Eneco Tour 2016: etap 6

Luka Pibernik (Lampre-Merida) zwyciężył na mecie szóstego odcinka Eneco Tour. Liderem pozostał Australijczyk Rohan Dennis (BMC).

Słoweniec z włoskiej grupy okazał się najszybszy z uciekającej grupki, która do mety w Lanaken dotarła pięć sekund przed pościgiem. Drugie miejsce zajął Brytyjczyk Mark McNally (Wanty-Groupe Gobert), a trzecie Bert van Lerberghe (TopSport Vlaanderen-Baloise).

Spóźniony o 5 sekund peleton przyprowadził Włoch Giacomo Nizzolo (Trek-Segafredo).

W ucieczce na początku przedostatniego odcinka zmagań w Holandii znaleźli się Bert van Lerberghe (TopSport Vlaanderen-Baloise), Mark McNally (Wanty-Groupe Gobert), Luka Pibernik (Lampre-Merida), Alexis Gougeard (Ag2r La Mondiale) oraz Chad Haga (Giant-Alpecin), notując nawet 4:40 przewagi nad peletonem.

Siedem kategoryzowanych wspinaczek znaczyło trasę w okolicach Maastricht, dając szansę na skuteczną akcję wyprzedzającą wielkich tego wyścigu. Piątka uciekinierów zdawała się wietrzyć tę szansę i zgodnie współpracowała, utrzymując przewagę na w miarę stabilnym poziomie.

Główna grupa zdawała się kontrolować sytuację, na ostatnie 50 kilometrów wjeżdżając 2 minuty za prowadzącymi. Atakowali wprawdzie Daniel Oss (BMC) i Tiesj Benoot (Lotto Soudal), a także Patrick Bevin (Cannondale-Drapac), ale ich ruchy nie zmieniły zasadniczo sytuacji i w peletonie rozpoczęto przygotowania do walki na finiszu.

Przewaga prowadzącej piątki na 26 kilometrów przed metą wciąż oscylował wokół dwóch minut i na ostatnich dwóch krótkich podjazdach nie spadała. Mocno współpracująca grupka na 10 kilometrów przed metą miała 47 sekund zapasu i na wąskich i krętych drogach nie zamierzała oddać peletonowi ani piędzi.

Pościgiem zawiadywały zespoły Cofidis i Katusha, ale szczęście i moc były po stronie atakujących. Peleton na krętych drogach nie zdołał rozwinąć wystarczającej prędkości i przegrał walkę z czasem. Po etapowe zwycięstwo sięgnął 22-letni Pibernik, pokonując na kresce McNally'ego i odnosząc życiowy sukces.

Wyniki 6. etapu Eneco Tour 2016 (WT), Riemst - Lanaken (185,2 km):

1 Luka Pibernik (Slo) Lampre - Merida                            4:28:45
2 Mark McNally (GBr) Wanty - Groupe Gobert
3 Bert Van Lerberghe (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
4 Alexis Gougeard (Fra) AG2R La Mondiale
5 Chad Haga (USA) Team Giant-Alpecin
6 Giacomo Nizzolo (Ita) Trek-Segafredo                             00:05
7 Nacer Bouhanni (Fra) Cofidis, Solutions Credits
8 Edvald Boasson Hagen (Nor) Dimension Data
9 Arnaud Démare (Fra) FDJ
10 Jonas Van Genechten (Bel) IAM Cycling
11 Michael Matthews (Aus) Orica-BikeExchange
12 Roberto Ferrari (Ita) Lampre - Merida
13 Roy Jans (Bel) Wanty - Groupe Gobert
14 Zdenek Stybar (Cze) Etixx - Quick-Step
15 Jürgen Roelandts (Bel) Lotto Soudal
16 Alexander Kristoff (Nor) Team Katusha
17 Greg Van Avermaet (Bel) BMC Racing Team
18 Danny van Poppel (Ned) Team Sky
19 Dylan Groenewegen (Ned) Team LottoNl-Jumbo
20 Wilco Kelderman (Ned) Team LottoNl-Jumbo
21 Oliver Naesen (Bel) IAM Cycling
22 Alberto Bettiol (Ita) Cannondale-Drapac
23 André Greipel (Ger) Lotto Soudal
24 Jon Izagirre Insausti (Spa) Movistar Team
25 Niki Terpstra (Ned) Etixx - Quick-Step
26 Jasha Sütterlin (Ger) Movistar Team
27 Rohan Dennis (Aus) BMC Racing Team
28 Amaury Capiot (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
29 Ben Swift (GBr) Team Sky
30 Jos van Emden (Ned) Team LottoNl-Jumbo
31 Marco Marcato (Ita) Wanty - Groupe Gobert
32 Tony Martin (Ger) Etixx - Quick-Step
33 Lars Boom (Ned) Astana Pro Team
34 Bob Jungels (Lux) Etixx - Quick-Step
35 Andriy Grivko (Ukr) Astana Pro Team
36 Alex Dowsett (GBr) Movistar Team
37 Geraint Thomas (GBr) Team Sky
38 Gorka Izagirre Insausti (Spa) Movistar Team
39 Jack Bauer (NZl) Cannondale-Drapac
40 Reto Hollenstein (Swi) IAM Cycling
41 Tom Dumoulin (Ned) Team Giant-Alpecin
42 Roy Curvers (Ned) Team Giant-Alpecin
43 Yukiya Arashiro (Jpn) Lampre - Merida
44 Gediminas Bagdonas (Ltu) AG2R La Mondiale
45 Peter Sagan (Svk) Tinkoff Team
46 Hugo Houle (Can) AG2R La Mondiale
47 Matteo Trentin (Ita) Etixx - Quick-Step
48 Martin Elmiger (Swi) IAM Cycling
49 Jonas Rickaert (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
50 Georg Preidler (Aut) Team Giant-Alpecin
51 Dylan van Baarle (Ned) Cannondale-Drapac
52 Maciej Bodnar (Pol) Tinkoff Team
53 Jasper Stuyven (Bel) Trek-Segafredo
54 Manuel Quinziato (Ita) BMC Racing Team
55 Patrick Gretsch (Ger) AG2R La Mondiale
56 Nelson Oliveira (Por) Movistar Team
57 Youcef Reguigui (Alg) Dimension Data
58 Frederik Backaert (Bel) Wanty - Groupe Gobert
59 Søren Kragh Andersen (Den) Team Giant-Alpecin
60 Lars Ytting Bak (Den) Lotto Soudal
61 Andrea Guardini (Ita) Astana Pro Team
62 Timo Roosen (Ned) Team LottoNl-Jumbo
63 Tiesj Benoot (Bel) Lotto Soudal
64 Taylor Phinney (USA) BMC Racing Team
65 Nick van der Lijke (Ned) Roompot - Oranje Peloton
66 Imanol Erviti Ollo (Spa) Movistar Team
67 Christopher Juul Jensen (Den) Orica-BikeExchange
68 Ramunas Navardauskas (Ltu) Cannondale-Drapac
69 Christophe Laporte (Fra) Cofidis, Solutions Credits
70 Sebastian Langeveld (Ned) Cannondale-Drapac
71 Pieter Vanspeybrouck (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
72 Fabio Felline (Ita) Trek-Segafredo
73 Ryan Mullen (Irl) Cannondale-Drapac
74 Primoz Roglic (Slo) Team LottoNl-Jumbo
75 Yoann Offredo (Fra) FDJ
76 Dmitriy Gruzdev (Kaz) Astana Pro Team
77 Dries Devenyns (Bel) IAM Cycling
78 Winner Anacona Gomez (Col) Movistar Team
79 Nikolay Trusov (Rus) Tinkoff Team
80 Ben Gastauer (Lux) AG2R La Mondiale
81 Gijs Van Hoecke (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
82 Nico Denz (Ger) AG2R La Mondiale
83 Ignatas Konovalovas (Ltu) FDJ
84 Stijn Devolder (Bel) Trek-Segafredo
85 Olivier Le Gac (Fra) FDJ
86 Pieter Weening (Ned) Roompot - Oranje Peloton
87 Simone Antonini (Ita) Wanty - Groupe Gobert
88 Michael Mørkøv (Den) Team Katusha
89 Nils Politt (Ger) Team Katusha
90 Boy van Poppel (Ned) Trek-Segafredo
91 Jens Debusschere (Bel) Lotto Soudal                             00:24
92 Kevin Van Melsen (Bel) Wanty - Groupe Gobert                    00:29
93 Raymond Kreder (Ned) Roompot - Oranje Peloton                   00:32
94 Ramon Sinkeldam (Ned) Team Giant-Alpecin                        00:44
95 John Degenkolb (Ger) Team Giant-Alpecin
96 Julien Berard (Fra) AG2R La Mondiale
97 Aimé De Gendt (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise               00:47
98 Sacha Modolo (Ita) Lampre - Merida                              00:55
99 William Bonnet (Fra) FDJ
100 Geoffrey Soupe (Fra) Cofidis, Solutions Credits
101 Cyril Lemoine (Fra) Cofidis, Solutions Credits                 01:13
102 Hugo Hofstetter (Fra) Cofidis, Solutions Credits
103 Wesley Kreder (Ned) Roompot - Oranje Peloton                   01:16
104 Roger Kluge (Ger) IAM Cycling                                  01:23
105 Luka Mezgec (Slo) Orica-BikeExchange
106 Mario Jorge Faria da Costa (Por) Lampre - Merida               01:24
107 Benoït Vaugrenard (Fra) FDJ
108 Francisco José Ventoso Alberdi (Spa) Movistar Team             01:30
109 Wouter Wippert (Ned) Cannondale-Drapac
110 Albert Timmer (Ned) Team Giant-Alpecin
111 Stijn Steels (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
112 Ruslan Tleubayev (Kaz) Astana Pro Team                         01:45
113 Daniel Hoelgaard (Nor) FDJ                                     01:53
115 Maarten Wynants (Bel) Team LottoNl-Jumbo                       02:06
116 Michael Van Staeyen (Bel) Cofidis, Solutions Credits           02:10
117 Tim Wellens (Bel) Lotto Soudal
118 Marco Haller (Aut) Team Katusha                                02:21
119 Marc Sarreau (Fra) FDJ                                         02:50
120 Tom Leezer (Ned) Team LottoNl-Jumbo                            02:55
121 Gatis Smukulis (Lat) Astana Pro Team                           03:43
122 Marco Coledan (Ita) Trek-Segafredo
123 Daniel Oss (Ita) BMC Racing Team
124 Anthony Turgis (Fra) Cofidis, Solutions Credits
125 Vyacheslav Kuznetsov (Rus) Team Katusha
126 Borut Bozic (Slo) Cofidis, Solutions Credits
127 Nathan Haas (Aus) Dimension Data                               03:54
128 Luke Rowe (GBr) Team Sky
129 Matteo Bono (Ita) Lampre - Merida
130 Tyler Farrar (USA) Dimension Data
131 Lars Petter Nordhaug (Nor) Team Sky
132 Iljo Keisse (Bel) Etixx - Quick-Step
133 Laurens De Vreese (Bel) Astana Pro Team
134 Jurgen Van den Broeck (Bel) Team Katusha
135 Frederik Frison (Bel) Lotto Soudal
136 Dries Van Gestel (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
137 Jay Thomson (RSA) Dimension Data
138 Johann Van Zyl (RSA) Dimension Data
139 Carlos Verona Quintanilla (Spa) Etixx - Quick-Step
140 Gaetan Bille (Bel) Wanty - Groupe Gobert
141 Brian van Goethem (Ned) Roompot - Oranje Peloton
142 Jesper Asselman (Ned) Roompot - Oranje Peloton
143 Berden de Vries (Ned) Roompot - Oranje Peloton
144 Sjoerd van Ginneken (Ned) Roompot - Oranje Peloton
145 Alexey Lutsenko (Kaz) Astana Pro Team
146 Christophe Riblon (Fra) AG2R La Mondiale                       04:18
147 Matthias Brändle (Aut) IAM Cycling                             04:30
148 Stefan Küng (Swi) BMC Racing Team
149 Andrew Fenn (GBr) Team Sky                                     06:14
150 Pavel Brutt (Rus) Tinkoff Team
151 Caleb Ewan (Aus) Orica-BikeExchange
152 Michael Hepburn (Aus) Orica-BikeExchange
153 Michał Kwiatkowski (Pol) Team Sky
154 Erik Baska (Svk) Tinkoff Team
155 Tom Bohli (Swi) BMC Racing Team
156 Davide Cimolai (Ita) Lampre - Merida
157 Alexander Porsev (Rus) Team Katusha
158 Patrick Bevin (NZl) Cannondale-Drapac
159 Matteo Tosatto (Ita) Tinkoff Team
160 Reinardt Janse Van Rensburg (RSA) Dimension Data
161 Oscar Gatto (Ita) Tinkoff Team
162 Michael Valgren Andersen (Den) Tinkoff Team                    06:27
163 Marcel Kittel (Ger) Etixx - Quick-Step                         08:22
164 Joey Rosskopf (USA) BMC Racing Team
DNF Marcel Sieberg (Ger) Lotto Soudal
DNF Robert Wagner (Ger) Team LottoNl-Jumbo
DNF Grégory Rast (Swi) Trek-Segafredo
DNF Anton Vorobyev (Rus) Team Katusha
DNS Alex Edmondson (Aus) Orica-BikeExchange
DNS Heinrich Haussler (Aus) IAM Cycling

Klasyfikacja generalna po 5. etapie:

1 Rohan Dennis (Aus) BMC Racing Team                            18:09:37
2 Taylor Phinney (USA) BMC Racing Team                             00:16
3 Tony Martin (Ger) Etixx - Quick-Step                             00:24
4 Peter Sagan (Svk) Tinkoff Team                                   00:27
5 Niki Terpstra (Ned) Etixx - Quick-Step
6 Jos van Emden (Ned) Team LottoNl-Jumbo                           00:28
7 Manuel Quinziato (Ita) BMC Racing Team                           00:29
8 Greg Van Avermaet (Bel) BMC Racing Team                          00:33
9 Bob Jungels (Lux) Etixx - Quick-Step                             00:36
10 Wilco Kelderman (Ned) Team LottoNl-Jumbo                        00:38
11 Primoz Roglic (Slo) Team LottoNl-Jumbo                          00:39
12 Jasha Sütterlin (Ger) Movistar Team
13 Zdenek Stybar (Cze) Etixx - Quick-Step                          00:40
14 Martin Elmiger (Swi) IAM Cycling
15 Chad Haga (USA) Team Giant-Alpecin                              00:42
16 Alex Dowsett (GBr) Movistar Team                                00:43
17 Jon Izagirre Insausti (Spa) Movistar Team                       00:44
18 Nelson Oliveira (Por) Movistar Team                             00:47
19 André Greipel (Ger) Lotto Soudal                                00:50
20 Oliver Naesen (Bel) IAM Cycling                                 00:51
21 Tom Dumoulin (Ned) Team Giant-Alpecin                           00:53
22 Matteo Trentin (Ita) Etixx - Quick-Step
23 Søren Kragh Andersen (Den) Team Giant-Alpecin                   00:54
24 Andriy Grivko (Ukr) Astana Pro Team
25 Reto Hollenstein (Swi) IAM Cycling                              00:55
26 Timo Roosen (Ned) Team LottoNl-Jumbo
27 Maciej Bodnar (Pol) Tinkoff Team                                00:57
28 Gorka Izagirre Insausti (Spa) Movistar Team                     00:58
29 Ramunas Navardauskas (Ltu) Cannondale-Drapac                    01:01
30 Arnaud Démare (Fra) FDJ                                         01:03
31 Dries Devenyns (Bel) IAM Cycling
32 Dylan Groenewegen (Ned) Team LottoNl-Jumbo                      01:05
33 Winner Anacona Gomez (Col) Movistar Team                        01:07
34 Lars Boom (Ned) Astana Pro Team                                 01:08
35 Jack Bauer (NZl) Cannondale-Drapac                              01:09
36 Geraint Thomas (GBr) Team Sky                                   01:10
37 Lars Ytting Bak (Den) Lotto Soudal                              01:11
38 Ignatas Konovalovas (Ltu) FDJ                                   01:14
39 Ryan Mullen (Irl) Cannondale-Drapac
40 Danny van Poppel (Ned) Team Sky                                 01:15
41 Nils Politt (Ger) Team Katusha                                  01:18
42 Alexander Kristoff (Nor) Team Katusha                           01:21
43 Tiesj Benoot (Bel) Lotto Soudal                                 01:26
44 Ben Swift (GBr) Team Sky                                        01:28
45 Sebastian Langeveld (Ned) Cannondale-Drapac
46 Dylan van Baarle (Ned) Cannondale-Drapac                        01:32
47 Yoann Offredo (Fra) FDJ
48 Michael Mørkøv (Den) Team Katusha                               01:33
49 Michael Matthews (Aus) Orica-BikeExchange                       01:35
50 Fabio Felline (Ita) Trek-Segafredo                              01:36
51 Alberto Bettiol (Ita) Cannondale-Drapac                         01:41
52 Dmitriy Gruzdev (Kaz) Astana Pro Team                           01:42
53 Jens Debusschere (Bel) Lotto Soudal                             01:50
54 Jürgen Roelandts (Bel) Lotto Soudal                             01:57
55 Christopher Juul Jensen (Den) Orica-BikeExchange
56 John Degenkolb (Ger) Team Giant-Alpecin                         01:58
57 Jonas Rickaert (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise              02:04
58 Jasper Stuyven (Bel) Trek-Segafredo
59 Patrick Gretsch (Ger) AG2R La Mondiale                          02:08
60 Georg Preidler (Aut) Team Giant-Alpecin
61 Giacomo Nizzolo (Ita) Trek-Segafredo                            02:09
62 Imanol Erviti Ollo (Spa) Movistar Team                          02:10
63 Edvald Boasson Hagen (Nor) Dimension Data
64 Gediminas Bagdonas (Ltu) AG2R La Mondiale
65 Hugo Houle (Can) AG2R La Mondiale                               02:28
66 Gijs Van Hoecke (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
67 Yukiya Arashiro (Jpn) Lampre - Merida                           02:29
68 Benoït Vaugrenard (Fra) FDJ                                     02:38
69 Ben Gastauer (Lux) AG2R La Mondiale                             02:39
70 Pieter Vanspeybrouck (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise        02:41
71 Frederik Backaert (Bel) Wanty - Groupe Gobert                   02:46
72 Nico Denz (Ger) AG2R La Mondiale                                02:48
73 Christophe Laporte (Fra) Cofidis, Solutions Credits             02:51
74 Ramon Sinkeldam (Ned) Team Giant-Alpecin                        02:54
75 Amaury Capiot (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise               02:55
76 Nacer Bouhanni (Fra) Cofidis, Solutions Credits                 02:56
77 Marco Marcato (Ita) Wanty - Groupe Gobert                       02:59
78 Pieter Weening (Ned) Roompot - Oranje Peloton                   03:02
79 Nick van der Lijke (Ned) Roompot - Oranje Peloton               03:03
80 Tim Wellens (Bel) Lotto Soudal                                  03:06
81 Aimé De Gendt (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise               03:16
82 Sacha Modolo (Ita) Lampre - Merida                              03:17
83 Geoffrey Soupe (Fra) Cofidis, Solutions Credits                 03:31
84 Jonas Van Genechten (Bel) IAM Cycling                           03:32
85 Kevin Van Melsen (Bel) Wanty - Groupe Gobert                    03:35
86 Luka Mezgec (Slo) Orica-BikeExchange                            03:39
87 William Bonnet (Fra) FDJ                                        03:41
88 Roberto Ferrari (Ita) Lampre - Merida                           03:44
89 Luka Pibernik (Slo) Lampre - Merida                             03:47
90 Marc Sarreau (Fra) FDJ                                          04:14
91 Roy Curvers (Ned) Team Giant-Alpecin                            04:37
92 Olivier Le Gac (Fra) FDJ                                        04:48
93 Gatis Smukulis (Lat) Astana Pro Team                            04:51
94 Cyril Lemoine (Fra) Cofidis, Solutions Credits
95 Raymond Kreder (Ned) Roompot - Oranje Peloton                   04:55
96 Alexey Lutsenko (Kaz) Astana Pro Team                           05:00
97 Matthias Brändle (Aut) IAM Cycling                              05:06
98 Marco Haller (Aut) Team Katusha                                 05:21
99 Tom Leezer (Ned) Team LottoNl-Jumbo                             05:31
100 Boy van Poppel (Ned) Trek-Segafredo                            05:44
101 Stijn Devolder (Bel) Trek-Segafredo                            05:55
102 Maarten Wynants (Bel) Team LottoNl-Jumbo                       06:01
103 Wouter Wippert (Ned) Cannondale-Drapac                         06:12
104 Julien Berard (Fra) AG2R La Mondiale                           06:22
105 Berden de Vries (Ned) Roompot - Oranje Peloton                 06:32
106 Nikolay Trusov (Rus) Tinkoff Team                              06:52
107 Jesper Asselman (Ned) Roompot - Oranje Peloton                 06:55
108 Dries Van Gestel (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise           06:56
109 Frederik Frison (Bel) Lotto Soudal                             07:15
110 Alexander Porsev (Rus) Team Katusha                            07:31
111 Mario Jorge Faria da Costa (Por) Lampre - Merida               07:35
112 Carlos Verona Quintanilla (Spa) Etixx - Quick-Step             08:15
113 Reinardt Janse Van Rensburg (RSA) Dimension Data               08:48
114 Marcel Kittel (Ger) Etixx - Quick-Step                         08:54
115 Simone Antonini (Ita) Wanty - Groupe Gobert                    09:21
116 Roy Jans (Bel) Wanty - Groupe Gobert                           09:53
117 Marko Kump (Slo) Lampre - Merida                               10:00
118 Jay Thomson (RSA) Dimension Data                               10:13
119 Matteo Bono (Ita) Lampre - Merida                              11:17
120 Francisco José Ventoso Alberdi (Spa) Movistar Team             11:30
121 Michael Van Staeyen (Bel) Cofidis, Solutions Credits           12:22
122 Stijn Steels (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise               12:42
123 Bert Van Lerberghe (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise         13:05
124 Wesley Kreder (Ned) Roompot - Oranje Peloton                   13:06
125 Roger Kluge (Ger) IAM Cycling                                  13:12
126 Stefan Küng (Swi) BMC Racing Team                              13:30
127 Albert Timmer (Ned) Team Giant-Alpecin                         13:31
128 Anthony Turgis (Fra) Cofidis, Solutions Credits                13:32
129 Ruslan Tleubayev (Kaz) Astana Pro Team                         13:41
130 Mark McNally (GBr) Wanty - Groupe Gobert                       13:56
131 Nathan Haas (Aus) Dimension Data                               14:11
132 Daniel Oss (Ita) BMC Racing Team
133 Vyacheslav Kuznetsov (Rus) Team Katusha                        14:29
134 Daniel Hoelgaard (Nor) FDJ                                     14:37
135 Brian van Goethem (Ned) Roompot - Oranje Peloton               14:59
136 Tom Bohli (Swi) BMC Racing Team                                15:12
137 Iljo Keisse (Bel) Etixx - Quick-Step                           15:45
138 Pavel Brutt (Rus) Tinkoff Team                                 16:07
139 Patrick Bevin (NZl) Cannondale-Drapac                          16:08
140 Jurgen Van den Broeck (Bel) Team Katusha                       16:21
141 Laurens De Vreese (Bel) Astana Pro Team
142 Michael Valgren Andersen (Den) Tinkoff Team                    17:03
143 Sjoerd van Ginneken (Ned) Roompot - Oranje Peloton             17:09
144 Luke Rowe (GBr) Team Sky                                       17:18
145 Joey Rosskopf (USA) BMC Racing Team                            17:40
146 Borut Bozic (Slo) Cofidis, Solutions Credits                   18:09
147 Matteo Tosatto (Ita) Tinkoff Team                              18:30
148 Michał Kwiatkowski (Pol) Team Sky                              18:40
149 Alexis Gougeard (Fra) AG2R La Mondiale                         18:43
150 Hugo Hofstetter (Fra) Cofidis, Solutions Credits               19:23
151 Oscar Gatto (Ita) Tinkoff Team                                 19:48
152 Tyler Farrar (USA) Dimension Data
153 Davide Cimolai (Ita) Lampre - Merida                           19:49
154 Youcef Reguigui (Alg) Dimension Data                           19:51
155 Gaetan Bille (Bel) Wanty - Groupe Gobert                       19:54
156 Lars Petter Nordhaug (Nor) Team Sky                            20:10
157 Andrea Guardini (Ita) Astana Pro Team                          21:47
158 Christophe Riblon (Fra) AG2R La Mondiale                       23:07
159 Erik Baska (Svk) Tinkoff Team                                  23:53
160 Johann Van Zyl (RSA) Dimension Data                            25:49
161 Andrew Fenn (GBr) Team Sky                                     26:40
162 Michael Hepburn (Aus) Orica-BikeExchange                       26:50
163 Caleb Ewan (Aus) Orica-BikeExchange                            27:43
164 Marco Coledan (Ita) Trek-Segafredo                             31:05

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: