Kategorie: Konkursy

Rozwiązanie konkursu "Giro d'Italia"

Zwycięzcami dwóch książek "Giro d'Italia" w konkursie zostali...

Pan Grzegorz z Opola i Pani Barbara z Bytomia. Oboje nadesłali swoje typy miejsca zajętego przez najwyżej sklasyfikowanego kolarza CCC Sprandi Polkowice jeszcze 25 maja. Najlepszym zawodnikiem "pomarańczowych" okazał się Jan Hirt, który w klasyfikacji generalnej wywalczył 12. miejsce.

Wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie serdecznie dziękujemy i już zapraszamy do kolejnych zabaw. Recenzja książki, którą jako nagrodę ufundowało Wydawnictwo SQN jest dostępna tutaj.

Jakub Zimoch

Recent Posts

Kalendarz Przełajowego Pucharu Świata 2020/2021

Jedenaście odsłon, pięć krajów. Przełajowy Puchar Świata ma nowy kalendarz, zmodyfikowany w obliczu ograniczeń w organizacji masowych w dobie pandemii.

5 lipca 2020, 14:24

Czarna sobota

Tragicznie zakończył się pierwszy po koronawirusowej przerwie wyścig w Belgii. Na trasie zmarł jeden z uczestników Niels De Vriendt.

4 lipca 2020, 21:40

Mistrzostwa USA i Wielkiej Brytanii odwołane

Organizacje zarządzające kolarskimi imprezami w Stanach Zjednoczonych oraz Wielkiej Brytanii poinformowały o odwołaniu większości imprez mistrzowskich zaplanowanych na sezon 2020.…

4 lipca 2020, 14:49

Rowerem na samolot. Carapaz planuje nietypową podróż do Europy

Richard Carapaz i Jhonatan Narváez nie przeładują walizek. Nie chodzi tym razem o regulacje linii lotniczych, a o drogę, jaką…

4 lipca 2020, 11:06

Nairo Quintana potrącony przez samochód

Nairo Quintana został potrącony przez samochód podczas treningu, poinformowała ekipa Arkea-Samsic. Lider francuskiego zespołu z kolizji wyszedł bez poważniejszych obrażeń.

4 lipca 2020, 08:05

Vuelta a Burgos 2020. Bennett i Evenepoel w akcji

Sam Bennett i Remco Evenepoel poprowadzą zespół Deceuninck-Quick-Step w pierwszym wyścigu wznowionego sezonu: Vuelta a Burgos.

4 lipca 2020, 07:31