Coppa Agostoni – Giro delle Brianze 2016

Sonny Colbrelli (Bardiani CSF) pierwszy zameldował się w Lissone na mecie 70. Coppa Agostoni – Giro delle Brianze.

Włoch dał sobie radę z Diego Ulissim (Lampre Merida) i Francesco Gavazzim (Androni Sidermec).

Wyniki Coppa Agostoni – Giro delle Brianze 2016 (1.1), Lissone – Lissone (199 km):

  1 Sonny Colbrelli (Ita) Bardiani CSF                         5:05:57
  2 Diego Ulissi (Ita) Lampre - Merida
  3 Francesco Gavazzi (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec
  4 Giovanni Visconti (Ita) Italian National Team
  5 Grega Bole (Slo) Nippo - Vini Fantini
  6 Yonder Godoy (Ven) Wilier Triestina-Southeast
  7 Andrea Fedi (Ita) Wilier Triestina-Southeast
  8 Marco Tizza (Ita) d'Amico Bottecchia
  9 Matteo Busato (Ita) Wilier Triestina-Southeast
 10 Jonathan Lastra Martinez (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 11 Davide Vigano (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec
 12 Evgeny Shalunov (Rus) Gazprom-Rusvelo
 13 Davide Rebellin (Ita) CCC Sprandi Polkowice
 14 Gianni Moscon (Ita) Italian National Team
 15 Marco Zamparella (Ita) Amore & Vita - Selle SMP
 16 Michele Gazzara (Ita) Norda - Mg. K Vis
 17 Fabricio Ferrari Barcelo (Uru) Caja Rural-Seguros RGA
 18 Felix Grosschartner (Aut) CCC Sprandi Polkowice
 19 David Lozano Riba (Spa) Team Novo Nordisk
 20 Fabio Aru (Ita) Astana Pro Team
 21 Ricardo Vilela (Por) Caja Rural-Seguros RGA
 22 Julen Amezqueta Moreno (Spa) Wilier Triestina-Southeast
 23 Jasper Ockeloen (Ned) Parkhotel Valkenburg Continental Team
 24 Davide Pacchiardo (Ita) GM Europa Ovini
 25 Daniel Martínez (Col) Wilier Triestina-Southeast
 26 Hector Saez Benito (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 27 Rodolfo Andres Torres Agudelo (Col) Androni Giocattoli - Sidermec
 28 Valerio Conti (Ita) Lampre - Merida
 29 Aydar Zakarin (Rus) Gazprom-Rusvelo
 30 Francesco Manuel Bongiorno (Ita) Bardiani CSF
 31 Alexander Kolobnev (Rus) Gazprom-Rusvelo
 32 Andrea Pasqualon (Ita) Team Roth                             00:06
 33 Mirko Selvaggi (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec           00:07
 34 Antonio Canet Molina (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 35 Miguel Angel Benito Diez (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 36 Łukasz Owsian (Pol) CCC Sprandi Polkowice
 37 Damiano Cunego (Ita) Nippo - Vini Fantini
 38 Alessio Taliani (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec
 39 Andrei Solomennikov (Rus) Gazprom-Rusvelo                    00:13
 40 Fausto Masnada (Ita) Lampre - Merida                         00:14
 41 Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec          00:30
 42 Alex Turrin (Ita) Unieuro Wilier
 43 Gianfranco Zilioli (Ita) Nippo - Vini Fantini                00:52
 44 Franco Pellizotti (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec
 45 Egan Arley Bernal Gomez (Col) Androni Giocattoli - Sider     01:41
 46 David Belda (Spa) Team Roth                                  02:07

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: