Maja Włoszczowska najlepsza w Internazionali d’Italia Series 2017

Maja Włoszczowska (Kross Racing Team) wygrała w Mediolanie wyścig Internazionali d’Italia Series (C1).

Polka wjechała na metę z przewagą 18 sekund nad Alessandrą Keller (Radon Factory Racing Team) oraz Jolandą Neff, która także reprezentuje barwy Kross Racing Team.

Zawodniczki do pokonania miały sześć rund, a na początku rywalizacji mocniej ruszyła Keller uzyskując kilkanaście sekund przewagi nad goniącymi Włoszczowską i Neff. Na czwartej rundzie na prowadzenie wysunęła się jednak Polka, która prowadzenia nie oddała aż do samej mety. Jolandę Neff dopadł lekki kryzys, przez co dojechała do niej Kathrin Stirnemann (Rondon Factory).

Włoszczowska w swoim pierwszym starcie w sezonie 2017 na mecie zameldowała się jako pierwsza, notując przewagę 18 sekund nad Keller oraz 49 nad Neff.

W wyścigu mężczyzn najlepszy okazał się Florian Vogel (Focus Racing Team), przed Maximem Marottem i Manuelem Fumicem (obaj Cannondale Team)

Bartłomiej Wawak (Kross Racing Team) ukończył rywalizację na bardzo dobrym 5. miejscu, natomiast Anton Sintsov, reprezentujący polską drużynę JBG2, dojechał 8.

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając błędny fragment tekstu i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

1 Comment

  1. Jacek Pionko

    12 marca 2017, 19:12 o 19:12

    Gratulacje od " Biroty" Ozorków!

%d bloggers like this:

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: