Paweł Charucki zamyka skład Domin Sport

Paweł Charucki podpisał kontrakt z polskim zespołem kontynentalnym Domin Sport.

28-letni zawodnik, który w sezonie 2016 reprezentował barwy grupy Verva-Activejet, jest dziesiątym i ostatnim zawodnikiem, który w tym roku trafi do ekipy Andrzeja Domina. Charucki w grupie tej ścigał się już w sezonie 2015.

Andrzej Domin i Henryk Charucki - tych dwóch panów sprawiło, że podpisałem kontrakt z ekipą Domin Sport. Dziękuje im bardzo za wiarę i wsparcie, które po rozpadzie Verva ActiveJet Team było niezbędne do spokojnego przygotowania się do sezonu. Drużyna Domin Sport jest mi dobrze znana. Świetni zawodnicy, obsługa i zaplecze teamu pozwalają z optymizmem patrzeć w przyszłość. Bardzo dziękuję mojej poprzedniej ekipie Verva ActiveJet za wspaniały sezon spędzony razem

- czytamy w wypowiedzi zawodnika w oficjalnym komunikacie zespołu.

Charucki w ubiegłym roku na koncie zapisał 3. miejsca w Memoriale Grundmanna i Wizowskiego (1.2), a także Koronie Kocich Gór i Doliny Baryczy (1.2).

W składzie ekipy Domin Sport w sezonie 2017 obok Charuckiego znaleźli się Jarosław Marycz i Paweł Bernas, Artur Detko, Kacper Gronkiewicz, Adrian Kucharek, Patryk Kostecki, Jarosław Rębiewski, Piotr Skarżyński i Kamil Zieliński.

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając błędny fragment tekstu i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: