Eneco Tour 2016: etap 3

Słowak Peter Sagan triumfował w Ardooie na mecie trzeciego etapu Eneco Tour.

Mistrz świata na finiszu z peletonu pokonał Danny van Poppela (Team Sky) i Nacera Bouhanniego (Cofidis).

Prowadzenie w wyścigu utrzymał Rohan Dennis (BMC Racing Team).

Trzeci dzień rywalizacji przebiegał pod znakiem ucieczki w składzie Mark McNally (Wanty), Jesper Asselman (Roompot), Martin Elmiger (IAM Cycling), Yukiya Arashiro (Lampre-Merida) i Stijn Steels (Topsport Vlaanderen).

Piątka harcowników wypracowała ponad 6 minut przewagi. Peleton przyspieszył we właściwym, tak się przynajmniej wydawało, momencie, 35 kilometrów przed metą do odrobienia pozostały 2 minuty. Grupa ucieczkowa wyczuła dla siebie szansę, gdy 10 kilometrów przed meta różnica wynosiła blisko minutę i opornie malała.

Losy etapu rozstrzygnęły się dosłownie na ostatnich metrach. Pościg na finałowy kilometr wpadł spóźniony o kilkanaście sekund i niechybnie by poległ, gdyby czołówka zbyt długo nie czarowała się. W końcu McNally ruszył na kreskę, ale czterech kolarzy zdążyło minąć Brytyjczyka, a po kolejne w tym sezonie zwycięstwo sięgnął niezrównany Sagan.

Wyniki 3. etapu Eneco Tour 2016 (WT), Blankenberge - Ardooie (182,3 km):

  1 Peter Sagan (Svk) Tinkoff Team                             4:10:36
  2 Danny van Poppel (Ned) Team Sky
  3 Nacer Bouhanni (Fra) Cofidis, Solutions Credits
  4 Dylan Groenewegen (Ned) Team LottoNl-Jumbo
  5 Mark McNally (GBr) Wanty - Groupe Gobert
  6 Giacomo Nizzolo (Ita) Trek-Segafredo
  7 Martin Elmiger (Swi) IAM Cycling
  8 Marcel Kittel (Ger) Etixx - Quick-Step
  9 André Greipel (Ger) Lotto Soudal
 10 Alexander Kristoff (Nor) Team Katusha
 11 Marc Sarreau (Fra) FDJ
 12 Jonas Van Genechten (Bel) IAM Cycling
 13 Jesper Asselman (Ned) Roompot - Oranje Peloton
 14 Caleb Ewan (Aus) Orica-BikeExchange
 15 Arnaud Démare (Fra) FDJ
 16 Roy Jans (Bel) Wanty - Groupe Gobert
 17 Amaury Capiot (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 18 Bert Van Lerberghe (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 19 Sacha Modolo (Ita) Lampre - Merida
 20 Gediminas Bagdonas (Ltu) AG2R La Mondiale
 21 Ramunas Navardauskas (Ltu) Cannondale-Drapac
 22 John Degenkolb (Ger) Team Giant-Alpecin
 23 Reinardt Janse Van Rensburg (RSA) Dimension Data
 24 Stijn Steels (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 25 Yoann Offredo (Fra) FDJ
 26 Yukiya Arashiro (Jpn) Lampre - Merida
 27 Jasper Stuyven (Bel) Trek-Segafredo
 28 Jürgen Roelandts (Bel) Lotto Soudal
 29 Edvald Boasson Hagen (Nor) Dimension Data
 30 Maciej Bodnar (Pol) Tinkoff Team
 31 Matteo Trentin (Ita) Etixx - Quick-Step
 32 Jasha Sütterlin (Ger) Movistar Team
 33 Wilco Kelderman (Ned) Team LottoNl-Jumbo
 34 Alex Dowsett (GBr) Movistar Team
 35 Laurens De Vreese (Bel) Astana Pro Team
 36 Andrea Guardini (Ita) Astana Pro Team
 37 Andriy Grivko (Ukr) Astana Pro Team
 38 Jon Izagirre Insausti (Spa) Movistar Team
 39 Ruslan Tleubayev (Kaz) Astana Pro Team
 40 Ramon Sinkeldam (Ned) Team Giant-Alpecin
 41 Francisco José Ventoso Alberdi (Spa) Movistar Team
 42 Wouter Wippert (Ned) Cannondale-Drapac
 43 Geoffrey Soupe (Fra) Cofidis, Solutions Credits
 44 Tom Boonen (Bel) Etixx - Quick-Step
 45 Zdenek Stybar (Cze) Etixx - Quick-Step
 46 Marco Marcato (Ita) Wanty - Groupe Gobert
 47 Michael Matthews (Aus)
 48 Jack Bauer (NZl) Cannondale-Drapac
 49 Jonas Rickaert (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 50 Luka Pibernik (Slo) Lampre - Merida
 51 Greg Van Avermaet (Bel) BMC Racing Team
 52 Alberto Bettiol (Ita) Cannondale-Drapac
 53 Raymond Kreder (Ned) Roompot - Oranje Peloton
 54 Frederik Backaert (Bel) Wanty - Groupe Gobert
 55 Ryan Mullen (Irl) Cannondale-Drapac
 56 Taylor Phinney (USA) BMC Racing Team
 57 Nikolay Trusov (Rus) Tinkoff Team
 58 Niki Terpstra (Ned) Etixx - Quick-Step
 59 Tiesj Benoot (Bel) Lotto Soudal
 60 Luka Mezgec (Slo) Orica-BikeExchange
 61 Dylan van Baarle (Ned) Cannondale-Drapac
 62 Jos van Emden (Ned) Team LottoNl-Jumbo
 63 Tim Wellens (Bel) Lotto Soudal
 64 Geraint Thomas (GBr) Team Sky
 65 Oliver Naesen (Bel) IAM Cycling
 66 Christopher Juul Jensen (Den) Orica-BikeExchange
 67 Lars Boom (Ned) Astana Pro Team
 68 Dries Devenyns (Bel) IAM Cycling
 69 Ignatas Konovalovas (Ltu) FDJ
 70 Heinrich Haussler (Aus) IAM Cycling
 71 Wesley Kreder (Ned) Roompot - Oranje Peloton
 72 Iljo Keisse (Bel) Etixx - Quick-Step
 73 Alexis Gougeard (Fra) AG2R La Mondiale
 74 Reto Hollenstein (Swi) IAM Cycling
 75 Rohan Dennis (Aus) BMC Racing Team
 76 Dmitriy Gruzdev (Kaz) Astana Pro Team
 77 Brian van Goethem (Ned) Roompot - Oranje Peloton
 78 Fabio Felline (Ita) Trek-Segafredo
 79 Alexey Lutsenko (Kaz) Astana Pro Team
 80 Mario Jorge Faria da Costa (Por) Lampre - Merida
 81 Simone Antonini (Ita) Wanty - Groupe Gobert
 82 Gatis Smukulis (Lat) Astana Pro Team
 83 Anton Vorobyev (Rus) Team Katusha
 84 Tom Dumoulin (Ned) Team Giant-Alpecin
 85 Sebastian Langeveld (Ned) Cannondale-Drapac
 86 Gijs Van Hoecke (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 87 Matthias Brändle (Aut) IAM Cycling
 88 Aimé De Gendt (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 89 Roy Curvers (Ned) Team Giant-Alpecin
 90 Boy van Poppel (Ned) Trek-Segafredo
 91 Pieter Vanspeybrouck (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 92 Patrick Gretsch (Ger) AG2R La Mondiale
 93 Georg Preidler (Aut) Team Giant-Alpecin
 94 Julien Berard (Fra) AG2R La Mondiale
 95 Dries Van Gestel (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 96 Olivier Le Gac (Fra) FDJ
 97 Imanol Erviti Ollo (Spa) Movistar Team
 98 Stefan Küng (Swi) BMC Racing Team
 99 Patrick Bevin (NZl) Cannondale-Drapac
100 Gorka Izagirre Insausti (Spa) Movistar Team
101 Hugo Houle (Can) AG2R La Mondiale
102 Primoz Roglic (Slo) Team LottoNl-Jumbo
103 Michael Valgren Andersen (Den) Tinkoff Team
104 Ben Gastauer (Lux) AG2R La Mondiale
105 Alexander Porsev (Rus) Team Katusha
106 Anthony Turgis (Fra) Cofidis, Solutions Credits
107 Lars Ytting Bak (Den) Lotto Soudal
108 Kevin Van Melsen (Bel) Wanty - Groupe Gobert
109 Chad Haga (USA) Team Giant-Alpecin
110 Manuel Quinziato (Ita) BMC Racing Team
111 Nelson Oliveira (Por) Movistar Team
112 Bob Jungels (Lux) Etixx - Quick-Step
113 Nils Politt (Ger) Team Katusha
114 Winner Anacona Gomez (Col) Movistar Team
115 Stijn Devolder (Bel) Trek-Segafredo
116 Tom Bohli (Swi) BMC Racing Team
117 Grégory Rast (Swi) Trek-Segafredo
118 Timo Roosen (Ned) Team LottoNl-Jumbo
119 S?ren Kragh Andersen (Den) Team Giant-Alpecin
120 Andrew Fenn (GBr) Team Sky
121 Jens Debusschere (Bel) Lotto Soudal
122 Tony Martin (Ger) Etixx - Quick-Step
123 Sjoerd van Ginneken (Ned) Roompot - Oranje Peloton
124 Berden de Vries (Ned) Roompot - Oranje Peloton
125 Pieter Weening (Ned) Roompot - Oranje Peloton
126 Joey Rosskopf (USA) BMC Racing Team
127 Erik Baska (Svk) Tinkoff Team
128 Christophe Riblon (Fra) AG2R La Mondiale
129 Matteo Tosatto (Ita) Tinkoff Team
130 Oscar Gatto (Ita) Tinkoff Team
131 Nick van der Lijke (Ned) Roompot - Oranje Peloton
132 Beno?t Vaugrenard (Fra) FDJ
133 Ben Swift (GBr) Team Sky
134 Pavel Brutt (Rus) Tinkoff Team
135 Nico Denz (Ger) AG2R La Mondiale
136 Vasil Kiryienka (Blr) Team Sky
137 Tom Leezer (Ned) Team LottoNl-Jumbo
138 Youcef Reguigui (Alg) Dimension Data
139 Alex Edmondson (Aus) Orica-BikeExchange
140 Daniel Hoelgaard (Nor) FDJ
141 Michael Van Staeyen (Bel) Cofidis, Solutions Credits
142 Michael M?rk?v (Den) Team Katusha
143 Matteo Bono (Ita) Lampre - Merida                            00:25
144 Roger Kluge (Ger) IAM Cycling
145 Robert Wagner (Ger) Team LottoNl-Jumbo
146 Christophe Laporte (Fra) Cofidis, Solutions Credits          00:38
147 Marcel Sieberg (Ger) Lotto Soudal                            00:43
148 Daniel Oss (Ita) BMC Racing Team                             00:53
149 Marco Coledan (Ita) Trek-Segafredo                           00:56
150 Roberto Ferrari (Ita) Lampre - Merida
151 Maarten Wynants (Bel) Team LottoNl-Jumbo
152 Marco Haller (Aut) Team Katusha                              01:06
153 Cyril Lemoine (Fra) Cofidis, Solutions Credits               01:18
154 William Bonnet (Fra) FDJ                                     01:23
155 Bernhard Eisel (Aut) Dimension Data
156 Michael Hepburn (Aus) Orica-BikeExchange                     01:56
157 Carlos Verona Quintanilla (Spa) Etixx - Quick-Step
158 Michał Kwiatkowski (Pol) Team Sky                            02:07
159 Lars Petter Nordhaug (Nor) Team Sky
160 Dimitri Claeys (Bel) Wanty - Groupe Gobert
161 Gaetan Bille (Bel) Wanty - Groupe Gobert
162 Vyacheslav Kuznetsov (Rus) Team Katusha
163 Jurgen Van den Broeck (Bel) Team Katusha
164 Nathan Haas (Aus) Dimension Data
165 Frederik Frison (Bel) Lotto Soudal
166 Albert Timmer (Ned) Team Giant-Alpecin
167 Jay Thomson (RSA) Dimension Data
168 Davide Cimolai (Ita) Lampre - Merida
169 Marko Kump (Slo) Lampre - Merida
170 Borut Bozic (Slo) Cofidis, Solutions Credits
171 Tyler Farrar (USA) Dimension Data                            02:33
172 Johann Van Zyl (RSA) Dimension Data
173 Luke Rowe (GBr) Team Sky
174 Hugo Hofstetter (Fra) Cofidis, Solutions Credits             07:48

Klasyfikacja generalna po 3. etapie:

  1 Rohan Dennis (Aus) BMC Racing Team                         8:35:24
  2 Peter Sagan (Svk) Tinkoff Team                               00:03
  3 Jos van Emden (Ned) Team LottoNl-Jumbo                       00:05
  4 Jasha Sütterlin (Ger) Movistar Team                          00:14
  5 Martin Elmiger (Swi) IAM Cycling
  6 Wilco Kelderman (Ned) Team LottoNl-Jumbo                     00:15
  7 Matthias Brändle (Aut) IAM Cycling
  8 Primoz Roglic (Slo) Team LottoNl-Jumbo                       00:16
  9 Taylor Phinney (USA) BMC Racing Team
 10 Marcel Kittel (Ger) Etixx - Quick-Step                       00:17
 11 Alex Dowsett (GBr) Movistar Team                             00:18
 12 Jon Izagirre Insausti (Spa) Movistar Team                    00:19
 13 Ramunas Navardauskas (Ltu) Cannondale-Drapac
 14 Tony Martin (Ger) Etixx - Quick-Step                         00:20
 15 Tom Dumoulin (Ned) Team Giant-Alpecin
 16 Tom Bohli (Swi) BMC Racing Team
 17 S?ren Kragh Andersen (Den) Team Giant-Alpecin                00:21
 18 Niki Terpstra (Ned) Etixx - Quick-Step
 19 Andriy Grivko (Ukr) Astana Pro Team                          00:22
 20 Stefan Küng (Swi) BMC Racing Team
 21 Nelson Oliveira (Por) Movistar Team
 22 Arnaud Démare (Fra) FDJ                                      00:23
 23 Chad Haga (USA) Team Giant-Alpecin
 24 Maciej Bodnar (Pol) Tinkoff Team
 25 Fabio Felline (Ita) Trek-Segafredo                           00:24
 26 Anton Vorobyev (Rus) Team Katusha
 27 Michael Matthews (Aus)
 28 Oliver Naesen (Bel) IAM Cycling                              00:25
 29 Jack Bauer (NZl) Cannondale-Drapac                           00:27
 30 Lars Boom (Ned) Astana Pro Team
 31 André Greipel (Ger) Lotto Soudal
 32 Reto Hollenstein (Swi) IAM Cycling                           00:29
 33 Manuel Quinziato (Ita) BMC Racing Team
 34 Bob Jungels (Lux) Etixx - Quick-Step                         00:30
 35 Alexey Lutsenko (Kaz) Astana Pro Team
 36 Geraint Thomas (GBr) Team Sky                                00:32
 37 Gatis Smukulis (Lat) Astana Pro Team
 38 Tim Wellens (Bel) Lotto Soudal
 39 Timo Roosen (Ned) Team LottoNl-Jumbo
 40 Ryan Mullen (Irl) Cannondale-Drapac
 41 Greg Van Avermaet (Bel) BMC Racing Team                      00:33
 42 Gorka Izagirre Insausti (Spa) Movistar Team
 43 Edvald Boasson Hagen (Nor) Dimension Data                    00:34
 44 Michael Valgren Andersen (Den) Tinkoff Team
 45 Patrick Bevin (NZl) Cannondale-Drapac
 46 Zdenek Stybar (Cze) Etixx - Quick-Step
 47 Ignatas Konovalovas (Ltu) FDJ
 48 Brian van Goethem (Ned) Roompot - Oranje Peloton             00:36
 49 Danny van Poppel (Ned) Team Sky                              00:37
 50 Nils Politt (Ger) Team Katusha
 51 Dries Devenyns (Bel) IAM Cycling
 52 Patrick Gretsch (Ger) AG2R La Mondiale                       00:38
 53 Beno?t Vaugrenard (Fra) FDJ                                  00:39
 54 Joey Rosskopf (USA) BMC Racing Team                          00:40
 55 Nikolay Trusov (Rus) Tinkoff Team
 56 Gediminas Bagdonas (Ltu) AG2R La Mondiale
 57 Alexander Porsev (Rus) Team Katusha                          00:41
 58 Pavel Brutt (Rus) Tinkoff Team
 59 Georg Preidler (Aut) Team Giant-Alpecin
 60 Winner Anacona Gomez (Col) Movistar Team                     00:42
 61 Dylan Groenewegen (Ned) Team LottoNl-Jumbo
 62 Erik Baska (Svk) Tinkoff Team
 63 Heinrich Haussler (Aus) IAM Cycling
 64 Jonas Rickaert (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 65 Lars Ytting Bak (Den) Lotto Soudal
 66 Francisco José Ventoso Alberdi (Spa) Movistar Team
 67 Alexander Kristoff (Nor) Team Katusha                        00:44
 68 Sebastian Langeveld (Ned) Cannondale-Drapac                  00:46
 69 John Degenkolb (Ger) Team Giant-Alpecin
 70 Christopher Juul Jensen (Den) Orica-BikeExchange
 71 Laurens De Vreese (Bel) Astana Pro Team                      00:47
 72 Matteo Trentin (Ita) Etixx - Quick-Step
 73 Alexis Gougeard (Fra) AG2R La Mondiale                       00:48
 74 Ramon Sinkeldam (Ned) Team Giant-Alpecin
 75 Marc Sarreau (Fra) FDJ                                       00:49
 76 Dylan van Baarle (Ned) Cannondale-Drapac                     00:50
 77 Ben Swift (GBr) Team Sky
 78 Yoann Offredo (Fra) FDJ                                      00:52
 79 Berden de Vries (Ned) Roompot - Oranje Peloton
 80 Michael M?rk?v (Den) Team Katusha
 81 Jasper Stuyven (Bel) Trek-Segafredo                          00:53
 82 Jürgen Roelandts (Bel) Lotto Soudal
 83 Christophe Riblon (Fra) AG2R La Mondiale                     00:56
 84 Boy van Poppel (Ned) Trek-Segafredo                          00:57
 85 Roger Kluge (Ger) IAM Cycling
 86 Giacomo Nizzolo (Ita) Trek-Segafredo
 87 Tiesj Benoot (Bel) Lotto Soudal
 88 Hugo Houle (Can) AG2R La Mondiale                            00:58
 89 Alberto Bettiol (Ita) Cannondale-Drapac                      00:59
 90 Tom Leezer (Ned) Team LottoNl-Jumbo                          01:00
 91 Tom Boonen (Bel) Etixx - Quick-Step                          01:02
 92 Frederik Backaert (Bel) Wanty - Groupe Gobert
 93 Jens Debusschere (Bel) Lotto Soudal
 94 Stijn Steels (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise             01:03
 95 Gijs Van Hoecke (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 96 Geoffrey Soupe (Fra) Cofidis, Solutions Credits
 97 Reinardt Janse Van Rensburg (RSA) Dimension Data
 98 Simone Antonini (Ita) Wanty - Groupe Gobert                  01:04
 99 Andrew Fenn (GBr) Team Sky
100 Iljo Keisse (Bel) Etixx - Quick-Step
101 Matteo Tosatto (Ita) Tinkoff Team
102 Stijn Devolder (Bel) Trek-Segafredo                          01:05
103 Olivier Le Gac (Fra) FDJ
104 Sacha Modolo (Ita) Lampre - Merida                           01:06
105 Vasil Kiryienka (Blr) Team Sky
106 Dmitriy Gruzdev (Kaz) Astana Pro Team                        01:07
107 Aimé De Gendt (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
108 Yukiya Arashiro (Jpn) Lampre - Merida                        01:08
109 Ben Gastauer (Lux) AG2R La Mondiale                          01:09
110 Luka Mezgec (Slo) Orica-BikeExchange                         01:10
111 Grégory Rast (Swi) Trek-Segafredo
112 Pieter Weening (Ned) Roompot - Oranje Peloton                01:11
113 Nick van der Lijke (Ned) Roompot - Oranje Peloton            01:12
114 Christophe Laporte (Fra) Cofidis, Solutions Credits
115 Jonas Van Genechten (Bel) IAM Cycling
116 Robert Wagner (Ger) Team LottoNl-Jumbo                       01:13
117 Daniel Hoelgaard (Nor) FDJ                                   01:14
118 Marco Marcato (Ita) Wanty - Groupe Gobert                    01:15
119 Jesper Asselman (Ned) Roompot - Oranje Peloton
120 Roy Curvers (Ned) Team Giant-Alpecin                         01:17
121 Mario Jorge Faria da Costa (Por) Lampre - Merida
122 Ruslan Tleubayev (Kaz) Astana Pro Team                       01:18
123 Nico Denz (Ger) AG2R La Mondiale
124 Nacer Bouhanni (Fra) Cofidis, Solutions Credits
125 Alex Edmondson (Aus) Orica-BikeExchange                      01:19
126 Pieter Vanspeybrouck (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
127 Wouter Wippert (Ned) Cannondale-Drapac                       01:21
128 Wesley Kreder (Ned) Roompot - Oranje Peloton
129 Roy Jans (Bel) Wanty - Groupe Gobert
130 Mark McNally (GBr) Wanty - Groupe Gobert                     01:22
131 Bert Van Lerberghe (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise       01:23
132 Andrea Guardini (Ita) Astana Pro Team                        01:24
133 Kevin Van Melsen (Bel) Wanty - Groupe Gobert                 01:27
134 Anthony Turgis (Fra) Cofidis, Solutions Credits              01:28
135 Marcel Sieberg (Ger) Lotto Soudal                            01:29
136 Julien Berard (Fra) AG2R La Mondiale                         01:31
137 Amaury Capiot (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise            01:33
138 Luka Pibernik (Slo) Lampre - Merida                          01:36
139 Youcef Reguigui (Alg) Dimension Data                         01:37
140 Sjoerd van Ginneken (Ned) Roompot - Oranje Peloton           01:38
141 Dries Van Gestel (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise         01:45
142 Imanol Erviti Ollo (Spa) Movistar Team
143 Maarten Wynants (Bel) Team LottoNl-Jumbo
144 Raymond Kreder (Ned) Roompot - Oranje Peloton                01:46
145 Matteo Bono (Ita) Lampre - Merida                            01:48
146 Daniel Oss (Ita) BMC Racing Team                             01:50
147 Michael Van Staeyen (Bel) Cofidis, Solutions Credits         01:51
148 Caleb Ewan (Aus) Orica-BikeExchange                          01:56
149 Cyril Lemoine (Fra) Cofidis, Solutions Credits               02:05
150 William Bonnet (Fra) FDJ                                     02:11
151 Oscar Gatto (Ita) Tinkoff Team                               02:22
152 Roberto Ferrari (Ita) Lampre - Merida                        02:23
153 Marco Haller (Aut) Team Katusha                              02:24
154 Bernhard Eisel (Aut) Dimension Data                          02:35
155 Albert Timmer (Ned) Team Giant-Alpecin                       02:56
156 Frederik Frison (Bel) Lotto Soudal                           02:57
157 Michael Hepburn (Aus) Orica-BikeExchange                     03:02
158 Vyacheslav Kuznetsov (Rus) Team Katusha                      03:03
159 Jurgen Van den Broeck (Bel) Team Katusha                     03:08
160 Michał Kwiatkowski (Pol) Team Sky                            03:10
161 Gaetan Bille (Bel) Wanty - Groupe Gobert                     03:14
162 Carlos Verona Quintanilla (Spa) Etixx - Quick-Step           03:15
163 Nathan Haas (Aus) Dimension Data                             03:16
164 Jay Thomson (RSA) Dimension Data                             03:23
165 Dimitri Claeys (Bel) Wanty - Groupe Gobert                   03:24
166 Davide Cimolai (Ita) Lampre - Merida                         03:36
167 Borut Bozic (Slo) Cofidis, Solutions Credits                 03:40
168 Marko Kump (Slo) Lampre - Merida                             03:43
169 Luke Rowe (GBr) Team Sky                                     03:52
170 Johann Van Zyl (RSA) Dimension Data
171 Lars Petter Nordhaug (Nor) Team Sky                          04:39
172 Tyler Farrar (USA) Dimension Data                            05:16
173 Hugo Hofstetter (Fra) Cofidis, Solutions Credits             09:29
174 Marco Coledan (Ita) Trek-Segafredo                           09:47

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: