Tour of Utah 2016: etap 3

Australijczyk Lachlan Morton (Jelly Belly) wygrał trzeci odcinek wyścigu w amerykańskim stanie Utah i objął prowadzenie w klasyfikacji generalnej imprezy.

Kolarz amerykańskiego zespołu Jelly Belly po przeprawie przez Mt. Nebo na mecie zameldował się 3 sekundy przed Amerykanami Adrienem Costą (Axeon Hagens Berman) i Andrew Talanskym (Cannondale-Drapac).

Wyniki 3. etapu The Larry H. Miller Tour of Utah 2016 (2.HC), Richfield - Payson (191,8 km):

1 Lachlan David Morton (Aus) Jelly Belly p/b Maxxis                  4:24:49
2 Adrien Costa (USA) Axeon Hagens Berman                               00:03
3 Andrew Talansky (USA) Cannondale-Drapac
4 Joseph Rosskopf (USA) BMC Racing Team                                01:22
5 Rob Britton (Can) Rally Cycling
6 Darwin Atapuma (Col) BMC Racing Team
7 Taylor Eisenhart (USA) BMC Racing Team                               01:24
8 Kiel Reijnen (USA) Trek-Segafredo                                    03:57
9 Robin Carpenter (USA) Holowesko-Citadel
10 Jonathan Clarke (Aus) UnitedHealthcare
11 Neilson Powless (USA) Axeon Hagens Berman
12 Janez Brajkovic (Slo) UnitedHealthcare
13 Manuel Senni (Ita) BMC Racing Team
14 Tao Geoghegan Hart (GBr) Axeon Hagens Berman
15 Laurent Didier (Lux) Trek-Segafredo
16 Peter Stetina (USA) Trek-Segafredo
17 Matthew Busche (USA) UnitedHealthcare
18 Robbie Squire (USA) Holowesko-Citadel
19 Joe Dombrowski (USA) Cannondale-Drapac
20 Logan Owen (USA) Axeon Hagens Berman                                05:57
21 Lawrence Warbasse (USA) IAM Cycling
22 Emerson Oronte (USA) Rally Cycling
23 Eddie Dunbar (Irl) Axeon Hagens Berman
24 Julien Bernard (Fra) Trek-Segafredo
25 Julien Loubet (Fra) Fortuneo - Vital Concept
26 Chad Beyer (USA) Lupus Racing Team
27 Nicolae Tanovitchii (Mda) Lupus Racing Team
28 Christopher Horner (USA) Lupus Racing Team
29 Angus Morton (Aus) Jelly Belly p/b Maxxis
30 Dylan Teuns (Bel) BMC Racing Team
31 Alex Howes (USA) Cannondale-Drapac
32 Hayden Mccormick (NZl) ONE Pro Cycling                              09:43
33 Benjamin King (USA) Cannondale-Drapac
34 Joseph Chavarria (CRc) Lupus Racing Team
35 Riccardo Zoidl (Aut) Trek-Segafredo
36 Jacopo Mosca (Ita) Trek-Segafredo
37 Elie Gesbert (Fra) Fortuneo - Vital Concept
38 Evan Huffman (USA) Rally Cycling
39 David Drouin (Can) Silber Pro Cycling                               13:41
40 Janier Alexis Acevedo Colle (Col) Team Jamis
41 Alessandro Bisolti (Ita) Nippo - Vini Fantini
42 Simon Pellaud (Swi) IAM Cycling
43 Kevin Ledanois (Fra) Fortuneo - Vital Concept                       18:09
44 Daniel Jaramillo (Col) UnitedHealthcare
45 Marco Canola (Ita) UnitedHealthcare
46 Ruben Companioni (Cub) Team Jamis
47 Jean-Marc Bideau (Fra) Fortuneo - Vital Concept
48 Brayan Stiven Sanchez Vergara (Col) Team Jamis
49 Alexander Cataford (Can) Silber Pro Cycling
50 Jonathan Fumeaux (Swi) IAM Cycling
51 Alexandr Braico (Mda) Jelly Belly p/b Maxxis
52 Damiano Cunego (Ita) Nippo - Vini Fantini
53 Taylor Sheldon (USA) Jelly Belly p/b Maxxis
54 Alberto Bettiol (Ita) Cannondale-Drapac                             22:59
55 Eugenio Alafaci (Ita) Trek-Segafredo
56 Rick Zabel (Ger) BMC Racing Team
57 David Gaona Vazquez (Mex) Nippo - Vini Fantini
58 Fabian Lienhard (Swi) BMC Racing Team
59 Daniel Eaton (USA) UnitedHealthcare
60 Ulises Alfredo Castillo Soto (Mex) Jelly Belly p/b Maxxis
61 Lucas Sebastian Haedo (Arg) Team Jamis
62 Benjamin Perry (Can) Silber Pro Cycling
63 Matteo Dal-Cin (Can) Silber Pro Cycling
64 Dion Smith (NZl) ONE Pro Cycling
65 Andrei Krasilnikau (Blr) Holowesko-Citadel
66 Stephen Bassett (USA) Team Jamis
67 Steven Tronet (Fra) Fortuneo - Vital Concept
68 Bryan Lewis (USA) Lupus Racing Team
69 Joshua Berry (USA) Jelly Belly p/b Maxxis
70 Nicolas Masbourian (Can) Silber Pro Cycling
71 Tom Bohli (Swi) BMC Racing Team
72 Marcel Aregger (Swi) IAM Cycling
73 Francis Mourey (Fra) Fortuneo - Vital Concept
74 Jordan Cheyne (Can) Jelly Belly p/b Maxxis
75 Keijzer Gerd De (Ned) Team Novo Nordisk
76 Nicola Bagioli (Ita) Nippo - Vini Fantini
77 Travis McCabe (USA) Holowesko-Citadel
78 Luis Romero Amaran (Cub) Team Jamis
79 Iuri Filosi (Ita) Nippo - Vini Fantini
80 Pier Paolo De Negri (Ita) Nippo - Vini Fantini
81 Phillip Gaimon (USA) Cannondale-Drapac
82 Christopher Jones (USA) UnitedHealthcare
83 Eric Marcotte (USA) Team Jamis
84 Matthieu Jeannes (Fra) Lupus Racing Team
85 Stephen Clancy (Irl) Team Novo Nordisk
86 Frederic Brun (Fra) Fortuneo - Vital Concept
87 Danny Pate (USA) Rally Cycling
88 Pierrick Naud (Can) Rally Cycling
89 Adam De Vos (Can) Rally Cycling
90 Eric Young (USA) Rally Cycling
91 Andzs Flaksis (Lat) Holowesko-Citadel
92 Krists Neilands (Lat) Axeon Hagens Berman
93 James Oram (NZl) ONE Pro Cycling
94 Jonathan Dibben (GBr) Cannondale-Drapac
95 Javier Megias (Spa) Team Novo Nordisk
96 Joseph Lewis (Aus) Holowesko-Citadel
97 Ryan Roth (Can) Silber Pro Cycling
98 Jacob Rathe (USA) Jelly Belly p/b Maxxis
99 David Tanner (Aus) IAM Cycling
100 John Hornbeck (USA) Holowesko-Citadel
101 Richard Handley (GBr) ONE Pro Cycling
102 Nigel Ellsay (Can) Silber Pro Cycling
103 Kristofer Dahl (Can) Silber Pro Cycling
104 Thomas Vaubourzeix (Fra) Lupus Racing Team
105 Barry Miller (USA) Lupus Racing Team
106 Kyle Murphy (USA) Team Jamis
107 Tanner Putt (USA) UnitedHealthcare
108 Colin Joyce (USA) Axeon Hagens Berman
OTL Tom Zirbel (USA) Rally Cycling                                     32:27
DNF Julian Arredondo (Col) Trek-Segafredo
DNF Gregory Daniel (USA) Axeon Hagens Berman

Klasyfikacja generalna po 3. etapie:

1 Lachlan David Morton (Aus) Jelly Belly p/b Maxxis                 11:30:53
2 Adrien Costa (USA) Axeon Hagens Berman                               00:07
3 Andrew Talansky (USA) Cannondale-Drapac                              00:09
4 Darwin Atapuma (Col) BMC Racing Team                                 01:32
5 Joseph Rosskopf (USA) BMC Racing Team
6 Rob Britton (Can) Rally Cycling
7 Taylor Eisenhart (USA) BMC Racing Team                               01:34
8 Robin Carpenter (USA) Holowesko-Citadel                              01:44
9 Neilson Powless (USA) Axeon Hagens Berman                            04:07
10 Tao Geoghegan Hart (GBr) Axeon Hagens Berman
11 Janez Brajkovic (Slo) UnitedHealthcare
12 Manuel Senni (Ita) BMC Racing Team
13 Robbie Squire (USA) Holowesko-Citadel
14 Jonathan Clarke (Aus) UnitedHealthcare
15 Kiel Reijnen (USA) Trek-Segafredo
16 Peter Stetina (USA) Trek-Segafredo
17 Joe Dombrowski (USA) Cannondale-Drapac
18 Matthew Busche (USA) UnitedHealthcare
19 Laurent Didier (Lux) Trek-Segafredo
20 Logan Owen (USA) Axeon Hagens Berman                                06:07
21 Chad Beyer (USA) Lupus Racing Team
22 Julien Loubet (Fra) Fortuneo - Vital Concept
23 Lawrence Warbasse (USA) IAM Cycling
24 Christopher Horner (USA) Lupus Racing Team
25 Eddie Dunbar (Irl) Axeon Hagens Berman
26 Emerson Oronte (USA) Rally Cycling
27 Nicolae Tanovitchii (Mda) Lupus Racing Team
28 Alex Howes (USA) Cannondale-Drapac
29 Julien Bernard (Fra) Trek-Segafredo
30 Dylan Teuns (Bel) BMC Racing Team
31 Angus Morton (Aus) Jelly Belly p/b Maxxis
32 Evan Huffman (USA) Rally Cycling                                    09:52
33 Hayden Mccormick (NZl) ONE Pro Cycling                              09:53
34 Joseph Chavarria (CRc) Lupus Racing Team
35 Riccardo Zoidl (Aut) Trek-Segafredo
36 Benjamin King (USA) Cannondale-Drapac
37 Elie Gesbert (Fra) Fortuneo - Vital Concept
38 Jacopo Mosca (Ita) Trek-Segafredo                                   11:13
39 Simon Pellaud (Swi) IAM Cycling                                     13:42
40 Janier Alexis Acevedo Colle (Col) Team Jamis                        13:51
41 David Drouin (Can) Silber Pro Cycling
42 Alessandro Bisolti (Ita) Nippo - Vini Fantini
43 Ruben Companioni (Cub) Team Jamis                                   16:08
44 Marco Canola (Ita) UnitedHealthcare                                 18:19
45 Kevin Ledanois (Fra) Fortuneo - Vital Concept
46 Damiano Cunego (Ita) Nippo - Vini Fantini
47 Alexander Cataford (Can) Silber Pro Cycling
48 Jonathan Fumeaux (Swi) IAM Cycling
49 Brayan Stiven Sanchez Vergara (Col) Team Jamis
50 Alexandr Braico (Mda) Jelly Belly p/b Maxxis
51 Jean-Marc Bideau (Fra) Fortuneo - Vital Concept
52 Taylor Sheldon (USA) Jelly Belly p/b Maxxis
53 Daniel Jaramillo (Col) UnitedHealthcare
54 Kristofer Dahl (Can) Silber Pro Cycling                             22:58
55 Colin Joyce (USA) Axeon Hagens Berman                               23:03
56 Rick Zabel (Ger) BMC Racing Team                                    23:05
57 Travis McCabe (USA) Holowesko-Citadel
58 Stephen Bassett (USA) Team Jamis                                    23:06
59 Andrei Krasilnikau (Blr) Holowesko-Citadel                          23:07
60 Ulises Alfredo Castillo Soto (Mex) Jelly Belly p/b Maxxis           23:09
61 Dion Smith (NZl) ONE Pro Cycling
62 Pierrick Naud (Can) Rally Cycling
63 David Tanner (Aus) IAM Cycling
64 Alberto Bettiol (Ita) Cannondale-Drapac
65 Javier Megias (Spa) Team Novo Nordisk
66 Krists Neilands (Lat) Axeon Hagens Berman
67 Nicola Bagioli (Ita) Nippo - Vini Fantini
68 Iuri Filosi (Ita) Nippo - Vini Fantini
69 Jacob Rathe (USA) Jelly Belly p/b Maxxis
70 Tanner Putt (USA) UnitedHealthcare
71 John Hornbeck (USA) Holowesko-Citadel
72 Frederic Brun (Fra) Fortuneo - Vital Concept
73 Bryan Lewis (USA) Lupus Racing Team
74 Jonathan Dibben (GBr) Cannondale-Drapac
75 James Oram (NZl) ONE Pro Cycling
76 Richard Handley (GBr) ONE Pro Cycling
77 Ryan Roth (Can) Silber Pro Cycling
78 Barry Miller (USA) Lupus Racing Team
79 Luis Romero Amaran (Cub) Team Jamis                                 23:28
80 Eugenio Alafaci (Ita) Trek-Segafredo                                23:42
81 Marcel Aregger (Swi) IAM Cycling                                    23:54
82 David Gaona Vazquez (Mex) Nippo - Vini Fantini                      23:55
83 Francis Mourey (Fra) Fortuneo - Vital Concept                       24:17
84 Thomas Vaubourzeix (Fra) Lupus Racing Team
85 Fabian Lienhard (Swi) BMC Racing Team                               24:22
86 Matthieu Jeannes (Fra) Lupus Racing Team                            25:13
87 Christopher Jones (USA) UnitedHealthcare                            25:37
88 Daniel Eaton (USA) UnitedHealthcare                                 26:44
89 Steven Tronet (Fra) Fortuneo - Vital Concept                        27:47
90 Pier Paolo De Negri (Ita) Nippo - Vini Fantini
91 Lucas Sebastian Haedo (Arg) Team Jamis
92 Eric Marcotte (USA) Team Jamis
93 Tom Bohli (Swi) BMC Racing Team                                     28:10
94 Andzs Flaksis (Lat) Holowesko-Citadel Racing Team                   28:17
95 Jordan Cheyne (Can) Jelly Belly p/b Maxxis                          28:20
96 Joshua Berry (USA) Jelly Belly p/b Maxxis                           28:42
97 Phillip Gaimon (USA) Cannondale-Drapac                              30:46
98 Nigel Ellsay (Can) Silber Pro Cycling
99 Joseph Lewis (Aus) Holowesko-Citadel                                32:20
100 Matteo Dal-Cin (Can) Silber Pro Cycling                            33:05
101 Nicolas Masbourian (Can) Silber Pro Cycling                        33:07
102 Danny Pate (USA) Rally Cycling                                     35:02
103 Benjamin Perry (Can) Silber Pro Cycling                            38:19
104 Adam De Vos (Can) Rally Cycling                                    42:18
105 Stephen Clancy (Irl) Team Novo Nordisk                             42:22
106 Eric Young (USA) Rally Cycling                                     44:48
107 Kyle Murphy (USA) Team Jamis                                       45:12
108 Keijzer Gerd De (Ned) Team Novo Nordisk                            47:56

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: