Internationale Thüringen Rundfahrt der Frauen 2016: etap 4

Ellen Van Dijk (Boels Dolmans) zwyciężyła na trasie jazdy indywidualnej Thüringen Rundfahrt oraz objęła prowadzenie w klasyfikacji generalnej.

Holenderka na dystansie 19 kilometrów uzyskała czas 24:34, wyprzedzając o 25 sekund swoją rodaczkę Annemiek van Vleuten (Orica - AIS).

Wyniki 4. etapu Internationale Thüringen Rundfahrt der Frauen 2016 (2.1), Zeulenrodaer Meer - Zeulenrodaer Meer (19 km, jazda indywidualna na czas):

1 Ellen Van Dijk (Ned) Boels Dolmans                                 24:34
2 Annemiek Van Vleuten (Ned) Orica-AIS                               00:25
3 Ashleigh Mollman-Pasio (RSA) Cervelo Bigla                         00:35
4 Lisa Brennauer (Ger) Canyon-SRAM Racing                            00:43
5 Linda Villumsen (NZl) UnitedHealthcare                             01:05
6 Lauren Stephens (USA) Tibco-Silicon Valley Bank                    01:06
7 Roxane Knetemann (Ned) Rabo Liv                                    01:10
8 Marianne Vos (Ned) Rabo Liv                                        01:17
9 Chantal Blaak (Ned) Boels Dolmans                                  01:26
10 Olga Zabelinskaya (Rus) Reprezentacja Rosji                       01:27
11 Brianna Walle (USA) Tibco-Silicon Valley Bank                     01:33
12 Trixi Worrack (Ger) Canyon-SRAM Racing                            01:34
13 Elena Cecchini (Ita) Canyon-SRAM Racing                           01:37
14 Ganna Solovei (Ukr) Parkhotel Valkenburg                          01:40
15 Anouska Koster (Ned) Rabo Liv
16 Tayler Wiles (USA) Orica-AIS                                      01:41
17 Emma Johansson (Swe) Wiggle High5                                 01:44
18 Katarzyna Pawłowska (Pol) Boels Dolmans                           01:45
19 Elisa Longo Borghini (Ita) Wiggle High5                           01:46
20 Joelle Numainville (Can) Cervelo Bigla                            01:52
21 Hannah Barnes (GBr) Canyon-SRAM Racing                            01:55
22 Hayley Simmonds (GBr) Team WNT                                    01:57
23 Corinna Lechner (Ger) BTC City Ljubljana                          02:06
24 Amy Pieters (Ned) Wiggle High5                                    02:10
25 Olena Pavlukhina (Aze) BTC City Ljubljana                         02:13
26 Natalia Boyarskaya (Rus) Reprezentacja Rosji
27 Stephanie Pohl (Ger) Cervelo Bigla                                02:16
28 Eugenia Bujak (Pol) BTC City Ljubljana                            02:17
29 Emma Pooley (GBr) Reprezentacja Wielkiej Brytanii                 02:21
30 Tatiana Guderzo (Ita) Reprezentacja Włoch                         02:25
31 Coryn Rivera (USA) UnitedHealthcare                               02:28
32 Moniek Tenniglo (Ned) Rabo Liv                                    02:29
33 Emilia Fahlin (Swe) Reprezentacja Szwecji                         02:30
34 Lotta Lepistö (Fin) Cervelo Bigla                                 02:31
35 Liane Lippert (Ger) Reprezentacja Niemiec                         02:35
36 Vita Heine (Nor) Reprezentacja Norwegii                           02:37
37 Kseniia Tcymbaliuk (Rus) Reprezentacja Rosji                      02:42
38 Sophie De Boer (Ned) Parkhotel Valkenburg                         02:44
39 Eva Lechner (Ita) Reprezentacja Włoch                             02:49
40 Katharine Hall (USA) UnitedHealthcare                             02:55
41 Romy Kasper (Ger) Boels Dolmans                                   02:58
42 Cecilie Gotaas Johnsen (Nor) Reprezentacja Norwegii               03:00
43 Jeanne Korevaar (Ned) Rabo Liv                                    03:02
44 Jermaine Post (Ned) Parkhotel Valkenburg                          03:03
45 Alice Barnes (GBr) Reprezentacja Wielkiej Brytanii                03:08
46 Irene Bitto (Ita) Reprezentacja Włoch
47 Kathrin Hammes (Ger) Tibco-Silicon Valley Bank                    03:09
48 Simona Frapporti (Ita) Reprezentacja Włoch                        03:10
49 Beate Zanner (Ger) Team Maxx-Solar                                03:12
50 Mia Radotic (Cro) BTC City Ljubljana                              03:17
51 Beatrice Bartelloni (Ita) Reprezentacja Włoch                     03:19
52 Gabrielle Pilote-Fortin (Can) Cervelo Bigla                       03:21
53 Omer Shapira (Isr) Reprezentacja Izraela                          03:23
54 Nicole Hanselmann (Swi) Cervelo Bigla
55 Laura Massey (GBr) Reprezentacja Wielkiej Brytanii                03:25
56 Mayuko Hagiwara (Jpn) Wiggle High5
57 Giorgia Bronzini (Ita) Wiggle High5                               03:31
58 Eva Buurman (Ned) Parkhotel Valkenburg
59 Natalie Grinczer (GBr) Team WNT                                   03:32
60 Elise Maes (Lux) Vitalogic Astrokalb                              03:33
61 Francesca Pattaro (Ita) Reprezentacja Włoch                       03:34
62 Danielle King (GBr) Wiggle High5                                  03:35
63 Janneke Ensing (Ned) Parkhotel Valkenburg                         03:39
64 Iris Slappendel (Ned) UnitedHealthcare
65 Rachel Neylan (Aus) Orica-AIS
66 Esra Tromp (Ned) Parkhotel Valkenburg                             03:44
67 Gracie Elvin (Aus) Orica-AIS                                      03:45
68 Joanne Marie Kiesanowski (NZl) Tibco-Silicon Valley Bank          03:49
69 Loren Rowney (Aus) Orica-AIS                                      03:50
70 Christina Perchtold (Aut) Vitalogic Astrokalb                     03:51
71 Katrine Aalerud (Nor) Reprezentacja Norwegii                      03:56
72 Ida Erngren (Swe) Reprezentacja Szwecji                           04:04
73 Amber Pierce (USA) Vitalogic Astrokalb                            04:05
74 Amanda Spratt (Aus) Orica-AIS                                     04:06
75 Christina Koep (Ger) Team Maxx-Solar                              04:09
76 Carolin Schiff (Ger) Team Maxx-Solar                              04:16
77 Vera Adrian (Nam) Team Maxx-Solar                                 04:23
78 Anna Potokina (Rus) Reprezentacja Rosji                           04:33
79 Shani Bloc (Isr) Reprezentacja Izraela                            04:34
80 Dorothee Lorch (Ger) Reprezentacja Niemiec
81 Alexandra Nessmar (Swe) Reprezentacja Szwecji                     04:35
82 Stefanie Paul (Ger) Team WNT                                      04:36
83 Annasley Park (GBr) Reprezentacja Wielkiej Brytanii               04:39
84 Bianca Bernhard (Ger) Reprezentacja Niemiec
85 Theres Klein (Ger) Team Maxx-Solar                                04:43
86 Benita Wesselhoeft (Ger) Team Maxx-Solar                          04:45
87 Rotem Gafinoviz (Isr) Reprezentacja Izraela                       04:51
88 Lydia Boylan (Irl) Team WNT                                       04:52
89 Diana Penuela (Col) UnitedHealthcare                              05:04
90 Jo Tindley (GBr) Team WNT                                         05:07
91 Sophie Lacher (Ger) Reprezentacja Niemiec                         05:11
92 Sara Penton (Swe) Reprezentacja Szwecji                           05:12
93 Ingrid Moe (Nor) Reprezentacja Norwegii                           05:15
94 Ingrid Lorvik (Nor) Reprezentacja Norwegii                        05:24
95 Elena Büchler (Ger) Reprezentacja Niemiec                         05:33
96 Elena Kuchinskaya (Rus) Reprezentacja Rosji                       05:35
97 Elena Valentini (Ita) Vitalogic Astrokalb                         05:42
98 Astrid Gassner (Aut) Vitalogic Astrokalb                          05:43
99 Sara Olsson (Swe) Reprezentacja Szwecji                           05:52
100 Kendall Ryan (USA) Tibco-Silicon Valley Bank
101 Jelena Eric (Ser) BTC City Ljubljana                             06:09
102 Keira Mcvitty (GBr) Team WNT                                     06:21
103 Lauren Hall (USA) Tibco-Silicon Valley Bank                      06:33
104 Oksana Kozonchuk (Rus) Reprezentacja Rosji                       06:46
105 Anna Badegruber (Aut) Vitalogic Astrokalb                        06:58
106 Avital Gaz (Isr) Reprezentacja Izraela                           07:27
107 Hila Yizhak (Isr) Reprezentacja Izraela                          08:35
DNS Alexis Ryan (USA) Canyon-SRAM Racing
DNS Barbara Guarischi (Ita) Canyon-SRAM Racing
DNS Sara Mustonen (Swe) Reprezentacja Szwecji

Klasyfikacja generalna po 4. etapie:

1 Ellen Van Dijk (Ned) Boels Dolmans Cycling Team                  7:51:20
2 Annemiek Van Vleuten (Ned) Orica-AIS                               00:08
3 Ashleigh Mollman-Pasio (RSA) Cervelo Bigla                         00:22
4 Marianne Vos (Ned) Rabo Liv                                        00:31
5 Olga Zabelinskaya (Rus) Reprezentacja Rosji                        00:38
6 Lisa Brennauer (Ger) Canyon-SRAM Racing                            00:49
7 Emma Johansson (Swe) Wiggle High5                                  01:16
8 Elena Cecchini (Ita) Canyon-SRAM Racing                            01:24
9 Linda Villumsen (NZl) UnitedHealthcare                             01:35
10 Chantal Blaak (Ned) Boels Dolmans                                 01:51
11 Brianna Walle (USA) Tibco-Silicon Valley Bank                     01:56
12 Katarzyna Pawłowska (Pol) Boels Dolmans                           02:01
13 Roxane Knetemann (Ned) Rabo Liv                                   02:03
14 Elisa Longo Borghini (Ita) Wiggle High5                           02:05
15 Ganna Solovei (Ukr) Parkhotel Valkenburg                          02:07
16 Emilia Fahlin (Swe) Reprezentacja Szwecji                         02:10
17 Anouska Koster (Ned) Rabo Liv
18 Tatiana Guderzo (Ita) Reprezentacja Włoch                         02:15
19 Joelle Numainville (Can) Cervelo Bigla                            02:18
20 Lauren Stephens (USA) Tibco-Silicon Valley Bank                   02:21
21 Tayler Wiles (USA) Orica-AIS                                      02:29
22 Amy Pieters (Ned) Wiggle High5                                    02:30
23 Corinna Lechner (Ger) BTC City Ljubljana                          02:36
24 Hayley Simmonds (GBr) Team WNT
25 Coryn Rivera (USA) UnitedHealthcare                               02:37
26 Eugenia Bujak (Pol) BTC City Ljubljana
27 Stephanie Pohl (Ger) Cervelo Bigla                                02:57
28 Olena Pavlukhina (Aze) BTC City Ljubljana                         03:01
29 Natalia Boyarskaya (Rus) Reprezentacja Rosji
30 Liane Lippert (Ger) Reprezentacja Niemiec                         03:05
31 Vita Heine (Nor) Reprezentacja Norwegii
32 Eva Lechner (Ita) Reprezentacja Włoch                             03:19
33 Romy Kasper (Ger) Boels Dolmans                                   03:21
34 Alice Barnes (GBr) Reprezentacja Wielkiej Brytanii                03:24
35 Trixi Worrack (Ger) Canyon-SRAM Racing                            03:25
36 Jermaine Post (Ned) Parkhotel Valkenburg                          03:27
37 Irene Bitto (Ita) Reprezentacja Włoch                             03:35
38 Katharine Hall (USA) UnitedHealthcare                             03:43
39 Giorgia Bronzini (Ita) Wiggle High5                               03:47
40 Eva Buurman (Ned) Parkhotel Valkenburg                            03:51
41 Danielle King (GBr) Wiggle High5                                  04:02
42 Omer Shapira (Isr) Reprezentacja Izraela
43 Laura Massey (GBr) Reprezentacja Wielkiej Brytanii                04:06
44 Janneke Ensing (Ned) Parkhotel Valkenburg                         04:09
45 Amanda Spratt (Aus) Orica-AIS
46 Natalie Grinczer (GBr) Team WNT                                   04:11
47 Elise Maes (Lux) Vitalogic Astrokalb                              04:14
48 Christina Perchtold (Aut) Vitalogic Astrokalb                     04:18
49 Joanne Marie Kiesanowski (NZl) Tibco-Silicon Valley Bank          04:19
50 Iris Slappendel (Ned) UnitedHealthcare                            04:20
51 Mia Radotic (Cro) BTC City Ljubljana                              04:29
52 Lotta Lepistö (Fin) Cervelo Bigla                                 04:30
53 Sophie De Boer (Ned) Parkhotel Valkenburg                         04:31
54 Rachel Neylan (Aus) Orica-AIS                                     04:32
55 Simona Frapporti (Ita) Reprezentacja Włoch                        04:34
56 Beate Zanner (Ger) Team Maxx-Solar                                04:35
57 Gracie Elvin (Aus) Orica-AIS                                      04:40
58 Kathrin Hammes (Ger) Tibco-Silicon Valley Bank                    04:44
59 Hannah Barnes (GBr) Canyon-SRAM Racing                            04:56
60 Mayuko Hagiwara (Jpn) Wiggle High5                                05:00
61 Moniek Tenniglo (Ned) Rabo Liv                                    05:01
62 Shani Bloc (Isr) Reprezentacja Izraela                            05:15
63 Rotem Gafinoviz (Isr) Reprezentacja Izraela                       05:21
64 Jeanne Korevaar (Ned) Rabo Liv                                    05:50
65 Ida Erngren (Swe) Reprezentacja Szwecji                           05:54
66 Carolin Schiff (Ger) Team Maxx-Solar                              05:58
67 Beatrice Bartelloni (Ita) Reprezentacja Włoch                     06:09
68 Anna Potokina (Rus) Reprezentacja Rosji                           06:15
69 Loren Rowney (Aus) Orica-AIS                                      06:22
70 Katrine Aalerud (Nor) Reprezentacja Norwegii                      06:39
71 Vera Adrian (Nam) Team Maxx-Solar                                 07:06
72 Alexandra Nessmar (Swe) Reprezentacja Szwecji                     07:25
73 Diana Penuela (Col) UnitedHealthcare                              07:30
74 Lydia Boylan (Irl) Team WNT                                       07:35
75 Francesca Pattaro (Ita) Reprezentacja Włoch                       07:45
76 Gabrielle Pilote-Fortin (Can) Cervelo Bigla                       09:18
77 Esra Tromp (Ned) Parkhotel Valkenburg                             09:53
78 Elena Kuchinskaya (Rus) Reprezentacja Rosji                       10:59
79 Sara Penton (Swe) Reprezentacja Szwecji                           13:35
80 Lauren Hall (USA) Tibco-Silicon Valley Bank                       13:59
81 Theres Klein (Ger) Team Maxx-Solar Women Cycling Team             23:55
82 Annasley Park (GBr) Reprezentacja Wielkiej Brytanii               24:29
83 Nicole Hanselmann (Swi) Cervelo Bigla Pro Cycling Team            24:36
84 Emma Pooley (GBr) Reprezentacja Wielkiej Brytanii                 25:29
85 Kseniia Tcymbaliuk (Rus) Reprezentacja Rosji                      25:57
86 Cecilie Gotaas Johnsen (Nor) Reprezentacja Norwegii               26:07
87 Sara Olsson (Swe) Reprezentacja Szwecji                           27:08
88 Bianca Bernhard (Ger) Reprezentacja Niemiec                       27:41
89 Sophie Lacher (Ger) Reprezentacja Niemiec                         28:15
90 Elena Valentini (Ita) Vitalogic Astrokalb                         28:46
91 Jelena Eric (Ser) BTC City Ljubljana                              29:13
92 Oksana Kozonchuk (Rus) Reprezentacja Rosji                        31:09
93 Stefanie Paul (Ger) Team WNT                                      31:33
94 Kendall Ryan (USA) Tibco-Silicon Valley Bank                      33:10
95 Benita Wesselhoeft (Ger) Team Maxx-Solar                          33:27
96 Christina Koep (Ger) Team Maxx-Solar                              36:58
97 Ingrid Moe (Nor) Reprezentacja Norwegii                           38:04
98 Ingrid Lorvik (Nor) Reprezentacja Norwegii                        38:20
99 Astrid Gassner (Aut) Vitalogic Astrokalb                          38:32
100 Dorothee Lorch (Ger) Reprezentacja Niemiec                       38:54
101 Elena Büchler (Ger) Reprezentacja Niemiec                        39:46
102 Amber Pierce (USA) Vitalogic Astrokalb                           41:27
103 Jo Tindley (GBr) Team WNT                                        53:49
104 Keira Mcvitty (GBr) Team WNT                                     58:12
105 Hila Yizhak (Isr) Reprezentacja Izraela                          59:16
106 Anna Badegruber (Aut) Vitalogic Astrokalb                      1:21:26
107 Avital Gaz (Isr) Reprezentacja Izraela                         1:25:02

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: