Ściana płaczu 2016

Polska ściana płaczu, czyli wyniki naszego peletonu w wyścigach z kalendarza Międzynarodowej Unii Kolarskiej w sezonie 2016.

Zwycięstwa

Katarzyna Niewiadoma (Rabo-Liv) – 9
Ronde van Gelderland (1.2)
etap Festival Elsy Jacobs (2.1)
klasyfikacja końcowa Festival Elsy Jacobs (2.1)
etap Giro del Trentino Alto Adige – Sudtirol (2.1)
klasyfikacja końcowa Giro del Trentino Alto Adige – Sudtirol (2.1)
mistrzyni Polski w jeździe indywidualnej na czas
mistrzyni Polski ze startu wspólnego
2 etapy Boels Rental Ladies Tour (2.1)

Eugenia Bujak (BTC City Ljubljana) – 3
2 etapy La Route de France (2.1)
GP de Plouay-Bretagne (WWT)

Mateusz Taciak (CCC Sprandi Polkowice) – 3
etap Bałtyk – Karkonosze Tour (2.2)
klasyfikacja końcowa Bałtyk – Karkonosze Tour (2.2)
klasyfikacja końcowa Małopolski Wyścig Górski (2.2)

Maciej Bodnar (Tinkoff) – 2
etap Driedaagse De Panne-Koksijde (2.HC)
mistrz Polski w jeździe indywidualnej na czas

Karol Domagalski (One Pro Cycling) – 2
2 etapy Tour de Korea (2.1)

Paweł Franczak (Verva Activejet Cycling Team) – 2
etap Wyścig Solidarności i Olimpijczyków (2.2)
Memoriał Henryka Łasaka (1.2)

Mateusz Komar (Domin Sport) – 2
etap Małopolski Wyścig Górski (2.2)
Korona Kocich Gór (1.2)

Katarzyna Pawłowska (Boels – Dolmans) – 2
2 etapy Tour de l’Ardeche (2.2)

Marek Rutkiewicz (Wibatech Fuji) – 2
Visegrad 4 Bicycle Race – GP Czech Republic (1.2)
etap Małopolski Wyścig Górski (2.2)

Grzegorz Stępniak (CCC Sprandi Polkowice) – 2
etap Tour of Estonia (2.1)
klasyfikacja końcowa Tour of Estonia (2.1)

Adrian Banaszek (Verva Activejet Cycling Team) – 1
prolog Dookoła Mazowsza (2.2)

Alan Banaszek (CCC Sprandi Polkowice) – 1
etap Karpacki Wyścigów Kurierów (2.2U)

Dariusz Batek (Wibatech Fuji) – 1
etap Małopolski Wyścig Górski (2.2)

Małgorzata Jasińska (Alé Cipollini) – 1
Gran Prix San Luis Femenino (1.2)

Tomasz Kiendyś (CCC Sprandi Polkowice) – 1
etap Dookoła Mazowsza (2.2)

Michał Kwiatkowski (Team Sky) – 1
E3 Harelbeke (WT)

Rafał Majka (Tinkoff) – 1
mistrz Polski ze startu wspólnego

Łukasz Owsian (CCC Sprandi Polkowice) – 1
Visegrad V4 Race – GP Polski (1.2)

Przemysław Niemiec (Lampre-Merida) – 1
etap Tour of Turkey (2.HC)

Michał Paluta (CCC Sprandi Polkowice) – 1
etap Karpacki Wyścigów Kurierów (2.2U)

Maciej Paterski (CCC Sprandi Polkowice) – 1
etap Bałtyk – Karkonosze Tour (2.2)

GRUPY

CCC Sprandi Polkowice – 14
etap Karpacki Wyścigów Kurierów (2.2U) – Alan Banaszek
etap Karpacki Wyścigów Kurierów (2.2U) – Michał Paluta
Visegrad V4 Race – GP Polski (1.2) – Łukasz Owsian
etap Bałtyk – Karkonosze Tour (2.2) – Maciej Paterski
etap Bałtyk – Karkonosze Tour (2.2) – Mateusz Taciak
klasyfikacja końcowa Bałtyk – Karkonosze Tour (2.2) – Mateusz Taciak
etap Tour of Estonia (2.1) – Grzegorz Stępniak
klasyfikacja końcowa Tour of Estonia (2.1) – Grzegorz Stępniak
klasyfikacja końcowa Małopolski Wyścig Górski (2.2) – Mateusz Taciak
etap Int. Österreich-Rundfahrt (2.1) – Jan Hirt (Cze)
klasyfikacja końcowa Int. Österreich-Rundfahrt (2.1) – Jan Hirt (Cze)
etap Sibiu Cycling Tour (2.1) – Nikolay Mihaylov (Bul)
klasyfikacja końcowa Sibiu Cycling Tour (2.1) – Nikolay Mihaylov (Bul)
etap Dookoła Mazowsza (2.2) – Tomasz Kiendyś

Verva Activejet Team – 4
etap CCC Tour – Grody Piastowskie (2.2) – Jiri Polnicky (Cze)
etap Wyścig Solidarności i Olimpijczyków (2.2) – Paweł Franczak
prolog Dookoła Mazowsza (2.2) – Adrian Banaszek
Memoriał Henryka Łasaka (1.2) – Paweł Franczak

Wibatech Fuji – 3
Visegrad 4 Bicycle Race – GP Czech Republic (1.2) – Marek Rutkiewicz
etap Małopolski Wyścig Górski (2.2) – Dariusz Batek
etap Małopolski Wyścig Górski (2.2) – Marek Rutkiewicz

Domin Sport – 2
etap Małopolski Wyścig Górski (2.2) – Mateusz Komar
Korona Kocich Gór (1.2) – Mateusz Komar


Klasyfikacja polskich kolarzy w 2016 r., by Andrzej Dembe


Wyniki:

06.11-12.11 Tour of Taihu Lake        2.1 Konrad Tomasiak (STF)          68    12:00

28.10-06.11 Tour du Faso              2.2 Grzegorz Kwiatkowski (El2)     21     7:25
                                                                      + 1el

02.11       Tour of Yancheng Costal Wetlands 1.2 Konrad Tomasiak (STF)   81     1:10

23.10-30.10 Tour of Hainan           2.HC Przemysław Niemiec (LAM)        2     0:17
                                          Piotr Brożyna (CCC)            33     6:13
                                          Jakub Kaczmarek (CCC)          49    12:13
                                          Patryk Stosz (CCC)             67    19:55
                                          Adrian Kurek (CCC)             70    22:21
                                          Kamil Małecki (CCC)            91    37:29

20.10-23.10 Abu Dhabi Tour           2.HC Karol Domagalski (ONE)         12     2:28
                                          Łukasz Owsian (CCC)            45    15:15
                                          Maciej Paterski (CCC)          50    16:14
                                          Michał Paluta (CCC)            69    20:09
                                          Alan Banaszek (CCC)            73    20:46
                                          Michał Kwiatkowski (SKY)      102    30:42

16.10       MŚ - start wspólny         CM Maciej Bodnar (TNK)            40     5:26

13.10-16.10 Grand Prix Chantal Biya   2.2 Grzegorz Kwiatkowski (El2)      8     2:07

15.10       MŚ - start wspólny         CM Katarzyna Pawłowska (DLT)      13     0:00
                                          Eugenia Bujak (BTC)            31     0:04
                                          Katarzyna Niewiadoma (RBW)     35     0:04
                                          Anna Plichta (BTC)             84     0:39

12.10       MŚ - jazda indywidualna    CM Maciej Bodnar (TNK)             4     1:16
                                          Marcin Białobłocki (ONE)       14     2:15

11.10       MŚ - jazda indywidualna    CM Katarzyna Pawłowska (DLT)       9     1:36

09.10       Paryż-Tours              1.HC Michał Gołaś (SKY)            117     0:44

03.10       Sparkassen Münsterland Giro 1.HC Alan Banaszek (CCC)          6     0:00
                                          Adrian Banaszek (VAT)          28     1:08
                                          Michał Paluta (CCC)            36     1:08
                                          Karol Domagalski (ONE)         56     1:13
                                          Marcin Mrożek (CCC)            88     2:23
                                          Bartłomiej Matysiak (CCC)      93     2:36
                                          Michał Padlaski (VAT)          94     2:36
                                          Leszek Pluciński (CCC)         97     2:36

27.09-02.10 Olympia's Tour           2.2U Przemek Kasperkiewicz (KLC)     5     0:34

29.09       Giro del Piemonte        1.HC Maciej Paterski (CCC)          16     0:00
                                          Łukasz Owsian (CCC)            50     2:26
                                          Sylwester Szmyd (CCC)         107    16:38
                                          Marcin Mrożek (CCC)           110    16:38

28.09       Mediolan-Turyn           1.HC Przemysław Niemiec (LAM)       31     3:28
                                          Rafał Majka (TNK)              41     5:42
                                          Michał Gołaś (SKY)             53     8:14
                                          Paweł Poljański (TNK)          73    10:15
                                          Adrian Honkisz (CCC)           88    10:15
                                          Sylwester Szmyd (CCC)          89    10:15
                                          Marcin Mrożek (CCC)            97    16:41

27.09       Tre Valli Varesine       1.HC Maciej Paterski (CCC)          41     0:40
                                          Przemysław Niemiec (LAM)       60     1:39
                                          Paweł Poljański (TNK)          67     1:56
                                          Adrian Honkisz (CCC)           68     1:56

25.09       Gran Premio Bruno Beghelli 1.HC Maciej Paterski (CCC)        19     0:02
                                          Łukasz Owsian (CCC)            32     0:13

25.09       Gran Premio Bruno Beghelli 1.1 Katarzyna Pawłowska (DLT)      8     0:00
            Internazionale Donne Elite    Eugenia Bujak (BTC)            19     0:00
                                          Katarzyna Niewiadoma (RBW)     27     0:04
                                          Anna Plichta (BTC)             32     0:04
                                          Ewelina Szybiak (El2)          35     0:04
                                          Alicja Ratajczak (El2)         49     0:45
                                          Nikol Płosaj (El2)             55     0:45
                                          Aurela Nerlo (El2)             57     1:14
                                          Małgorzata Jasińska (ALE)      63     1:14
                                          Dorota Przezak (El2)           66     1:23

24.09       Giro dell'Emilia          1.1 Katarzyna Niewiadoma (RBW)      8     0:39
            Internazionale Donne Elite    Anna Plichta (BTC)             11     0:51
                                          Eugenia Bujak (BTC)            14     0:57
                                          Ewelina Szybiak (El2)          17     1:10
                                          Nikol Płosaj (El2)             20     1:17
                                          Aurela Nerlo (El2)             22     1:26
                                          Małgorzata Jasińska (ALE)      34     2:03
                                          Alicja Ratajczak (El2)         45     2:09
                                          Katarzyna Pawłowska (DLT)      64     2:43
                                          Dorota Przezak (El2)           85     3:33

22.09       Coppa Sabatini            1.1 Leszek Pluciński (CCC)         53     0:51
                                          Jakub Kaczmarek (CCC)          70     1:13
                                          Mateusz Taciak (CCC)          102     7:47

20.09-21.09 Giro della Toscana        2.1 Leszek Pluciński (CCC)         51     6:30

18.09       Mistrzostwa Europy         CC Michał Gołaś (SKY)             14     0:03
                    - start wspólny       Karol Domagalski (ONE)         38     1:40
                                          Łukasz Owsian (CCC)            43     2:05
                                          Łukasz Wiśniowski (EQS)        44     2:05
                                          Maciej Paterski (CCC)          69     3:43

17.09       Mistrzostwa Europy         CC Katarzyna Niewiadoma (RBW)      2     0:00
                    - start wspólny       Eugenia Bujak (BTC)            18     0:26
                                          Paulina Brzeźna (El2)          33     0:43
                                          Anna Plichta (BTC)             52     1:09
                                          Małgorzata Jasińska (ALE)      56     1:49
                                          Alicja Ratajczak (El2)         61     2:00
                                          Katarzyna Pawłowska (DLT)      62     3:46
                                          Ewelina Szybiak (El2)          89    10:41

17.09       Memorial Marco Pantani    1.1 Przemysław Niemiec (LAM)       14     0:00

15.09       Mistrzostwa Europy - ITT   CC Marcin Białobłocki (ONE)       9      1:16

15.09       Mistrzostwa Europy - ITT   CC Katarzyna Pawłowska (DLT)      8      2:25

15.09       Coppa Agostoni            1.1 Łukasz Owsian (CCC)           36      0:07

14.09       Coppa Bernocchi - G.P. BPM  1.1 Maciej Paterski (CCC)       46      0:00
                                          Łukasz Owsian (CCC)           56      0:00
                                          Przemysław Niemiec (LAM)      66      0:00

12.09       Grote Prijs Marcel Kint   1.2 Konrad Tomasiak (STF)         59      1:39

20.08-11.09 Vuelta a Espana            GT Michał Gołaś (SKY)           118   3:52:50
                                          Michał Kwiatkowski (SKY)      -        -
                                                                     + 1el

11.09       GP Cycliste de Montreal    WT Rafał Majka (TNK)             69      5:49

11.09       Madrid Challenge By LA Vuelta WWT Eugenia Bujak (BTC)        8      0:00
                                          Katarzyna Pawłowska (DLT)     33      0:13
                                          Anna Plichta (BTC)            36      0:13

04.09-11.04 Tour of Britain          2.HC Łukasz Wiśniowski (EQS)       52     32:16
                                          Karol Domagalski (ONE)        65     40:17

09.09-11.09 Giro Toscana Int. Femminile 2.2 Małgorzata Jasińska (ALE)    5      1:15

11.09       Chrono Champenois Masculin 1.2 Konrad Tomasiak (STF)        16      3:50

09.09-10.09 East Bohemia Tour         2.2 Jacek Morajko (WIB)           20      0:38
                                          Wojciech Franczak (El2)       43     10:16
                                          Bartosz Warchoł (WHI)         48     10:31

09.09        GP Cycliste de Quebec     WT Rafał Majka (TNK)             76      2:24
                                          Maciej Bodnar (TNK)          103      5:00

06.09-09.09 Lotto Belgium Tour        2.1 Marta Lach (El2)              24      2:22
                                          Paulina Brzeźna (El2)         47      8:53
                                          Katarzyna Wilkos (El2)        56      9:07
                                          Monika Brzeźna (El2)          61      9:13

01.09-06.09 Tour de l'Ardeche         2.2 Anna Plichta (BTC)            15     13:15
                                          Nikol Płosaj (El2)            16     15:24
                                          Eewelina Szybiak (El2)        21     26:47
                                          Katarzyna Pawłowska (DLT)      -       -
                                                                     + 2ze
                                                                     + 2el

30.08-04.09 Boels Rental Ladies Tour  2.1 Katarzyna Niewiadoma (RBW)     5      0:52
                                                                     + 2ze

31.08-04.09 Tour des Fjords           2.1 Michał Podlaski (VAT)         29      6:02
                                          Paweł Poljański (TNK)         70     38:57

03.09       Brussels Cycling Classic 1.HC Maciej Paterski (CCC)         14      0:00
                                          Bartłomiej Matysiak (CCC)     44      0:00
                                          Tomasz Kiendyś (CCC)          47      0:00
                                          Jakub Kaczmarek (CCC)         51      0:00
                                          Jarosław Marycz (CCC)         57      0:00
                                          Michał Paluta (CCC)           93      2:34
                                          Mateusz Taciak (CCC)         121      4:46

28.08       Bretagne Classic - Ouest-France WT Maciej Paterski (CCC)     6      0:05
                                          Łukasz Wiśniowski (EQS)       84      1:30
                                          Jarosław Marycz (CCC)        118      5:58

27.08-28.08 Ronde van Midden Nederland 2.2 Karol Domagalski (ONE)        2      0:07

26.08-28.08 Baltic Chain Tour         2.2 Maciej Furczyk (El2)          47      0:52
                                          Dariusz Kołakowski (El2)      48      0:52
                                          Kamil Maj (El2)               52      0:59
                                          Krzysztof Parma (El2)         57      1:31
                                          Karol Kucięba (El2)           67      4:00

27.08       GP de Plouay-Bretagne     WWT Eugenia Bujak (BTC)            1       -
                                          Katarzyna Niewiadoma (RBW)     4      0:00
                                          Małgorzata Jasińska (ALE)     11      0:00
                                          Anna Plichta (BTC)            52      6:14
                                          Katarzyna Pawłowska (DLT)     65      6:39

27.08       Omloop Mandel-Leie-Schelde 1.2 Emanuel Piaskowy (CAT)       95      1:36

21.08       EuroEyes Cyclassics        WT Kamil Gradek (VAT)            25      0:10
                                          Tomasz Marczyński (LTS)      108      3:05
                                          Paweł Franczak (VAT)         126      3:11
                                          Adrian Banaszek (VAT)        129      5:35
                                          Norbert Banaszek (VAT)       144      8:05

21.08       Crescent Vargarda         WWT Eugenia Bujak (BTC)           12      0:48
                                          Małgorzata Jasińska (ALE)     32      0:48
                                          Anna Plichta (BTC)            39      0:48
                                          Katarzyna Pawłowska (DLT)     58      1:03

21.08       Grote Prijs Jef Scherens  1.1 Leszek Pluciński (CCC)        38      0:08
                      - Rondom Leuven     Łukasz Wiśniowski (EQS)       59      7:19
                                          Łukasz Owsian (CCC)           60      7:19

20.08       Puchar Ministra           1.2 Eryk Latoń (CCC)               2      0:00
                 Obrony Narodowej         Bartłomiej Matysiak (CCC)      3      0:00
                                          Alan Banaszek (CCC)            4      0:00
                                          Sylwester Janiszewski (WIB)    5      0:00
                                          Kamil Zieliński (DSP)          6      0:00
                                          Tomasz Dudziak (El2)          10      0:04

19.08       Arnhem-Veenendaal Classic 1.1 Adrian Honkisz (CCC)          49      0:06
                                          Adrian Kurek (CCC)            61      0:11
                                          Łukasz Owsian (CCC)           62      0:11
                                          Leszek Pluciński (CCC)        85      0:19
                                          Marcin Mrożek (CCC)           88      0:19

16.08-19.08 Tour du Limousin          2.1 Rafał Majka (TNK)             20      0:27

17.08       Trofeo Beato Bernardo    1.2U Szymon Rekita (El2)            4      4:01

11.08-14.08 Arctic Race of Norway    2.HC Karol Domagalski (ONE)        33      2:30

11.08-14.08 Czech Cycling Tour        2.1 Bartosz Warchoł (WHI)         10      1:52
                                          Adam Stachowiak (VAT)         50     10:59
                                          Paweł Cieślik (VAT)           58     13:09
                                          Przemek Kasperkiewicz (KLC)   59     13:11
                                          Paweł Charucki (VAT)          61     13:40
                                          Sylwester Szmyd (CCC)         69     17:13
                                          Kamil Gradek (VAT)            74     18:59

07.08-14.08 La Route de France        2.1 Eugenia Bujak (BTC)            3      1:58
                                                                     + 2ze

14.08       Puchar Uzdrowisk Karpackich 1.2 Michał Podlaski (VAT)        3      0:27
                                          Mateusz Grabis (El2)           4      0:30
                                          Leszek Pluciński (CCC)         6      0:41
                                          Adrian Honkisz (CCC)           7      0:54
                                          Dominik Oborski (DSP)          8      1:05

09.08-13.08 Tour de l'Ain             2.1 Łukasz Wiśniowski (EQS)      104     49:51

13.08       Memoriał Henryka Łasaka   1.2 Paweł Franczak (VAT)           1       -
                                          Sylwester Janiszewski (WIB)    2      0:00
                                          Artur Detko (DSP)              3      0:00
                                          Adrian Banaszek (VAT)          4      0:00
                                          Tomasz Dudziak (El2)           7      0:00

10.08       Igrzyska Olimpijskie -        Maciej Bodnar (TNK)            6      1:50
             jazda indywidiualna mężczyzn Michał Kwiatkowski (SKY)      14      3:40

10.08       Igrzyska Olimpijskie -        Katarzyna Niewiadoma (RBW)    18      3:22
              jazda indywidualna kobiet   Anna Plichta (BTC)            19      3:33

07.08       Igrzyska Olimpijskie -        Katarzyna Niewiadoma (RBW)     6      0:20
                 start wspólny kobiet     Małgorzata Jasińska (ALE)     24      5:07
                                          Anna Plichta (BTC)            41     10:02

29.07-07.08 Tour de la Guadeloupe     2.2 Grzegorz Kwiatkowski (El2)    14     10:39

06.08       Igrzyska Olimpijskie -        Rafał Majka (TNK)              3      0:05
              start wspólny mężczyzn      Michał Gołaś (SKY)            56     20:00
                                          Michał Kwiatkowski (SKY)      62     20:00

02.08-06.08 Vuelta a Burgos          2.HC Karol Domagalski (ONE)        50     14:14

05.08        Dwars door het Hageland  2.1 Łukasz Wiśniowski (EQS)       21      2:22
                          - Aarschot      Adrian Kurek (CCC)            50      5:08

31.07       RideLondon Classic       1.HC Jarosław Marycz (CCC)          5      0:00
                                          Paweł Cieślik (VAT)           18      0:00
                                          Maciej Paterski (CCC)         46      0:00
                                          Adrian Honkisz (CCC)          54      0:00
                                          Łukasz Owsian (CCC)           60      0:00
                                          Paweł Charucki (VAT)          66      0:19
                                          Karol Domagalski (ONE)        77      1:51
                                          Mateusz Taciak (CCC)          80      3:33
                                          Michał Paluta (CCC)           89      6:56
                                          Paweł Franczak (VAT)          99     20:42

27.07-31.07 PostNord Danmark Rundt   2.HC Marcin Białobłocki (ONE)     102     38:52

31.07       Rad am Ring               1.1 Bartosz Huzarski (BOA)        19      4:33
                                          Piotr Brożyna (CCC)           21     10:36

31.07       GP Kranj                  1.2 Emanuel Piaskowy (CAT)        17      1:24
                                          Wojciech Migdał (CAT)         45      9:24

30.07       Clasica San Sebastian      WT Michał Gołaś (SKY)           103     13:26
                                          Michał Kwiatkowski (SKY)     107     13:26

30.07       Prudential Ride London GP WWT Eugenia Bujak (BTC)           21      0:00
                                          Anna Plichta (BTC)            42      0:00
                                          Małgorzata Jasińska (ALE)     44      0:00

27.07-30.07 Dookoła Mazowsza          2.2 Adrian Banaszek (VAT)          2      0:01
                                                                     + 1ze
                                                                     + 1el
                                          Sylwester Janiszewski (WIB)    4      0:09
                                          Alan Banaszek (CCC)            6      0:10
                                          Kamil Gradek (VAT)            10      0:18
                                          Tomasz Kiendyś (CCC)          16      0:38
                                                                     + 1ze

25.07       Prueba Villafranca-Ordiziako 1.1 Karol Domagalski (ONE)      7      0:46

02.07-24.07 Tour de France             GT Rafał Majka (TNK)             27   1:04:25
                                          Bartosz Huzarski (BOA)        39   1:55:28
                                          Maciej Bodnar (TNK)          159   4:30:30

24.07       La Course by              WWT Eugenia Bujak (BTC)           21      0:00
                Le Tour de France         Katarzyna Niewiadoma (RBW)    76      3:03
                                          Katarzyna Pawłowska (DLT)     85      5:01
                                          
24.07      GP de la ville de Pérenchies (1.2) Konrad Tomasiak (STF)     25      0:00

16.07-21.07 Internationale Thüringen  2.1 Katarzyna Pawłowska (DLT)     13      5:57
                  Rundfahrt der Frauen    Eugenia Bujak (BTC)           15      6:24

19.07-20.07 Tour de Pologne Women     2.2 Paulina Brzeźna (El2)          4      4:58
                                          Alicja Ratajczak (El2)         9     14:39
                                          Monika Brzeźna (El2)          10     16:18

12.07-18.07 Tour de Pologne            WT Paweł Cieślik (VAT)           19     13:19
                                          Maciej Paterski (CCC)         30     24:04
                                          Michał Kwiatkowski (SKY)      34     27:28
                                          Michał Gołaś (SKY)            42     29:38
                                          Kamil Zieliński (DSP)         64     49:49
                                          Jarosław Marycz (CCC)         66     50:14
                                          Artur Detko (DSP)             68     50:26
                                          Łukasz Owsian (CCC)           69     50:30
                                          Michał Paluta (CCC)           83   1:01:09
                                          Adam Stachowiak (VAT)         84   1:02:06
                                          Paweł Franczak (VAT)          93   1:15:15

01.07-10.07 Giro Rosa                 WWT Katarzyna Niewiadoma (RBW)     7      6:48
                                          Małgorzata Jasińska (ALE)     18     29:39

06.07-10.07 Sibiu Cycling Tour        2.1 Emanuel Piaskowy (CAT)        14     12:42
                                          Adrian Kurek (CCC)            52     22:13
                                          Tomasz Kiendyś (CCC)          63     29:57
                                          Jakub Kaczmarek (CCC)         93     44:34

07.07-10.07 Tour de Feminin -         2.2 Anna Plichta (BTC)             2     00:23
              O cenu Českého Švýcarska    Ewelina Szybiak (El2)          7     01:20
                                          Paulina Brzeźna (El2)          9     01:46
                                          Nikol Płosaj (El2)            17     02:18
                                          Monika Brzeźna (El2)          21     02:51
                                          Marta Lach (El2)              29     03:19
                                          Katarzyna Wilkos (El2)        30     03:20
                                          Aurela Nerlo (El2)            31     03:26

02.07-09.07 Int. Österreich-Rundfahrt 2.1 Leszek Pluciński (CCC)        28     17:56
                                          Sylwester Szmyd (CCC)         29     18:20
                                          Jacek Morajko (WIB)           44     37:32
                                          Adrian Honkisz (CCC)          52     43:05
                                          Piotr Brożyna (CCC)           65     49:51
                                          Marcin Mrożek (CCC)           66     51:44
                                          Patryk Stosz (CCC)            89   1:00:27
                                          Sylwester Janiszewski (WIB)  101   1:10:07
                                          Błażej Janiaczyk (WIB)       108   1:24:03

28.06-03.07 Tour de Hongrie           2.2 Emanuel Piaskowy (CAT)        31      8:09
                                          Konrad Tomasiak (STF)         37     10:27

29.06-02.07 Wyścig Solidarności       2.2 Maciej Paterski (CCC)          4      0:24
                  i Olimpijczyków         Łukasz Bodnar (VAT)            6      0:27
                                          Kamil Zieliński (DSP)          7      0:27
                                          Piotr Konwa (El2)              9      0:29
                                          Bartosz Warchoł (WHI)         10      0:29
                                          Paweł Franczak (VAT)          41      7:44
                                                                     + 1ze
                                                                     + 4el

11.06-19.06 Tour de Susse              WT Paweł Cieślik (VAT)           14      9:43
                                          Przemysław Niemiec (LAM)      42     44:58
                                          Maciej Paterski (CCC)         53     55:17
                                          Michał Gołaś (SKY)            64     59:41
                                          Adam Stachowiak (VAT)         79   1:07:28
                                          Michał Podlaski (VAT)         99   1:18:37
                                          Sylwester Szmyd (CCC)        115   1:32:28
                                          Jarosław Marycz (CCC)        119   1:33:22

15.06-19.06 Aviva Womens Tour         WWT Małgorzata Jasińska (ALE)     12      0:53
                                          Eugenia Bujak (BTC)           24      4:20
                                          Anna Plichta (BTC)            38      8:31

18.06-19.06 Giro del Trentino         2.1 Katarzyna Niewiadoma (RBW)     1       -
               Alto Adige - Sudtirol                                 + 1ze
                                                                     + 2el

16.06-19.06 Tour de Slovénie          2.1 Paweł Poljański (TNK)         26      9:23
                                          Wojciech Pszczolarski (SKC)  111     40:36

16.06-19.06 Oberösterreichrundfahrt   2.2 Jacek Morajko (WIB)           12      0:16
                                          Bartosz Warchoł (WHI)         17      1:49
                                          Sylwester Janiszewski (WIB)   19      2:20
                                          Przemysław Sobieraj (WIB)     82     28:19
                                          
14.06-19.06 Tour de Serbia            2.2 Konrad Tomasiak (STF)         45      8:28

19.06       Korona Kocich Gór         1.2 Mateusz Komar (DSP)            1       -
                                          Łukasz Owsian (CCC)            2      0:00
                                          Paweł Charucki (VAT)           3      0:12
                                          Artur Detko (DSP)              4      1:12
                                          Kamil Zieliński (DSP)          5      3:04
                                          Dominik Oborski (DSP)          6      3:22
                                          Adrian Honkisz (CCC)           7      3:22
                                          Leszek Pluciński (CCC)         8      4:12
                                          Adrian Banaszek (VAT)          9      4:12
                                          Marcin Mrożek (CCC)           10      4:20

18.06       Memoriał im. J. Grundmanna 1.2 Tomasz Kiendyś (CCC)          2      0:00
                      i J. Wizowskiego    Paweł Charucki (VAT)           3      0:00
                                          Dominik Oborski (DSP)          4      0:00
                                          Artur Detko (DSP)              6      2:13
                                          Adrian Banaszek (VAT)          7      2:13
                                          Łukasz Bodnar (VAT)            8      2:13
                                          Kamil Zieliński (DSP)          9      2:13
                                          Eryk Latoń (CCC)              10      2:13

05.06-12.06 Tour de Korea             2.1 Karol Domagalski (ONE)        14      5:28
                                                                     + 2ze
                                                                     + 1el

12.06       Ronde van Limburg         1.1 Łukasz Wiśniowski (EQS)       84      0:55

12.06       Flanders Diamond Tour     1.1 Katarzyna Pawłowska (DLT)     23      0:00

10.06-12.06 Małopolski Wyścig Górski  2.2 Mateusz Taciak (CCC)           1       -
                                          Marek Rutkiewicz (WIB)         4      1:13
                                                                     + 1ze
                                          Łukasz Owsian (CCC)            7      1:46
                                          Dariusz Batek (WIB)            8      2:41
                                                                     + 1ze
                                                                     + 2el
                                          Mateusz Komar (DSP)           37     17:23
                                                                     + 1ze

07.06-12.06 Tour de Slovaquie         2.2 Bartosz Warchoł (WHI)         18      2:09
                                          Przemek Kasperkiewicz (KLC)   55      6:20

11.06-12.06 Auensteiner - Radsporttage 2.2 Małgorzata Jasińska (ALE)    12      3:45
                                          Marta Lach (El2)              32      9:10
                                          Monika Brzeźna (El2)          36     13:40
                                          Paulina Brzeźna (El2)         39     25:27
                                          Lucja Pietrzak (El2)          60     48:29

10.06       Ljubljana-Domzale-Ljubljana 1.2 Eugenia Bujak (BTC)          6      1:01

09.06       GP du canton d'Argovie   1.HC Przemysław Niemiec (LAM)      85      6:56

05.06       Philadelphia International WWT Eugenia Bujak (BTC)          12      0:19
                       Cycling Classic    Małgorzata Jasińska (ALE)     21      0:42
                                          Katarzyna Pawłowska (DLT)     30      1:01

01.06-05.06 Skoda-Tour de Luxembourg 2.HC Marcin Białobłocki (ONE)      85     25:31

05.06       Memorial Philippe Van Coningsloo 1.2 Konrad Tomasiak (STF)  43      0:00

04.06       Heistse Pijl              1.1 Maciej Paterski (CCC)          7      0:00
                 - Heist op den Berg      Eryk Latoń (CCC)              56      0:25
                                          Bartłomiej Matysiak (CCC)     62      0:34
                                          
04.06       Hets Hatsafon             1.2 Emanuel Piaskowy (CAT)         2      0:01
                                          Wojciech Migdał (CAT)          4      0:05

06.05-29.05 Giro d'Italia              GT Rafał Majka (TNK)              5      4:37
                                          Paweł Poljański (TNK)         35   1:50:37
                                          Łukasz Wiśniowski (EQS)      136   4:35:16

29.05       Horizon Park Classic      1.2 Marek Rutkiewicz (WIB)         2      0:00
                                          Błażej Janiaczyk (WIB)         6      0:00
                                          Jacek Morajko (WIB)           20      0:30
                                          Dariusz Batek (WIB)           21      0:30
                                          Andrzej Bartkiewicz (WIB)     32      3:25
                                          Patryk Górecki (El2)          33      3:25
                                          Wojciech Pszczolarski (SKC)   44      3:25
                                          Jakub Soliński (El2)          71      5:17

29.05       Paryż-Roubaix Espoirs    1.2U Przemek Kasperkiewicz (KLC)   12      1:13

27.05-28.05 Tour of Estonia           2.1 Grzegorz Stępniak (CCC)        1       -
                                                                     + 1ze
                                                                     + 1el
                                          Kamil Gradek (VAT)             8      0:10
                                          Paweł Franczak (VAT)          10      0:11
                                          Adrian Banaszek (VAT)         34      0:13
                                          Jarosław Marycz (CCC)         46      0:13
                                          Bartłomiej Matysiak (CCC)     49      0:13
                                          Emanuel Piaskowy (CAT)        54      0:13
                                          Alan Banaszek (CCC)           59      0:27
                                          Stanisław Aniołkowski (VAT)   67      3:54
                                          Norbert Banaszek (VAT)        70      4:20
                                          Wojciech Migdał (CAT)         71      4:20
                                          Patryk Stosz (CCC)            72      4:34
                                          Michał Paluta (CCC)           76      6:27

28.05       Grand Prix de Plumelec-Morbihan 1.1 Eugenia Bujak (BTC)      9      0:04

28.05       Grand Prix de Plumelec-Morbihan 1.1 Konrad Tomasiak (STF)   85      8:55

27.05       La Classique Morbihan     1.1 Eugenia Bujak (BTC)            4      0:03

27.05       Horizon Park Race for Peace 1.2 Jacek Morajko (WIB)          2      0:05
                                          Dariusz Batek (WIB)            4      0:14
                                          Marek Rutkiewicz (WIB)         5      0:14
                                          Błażej Janiaczyk (WIB)        21      0:27
                                          Sylwester Janiszewski (WIB)   60      2:23

18.05-22.05 Tour of Norway           2.HC Tomasz Marczyński (LTS)       13      1:47

22.05       Velothon Wales            1.1 Paweł Cieślik (VAT)            5      0:00
                                          Karol Domagalski (ONE)         6      0:00
                                          Marcin Białobłocki (ONE)      12      0:14
                                          Kamil Gradek (VAT)            14      0:16
                                          Michał Podlaski (VAT)         23      1:50

20.05-22.05 Paryż-Arras Tour          2.2 Przemek Kasperkiewicz (KLC)    5      0:15

17.05-22.05 Bałtyk - Karkonosze Tour  2.2 Mateusz Taciak (CCC)           1       -
                                                                     + 1ze
                                                                     + 1el
                                          Maciej Paterski (CCC)          2      0:35
                                                                     + 1ze
                                          Adam Stachowiak (VAT)          4      1:20
                                          Leszek Pluciński (CCC)         6      1:29
                                          Kamil Zieliński (DSP)         10      1:54

22.05       SwissEver GP Cham         1.2 Ewelina Szybiak (El2)         16      0:00
                     - Hagendorn          Aurela Nerlo (El2)            59      5:09
                                          Dorota Przezak (El2)          78     12:10

13.05-16.05 Tour de Berlin           2.2U Przemek Kasperkiewicz (KLC)   45      2:39

15.05       Visegrad 4 Bicycle Race   1.2 Marek Rutkiewicz (WIB)         1       -
                  - GP Czech Republic     Patryk Kostecki (DSP)          6      2:04
                                          Bartłomiej Matysiak (CCC)      7      2:04
                                          Paweł Cieślik (VAT)            8      2:04
                                          Mateusz Grabis (El2)           9      2:04

14.05       Visegrad 4 Bicycle Race   1.2 Łukasz Owsian (CCC)            1       -
                          - GP Polski     Marek Rutkiewicz (WIB)         2      0:00
                                          Dariusz Batek (WIB)            3      0:26
                                          Adrian Honkisz (CCC)           4      0:26
                                          Bartosz Warchoł (WHI)          5      1:26

13.05-15.05 GP I. Beiras e Serra da Estrela 2.1 Karol Domagalski (ONE)  33     19:43

11.05-13.05 Tour of Zhoushan Island   2.2 Anna Plichta (BTC)             5      3:25

06.05-08.05 Tour of Chongming Island  WWT Eugenia Bujak (BTC)           10      0:18

06.05-08.05 CCC Tour - Grody Piastowskie 2.2 Dariusz Batek (WIB)         4      0:15
                                          Łukasz Owsian (CCC)            6      0:23
                                          Adam Stachowiak (VAT)          7      0:23
                                          Marek Rutkiewicz (WIB)         8      0:24

29.04-03.05 Karpacki Wyścig Kurierów 2.2U Michał Paluta (CCC)            2      0:10
                                                                     + 1ze
                                                                     + 1el
                                          Piotr Konwa (El2)             10      0:27
                                          Alan Banaszek (CCC)           -        -
                                                                     + 1ze

02.05       M. Romana Siemińskiego    1.2 Marek Rutkiewicz (WIB)         2      0:00
                                          Sylwester Janiszewski (WIB)    8      2:32
                                          Mateusz Nowaczek (El2)        10      2:32

26.04-01.05 Tour de Romandie           WT Paweł Poljański (TNK)         20      5:59
                                          Tomasz Marczyński (LTS)       66     38:28
                                          Łukasz Wiśniowski (EQS)      116   1:02:12

29.04-01.05 Festival Elsy Jacobs      2.1 Katarzyna Niewiadoma (RBW)     1       -
                                                                     + 1ze
                                          Eugenia Bujak (BTC)           16      2:48
                                          Katarzyna Pawłowska (DLT)     21      2:55
                                          Anna Plichta (BTC)            40      4:06

01.05       Rund um den Finanzplatz  1.HC Paweł Franczak (VAT)           7      0:00
                  Eschborn-Frankfurt      Bartłomiej Matysiak (CCC)      9      0:00
                                          Adrian Honkisz (CCC)          34      0:00
                                          Łukasz Owsian (CCC)           42      0:13
                                          Adam Stachowiak (VAT)         50      0:18

24.04-01.05 Tour of Turkey           2.HC Paweł Cieślik (VAT)           17     20:27
                                          Mateusz Taciak (CCC)          18     22:17
                                          Przemysław Niemiec (LAM)      19     23:18
                                                                     + 1ze
                                                                     + 2el
                                          Sylwester Szmyd (CCC)         21     25:49
                                          Leszek Pluciński (CCC)        25     30:53
                                          Michał Podlaski (VAT)         44     50:39
                                          Grzegorz Stępniak (CCC)       67   1:04:27

29.04-01.05 Tour de Yorkshire         2.1 Karol Domagalski (ONE)        31     12:44
                                          Marcin Białobłocki (ONE)      82     26:21

25.04-01.05 Tour de Bretagne          2.2 Przemek Kasperkiewicz (KLC)   79     21:49

01.05       M. Andrzeja Trochanowskiego 1.2 Adrian Tekliński (SKC)       2      0:00
                                          Błażej Janiaczyk (WIB)         3      0:00
                                          Kacper Gronkiewicz (El2)       4      0:00
                                          Kamil Zieliński (DSP)         10      0:00

28.04-01.05 Gracia Orlova             2.2 Martyna Klekot (El2)          12      3:01
                                          Ewelina Szybiak (El2)         18      3:25
                                          Paulina Brzeźna (El2)         19      3:29
                                          Nikol Płosai (El2)            38     13:06
                                          Klaudia Radziszewka (El2)     49     14:50
                                          Marta Lach (El2)              57     16:41
                                          Katarzyna Wilkos (El2)        64     21:47
                                          Aurela Nerlo (El2)            69     23:39

25.04       GP della Liberazione     1.2U Szymon Rekita (El2)           33      0:43

24.04       Liege - Bastogne - Liege   WT Michał Kwiatkowski (SKY)      36      1:29
                                          Tomasz Marczyński (LTS)       52      2:21
                                          Michał Gołaś (SKY)            83      5:27
                                          Paweł Poljański (TNK)        108      8:42
                                          Bartosz Huzarski (BOA)       110      9:31
                                          Rafał Majka (TNK)            113     10:31

19.04-24.04 Tour of Croatia           2.1 Karol Domagalski (ONE)        20      8:19
                                          Maciej Paterski (CCC)         34     14:02
                                          Łukasz Owsian (CCC)           36     14:36
                                          Adrian Honkisz (CCC)          54     22:47
                                          Paweł Franczak (VAT)          68     26:56
                                          Adam Stachowiak (VAT)         70     27:11
                                          Kamil Gradek (VAT)            90     31:58
                                          Marcin Mrożek (CCC)           92     32:54
                                          Łukasz Bodnar (VAT)          117     41:16
                                          Marcin Białobłocki (ONE)     118     41:29

24.04       Visegrad 4 Bicycle Race   1.2 Błażej Janiaczyk (WIB)         3      0:00
                        - GP Slovakia     Dariusz Batek (WIB)            4      0:00
                                          Adrian Tekliński (SKC)         5      0:00
                                          Szymon Sajnok (El2)            7      0:00
                                          Jacek Morajko (WIB)           15      0:00
                                          Marek Rutkiewicz (WIB)        16      0:10
                                          Andrzej Bartkiewicz (WIB)     18      0:53

24.04       Dwars door de Westhoek    1.1 Katarzyna Niewiadoma (RBW)    20      3:05
                                          Anna Plichta (BTC)            27      6:00
                                          Katarzyna Pawłowska (DLT)     46      7:09
                                          
24.04       Belgrade Banjaluka II     1.2 Konrad Tomasiak (STF)         14      0:00

23.04       Belgrade - Banjaluka I    1.2 Konrad Tomasiak (STF)         30      0:12

23.04       Visegrad 4 Kerékpárverseny 1.2 Dariusz Batek (WIB)           2      0:02
                                          Przemysław Sobieraj (WIB)     18      1:19

23.04       EPZ Omloop van Borsele    1.1 Eugenia Bujak (BTC)            5      0:00
                                          Anna Plichta (BTC)            48      4:54
                                          Katarzyna Pawłowska (DLT)     49      4:54

19.04-22.04 Giro del Trentino-Melinda 2.HC Bartosz Huzarski (BOA)       66     30:02

20.04       La Fleche Wallonne         WT Paweł Poljański (TNK)         93      3:34
                                          Tomasz Marczyński (LTS)      104      5:11
                                          Michał Gołaś (SKY)           112      6:08

20.04       La Fleche Wallonne Féminine WWT Katarzyna Niewiadoma (RBW)   4      0:23
                                          Małgorzata Jasińska (ALE)     13      0:55
                                          Anna Plichta (BTC)            20      1:09
                                          Eugenia Bujak (BTC)           26      1:11
                                          Katarzyna Pawłowska (DLT)     50      4:16

17.04       Amstel Gold Race           WT Michał Gołaś (SKY)            78      4:32
                                          Maciej Paterski (CCC)         95      5:38
                                          Łukasz Owsian (CCC)          106      8:49

17.04       Ronde van Gelderland      1.2 Katarzyna Niewiadoma (RBW)     1 
                                          Eugenia Bujak (BTC)            7      0:05
                                          Anna Plichta (BTC)            51      0:05

13.04-17.04 Euskal Emakumeen Bira     2.1 Małgorzata Jasińska (ALE)      9      0:58
                                          Katarzyna Pawłowska (DLT)     21      5:09
                                          Paulina Brzeźna (El2)         44     12:50
                                          Marta Lach (El2)              47     13:42
                                          Monika Brzeźna (El2)          60     21:09
                                          Katarzyna Wilkos (El2)        72     27:28
                                          Łucja Pietrzak (El2)          75     29:15

17.04       Giro dell'Appennino       1.1 Przemysław Niemiec (LAM)      31      4:10

13.04-17.04 Tour du Loir et Cher E Provost 2.2 Bartosz Warchoł (WHI)    40      2:07

16.04       Tour du Finistere         1.1 Wojciech Migdał (CAT)         44      0:41

14.04       GP de Denain             1.HC Paweł Franczak (VAT)           7      0:00
                - Porte du Hainaut        Eryk Latoń (CCC)              15      0:00
                                          Grzegorz Stępniak (CCC)       22      0:00
                                          Kamil Gradek (VAT)            46      0:09
                                          Mateusz Taciak (CCC)          53      0:09
                                          Adam Stachowiak (VAT)         54      0:09
                                          Marcin Mrożek (CCC)           58      0:09
                                          Łukasz Bodnar (VAT)           64      0:15
                                          Adrian Honkisz (CCC)          65      0:15
                                          Tomasz Kiendyś (CCC)          84      0:32
                                          Adrian Banaszek (VAT)         86      0:32
                                          Michał Podlaski (VAT)         87      0:32
                                          Bartłomiej Matysiak (CCC)    100      0:54
                                          Kamil Małecki (CCC)          115      1:02

13.04       De Brabantse Pijl        1.HC Maciej Paterski (CCC)         24      0:49
                                          Bartosz Huzarski (BOA)        42      1:49
                                          Łukasz Owsian (CCC)           43      1:49
                                          Jarosław Marycz (CCC)         67      6:49
                                          Adam Stachowiak (VAT)         71      6:49
                                          Michał Podlaski (VAT)         76      6:49
                                          Adrian Kurek (CCC)           129     13:18
                                          Paweł Franczak (VAT)         137     13:18
                                          Paweł Cieślik (VAT)          138     13:18

12.04       Durango-Durango           1.2 Małgorzata Jasińska (ALE)      4      0:42
                  Emakumeen Saria         Paulina Brzeźna (El2)          8      0:42
                                          Katarzyna Pawłowska (DLT)     25      1:23
                                          Monika Brzeźna (El2)          41      4:18
                                          Marta Lach (El2)              65      6:53
                                          Katarzyna Wilkos (El2)        66      6:53

10.04       Klasika Primavera de Amorebieta 1.1 Karol Domagalski (ONE)   9      1:33

06.04-10.04 Volta do Rio Grande do Sul 2.2 Konrad Tomasiak (STF)        33     16:13

06.04       Scheldeprijs             1.HC Eryk Latoń (CCC)              24      0:03
                                          Jarosław Marycz (CCC)         25      0:03
                                          Maciej Paterski (CCC)         31      0:11
                                          Adrian Kurek (CCC)            55      0:25
                                          Łukasz Wiśniowski (EQS)       73      0:39

04.04       Grand Prix de Dottignies  1.2 Anna Plichta (BTC)            67      0:00
                                          Małgorzata Jasińska (ALE)     76      0:00

03.04       Ronde van Vlaanderen       WT Michał Kwiatkowski (SKY)      27      1:57
                                          Jarosław Marycz (CCC)         69      7:19
                                          Michał Gołaś (SKY)           101     12:48
                                          Adrian Kurek (CCC)           102     12:48
                                          Tomasz Kiendyś (CCC)         105     12:48

03.04       Ronde van Vlaanderen      WWT Katarzyna Niewiadoma (RBW)    10      0:08
                                          Małgorzata Jasińska (ALE)     22      2:03
                                          Eugenia Bujak (BTC)           30      3:26
                                          Anna Plichta (BTC)            67      3:26

03.04       Vuelta Ciclista a La Rioja 1.1 Karol Domagalski (ONE)       30      0:00

01.04-03.04 Le Triptyque des Monts et Châteaux 2.2 Przemek Kasperkiewicz 39     2:13

02.04       Gran Premio Miguel Indurain 1.1 Karol Domagalski (ONE)      46     10:41

02.04       Volta Limburg Classic     1.1 Łukasz Owsian (CCC)           51      0:15
                                          Marcin Białobłocki (ONE)      61      2:20
                                          Leszek Pluciński (CCC)        63      2:20
                                          Marcin Mrożek (CCC)           74      3:54

29.03-31.03 Driedaagse De Panne-Koksijde 2.HC Łukasz Wiśniowski (EQS)   64     11:29
                                          Maciej Bodnar (TNK)           68     14:23
                                                                     + 1ze
                                          Marcin Białobłocki (ONE)      69     14:25

30.03       Pajot Hills Classic       1.2 Katarzyna Niewiadoma (RBW)    27      0:10
                                          Katarzyna Pawłowska (DLT)     29      0:10
                                          Eugenia Bujak (BTC)           48      4:38
                                          Anna Plichta (BTC)            65      4:38

28.03       Giro del Belvedere       1.2U Kamil Małecki (CCC)           21      1:10
                                          Gracjan Szeląg (El2)          29      1:10
                                          Piotr Brożyna (CCC)           74      1:10

27.03       Gandawa - Wevelgem         WT Michał Gołaś (SKY)            35      5:08
                                          Tomasz Kiendyś (CCC)          59     11:05
                                          Maciej Bodnar (TNK)           74     11:11

27.03       Gandawa - Wevelgem        WWT Małgorzata Jasińska (ALE)     25      4:25
                                          Eugenia Bujak (BTC)           31      5:15
                                          Anna Plichta (BTC)            71     10:45

21.03-27.03 Volta a Catalunya          WT Sylwester Szmyd (CCC)         82     46:25
                                          Łukasz Owsian (CCC)           85     49:19
                                          Adam Stachowiak (VAT)        107   1:04:33

25.03-27.03 Settimana Coppi e Bartali 2.1 Emanuel Piaskowy (CAT)        64     24:04

18.03-27.03 Vuelta Ciclista del Uruguay 2.2 Konrad Tomasiak (STF)       21      8:17

25.03       E3 Harelbeke               WT Michał Kwiatkowski (SKY)       1       -
                                          Łukasz Wiśniowski (EQS)       31      4:48
                                          Michał Gołaś (SKY)            34      4:48
                                          Maciej Bodnar (TNK)           77     11:35

23.03       Dwars door Vlaanderen    1.HC Łukasz Wiśniowski (EQS)       66      0:38
                                          Jarosław Marycz (CCC)         68      0:38

20.03       Trofeo Alfredo Binda      WWT Katarzyna Niewiadoma (RBW)     7      0:11
               - Comune di Cittiglio      Małgorzata Jasińska (ALE)     17      1:16
                                          Eugenia Bujak (BTC)           27      1:16
                                          Anna Plichta (BTC)            38      1:16

19.03       Mediolan-San Remo          WT Michał Kwiatkowski (SKY)      40      0:34
                                          Bartłomiej Matysiak (CCC)    106      4:25
                                          Jarosław Marycz (CCC)        109      4:25
                                          Maciej Bodnar (TNK)          118      7:01
                                          Adrian Honkisz (CCC)         170     14:28
                                          Adrian Kurek (CCC)           173     17:59

18.03       Handzame Classic          1.1 Patryk Stosz (CCC)            38      0:00
                                          Tomasz Kiendyś (CCC)          39      0:00
                                          Michał Paluta (CCC)           47      0:00
                                          Eryk Latoń (CCC)              50      0:00
                                          Marcin Mrożek (CCC)           57      0:00
                                          Łukasz Wiśniowski (EQS)       62      0:00
                                          Karol Domagalski (ONE)        74      0:00
                                          Grzegorz Stępniak (CCC)       94      0:00
                                          Bartosz Huzarski (BOA)       123      0:30
                                          Marcin Białobłocki (ONE)     158      0:53

16.03       Nokere Koerse            1.HC Łukasz Wiśniowski (EQS)       26      0:00
                                          Karol Domagalski (ONE)        28      0:00
                                          Bartłomiej Matysiak (CCC)     34      0:11
                                          Grzegorz Stępniak (CCC)       40      0:11
                                          Tomasz Kiendyś (CCC)          59      0:29
                                          Eryk Latoń (CCC)              69      0:29
                                          Marcin Białobłocki (ONE)      73      0:29
                                          Adrian Kurek (CCC)            89      0:54
                                          Bartosz Huzarski (BOA)       111      1:14

09.03-15.03 Tirreno-Adriatico          WT Michał Kwiatkowski (SKY)       8      0:39
                                          Leszek Pluciński (CCC)        63      9:32
                                          Tomasz Marczyński (LTS)       69     11:12
                                          Michał Gołaś (SKY)            93     15:12
                                          Maciej Bodnar (TNK)          109     17:57
                                          Przemysław Niemiec (LAM)     113     18:20
                                          Jarosław Marycz (CCC)        126     21:33
                                          Adrian Honkisz (CCC)         144     26:49

08.03-13.03 Paryż-Nicea                WT Rafał Majka (TNK)             21      7:38
                                          Paweł Poljański (TNK)         43     25:15

13.03       Drentse Acht van Westerveld 1.2 Katarzyna Pawłowska (DLT)   11      0:10

10.03-13.03 Istarsko proljece -       1.2 Patryk Stosz (CCC)            32      2:14
                Istrian Spring Trophy     Piotr Brożyna (CCC)           57      4:32
                                          Kamil Małecki (CCC)           58      4:44
                                          Mateusz Taciak (CCC)          64      5:02
                                          Przemek Kasperkiewicz (KLC)   85      7:15
                                          Alan Banaszek (CCC)          101      9:09
                                          Michał Paluta (CCC)          115     10:09
                                          Bartosz Warchoł (WHI)        158     23:41

12.03       Ronde van Drenthe         WWT Eugenia Bujak (BTC)           39      1:49
                                          Małgorzata Jasińska (ALE)     58      1:49

12.03       Energiewacht Ronde van Drenthe 1.1 Marcin Białobłocki (ONE) 41      0:49
                                          Bartłomiej Matysiak (CCC)     48      0:49
                                          Adrian Kurek (CCC)            63      0:49
                                          Tomasz Kiendyś (CCC)          68      0:49
                                          Karol Domagalski (ONE)        88      1:08
                                          Eryk Latoń (CCC)             117      8:51
                                          Marcin Mrożek (CCC)          118      8:51

04.03-06.03 Driedaagse van West-Vlaanderen 2.1 Łukasz Wiśniowski (EQS)   2      0:07
                                          Marcin Białobłocki (ONE)      48      5:34

06.03       GP Industria & Artigianato 1.1 Bartosz Huzarski (BOA)       64     11:06

05.03       Strade Bianche            WWT Katarzyna Niewiadoma (RBW)     2      0:03
                                          Małgorzata Jasińska (ALE)     13      1:29

05.03       Strade Bianche           1.HC Michał Kwiatkowski (SKY)      20      2:25
                                          Tomasz Marczyński (LTS)       25      5:15
                                          Michał Gołaś (SKY)            40      7:55
                                          Maciej Bodnar (TNK)           44     13:00
                                          Marcin Mrożek (CCC)           61     21:23
                                          Przemysław Niemiec (LAM)      64     24:15
                                          Łukasz Owsian (CCC)           75     24:15

05.03       Porec Trophy - Trofej Porec 1.2 Michał Paluta (CCC)         20      0:57
                                          Emanuel Piaskowy (CAT)        26      1:07
                                          Przemek Kasperkiewicz (KLC)   32      1:28
                                          Wojciech Migdał (CAT)         49      2:05
                                          Alan Banaszek (CCC)           89      2:05
                                          Mateusz Taciak (CCC)          90      2:05
                                          Bartosz Warchoł (WHI)         92      2:05
                                          Piotr Brożyna (CCC)           95      2:05
                                          Patryk Stosz (CCC)           115      2:05

02.03       Le Samyn                  1.1 Adrian Kurek (CCC)            27     11:33

02.03       Trofej Umag - Umag Trophy 1.2 Michał Paluta (CCC)           22      0:00
                                          Patryk Stosz (CCC)            27      0:00
                                          Przemek Kasperkiewicz (KLC)   35      0:00
                                          Wojciech Migdał (CAT)         65      0:05
                                          Mateusz Taciak (CCC)         100      0:05
                                          Kamil Małecki (CCC)          108      0:05
                                          Piotr Brożyna (CCC)          114      0:05
                                          Bartosz Warchoł (WHI)        137      0:05
                                          Emanuel Piaskowy (CAT)       140      0:05
                                          Alan Banaszek (CCC)          155      0:30

24.02-02.03 Le Tour de Langkawi      2.HC Karol Domagalski (ONE)        18      1:03

28.02       Kuurne-Bruxelles-Kuurne  1.HC Łukasz Wiśniowski (EQS)        5      0:17
                                          Michał Gołaś (SKY)            49      0:30

28.02       Omloop van het Hageland   1.1 Katarzyna Niewiadoma (RBW)    23      0:00
                      - Tielt-Winge       Katarzyna Pawłowska (DLT)     29      0:00
                                          Małgorzata Jasińska (ALE)     41      0:00

28.02       GP Izola                  1.2 Michał Paluta (CCC)           17      0:35
                                          Mateusz Taciak (CCC)          38      0:35
                                          Bartosz Warchoł (WHI)         52      0:43
                                          Przemek Kasperkiewicz (KLC)   58      5:23
                                          Patryk Stosz (CCC)            59      5:23
                                          Emanuel Piaskowy (CAT)        64      6:14
                                          Wojciech Migdał (CAT)         75      8:33
                                          Kamil Małecki (CCC)           84      8:33
                                          Piotr Brożyna (CCC)           97      8:33

27.02       Omloop Het Nieuwsblad    1.HC Łukasz Wiśniowski (EQS)       31      0:15
                                          Maciej Bodnar (TNK)           59      4:41
                                          Bartłomiej Matysiak (CCC)     89      9:21
                                          Tomasz Kiendyś (CCC)         121     18:31
                                          Maciej Paterski (CCC)        122     18:31
                                          Marcin Białobłocki (ONE)     136     18:31

27.02       Omloop Het Nieuwsblad-vrouwen 1.1 Małgorzata Jasińska (ALE) 47      4:09

17.02-21.02 Vuelta a Andalucia        2.1 Rafał Majka (TNK)              5      1:11
                                          Łukasz Owsian (CCC)           28      7:08
                                          Sylwester Szmyd (CCC)         37     10:22
                                          Tomasz Marczyński (LTS)       44     13:16
                                          Marcin Mrożek (CCC)           62     19:08
                                          Leszek Pluciński (CCC)        77     29:38

17.02-21.02 Volta ao Algarve          2.1 Paweł Cieślik (VAT)           36     10:48
                                          Michał Gołaś (SKY)            62     16:42
                                          Adam Stachowiak (VAT)        129     44:15
                                          Kamil Gradek (VAT)           131     44:43
                                          Paweł Franczak (VAT)         135     45:25
                                          Łukasz Bodnar (VAT)          143     50:15

16.02-21.02 Tour of Oman             2.HC Adrian Honkisz (CCC)          36     11:47
                                          Tomasz Kiendyś (CCC)          60     21:52
                                          Bartłomiej Matysiak (CCC)     71     25:45
                                          Jarosław Marycz (CCC)         74     26:09
                                          Adrian Kurek (CCC)            80     26:59
                                          Grzegorz Stępniak (CCC)       83     28:15

20.02-21.02 Tour du Haut Var-matin    2.1 Łukasz Wiśniowski (EQS)       34      1:07
                                          Przemysław Niemiec (LAM)      74      6:27

14.02       Clasica de Almeria        1.1 Paweł Franczak (VAT)           7      0:05
                                          Eryk Latoń (CCC)               9      0:08
                                          Bartłomiej Matysiak (CCC)     17      0:15
                                          Kamil Gradek (VAT)            20      0:24
                                          Maciej Paterski (CCC)         21      0:25
                                          Łukasz Bodnar (VAT)           35      1:20
                                          Paweł Cieślik (VAT)           39      1:20
                                          Mateusz Taciak (CCC)          58      2:41

13.02       Vuelta a Murcia           1.1 Łukasz Owsian (CCC)           15      2:06
                                          Paweł Cieślik (VAT)           20      5:06
                                          Marcin Mrożek (CCC)           60      8:54
                                          Maciej Paterski (CCC)         61      8:54
                                          Paweł Franczak (VAT)          86     10:58
                                          Patryk Stosz (CCC)            90     11:47
                                          Adam Stachowiak (VAT)         91     11:47
                                          Kamil Gradek (VAT)            97     17:28

08.02-12.02 Tour of Qatar            2.HC Adrian Kurek (CCC)            35      4:22
                                          Tomasz Kiendyś (CCC)          62     13:39
                                          Jarosław Marycz (CCC)         73     14:12
                                          Grzegorz Stępniak (CCC)       78     14:39
                                          Adrian Honkisz (CCC)          90     15:49

07.02       G.P. Costa degli Etruschi 1.1 Przemysław Niemiec (LAM)      40      1:00
                                          Emanuel Piaskowy (CAT)        80      8:32

03.02-07.02 Volta a la Comunitat Valenciana 2.1 Łukasz Owsian (CCC)     59      7:14
                                          Leszek Pluciński (CCC)        72     10:29
                                          Maciej Paterski (CCC)         74     10:39
                                          Bartłomiej Matysiak (CCC)    129     23:39
                                          Mateusz Taciak (CCC)         142     25:33

03.02-06.02 Dubai Tour               2.HC Michał Gołaś (SKY)            36      1:36
                                          Adrian Honkisz (CCC)          52      2:34
                                          Tomasz Kiendyś (CCC)          54      2:39
                                          Marcin Białobłocki (ONE)      58      2:47
                                          Jarosław Marycz (CCC)         65      3:07
                                          Grzegorz Stępniak (CCC)       76      4:14
                                          Łukasz Wiśniowski (EQS)       77      4:17
                                          Adrian Kurek (CCC)            78      4:19

02.02-05.02 Ladies Tour of Qatar      2.1 Katarzyna Pawłowska (DLT)     26      3:31
                                          Małgorzata Jasińska (ALE)     36      4:50

31.01       Trofeo Playa de Palma - Palma 1.1 Michał Gołaś (SKY)        74      0:00
                                          Michał Kwiatkowski (SKY)      89      0:15

30.01       Trofeo Serra de Tramuntana 1.1 Michał Kwiatkowski (SKY)      2      0:17
                                          Tomasz Marczyński (LTS)       63      5:05
                                          Michał Gołaś (SKY)            67      8:17

29.01       Trofeo Pollenca-Port de Andratx 1.1 Michał Kwiatkowski (SKY) 2      0:02
                                          Tomasz Marczyński (LTS)       59      4:03

28.01       Trofeo Felanitx-Porreres  1.1 Michał Gołaś (SKY)            78      0:00

18.01-24.01 Tour de San Luis          2.1 Rafał Majka (TNK)              7      2:31
                                          Paweł Poljański (TNK)         22      8:10
                                          Łukasz Wiśniowski (EQS)      104     46:49
                                          Maciej Bodnar (TNK)          131     59:34

10.01-15.01 Tour Femenino de San Luis 2.1 Małgorzata Jasińska (ALE)      2      0:20

09.01       GP San Luis Femenino      1.2 Małgorzata Jasińska (ALE)      1      0:00

ze – zwycięstwo etapowe
el – lider wyścigu

BOA : BORA-ARGON 18
CAT : CYCLING ACADEMY TEAM
CCC : CCC SPRANDI POLKOWICE
DSP : DOMIN SPORT
EQS : ETIXX – QUICK STEP
KLC : KLEIN CONSTANTIA
ONE : ONE PRO CYCLING
LAM : LAMPRE – MERIDA
SKC : SKC TUFO PROSTEJOV
LTS : LOTTO SOUDAL
STF : START VAXES – PARTIZAN CYCLING TEAM
SKY : TEAM SKY
TNK : TINKOFF
VAT : VERVA ACTIVEJET PRO CYCLING TEAM
WHI : WHIRLPOOL – AUTHOR
WIB : WIBATECH FUJI

ALE : ALE CIPOLLINI
VAI : AROMITALIA VAIANO
DLT : BOELS DOLMANS CYCLING TEAM
BTC : BTC CITY LJUBLJANA
RBW : RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM

banner