Konkurs: Zielona koszulka Tour de France

Wraz ze Skodą zapraszamy do udziału w zabawie, w której wygrać można zieloną koszulkę Tour de France.

Skoda od kilku lat jest jednym ze strategicznych parterów "Wielkiej Pętli". W tym roku ponownie nie tylko dostarczając samochody dyrekcji wyścigu, ale również sponsorując klasyfikację punktową, której nieodłącznym symbolem jest zielona koszulka. Skoda Polska zaprasza Czytelników do udziału w konkursie, a także do odwiedzenia strony Skoda napędza rowery.

Do wygrania w naszym konkursie jest zielona koszulka z autografem czterokrotnego zwycięzcy klasyfikacji punktowej i obecnego mistrza świata Petera Sagana.

Żeby wziąć udział w konkursie należy wytypować liczbę punktów, jaką zgromadzi na swoim koncie zwycięzca klasyfikacji punktowej Tour de France 2016.

Odpowiedź prosimy przesyłać na adres e-mail: kzimoch@rowery.org do godziny 24 w sobotę, 23 lipca.
W tytule wiadomości prosimy podać typowaną liczbę punktów w formacie: Konkurs: X (gdzie X to typowana liczba punktów); np. Konkurs: 123.
W treści wiadomości prosimy podać imię i nazwisko oraz adres do wysyłki.

Prosimy pamiętać, że na jedną osobę przypada tylko jedno zgłoszenie. Wszystkie zgłoszenia naruszające ten punkt zostaną wykluczone z zabawy!

Zwycięzcą zostanie osoba, która poprawnie wytypowała liczbę punktów zdobywcy zielonej koszulki. W przypadku kilku takich samych typów nastąpi losowanie, jeśli nikt nie wytypuje prawidłowej odpowiedzi, nagroda przypadnie osobie, która była najbliżej prawdziwej wartości (liczy się niższa wartość), w przypadku kilku takich samych typów zwycięzca zostany wybrany przez losowanie spośród osób, które wytypowały najbliższą wartość. Konkurs zostanie rozstrzygnięty w poniedziałek, 25 lipca, a nagroda niezwłocznie wysłana Pocztą Polską na adres zwycięzcy po wcześniejszym kontakcie.

Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając błędny fragment tekstu i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: