górskim cross-country.

Droździok zajęła drugie miejsce na ASVÖ Österreich Mountainbike Grand Prix (C1), przegrywając po ciężkiej walce z mistrzynią Austrii Elizabeth Osl (Ghost Factory Racing). Trzecia na metę wpadła natomiast mistrzyni Słowacji - Janka Keseg Stevkova (Outsiterz).

Ścigająca się na co dzień na Wyspach Brytyjskich Polka tym samym zwyciężyła w rywalizacji zawodniczek poniżej lat 23. Na 9. miejscu do mety dotarła za to Dagmara Drabik (KS AZS AWF Katowice).

W czeskim Bedrichovie zaliczany do Pucharu Czech wyścig juniorek wygrała Agnieszka Szpocińska, pokonując o niecałą minutę Janę Tesarovą (Moravec Team) oraz Terezę Vanickovą (IVAR-CS Author Team).

W wyścigu elity kobiet na 5. miejscu do mety dotarła Magdalena Sadłecka (Kaczmarek Electric), a dwie pozycje niżej Paula Gorycka (Struby-BIXS Team). 5. miejsce w gronie juniorek młodszych zajęła z kolei Matylda Szczecińska, reprezentująca WKK Warszawa.

W wyścigu juniorów ósmy na metę przyjechał Arkadiusz Mirek (Bieniasz Bike), a jego klubowy kolega - Łukasz Helizanowicz - uplasował się na 7. miejscu wśród juniorów młodszych. W wyścigu elity mężczyzn jednym Polakiem był Maciej Jeziorski (Romet Racing Team), który uplasował się na 11. pozycji.

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając błędny fragment tekstu i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

2 Comments

 1. alj

  25 czerwca 2017, 20:59 o 20:59

  Bardzo ładna kobieta.

  • Mao

   12 lipca 2017, 01:53 o 01:53

   To jest ładne? Wyjątkowo parszywy gust,,,

%d bloggers like this:

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: