Riejanne Markus (WM3 Pro Cycling) wygrała pierwszy etap wyścigu u naszych południowych sąsiadów – Gracia Orlova.
22-letnia Holenderka jako pierwsza minęła linię mety, znacząc zupełną dominację swojego zespołu na czeskich szosach. Podium deszczowego dnia dopełniły jej drużynowe koleżanki – Annouska Koster i Moniek Tenniglo.
9. miejsce zajęła najlepsza z Polek – Alicja Ratajczak (Reprezentacja Polski).
1. Riejanne Markus (WM3 Pro Cycling) 3:01:53
2. Annouska Koster (WM3 Pro Cycling) 00:24
3. Moniek Tenniglo (WM3 Pro Cycling) 00:47
4. Christina Perchtold (Reprezentacja Austrii) 01:01
5. Valentina Scandolara (WM3 Pro Cycling) 02:11
6. Jarmila Machacova (Dukla Praha) 02:12
7. Hanna Nilsson (Reprezentacja Szwecji)
8. Martina Ritter (Reprezentacja Austrii)
9. Alicja Ratajczak (Reprezentacja Polski) 02:16
10. Anastazja Iakovenko (Reprezentacja Rosji) 02:19
11. Daria Pikulik (Reprezentacja Polski)
...
16. Katarzyna Wilkos (MAT Atom Deweloper) 02:41
24. Ewelina Szybiak (MAT Atom Deweloper) 06:56
27. Martyna Klekot (TKK Pacific Nestle Fitness) 07:01
28. Nikol Płosaj (Reprezentacja Polski) 07:03
36. Karolina Perekitko (TKK Pacific Nestle Fitness)
42. Aurela Nerlo (MAT Atom Deweloper)
44. Marta Lach (MAT Atom Deweloper) 07:33
55. Patrycja Lorkowska (MAT Atom Deweloper) 07:35
90. Natalia Nowotarska (TKK Pacific Nestle Fitness) 15:22
96. Dorota Przęzak (Reprezentacja Polski) 15:27
102. Edyta Jasińska (TKK Pacific Nestle Fitness) 15:39
123. Natalia Rutkowska (TKK Pacific Nestle Fitness) 26:11
DNF Monika Graczewska (Reprezentacja Polski)
DNF Weronika Humelt (Reprezentacja Polski)
DNF Agnieszka Bacińska (MAT Atom Deweloper)
DNF Anna Plichta (WM3 Pro Cycling)
1. Riejanne Markus (WM3 Pro Cycling) 3:01:37
2. Annouska Koster (WM3 Pro Cycling) 00:34
3. Moniek Tenniglo (WM3 Pro Cycling) 00:57
4. Christina Perchtold (Reprezentacja Austrii) 01:16
5. Valentina Scandolara (WM3 Pro Cycling) 02:27
6. Jarmila Machacova (Dukla Praha)
7. Hanna Nilsson (Reprezentacja Szwecji) 02:28
8. Martina Ritter (Reprezentacja Austrii)
9. Alicja Ratajczak (Reprezentacja Polski) 02:32
10. Anastazja Iakovenko (Reprezentacja Rosji) 02:35
11. Daria Pikulik (Reprezentacja Polski)
...
16. Katarzyna Wilkos (MAT Atom Deweloper) 02:57
24. Ewelina Szybiak (MAT Atom Deweloper) 07:12
27. Martyna Klekot (TKK Pacific Nestle Fitness) 07:17
28. Nikol Płosaj (Reprezentacja Polski) 07:19
36. Karolina Perekitko (TKK Pacific Nestle Fitness)
42. Aurela Nerlo (MAT Atom Deweloper)
44. Marta Lach (MAT Atom Deweloper) 07:49
55. Patrycja Lorkowska (MAT Atom Deweloper) 07:51
90. Natalia Nowotarska (TKK Pacific Nestle Fitness) 15:38
96. Dorota Przęzak (Reprezentacja Polski) 15:43
102. Edyta Jasińska (TKK Pacific Nestle Fitness) 15:55
123. Natalia Rutkowska (TKK Pacific Nestle Fitness) 26:27
Łukasz Jaskólski
27 kwietnia 2017, 19:36 o 19:36
Tak trochę do Sagana podobna. 😀
Czarek Kołodziejski
27 kwietnia 2017, 19:48 o 19:48
kilku zawodniczek mi tu brakuje…. 🙂
rowery.org
27 kwietnia 2017, 20:21 o 20:21
Dodane, pardon!