Eneco Tour 2016: etap 4

Słowak Peter Sagan (Tinkoff) wygrał w czwartym dniu Eneco Tour i objął prowadzenie w klasyfikacji generalnej.

Mistrz świata po emocjonującym finiszu pokonał Andre Greipela (Lotto Soudal) i Alexandra Kristoffa (Katusha).

Czwarty odcinek zapowiadał spore emocje, gdyż w drugiej części trasy leżało kilka odcinków bruku i krótkich podjazdów, z ostatnim Bruine Put (900 m; 8,2%), usytuowanym 13 kilometrów przed kreską.

W ucieczkę ponownie zabrali się Mark McNally (Wanty), Brian van Goethem (Roompot) i Bert Van Lerberghe (Topsport Vlaanderen), którym towarzyszył Sjoerd van Ginneken (Roompot). Czwórka wypracowała 5 minut przewagi, z której w połowie 200-kilometrowego dystansu pozostały 3 minuty. Z wyścigu po upadku wycofał się Tom Boonen (Etixx-Quick Step).

Rozpędzony peleton wchłonął harcowników niespełna 60 kilometrów przed metą. Poszły kontry, po których 30 sekund zyskała dwójka z Astany - Andriy Grivko i Dmitriy Gruzdev.

Skontrowali Tony Martin (Etixx-Quick Step) i Tom Dumoulin (Giant-Alpecin), jednak dwójce znakomitych czasowców nie powiódł się zamysł dołączenia do czołówki. Drugie życie dał jej natomiast Jasper Stuyven (Trek-Segafredo). Zdolny Belg doskoczył na ostatnim podjeździe i od razu zaangażował się w obronę kilkunastosekundowej różnicy.

Praca w pościgu kolarzy Lotto Soudal nie poszła jednak na marne. Niespełna 3 kilometry przed metą ucieczka przeszła do historii. Niebezpieczną końcówkę po raz drugi najlepiej rozegrał Sagan, który obronił się przed Greipelem i dzięki bonifikacie czasowej objął prowadzenie w wyścigu.

Wyniki 4. etapu Eneco Tour 2016 (WT), Aalter - St-Pieters-Leeuw (201,4 km):

  1 Peter Sagan (Svk) Tinkoff Team                             4:42:12
  2 André Greipel (Ger) Lotto Soudal
  3 Alexander Kristoff (Nor) Team Katusha
  4 Arnaud Démare (Fra) FDJ
  5 Dylan Groenewegen (Ned) Team LottoNl-Jumbo
  6 John Degenkolb (Ger) Team Giant-Alpecin
  7 Reinardt Janse Van Rensburg (RSA) Dimension Data
  8 Amaury Capiot (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
  9 Giacomo Nizzolo (Ita) Trek-Segafredo
 10 Luka Mezgec (Slo) Orica-BikeExchange
 11 Heinrich Haussler (Aus) IAM Cycling
 12 Edvald Boasson Hagen (Nor) Dimension Data
 13 Roberto Ferrari (Ita) Lampre - Merida
 14 Raymond Kreder (Ned) Roompot - Oranje Peloton
 15 Gediminas Bagdonas (Ltu) AG2R La Mondiale
 16 Nacer Bouhanni (Fra) Cofidis, Solutions Credits
 17 Matteo Trentin (Ita) Etixx - Quick-Step
 18 Oliver Naesen (Bel) IAM Cycling
 19 Greg Van Avermaet (Bel) BMC Racing Team
 20 Roy Curvers (Ned) Team Giant-Alpecin
 21 Jasha Sütterlin (Ger) Movistar Team
 22 Nico Denz (Ger) AG2R La Mondiale
 23 Pieter Vanspeybrouck (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 24 Danny van Poppel (Ned) Team Sky
 25 Dries Van Gestel (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 26 Wouter Wippert (Ned) Cannondale-Drapac
 27 Ramon Sinkeldam (Ned) Team Giant-Alpecin
 28 Jos van Emden (Ned) Team LottoNl-Jumbo
 29 Reto Hollenstein (Swi) IAM Cycling
 30 Tony Martin (Ger) Etixx - Quick-Step
 31 Bob Jungels (Lux) Etixx - Quick-Step
 32 Alexander Porsev (Rus) Team Katusha
 33 Niki Terpstra (Ned) Etixx - Quick-Step
 34 Taylor Phinney (USA) BMC Racing Team
 35 Kevin Van Melsen (Bel) Wanty - Groupe Gobert
 36 Zdenek Stybar (Cze) Etixx - Quick-Step
 37 Boy van Poppel (Ned) Trek-Segafredo
 38 Dmitriy Gruzdev (Kaz) Astana Pro Team
 39 Marco Marcato (Ita) Wanty - Groupe Gobert
 40 Martin Elmiger (Swi) IAM Cycling
 41 Olivier Le Gac (Fra) FDJ
 42 Rohan Dennis (Aus) BMC Racing Team
 43 Christophe Laporte (Fra) Cofidis, Solutions Credits
 44 Fabio Felline (Ita) Trek-Segafredo
 45 Primoz Roglic (Slo) Team LottoNl-Jumbo
 46 Yoann Offredo (Fra) FDJ
 47 Lars Boom (Ned) Astana Pro Team
 48 Patrick Gretsch (Ger) AG2R La Mondiale
 49 Marc Sarreau (Fra) FDJ
 50 S?ren Kragh Andersen (Den) Team Giant-Alpecin
 51 Nils Politt (Ger) Team Katusha
 52 Tom Dumoulin (Ned) Team Giant-Alpecin
 53 Alex Edmondson (Aus) Orica-BikeExchange
 54 Gorka Izagirre Insausti (Spa) Movistar Team
 55 Tom Leezer (Ned) Team LottoNl-Jumbo
 56 Christopher Juul Jensen (Den) Orica-BikeExchange
 57 Michael M?rk?v (Den) Team Katusha
 58 Ignatas Konovalovas (Ltu) FDJ
 59 Nelson Oliveira (Por) Movistar Team
 60 Timo Roosen (Ned) Team LottoNl-Jumbo
 61 Jon Izagirre Insausti (Spa) Movistar Team
 62 Winner Anacona Gomez (Col) Movistar Team
 63 Jonas Van Genechten (Bel) IAM Cycling
 64 Lars Ytting Bak (Den) Lotto Soudal
 65 Gatis Smukulis (Lat) Astana Pro Team
 66 Alexey Lutsenko (Kaz) Astana Pro Team
 67 Andriy Grivko (Ukr) Astana Pro Team
 68 Jürgen Roelandts (Bel) Lotto Soudal
 69 Hugo Houle (Can) AG2R La Mondiale
 70 Jasper Stuyven (Bel) Trek-Segafredo
 71 Jesper Asselman (Ned) Roompot - Oranje Peloton
 72 Ben Swift (GBr) Team Sky
 73 Geoffrey Soupe (Fra) Cofidis, Solutions Credits
 74 Tiesj Benoot (Bel) Lotto Soudal
 75 Gijs Van Hoecke (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 76 Nick van der Lijke (Ned) Roompot - Oranje Peloton
 77 Ben Gastauer (Lux) AG2R La Mondiale
 78 Aimé De Gendt (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 79 Frederik Backaert (Bel) Wanty - Groupe Gobert
 80 Marcel Sieberg (Ger) Lotto Soudal
 81 Ryan Mullen (Irl) Cannondale-Drapac
 82 Maciej Bodnar (Pol) Tinkoff Team
 83 Alex Dowsett (GBr) Movistar Team
 84 Dries Devenyns (Bel) IAM Cycling
 85 Chad Haga (USA) Team Giant-Alpecin
 86 Manuel Quinziato (Ita) BMC Racing Team
 87 William Bonnet (Fra) FDJ
 88 Imanol Erviti Ollo (Spa) Movistar Team
 89 Frederik Frison (Bel) Lotto Soudal
 90 Cyril Lemoine (Fra) Cofidis, Solutions Credits
 91 Berden de Vries (Ned) Roompot - Oranje Peloton
 92 Julien Berard (Fra) AG2R La Mondiale
 93 Luka Pibernik (Slo) Lampre - Merida
 94 Wilco Kelderman (Ned) Team LottoNl-Jumbo
 95 Georg Preidler (Aut) Team Giant-Alpecin
 96 Matthias Brändle (Aut) IAM Cycling
 97 Marcel Kittel (Ger) Etixx - Quick-Step
 98 Maarten Wynants (Bel) Team LottoNl-Jumbo
 99 Ramunas Navardauskas (Ltu) Cannondale-Drapac
100 Pieter Weening (Ned) Roompot - Oranje Peloton
101 Sebastian Langeveld (Ned) Cannondale-Drapac
102 Beno?t Vaugrenard (Fra) FDJ
103 Geraint Thomas (GBr) Team Sky
104 Tim Wellens (Bel) Lotto Soudal
105 Jonas Rickaert (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
106 Jay Thomson (RSA) Dimension Data                             01:25
107 Dylan van Baarle (Ned) Cannondale-Drapac
108 Anton Vorobyev (Rus) Team Katusha
109 Matteo Bono (Ita) Lampre - Merida                            01:51
110 Yukiya Arashiro (Jpn) Lampre - Merida
111 Marko Kump (Slo) Lampre - Merida
112 Marco Haller (Aut) Team Katusha
113 Michael Matthews (Aus)
114 Carlos Verona Quintanilla (Spa) Etixx - Quick-Step
115 Jens Debusschere (Bel) Lotto Soudal
116 Sacha Modolo (Ita) Lampre - Merida
117 Jack Bauer (NZl) Cannondale-Drapac
118 Alberto Bettiol (Ita) Cannondale-Drapac
119 Nikolay Trusov (Rus) Tinkoff Team                            03:38
120 Stijn Devolder (Bel) Trek-Segafredo
121 Mario Jorge Faria da Costa (Por) Lampre - Merida
122 Nathan Haas (Aus) Dimension Data                             05:30
123 Simone Antonini (Ita) Wanty - Groupe Gobert
124 Grégory Rast (Swi) Trek-Segafredo                            06:48
125 Albert Timmer (Ned) Team Giant-Alpecin
126 Roy Jans (Bel) Wanty - Groupe Gobert
127 Hugo Hofstetter (Fra) Cofidis, Solutions Credits
128 Ruslan Tleubayev (Kaz) Astana Pro Team
129 Vyacheslav Kuznetsov (Rus) Team Katusha
130 Michael Van Staeyen (Bel) Cofidis, Solutions Credits
131 Anthony Turgis (Fra) Cofidis, Solutions Credits
132 Luke Rowe (GBr) Team Sky
133 Robert Wagner (Ger) Team LottoNl-Jumbo
134 Francisco José Ventoso Alberdi (Spa) Movistar Team
135 Pavel Brutt (Rus) Tinkoff Team                               08:43
136 Michael Valgren Andersen (Den) Tinkoff Team
137 Michał Kwiatkowski (Pol) Team Sky
138 Lars Petter Nordhaug (Nor) Team Sky
139 Borut Bozic (Slo) Cofidis, Solutions Credits
140 Brian van Goethem (Ned) Roompot - Oranje Peloton
141 Wesley Kreder (Ned) Roompot - Oranje Peloton
142 Sjoerd van Ginneken (Ned) Roompot - Oranje Peloton
143 Iljo Keisse (Bel) Etixx - Quick-Step
144 Roger Kluge (Ger) IAM Cycling
145 Stijn Steels (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
146 Jurgen Van den Broeck (Bel) Team Katusha
147 Patrick Bevin (NZl) Cannondale-Drapac
148 Tyler Farrar (USA) Dimension Data
149 Joey Rosskopf (USA) BMC Racing Team
150 Stefan Küng (Swi) BMC Racing Team
151 Tom Bohli (Swi) BMC Racing Team
152 Matteo Tosatto (Ita) Tinkoff Team
153 Daniel Oss (Ita) BMC Racing Team
154 Oscar Gatto (Ita) Tinkoff Team
155 Davide Cimolai (Ita) Lampre - Merida
156 Laurens De Vreese (Bel) Astana Pro Team
157 Daniel Hoelgaard (Nor) FDJ
158 Bert Van Lerberghe (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise       10:29
159 Gaetan Bille (Bel) Wanty - Groupe Gobert                     11:07
160 Mark McNally (GBr) Wanty - Groupe Gobert
161 Johann Van Zyl (RSA) Dimension Data                          16:28
162 Youcef Reguigui (Alg) Dimension Data
163 Andrea Guardini (Ita) Astana Pro Team
164 Marco Coledan (Ita) Trek-Segafredo
165 Alexis Gougeard (Fra) AG2R La Mondiale
166 Christophe Riblon (Fra) AG2R La Mondiale
167 Andrew Fenn (GBr) Team Sky
168 Erik Baska (Svk) Tinkoff Team
169 Michael Hepburn (Aus) Orica-BikeExchange
170 Caleb Ewan (Aus) Orica-BikeExchange                          16:35
DNF Tom Boonen (Bel) Etixx - Quick-Step
DNF Vasil Kiryienka (Blr) Team Sky
DNF Bernhard Eisel (Aut) Dimension Data
DNF Dimitri Claeys (Bel) Wanty - Groupe Gobert

Klasyfikacja generalna po 4. etapie:

  1 Peter Sagan (Svk) Tinkoff Team                            13:17:29
  2 Rohan Dennis (Aus) BMC Racing Team                           00:07
  3 Jos van Emden (Ned) Team LottoNl-Jumbo                       00:12
  4 Andriy Grivko (Ukr) Astana Pro Team                          00:20
  5 Jasha Sütterlin (Ger) Movistar Team                          00:21
  6 Martin Elmiger (Swi) IAM Cycling
  7 Wilco Kelderman (Ned) Team LottoNl-Jumbo                     00:22
  8 Matthias Brändle (Aut) IAM Cycling
  9 Primoz Roglic (Slo) Team LottoNl-Jumbo                       00:23
 10 Taylor Phinney (USA) BMC Racing Team
 11 Marcel Kittel (Ger) Etixx - Quick-Step                       00:24
 12 Alex Dowsett (GBr) Movistar Team                             00:25
 13 Tony Martin (Ger) Etixx - Quick-Step
 14 Jon Izagirre Insausti (Spa) Movistar Team                    00:26
 15 Ramunas Navardauskas (Ltu) Cannondale-Drapac
 16 Tom Dumoulin (Ned) Team Giant-Alpecin                        00:27
 17 S?ren Kragh Andersen (Den) Team Giant-Alpecin                00:28
 18 Niki Terpstra (Ned) Etixx - Quick-Step
 19 André Greipel (Ger) Lotto Soudal
 20 Nelson Oliveira (Por) Movistar Team                          00:29
 21 Arnaud Démare (Fra) FDJ                                      00:30
 22 Chad Haga (USA) Team Giant-Alpecin
 23 Maciej Bodnar (Pol) Tinkoff Team
 24 Fabio Felline (Ita) Trek-Segafredo                           00:31
 25 Anton Vorobyev (Rus) Team Katusha
 26 Michael Matthews (Aus)
 27 Oliver Naesen (Bel) IAM Cycling                              00:32
 28 Jack Bauer (NZl) Cannondale-Drapac                           00:34
 29 Lars Boom (Ned) Astana Pro Team
 30 Reto Hollenstein (Swi) IAM Cycling                           00:36
 31 Manuel Quinziato (Ita) BMC Racing Team
 32 Bob Jungels (Lux) Etixx - Quick-Step                         00:37
 33 Alexey Lutsenko (Kaz) Astana Pro Team
 34 Geraint Thomas (GBr) Team Sky                                00:39
 35 Gatis Smukulis (Lat) Astana Pro Team
 36 Tim Wellens (Bel) Lotto Soudal
 37 Timo Roosen (Ned) Team LottoNl-Jumbo
 38 Ryan Mullen (Irl) Cannondale-Drapac
 39 Greg Van Avermaet (Bel) BMC Racing Team                      00:40
 40 Gorka Izagirre Insausti (Spa) Movistar Team
 41 Edvald Boasson Hagen (Nor) Dimension Data                    00:41
 42 Zdenek Stybar (Cze) Etixx - Quick-Step
 43 Ignatas Konovalovas (Ltu) FDJ
 44 Danny van Poppel (Ned) Team Sky                              00:44
 45 Nils Politt (Ger) Team Katusha
 46 Dries Devenyns (Bel) IAM Cycling
 47 Patrick Gretsch (Ger) AG2R La Mondiale                       00:45
 48 Beno?t Vaugrenard (Fra) FDJ                                  00:46
 49 Alexander Kristoff (Nor) Team Katusha                        00:47
 50 Gediminas Bagdonas (Ltu) AG2R La Mondiale
 51 Alexander Porsev (Rus) Team Katusha                          00:48
 52 Georg Preidler (Aut) Team Giant-Alpecin
 53 Winner Anacona Gomez (Col) Movistar Team                     00:49
 54 Dylan Groenewegen (Ned) Team LottoNl-Jumbo
 55 Heinrich Haussler (Aus) IAM Cycling
 56 Jonas Rickaert (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 57 Lars Ytting Bak (Den) Lotto Soudal
 58 Sebastian Langeveld (Ned) Cannondale-Drapac                  00:53
 59 John Degenkolb (Ger) Team Giant-Alpecin
 60 Christopher Juul Jensen (Den) Orica-BikeExchange
 61 Matteo Trentin (Ita) Etixx - Quick-Step                      00:54
 62 Ramon Sinkeldam (Ned) Team Giant-Alpecin                     00:55
 63 Marc Sarreau (Fra) FDJ                                       00:56
 64 Dylan van Baarle (Ned) Cannondale-Drapac                     00:57
 65 Ben Swift (GBr) Team Sky
 66 Yoann Offredo (Fra) FDJ                                      00:59
 67 Berden de Vries (Ned) Roompot - Oranje Peloton
 68 Jasper Stuyven (Bel) Trek-Segafredo
 69 Michael M?rk?v (Den) Team Katusha
 70 Jürgen Roelandts (Bel) Lotto Soudal                          01:00
 71 Boy van Poppel (Ned) Trek-Segafredo                          01:04
 72 Giacomo Nizzolo (Ita) Trek-Segafredo
 73 Tiesj Benoot (Bel) Lotto Soudal
 74 Hugo Houle (Can) AG2R La Mondiale                            01:05
 75 Alberto Bettiol (Ita) Cannondale-Drapac                      01:06
 76 Tom Leezer (Ned) Team LottoNl-Jumbo                          01:07
 77 Dmitriy Gruzdev (Kaz) Astana Pro Team                        01:08
 78 Frederik Backaert (Bel) Wanty - Groupe Gobert                01:09
 79 Jens Debusschere (Bel) Lotto Soudal
 80 Gijs Van Hoecke (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise          01:10
 81 Geoffrey Soupe (Fra) Cofidis, Solutions Credits
 82 Reinardt Janse Van Rensburg (RSA) Dimension Data
 83 Olivier Le Gac (Fra) FDJ                                     01:12
 84 Sacha Modolo (Ita) Lampre - Merida                           01:13
 85 Aimé De Gendt (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise            01:14
 86 Yukiya Arashiro (Jpn) Lampre - Merida                        01:15
 87 Ben Gastauer (Lux) AG2R La Mondiale                          01:16
 88 Luka Mezgec (Slo) Orica-BikeExchange                         01:17
 89 Pieter Weening (Ned) Roompot - Oranje Peloton                01:18
 90 Nick van der Lijke (Ned) Roompot - Oranje Peloton            01:19
 91 Christophe Laporte (Fra) Cofidis, Solutions Credits
 92 Jonas Van Genechten (Bel) IAM Cycling
 93 Marco Marcato (Ita) Wanty - Groupe Gobert                    01:22
 94 Jesper Asselman (Ned) Roompot - Oranje Peloton
 95 Roy Curvers (Ned) Team Giant-Alpecin                         01:24
 96 Nico Denz (Ger) AG2R La Mondiale                             01:25
 97 Nacer Bouhanni (Fra) Cofidis, Solutions Credits
 98 Alex Edmondson (Aus) Orica-BikeExchange                      01:26
 99 Pieter Vanspeybrouck (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
100 Wouter Wippert (Ned) Cannondale-Drapac                       01:28
101 Kevin Van Melsen (Bel) Wanty - Groupe Gobert                 01:34
102 Marcel Sieberg (Ger) Lotto Soudal                            01:36
103 Julien Berard (Fra) AG2R La Mondiale                         01:38
104 Amaury Capiot (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise            01:40
105 Luka Pibernik (Slo) Lampre - Merida                          01:43
106 Dries Van Gestel (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise         01:52
107 Imanol Erviti Ollo (Spa) Movistar Team
108 Maarten Wynants (Bel) Team LottoNl-Jumbo
109 Raymond Kreder (Ned) Roompot - Oranje Peloton                01:53
110 Cyril Lemoine (Fra) Cofidis, Solutions Credits               02:12
111 William Bonnet (Fra) FDJ                                     02:18
112 Roberto Ferrari (Ita) Lampre - Merida                        02:30
113 Marco Haller (Aut) Team Katusha                              02:31
114 Frederik Frison (Bel) Lotto Soudal                           03:04
115 Carlos Verona Quintanilla (Spa) Etixx - Quick-Step           03:22
116 Matteo Bono (Ita) Lampre - Merida                            03:46
117 Nikolay Trusov (Rus) Tinkoff Team                            04:25
118 Stijn Devolder (Bel) Trek-Segafredo                          04:50
119 Jay Thomson (RSA) Dimension Data                             04:55
120 Mario Jorge Faria da Costa (Por) Lampre - Merida             05:02
121 Marko Kump (Slo) Lampre - Merida                             05:41
122 Simone Antonini (Ita) Wanty - Groupe Gobert                  06:41
123 Francisco José Ventoso Alberdi (Spa) Movistar Team           07:37
124 Grégory Rast (Swi) Trek-Segafredo                            08:05
125 Robert Wagner (Ger) Team LottoNl-Jumbo                       08:08
126 Ruslan Tleubayev (Kaz) Astana Pro Team                       08:13
127 Roy Jans (Bel) Wanty - Groupe Gobert                         08:16
128 Anthony Turgis (Fra) Cofidis, Solutions Credits              08:23
129 Michael Van Staeyen (Bel) Cofidis, Solutions Credits         08:46
130 Nathan Haas (Aus) Dimension Data                             08:53
131 Tom Bohli (Swi) BMC Racing Team                              09:10
132 Stefan Küng (Swi) BMC Racing Team                            09:12
133 Michael Valgren Andersen (Den) Tinkoff Team                  09:24
134 Patrick Bevin (NZl) Cannondale-Drapac
135 Brian van Goethem (Ned) Roompot - Oranje Peloton             09:26
136 Joey Rosskopf (USA) BMC Racing Team                          09:30
137 Pavel Brutt (Rus) Tinkoff Team                               09:31
138 Laurens De Vreese (Bel) Astana Pro Team                      09:37
139 Roger Kluge (Ger) IAM Cycling                                09:47
140 Albert Timmer (Ned) Team Giant-Alpecin                       09:51
141 Stijn Steels (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise             09:53
142 Iljo Keisse (Bel) Etixx - Quick-Step                         09:54
143 Matteo Tosatto (Ita) Tinkoff Team
144 Vyacheslav Kuznetsov (Rus) Team Katusha                      09:58
145 Daniel Hoelgaard (Nor) FDJ                                   10:04
146 Wesley Kreder (Ned) Roompot - Oranje Peloton                 10:11
147 Sjoerd van Ginneken (Ned) Roompot - Oranje Peloton           10:28
148 Daniel Oss (Ita) BMC Racing Team                             10:40
149 Luke Rowe (GBr) Team Sky                                     10:47
150 Oscar Gatto (Ita) Tinkoff Team                               11:12
151 Jurgen Van den Broeck (Bel) Team Katusha                     11:58
152 Bert Van Lerberghe (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise       11:59
153 Michał Kwiatkowski (Pol) Team Sky                            12:00
154 Davide Cimolai (Ita) Lampre - Merida                         12:26
155 Borut Bozic (Slo) Cofidis, Solutions Credits                 12:30
156 Mark McNally (GBr) Wanty - Groupe Gobert                     12:36
157 Lars Petter Nordhaug (Nor) Team Sky                          13:29
158 Tyler Farrar (USA) Dimension Data                            14:06
159 Gaetan Bille (Bel) Wanty - Groupe Gobert                     14:28
160 Hugo Hofstetter (Fra) Cofidis, Solutions Credits             16:24
161 Erik Baska (Svk) Tinkoff Team                                17:17
162 Alexis Gougeard (Fra) AG2R La Mondiale                       17:23
163 Christophe Riblon (Fra) AG2R La Mondiale                     17:31
164 Andrew Fenn (GBr) Team Sky                                   17:39
165 Andrea Guardini (Ita) Astana Pro Team                        17:59
166 Youcef Reguigui (Alg) Dimension Data                         18:12
167 Caleb Ewan (Aus) Orica-BikeExchange                          18:38
168 Michael Hepburn (Aus) Orica-BikeExchange                     19:37
169 Johann Van Zyl (RSA) Dimension Data                          20:27
170 Marco Coledan (Ita) Trek-Segafredo                           26:22

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: