Tour Down Under 2017: Skład Orica-Scott

Simon Gerrans, Caleb Ewan i Esteban Chaves poprowadzą australijską drużynę Orica-Scott w zbliżającym wyścigu Tour Down Under.

Orica-Scott chce z jak najlepszej strony pokazać się w swoim domowym wyścigu. Duże nadzieję z tą imprezą wiążę Simon Gerrans, który ma na swoim koncie cztery zwycięstwa w Tour Down Under i jest obrońcą tytułu sprzed roku. Poza tym, 36-latek pragnie odbić sobie nie do końca udany krajowy czempionat, w którym zajął 2. miejsce.

W sprintach widoczny będzie Caleb Ewan. 22-latek już w ubiegłym roku odniósł dwa etapowe zwycięstwa. W tym roku będzie chciał powiększyć swój dorobek. Pomogą mu w tym: Roger Kluge, Damien Howson i Luke Durbirdge.

Z kolei liderem na klasyfikację generalną będzie Esteban Chaves. Kolumbijczyk, który w ubiegłym roku wygrał Il Lombardia oraz  zajął 2. miejsce w Giro d'Italia i 3. w Vuelta a Espana, ma teraz odnieść zwycięstwo w Tour Down Under. Jego głównym pomocnikiem w trudnych momentach będzie Daryl Impey

Skład Orica-Scott na Tour Down Under: Esteban Chaves, Luke Durbridge, Caleb Ewan, Simon Gerrans, Damien Howson, Daryl Impey i Roger Kluge.

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając błędny fragment tekstu i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: