Michael Gogl w Trek-Segafredo, Edward Rivasi potwierdza przenosiny do Project TJ Sport

Austriak podąża w ślady za Alberto Contadorem.

Michael Gogl tak samo jak Alberto Contador i Jesus Hernandez przenosi się do Trek-Segafredo. 22-latek w swoim pierwszym sezonie w zawodowym peletonie zajął 4. miejsce w Tour of Denmark, wywalczył brązowy medal na mistrzostwach kraju oraz stanął na starcie Vuelta a Espana, gdzie na jednym z etapów finiszował na 4. miejscu.

Utalentowany Włoch Edward Rivasi potwierdził, że od nowego sezonu będzie reprezentował barwy Project TJ Sport. Wcześniej był on dogadany z Lampre-Merida, ale nie wiadomo było, jak na niego wpłynie sprzedanie licencji Chińczykom. 22-latek nie zdecydował się na zmianę, ponieważ menadżerem ekipy nadal będzie Giuseppe Saronni.

Włoch przed ostatnie dwa lata osiągnął kilka dobrych wyników. W 2015 roku zajął 4. miejsce i wygrał klasyfikację młodzieżową w Tour of Croatia. Z kolei w tym roku był 5. w Wyścigu Pokoju U23, następnie wygrał etap i wywalczył 5. lokatę w Giro Valle d’Aosta i uplasował się na 2. miejscu w Tour de l’Avenir.