Kalendarz The Climb. 12 miesięcy emocji - 12 kultowych podjazdów

"The Climb" to kalendarz na 2017 rok, który zabierze Cię w całoroczną podróż na 12 kultowych podjazdów z tras największych wyścigów kolarskich. To przepustka do wielkiej historii, w której łzy szczęścia mieszają się z grymasami bólu.

Zobacz spektakularne zdjęcia słynnych podjazdów, znanych z tras Tour de France, Giro d'Italia czy Vuelta e Espana.

W kalendarzu prezentowane są zdjęcia między innymi Mont Ventoux, Passo dello Stelvio, Col d'Izoard, Col du Galibier czy El Angliru. Te i wiele innych, kultowych wspinaczek, na których walczyli najwięksi, dostępne są na wyciągnięcie ręki, codziennie - przez cały rok.

"The Climb" to nie tylko oryginalne zdjęcia i wyjątkowy klimat, to także garść informacji. Zarówno tych dotyczących parametrów podjazdu (długość, średnie i maksymalne nachylenie, przewyższenie, wysokość), jak i jego historii (rok w którym po raz pierwszy pojawił się na trasie danego wyścigu oraz ile razy na niej występował).

Kalendarz powstał przy współpracy z markami, które od zawsze związane są z kolarstwem: CST, Merida, Centrum Rowerowe, Geobike, Rojax, Sporti, Stylówa PRO, natomiast patrona medialny objęły portale Bikeworld.pl oraz rowery.org. Zamówienie można złożyć na stronie www.theclimb.pl, w cenie 39 zł z przesyłką.

theclimb2017b

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: