Łotysz Toms Skujiņš (Cannondale-Drapac) wygrał drugi etap wyścigu Settimana Coppi e Bartali i został nowym liderem imprezy.
25-latek na górskim etapie okazał się lepszy od Francuza Arnolda Jeannessona (Fortuneo-Vital Concept) oraz Włocha Matteo Busato (Wilier Triestina).
Kolarz z Łotwy w klasyfikacji generalnej objął prowadzenie przed Francuzem Lilianem Calmejanem (Direct Energie) oraz Kolumbijczykiem Eganem Bernalem (Androni Sidermec Botecchia).
1 Toms Skujiņš (Lat) Cannondale-Drapac 3:31:26
2 Arnold Jeannesson (Fra) Fortuneo - Vital Concept 00:07
3 Matteo Busato (Ita) Wilier Triestina
4 Jaime Roson (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
5 Eduardo Sepulveda (Arg) Fortuneo - Vital Concept
6 Egan Bernal (Col) Androni Sidermec Botecchia
7 Kirill Pozdnyakov (Rus) Synergy Baku Cycling Project
8 Danilo Celano (Ita) Amore & Vita - Selle SMP p/b Fondriest
9 Rodolfo Torres Agudelo (Col) Androni Sidermec Bottecchia 00:14
10 Mauro Finetto (Ita) Delko Marseille Provence KTM 00:26
11 Marco Canola (Ita) Nippo - Vini Fantini
12 Manuel Senni (Ita) BMC Racing Team 00:33
13 Lilian Calmejane (Fra) Direct Energie
14 Nicola Gaffurini (Ita) San Sangemini - MG. K Vis 01:12
15 Antonio Parrinello (Ita) GM Europa Ovini
16 Florian Vachon (Fra) Fortuneo - Vital Concept
17 Dmitrii Strakhov (Rus) Lokosphinx
18 Romain Sicard (Fra) Direct Energie 01:15
19 Serge Pauwels (Bel) Dimension Data
20 Aristobulo Cala Cala (Col) Bicicletas Strongman
21 Ian Boswell (USA) Team Sky
22 Ivan Santaromita (Ita) Nippo - Vini Fantini
23 Merhawi Kudus (Eri) Dimension Data
24 Kenny Elissonde (Fra) Team Sky
25 Daniel Andres Rozo Velez (Col) Bicicletas Strongman 01:21
26 Jonathan Caicedo Cepeda (Ecu) Bicicletas Strongman 01:27
27 Tao Geoghegan Hart (GBr) Team Sky 01:54
28 Mattia Cattaneo (Ita) Androni Sidermec Botecchia 02:04
29 Michele Gazzara (Ita) San Sangemini - MG. K Vis 02:35
30 Marco Zamparella (Ita) Amore & Vita - Selle SMP p/b Fondriest 02:57
31 Antonio Di Sante (Ita) GM Europa Ovini
32 Yonder Godoy (Ven) Wilier Triestina 02:59
33 Edoardo Zardini (Ita) Bardiani CSF 03:01
34 Davide Orrico (Ita) San Sangemini - MG. K Vis 03:03
35 Daniel Martinez (Col) Wilier Triestina 03:04
36 Ildar Arslanov (Rus) Gazprom - Rusvelo 03:19
37 Fabio Tomassini (Ita) D'Amico Utensilnord 03:31
38 Nathan Brown (USA) Cannondale-Drapac 04:16
39 Fabricio Ferrari (Uru) Caja Rural-Seguros RGA
40 Alexander Aranburu (Spa) Caja Rural - Seguros RGA
41 Jonathan Lastra (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
42 Alessandro Bisolti (Ita) Nippo - Vini Fantini 06:17
43 Paolo Baccio (Ita) Reprezentacja Włoch
44 Romain Hardy (Fra) Fortuneo - Vital Concept 06:26
45 Maxime Bouet (Fra) Fortuneo - Vital Concept
46 Nicola Conci (Ita) Reprezentacja Włoch
47 Francesco Manuel Bongiorno (Ita) San Sangemini - MG. K Vis
48 Jonathan Hivert (Fra) Direct Energie
49 Davide Pacchiardo (Ita) GM Europa Ovini 06:30
50 Sebastian Schšnberger (Aut) Tirol Cycling Team 07:38
51 Francesco Gavazzi (Ita) Androni Sidermec Botecchia 07:40
52 James Knox (GBr) Team Wiggins 07:49
53 Redi Halilaj (Alb) Amore & Vita - Selle SMP p/b Fondriest 08:00
54 Pierpaolo Ficara (Ita) Amore & Vita - Selle SMP p/b Fondriest 08:10
55 Alexander Evtushenko (Rus) Lokosphinx 08:14
56 Stefano Pirazzi (Ita) Bardiani CSF 08:36
57 Eduard Vorganov (Rus) Minsk Cycling Club
58 Marco Frapporti (Ita) Androni Sidermec Botecchia
59 Giovanni Carboni (Ita) Reprezentacja Włoch 09:27
60 Ryan Gibbons (RSA) Dimension Data
61 Lorenzo Rota (Ita) Bardiani CSF
62 Zahiri Abderrahim (Mar) Unieuro Trevigiani - Hemus 1896
63 Daniel Savini (Ita) Reprezentacja Włoch
64 Simone Ravanelli (Ita) Unieuro Trevigiani - Hemus 1896
65 Paolo Toto (Ita) San Sangemini - MG. K Vis
66 Jan Tratnik (Slo) CCC Sprandi Polkowice
67 Steven Calderon Porras (Col) Bicicletas Strongman
68 Artem Nych (Rus) Gazprom - Rusvelo
69 Filippo Pozzato (Ita) Wilier Triestina
70 Alexander Vdovin (Rus) Lokosphinx
71 Ilia Koshevoy (Blr) Wilier Triestina
72 Jonathan Stil Millan Ayala (Col) Bicicletas Strongman
73 Oscar Eduardo Sanchez Guarin (Col) Bicicletas Strongman
74 David Lopez (Spa) Team Sky 09:37
75 Joe Dombrowski (USA) Cannondale-Drapac
76 Brice Feillu (Fra) Fortuneo - Vital Concept
77 Igor Anton (Spa) Dimension Data 12:15
78 Omar Fraile (Spa) Dimension Data
79 Federico Canuti (Ita) D'Amico Utensilnord
80 Armindo Fonseca (Fra) Fortuneo - Vital Concept
81 Perrig Quemeneur (Fra) Direct Energie 16:22
82 Angelo Tulik (Fra) Direct Energie
83 Scott Davies (GBr) Team Wiggins
84 Julen Amezqueta (Spa) Wilier Triestina
85 Jonas Koch (Ger) CCC Sprandi Polkowice
86 Branislau Samoilau (Blr) CCC Sprandi Polkowice
87 Ivan Rovny (Rus) Gazprom - Rusvelo
88 Alexander Foliforov (Rus) Gazprom Ð Rusvelo
89 Marco Bernardinetti (Ita) Amore & Vita - Selle SMP p/b Fondriest
90 Adrian Kurek (Pol) CCC Sprandi Polkowice
91 Tom-Jelte Slagter (Ned) Cannondale-Drapac 17:32
92 Josip Rumac (Cro) Synergy Baku Cycling Project 17:33
93 Matteo Rotondi (Ita) GM Europa Ovini 17:35
94 Stanislau Bazhkou (Blr) Minsk Cycling Club
95 Elia Viviani (Ita) Team Sky
96 Michele Scartezzini (Ita) San Sangemini - MG. K Vis
97 Elgun Alizada (Aze) Synergy Baku Cycling Project
98 Niccolo' Salvietti (Ita) San Sangemini - MG. K Vis
99 Simone Bernardini (Ita) San Sangemini - MG. K Vis
100 Sebastian Caro Monroy (Col) D'Amico Utensilnord
101 Adriano Brogi (Ita) GM Europa Ovini
102 Dmitrii Sokolov (Rus) Lokosphinx
103 Matthias Krizek (Aut) Tirol Cycling Team
104 Andrea Ruscetta (Ita) GM Europa Ovini
105 Laurent Pichon (Fra) Fortuneo - Vital Concept
106 Giulio Ciccone (Ita) Bardiani CSF
107 Brian Nauleau (Fra) Direct Energie
108 Oleksandr Prevar (Ukr) Kolss Cycling Team
109 Mattia Frapporti (Ita) Androni Sidermec Botecchia 17:46
110 Thomas Boudat (Fra) Direct Energie 17:48
111 Josu Zabala (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
112 Nikolay Mihaylov (Bul) CCC Sprandi Polkowice
113 Didier Alexander Sastoque Pulido (Col) Bicicletas Strongman
114 Oleksandr Polivoda (Ukr) Kolss Cycling Team
115 Jon Irisarri (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
116 Adrien Niyonshuti (Rwa) Dimension Data
117 Massimo Rosa (Ita) Reprezentacja Włoch
118 Sergio Vega Merodio (Spa) Unieuro Trevigiani - Hemus 1896
119 Sergey Vdovin (Rus) Lokosphinx
120 Vincenzo Albanese (Ita) Bardiani CSF 17:53
121 Marco Tizza (Ita) GM Europa Ovini
122 Ettore Carlini (Ita) D'Amico Utensilnord 17:55
123 Nicola Genovese (Ita) D'Amico Utensilnord 23:06
124 Eduard Grosu (Rom) Nippo - Vini Fantini
125 Nicolas Samparisi (Ita) D'Amico Utensilnord
126 Davide Ballerini (Ita) Androni Sidermec Botecchia
127 Mattia Viel (Ita) Unieuro Trevigiani - Hemus 1896
128 Vitaliy Buts (Ukr) Kolss Cycling Team
129 Elchin Asadov (Aze) Synergy Baku Cycling Project
130 Mihail Mihaylov (Bul) Unieuro Trevigiani - Hemus 1896
131 Andrii Bratashchuk (Ukr) Kolss Cycling Team
132 Filippo Fortin (Ita) Tirol Cycling Team
133 Llibert Sendros Juve (Spa) Kolss Cycling Team
134 Clemens Fankhauser (Aut) Tirol Cycling Team
135 Patrick Gamper (Aut) Tirol Cycling Team
136 Benjamin Brkic (Aut) Tirol Cycling Team
137 Reinardt Janse Van Rensburg (RSA) Dimension Data
138 Iuri Filosi (Ita) Nippo - Vini Fantini
139 Yauhen Sobal (Blr) Minsk Cycling Club
140 Artem Samolenkov (Rus) Lokosphinx
141 Maximilian Kuen (Aut) Tirol Cycling Team
142 Matteo Malucelli (Ita) Androni Sidermec Botecchia
143 Jaco Venter (RSA) Dimension Data
144 Marcin Białoblocki (Pol) CCC Sprandi Polkowice
145 Kanstantsin Klimiankou (Blr) Minsk Cycling Club
146 Besmir Banushi (Alb) Amore & Vita - Selle SMP p/b Fondriest
147 Jonathan Dibben (GBr) Team Sky
148 Mamyr Stash (Rus) Lokosphinx
149 Christopher Latham (GBr) Team Wiggins
150 William Clarke (Aus) Cannondale-Drapac
151 Samir Jabrayilov (Aze) Synergy Baku Cycling Project
152 German Nicolas Tivani Perez (Arg) Unieuro Trevigiani - Hemus 1896
153 Michael Thompson (GBr) Team Wiggins
154 Taylor Phinney (USA) Cannondale-Drapac
155 Michael O'Loughlin (Irl) Team Wiggins
156 Juan Sebastian Tamayo Martinez (Col) Bicicletas Strongman
157 Enver Asanov (Aze) Synergy Baku Cycling Project
158 Justin Oien (USA) Caja Rural-Seguros RGA
159 Uri Martins Sandoval (Mex) Amore & Vita - Selle SMP p/b Fondriest
160 Simone Sterbini (Ita) Bardiani CSF
161 Oliver Wood (GBr) Team Wiggins
162 Rafael Reis (Por) Caja Rural-Seguros RGA
163 Yovcho Yovchev (Bul) Amore & Vita - Selle SMP p/b Fondriest
164 Thomas Voeckler (Fra) Direct Energie
165 Frantisek Sisr (Cze) CCC Sprandi Polkowice
166 Marco Maronese (Ita) Bardiani CSF 23:55
167 Manuel Belletti (Ita) Wilier Triestina 24:02
168 Raman Ramanau (Blr) Minsk Cycling Club 27:59
169 Andriy Vasylyuk (Ukr) Kolss Cycling Team
170 Jakub Mareczko (Ita) Wilier Triestina 28:01
171 Jose Viejo Redondo (Spa) Unieuro Trevigiani - Hemus 1896
172 Alessio Brugna (Ita) Reprezentacja Włoch
173 Dylan Kerfoot-Robson (GBr) Team Wiggins
174 Angelo Raffaele (Ita) D'Amico Utensilnord
175 Sebastian Lander (Den) GM Europa Ovini
176 Siarhei Papok (Blr) Minsk Cycling Club
177 Marco Molteni (Ita) Unieuro Trevigiani - Hemus 1896
178 Vasyl Malynivskyi (Ukr) Kolss Cycling Team
179 Sergey Firsanov (Rus) Gazprom - Rusvelo
180 Hideto Nakane (Jpn) Nippo - Vini Fantini
181 Aleh Ahiyevich (Blr) Minsk Cycling Club
182 Oleksandr Golovash (Ukr) Minsk Cycling Club
183 Mykhaylo Kononenko (Ukr) Kolss Cycling Team 28:05
184 Alan Banaszek (Pol) CCC Sprandi Polkowice
185 Lawson Craddock (USA) Cannondale-Drapac 30:41
186 Leonardo Fedrigo (Ita) Team Wiggins 31:27
DNF Anton Vorobyev (Rus) Gazprom - Rusvelo
DNF Giacomo Berlato (Ita) Nippo - Vini Fantini
DNF Angelo Vitiello (Ita) D'Amico Utensilnord
DNF Ismail Iliasov (Aze) Synergy Baku Cycling Project
1 Toms Skujiņš (Lat) Cannondale-Drapac 5:55:23
2 Lilian Calmejane (Fra) Direct Energie 00:16
3 Egan Bernal (Col) Androni Sidermec Botecchia 00:17
4 Rodolfo Torres Agudelo (Col) Androni Sidermec Botecchia 00:24
5 Jaime Roson (Spa) Caja Rural-Seguros RGA 00:37
6 Arnold Jeannesson (Fra) Fortuneo - Vital Concept 00:52
7 Marco Canola (Ita) Nippo - Vini Fantini 00:55
8 Mauro Finetto (Ita) Delko Marseille Provence KTM 01:03
9 Manuel Senni (Ita) BMC Racing Team 01:10
10 Ian Boswell (USA) Team Sky
11 Romain Sicard (Fra) Direct Energie 01:21
12 Merhawi Kudus (Eri) Dimension Data 01:23
13 Kirill Pozdnyakov (Rus) Synergy Baku Cycling Project
14 Nicola Gaffurini (Ita) San Sangemini - MG. K Vis 01:33
15 Dmitrii Strakhov (Rus) Lokosphinx 01:34
16 Florian Vachon (Fra) Fortuneo - Vital Concept 01:39
17 Ivan Santaromita (Ita) Nippo - Vini Fantini 01:44
18 Tao Geoghegan Hart (GBr) Team Sky 01:49
19 Serge Pauwels (Bel) Dimension Data 01:52
20 Matteo Busato (Ita) Wilier Triestina 02:00
21 Kenny Elissonde (Fra) Team Sky 02:05
22 Eduardo Sepulveda (Arg) Fortuneo - Vital Concept 02:09
23 Mattia Cattaneo (Ita) Androni Sidermec Botecchia 02:14
24 Daniel Andres Rozo Velez (Col) Bicicletas Strongman 02:17
25 Michele Gazzara (Ita) San Sangemini - MG. K Vis 02:56
26 Yonder Godoy (Ven) Wilier Triestina 03:56
27 Antonio Di Sante (Ita) GM Europa Ovini 04:02
28 Ildar Arslanov (Rus) Gazprom - Rusvelo 04:04
29 Edoardo Zardini (Ita) Bardiani CSF 04:18
30 Fabio Tomassini (Ita) D'Amico Utensilnord 04:40
31 Davide Orrico (Ita) San Sangemini - MG. K Vis 04:55
32 Jonathan Lastra (Spa) Caja Rural-Seguros RGA 05:04
33 Alexander Aranburu (Spa) Caja Rural - Seguros RGA
34 Fabricio Ferrari (Uru) Caja Rural-Seguros RGA 05:16
35 Daniel Martinez (Col) Wilier Triestina 05:19
36 Jonathan Caicedo Cepeda (Ecu) Bicicletas Strongman 05:27
37 Danilo Celano (Ita) Amore & Vita - Selle SMP p/b Fondriest 06:21
38 Aristobulo Cala Cala (Col) Bicicletas Strongman 06:23
39 Antonio Parrinello (Ita) GM Europa Ovini 06:51
40 Paolo Baccio (Ita) Reprezentacja Włoch 06:54
41 Jonathan Hivert (Fra) Direct Energie 06:55
42 Francesco Manuel Bongiorno (Ita) San Sangemini - MG. K Vis 07:04
43 Maxime Bouet (Fra) Fortuneo - Vital Concept 07:17
44 Alessandro Bisolti (Ita) Nippo - Vini Fantini 07:20
45 Nicola Conci (Ita) Reprezentacja Włoch 07:22
46 Francesco Gavazzi (Ita) Androni Sidermec Botecchia 08:02
47 Sebastian Schšnberger (Aut) Tirol Cycling Team 08:22
48 Alexander Evtushenko (Rus) Lokosphinx 08:36
49 Marco Frapporti (Ita) Androni Sidermec Botecchia 08:58
50 Marco Zamparella (Ita) Amore & Vita - Selle SMP p/b Fondriest 09:01
51 Pierpaolo Ficara (Ita) Amore & Vita - Selle SMP p/b Fondriest 09:17
52 Jan Tratnik (Slo) CCC Sprandi Polkowice 09:20
53 James Knox (GBr) Team Wiggins 09:21
54 Eduard Vorganov (Rus) Minsk Cycling Club 09:22
55 Ryan Gibbons (RSA) Dimension Data 09:35
56 Paolo Toto (Ita) San Sangemini - MG. K Vis 09:48
57 Giovanni Carboni (Ita) Reprezentacja Włoch 10:06
58 Daniel Savini (Ita) Reprezentacja Włoch 10:23
59 Filippo Pozzato (Ita) Wilier Triestina 10:24
60 Lorenzo Rota (Ita) Bardiani CSF 10:29
61 Simone Ravanelli (Ita) Unieuro Trevigiani - Hemus 1896 10:35
62 Joe Dombrowski (USA) Cannondale-Drapac 10:37
63 Romain Hardy (Fra) Fortuneo - Vital Concept 10:40
64 Artem Nych (Rus) Gazprom - Rusvelo 10:54
65 Nathan Brown (USA) Cannondale-Drapac 10:37
66 Steven Calderon Porras (Col) Bicicletas Strongman 11:32
67 Jonathan Stil Millan Ayala (Col) Bicicletas Strongman
68 Brice Feillu (Fra) Fortuneo - Vital Concept 11:39
69 Davide Pacchiardo (Ita) GM Europa Ovini 12:09
70 Omar Fraile (Spa) Dimension Data 12:23
71 Oscar Eduardo Sanchez Guarin (Col) Bicicletas Strongman 12:25
72 Stefano Pirazzi (Ita) Bardiani CSF 12:56
73 Armindo Fonseca (Fra) Fortuneo - Vital Concept 13:12
74 Zahiri Abderrahim (Mar) Unieuro Trevigiani - Hemus 1896 13:31
75 Redi Halilaj (Alb) Amore & Vita - Selle SMP p/b Fondriest 13:54
76 Federico Canuti (Ita) D'Amico Utensilnord 14:42
77 David Lopez (Spa) Team Sky 15:01
78 Alexander Vdovin (Rus) Lokosphinx 15:03
79 Ilia Koshevoy (Blr) Wilier Triestina 15:05
80 Igor Anton (Spa) Dimension Data 16:10
81 Adrian Kurek (Pol) CCC Sprandi Polkowice 16:15
82 Jonas Koch (Ger) CCC Sprandi Polkowice 16:38
83 Scott Davies (GBr) Team Wiggins 16:47
84 Angelo Tulik (Fra) Direct Energie 16:51
85 Elia Viviani (Ita) Team Sky 17:28
86 Marco Bernardinetti (Ita) Amore & Vita-Selle SMP p/b Fondriest 17:32
87 Laurent Pichon (Fra) Fortuneo - Vital Concept 17:37
88 Ivan Rovny (Rus) Gazprom - Rusvelo 17:49
89 Dmitrii Sokolov (Rus) Lokosphinx 17:57
90 Nikolay Mihaylov (Bul) CCC Sprandi Polkowice 18:04
91 Tom-Jelte Slagter (Ned) Cannondale-Drapac 18:11
92 Stanislau Bazhkou (Blr) Minsk Cycling Club 18:23
93 Giulio Ciccone (Ita) Bardiani CSF 18:52
94 Jon Irisarri (Spa) Caja Rural-Seguros RGA 19:01
95 Thomas Boudat (Fra) Direct Energie 19:08
96 Ettore Carlini (Ita) D'Amico Utensilnord 19:40
97 Perrig Quemeneur (Fra) Direct Energie 20:09
98 Josip Rumac (Cro) Synergy Baku Cycling Project 20:35
99 Julen Amezqueta (Spa) Wilier Triestina 20:37
100 Oleksandr Prevar (Ukr) Kolss Cycling Team 20:38
101 Branislau Samoilau (Blr) CCC Sprandi Polkowice 20:49
102 Mattia Frapporti (Ita) Androni Sidermec Botecchia 21:12
103 Brian Nauleau (Fra) Direct Energie 21:22
104 Matthias Krizek (Aut) Tirol Cycling Team 21:23
105 Alexander Foliforov (Rus) Gazprom - Rusvelo 21:41
106 Massimo Rosa (Ita) Reprezentacja Włoch 21:50
107 Adrien Niyonshuti (Rwa) Dimension Data 22:00
108 Josu Zabala (Spa) Caja Rural-Seguros RGA 22:02
109 Marco Tizza (Ita) GM Europa Ovini 23:04
110 Matteo Rotondi (Ita) GM Europa Ovini 23:14
111 Thomas Voeckler (Fra) Direct Energie 23:16
112 Frantisek Sisr (Cze) CCC Sprandi Polkowice 23:22
113 Sergey Vdovin (Rus) Lokosphinx 23:23
114 Iuri Filosi (Ita) Nippo - Vini Fantini 23:35
115 Sebastian Caro Monroy (Col) D'Amico Utensilnord 23:42
116 Vincenzo Albanese (Ita) Bardiani CSF 23:48
117 Eduard Grosu (Rom) Nippo - Vini Fantini 23:49
118 Reinardt Janse Van Rensburg (RSA) Dimension Data 23:58
119 Adriano Brogi (Ita) GM Europa Ovini 24:02
120 Andrea Ruscetta (Ita) GM Europa Ovini
121 Oleksandr Polivoda (Ukr) Kolss Cycling Team 24:05
122 Nicolas Samparisi (Ita) D'Amico Utensilnord 24:10
123 Nicola Genovese (Ita) D'Amico Utensilnord 24:15
124 Kanstantsin Klimiankou (Blr) Minsk Cycling Club
125 Filippo Fortin (Ita) Tirol Cycling Team 24:19
126 Elgun Alizada (Aze) Synergy Baku Cycling Project 24:33
127 Michele Scartezzini (Ita) San Sangemini - MG. K Vis 24:41
128 Vitaliy Buts (Ukr) Kolss Cycling Team 24:49
129 Niccolo' Salvietti (Ita) San Sangemini - MG. K Vis 24:54
130 Samir Jabrayilov (Aze) Synergy Baku Cycling Project 24:55
131 Jaco Venter (RSA) Dimension Data 24:57
132 Sergio Vega Merodio (Spa) Unieuro Trevigiani - Hemus 1896 25:24
133 Simone Bernardini (Ita) San Sangemini - MG. K Vis 25:55
134 Juan Sebastian Tamayo Martinez (Col) Bicicletas Strongman 25:59
135 Didier Alexander Sastoque Pulido (Col) Bicicletas Strongman 26:06
136 Matteo Malucelli (Ita) Androni Sidermec Botecchia 26:28
137 Christopher Latham (GBr) Team Wiggins 26:49
138 Rafael Reis (Por) Caja Rural-Seguros RGA 27:07
139 Patrick Gamper (Aut) Tirol Cycling Team 27:08
140 Jonathan Dibben (GBr) Team Sky 27:13
141 Justin Oien (USA) Caja Rural-Seguros RGA 27:19
142 Mattia Viel (Ita) Unieuro Trevigiani - Hemus 1896 28:26
143 Yauhen Sobal (Blr) Minsk Cycling Club
144 Artem Samolenkov (Rus) Lokosphinx 28:41
145 Llibert Sendros Juve (Spa) Kolss Cycling Team 28:46
146 Benjamin Brkic (Aut) Tirol Cycling Team 28:53
147 Maximilian Kuen (Aut) Tirol Cycling Team
148 Davide Ballerini (Ita) Androni Sidermec Botecchia 29:23
149 Marcin Białoblocki (Pol) CCC Sprandi Polkowice 29:27
150 Taylor Phinney (USA) Cannondale-Drapac 29:44
151 Marco Maronese (Ita) Bardiani CSF 29:50
152 Elchin Asadov (Aze) Synergy Baku Cycling Project 29:55
153 Michael O'Loughlin (Irl) Team Wiggins 29:59
154 Andriy Vasylyuk (Ukr) Kolss Cycling Team 30:03
155 Mihail Mihaylov (Bul) Unieuro Trevigiani - Hemus 1896 30:04
156 German Tivani Perez (Arg) Unieuro Trevigiani - Hemus 1896 30:21
157 William Clarke (Aus) Cannondale-Drapac
158 Uri Martins Sandoval (Mex) Amore&Vita-Selle SMP p/b Fondriest 30:33
159 Andrii Bratashchuk (Ukr) Kolss Cycling Team 30:40
160 Michael Thompson (GBr) Team Wiggins 30:45
161 Clemens Fankhauser (Aut) Tirol Cycling Team 30:47
162 Lawson Craddock (USA) Cannondale-Drapac 30:51
163 Besmir Banushi (Alb) Amore & Vita - Selle SMP p/b Fondriest 31:04
164 Oliver Wood (GBr) Team Wiggins 31:27
165 Manuel Belletti (Ita) Wilier Triestina 31:32
166 Yovcho Yovchev (Bul) Amore & Vita - Selle SMP p/b Fondriest 31:41
167 Enver Asanov (Aze) Synergy Baku Cycling Project 31:58
168 Mamyr Stash (Rus) Lokosphinx 32:06
169 Dylan Kerfoot-Robson (GBr) Team Wiggins 32:30
170 Simone Sterbini (Ita) Bardiani CSF 32:34
171 Alan Banaszek (Pol) CCC Sprandi Polkowice 32:40
172 Marco Molteni (Ita) Unieuro Trevigiani - Hemus 1896 32:53
173 Siarhei Papok (Blr) Minsk Cycling Club 33:21
174 Oleksandr Golovash (Ukr) Minsk Cycling Club
175 Hideto Nakane (Jpn) Nippo - Vini Fantini 33:38
176 Vasyl Malynivskyi (Ukr) Kolss Cycling Team 33:41
177 Angelo Raffaele (Ita) D'Amico Utensilnord 33:44
178 Sergey Firsanov (Rus) Gazprom - Rusvelo 35:14
179 Aleh Ahiyevich (Blr) Minsk Cycling Club 35:17
180 Raman Ramanau (Blr) Minsk Cycling Club 35:18
181 Mykhaylo Kononenko (Ukr) Kolss Cycling Team 36:16
182 Jakub Mareczko (Ita) Wilier Triestina 37:01
183 Sebastian Lander (Den) GM Europa Ovini 37:50
184 Jose Viejo Redondo (Spa) Unieuro Trevigiani - Hemus 1896 38:21
185 Alessio Brugna (Ita) Reprezentacja Włoch 38:59
186 Leonardo Fedrigo (Ita) Team Wiggins 40:34
Copyright © rowery.org. Wszelkie prawa zastrzeżone.