Ellen Van Dijk (Boels Dolmans) zwyciężyła na trasie jazdy indywidualnej Thüringen Rundfahrt oraz objęła prowadzenie w klasyfikacji generalnej.
Holenderka na dystansie 19 kilometrów uzyskała czas 24:34, wyprzedzając o 25 sekund swoją rodaczkę Annemiek van Vleuten (Orica – AIS).
1 Ellen Van Dijk (Ned) Boels Dolmans 24:34
2 Annemiek Van Vleuten (Ned) Orica-AIS 00:25
3 Ashleigh Mollman-Pasio (RSA) Cervelo Bigla 00:35
4 Lisa Brennauer (Ger) Canyon-SRAM Racing 00:43
5 Linda Villumsen (NZl) UnitedHealthcare 01:05
6 Lauren Stephens (USA) Tibco-Silicon Valley Bank 01:06
7 Roxane Knetemann (Ned) Rabo Liv 01:10
8 Marianne Vos (Ned) Rabo Liv 01:17
9 Chantal Blaak (Ned) Boels Dolmans 01:26
10 Olga Zabelinskaya (Rus) Reprezentacja Rosji 01:27
11 Brianna Walle (USA) Tibco-Silicon Valley Bank 01:33
12 Trixi Worrack (Ger) Canyon-SRAM Racing 01:34
13 Elena Cecchini (Ita) Canyon-SRAM Racing 01:37
14 Ganna Solovei (Ukr) Parkhotel Valkenburg 01:40
15 Anouska Koster (Ned) Rabo Liv
16 Tayler Wiles (USA) Orica-AIS 01:41
17 Emma Johansson (Swe) Wiggle High5 01:44
18 Katarzyna Pawłowska (Pol) Boels Dolmans 01:45
19 Elisa Longo Borghini (Ita) Wiggle High5 01:46
20 Joelle Numainville (Can) Cervelo Bigla 01:52
21 Hannah Barnes (GBr) Canyon-SRAM Racing 01:55
22 Hayley Simmonds (GBr) Team WNT 01:57
23 Corinna Lechner (Ger) BTC City Ljubljana 02:06
24 Amy Pieters (Ned) Wiggle High5 02:10
25 Olena Pavlukhina (Aze) BTC City Ljubljana 02:13
26 Natalia Boyarskaya (Rus) Reprezentacja Rosji
27 Stephanie Pohl (Ger) Cervelo Bigla 02:16
28 Eugenia Bujak (Pol) BTC City Ljubljana 02:17
29 Emma Pooley (GBr) Reprezentacja Wielkiej Brytanii 02:21
30 Tatiana Guderzo (Ita) Reprezentacja Włoch 02:25
31 Coryn Rivera (USA) UnitedHealthcare 02:28
32 Moniek Tenniglo (Ned) Rabo Liv 02:29
33 Emilia Fahlin (Swe) Reprezentacja Szwecji 02:30
34 Lotta Lepistö (Fin) Cervelo Bigla 02:31
35 Liane Lippert (Ger) Reprezentacja Niemiec 02:35
36 Vita Heine (Nor) Reprezentacja Norwegii 02:37
37 Kseniia Tcymbaliuk (Rus) Reprezentacja Rosji 02:42
38 Sophie De Boer (Ned) Parkhotel Valkenburg 02:44
39 Eva Lechner (Ita) Reprezentacja Włoch 02:49
40 Katharine Hall (USA) UnitedHealthcare 02:55
41 Romy Kasper (Ger) Boels Dolmans 02:58
42 Cecilie Gotaas Johnsen (Nor) Reprezentacja Norwegii 03:00
43 Jeanne Korevaar (Ned) Rabo Liv 03:02
44 Jermaine Post (Ned) Parkhotel Valkenburg 03:03
45 Alice Barnes (GBr) Reprezentacja Wielkiej Brytanii 03:08
46 Irene Bitto (Ita) Reprezentacja Włoch
47 Kathrin Hammes (Ger) Tibco-Silicon Valley Bank 03:09
48 Simona Frapporti (Ita) Reprezentacja Włoch 03:10
49 Beate Zanner (Ger) Team Maxx-Solar 03:12
50 Mia Radotic (Cro) BTC City Ljubljana 03:17
51 Beatrice Bartelloni (Ita) Reprezentacja Włoch 03:19
52 Gabrielle Pilote-Fortin (Can) Cervelo Bigla 03:21
53 Omer Shapira (Isr) Reprezentacja Izraela 03:23
54 Nicole Hanselmann (Swi) Cervelo Bigla
55 Laura Massey (GBr) Reprezentacja Wielkiej Brytanii 03:25
56 Mayuko Hagiwara (Jpn) Wiggle High5
57 Giorgia Bronzini (Ita) Wiggle High5 03:31
58 Eva Buurman (Ned) Parkhotel Valkenburg
59 Natalie Grinczer (GBr) Team WNT 03:32
60 Elise Maes (Lux) Vitalogic Astrokalb 03:33
61 Francesca Pattaro (Ita) Reprezentacja Włoch 03:34
62 Danielle King (GBr) Wiggle High5 03:35
63 Janneke Ensing (Ned) Parkhotel Valkenburg 03:39
64 Iris Slappendel (Ned) UnitedHealthcare
65 Rachel Neylan (Aus) Orica-AIS
66 Esra Tromp (Ned) Parkhotel Valkenburg 03:44
67 Gracie Elvin (Aus) Orica-AIS 03:45
68 Joanne Marie Kiesanowski (NZl) Tibco-Silicon Valley Bank 03:49
69 Loren Rowney (Aus) Orica-AIS 03:50
70 Christina Perchtold (Aut) Vitalogic Astrokalb 03:51
71 Katrine Aalerud (Nor) Reprezentacja Norwegii 03:56
72 Ida Erngren (Swe) Reprezentacja Szwecji 04:04
73 Amber Pierce (USA) Vitalogic Astrokalb 04:05
74 Amanda Spratt (Aus) Orica-AIS 04:06
75 Christina Koep (Ger) Team Maxx-Solar 04:09
76 Carolin Schiff (Ger) Team Maxx-Solar 04:16
77 Vera Adrian (Nam) Team Maxx-Solar 04:23
78 Anna Potokina (Rus) Reprezentacja Rosji 04:33
79 Shani Bloc (Isr) Reprezentacja Izraela 04:34
80 Dorothee Lorch (Ger) Reprezentacja Niemiec
81 Alexandra Nessmar (Swe) Reprezentacja Szwecji 04:35
82 Stefanie Paul (Ger) Team WNT 04:36
83 Annasley Park (GBr) Reprezentacja Wielkiej Brytanii 04:39
84 Bianca Bernhard (Ger) Reprezentacja Niemiec
85 Theres Klein (Ger) Team Maxx-Solar 04:43
86 Benita Wesselhoeft (Ger) Team Maxx-Solar 04:45
87 Rotem Gafinoviz (Isr) Reprezentacja Izraela 04:51
88 Lydia Boylan (Irl) Team WNT 04:52
89 Diana Penuela (Col) UnitedHealthcare 05:04
90 Jo Tindley (GBr) Team WNT 05:07
91 Sophie Lacher (Ger) Reprezentacja Niemiec 05:11
92 Sara Penton (Swe) Reprezentacja Szwecji 05:12
93 Ingrid Moe (Nor) Reprezentacja Norwegii 05:15
94 Ingrid Lorvik (Nor) Reprezentacja Norwegii 05:24
95 Elena Büchler (Ger) Reprezentacja Niemiec 05:33
96 Elena Kuchinskaya (Rus) Reprezentacja Rosji 05:35
97 Elena Valentini (Ita) Vitalogic Astrokalb 05:42
98 Astrid Gassner (Aut) Vitalogic Astrokalb 05:43
99 Sara Olsson (Swe) Reprezentacja Szwecji 05:52
100 Kendall Ryan (USA) Tibco-Silicon Valley Bank
101 Jelena Eric (Ser) BTC City Ljubljana 06:09
102 Keira Mcvitty (GBr) Team WNT 06:21
103 Lauren Hall (USA) Tibco-Silicon Valley Bank 06:33
104 Oksana Kozonchuk (Rus) Reprezentacja Rosji 06:46
105 Anna Badegruber (Aut) Vitalogic Astrokalb 06:58
106 Avital Gaz (Isr) Reprezentacja Izraela 07:27
107 Hila Yizhak (Isr) Reprezentacja Izraela 08:35
DNS Alexis Ryan (USA) Canyon-SRAM Racing
DNS Barbara Guarischi (Ita) Canyon-SRAM Racing
DNS Sara Mustonen (Swe) Reprezentacja Szwecji
1 Ellen Van Dijk (Ned) Boels Dolmans Cycling Team 7:51:20
2 Annemiek Van Vleuten (Ned) Orica-AIS 00:08
3 Ashleigh Mollman-Pasio (RSA) Cervelo Bigla 00:22
4 Marianne Vos (Ned) Rabo Liv 00:31
5 Olga Zabelinskaya (Rus) Reprezentacja Rosji 00:38
6 Lisa Brennauer (Ger) Canyon-SRAM Racing 00:49
7 Emma Johansson (Swe) Wiggle High5 01:16
8 Elena Cecchini (Ita) Canyon-SRAM Racing 01:24
9 Linda Villumsen (NZl) UnitedHealthcare 01:35
10 Chantal Blaak (Ned) Boels Dolmans 01:51
11 Brianna Walle (USA) Tibco-Silicon Valley Bank 01:56
12 Katarzyna Pawłowska (Pol) Boels Dolmans 02:01
13 Roxane Knetemann (Ned) Rabo Liv 02:03
14 Elisa Longo Borghini (Ita) Wiggle High5 02:05
15 Ganna Solovei (Ukr) Parkhotel Valkenburg 02:07
16 Emilia Fahlin (Swe) Reprezentacja Szwecji 02:10
17 Anouska Koster (Ned) Rabo Liv
18 Tatiana Guderzo (Ita) Reprezentacja Włoch 02:15
19 Joelle Numainville (Can) Cervelo Bigla 02:18
20 Lauren Stephens (USA) Tibco-Silicon Valley Bank 02:21
21 Tayler Wiles (USA) Orica-AIS 02:29
22 Amy Pieters (Ned) Wiggle High5 02:30
23 Corinna Lechner (Ger) BTC City Ljubljana 02:36
24 Hayley Simmonds (GBr) Team WNT
25 Coryn Rivera (USA) UnitedHealthcare 02:37
26 Eugenia Bujak (Pol) BTC City Ljubljana
27 Stephanie Pohl (Ger) Cervelo Bigla 02:57
28 Olena Pavlukhina (Aze) BTC City Ljubljana 03:01
29 Natalia Boyarskaya (Rus) Reprezentacja Rosji
30 Liane Lippert (Ger) Reprezentacja Niemiec 03:05
31 Vita Heine (Nor) Reprezentacja Norwegii
32 Eva Lechner (Ita) Reprezentacja Włoch 03:19
33 Romy Kasper (Ger) Boels Dolmans 03:21
34 Alice Barnes (GBr) Reprezentacja Wielkiej Brytanii 03:24
35 Trixi Worrack (Ger) Canyon-SRAM Racing 03:25
36 Jermaine Post (Ned) Parkhotel Valkenburg 03:27
37 Irene Bitto (Ita) Reprezentacja Włoch 03:35
38 Katharine Hall (USA) UnitedHealthcare 03:43
39 Giorgia Bronzini (Ita) Wiggle High5 03:47
40 Eva Buurman (Ned) Parkhotel Valkenburg 03:51
41 Danielle King (GBr) Wiggle High5 04:02
42 Omer Shapira (Isr) Reprezentacja Izraela
43 Laura Massey (GBr) Reprezentacja Wielkiej Brytanii 04:06
44 Janneke Ensing (Ned) Parkhotel Valkenburg 04:09
45 Amanda Spratt (Aus) Orica-AIS
46 Natalie Grinczer (GBr) Team WNT 04:11
47 Elise Maes (Lux) Vitalogic Astrokalb 04:14
48 Christina Perchtold (Aut) Vitalogic Astrokalb 04:18
49 Joanne Marie Kiesanowski (NZl) Tibco-Silicon Valley Bank 04:19
50 Iris Slappendel (Ned) UnitedHealthcare 04:20
51 Mia Radotic (Cro) BTC City Ljubljana 04:29
52 Lotta Lepistö (Fin) Cervelo Bigla 04:30
53 Sophie De Boer (Ned) Parkhotel Valkenburg 04:31
54 Rachel Neylan (Aus) Orica-AIS 04:32
55 Simona Frapporti (Ita) Reprezentacja Włoch 04:34
56 Beate Zanner (Ger) Team Maxx-Solar 04:35
57 Gracie Elvin (Aus) Orica-AIS 04:40
58 Kathrin Hammes (Ger) Tibco-Silicon Valley Bank 04:44
59 Hannah Barnes (GBr) Canyon-SRAM Racing 04:56
60 Mayuko Hagiwara (Jpn) Wiggle High5 05:00
61 Moniek Tenniglo (Ned) Rabo Liv 05:01
62 Shani Bloc (Isr) Reprezentacja Izraela 05:15
63 Rotem Gafinoviz (Isr) Reprezentacja Izraela 05:21
64 Jeanne Korevaar (Ned) Rabo Liv 05:50
65 Ida Erngren (Swe) Reprezentacja Szwecji 05:54
66 Carolin Schiff (Ger) Team Maxx-Solar 05:58
67 Beatrice Bartelloni (Ita) Reprezentacja Włoch 06:09
68 Anna Potokina (Rus) Reprezentacja Rosji 06:15
69 Loren Rowney (Aus) Orica-AIS 06:22
70 Katrine Aalerud (Nor) Reprezentacja Norwegii 06:39
71 Vera Adrian (Nam) Team Maxx-Solar 07:06
72 Alexandra Nessmar (Swe) Reprezentacja Szwecji 07:25
73 Diana Penuela (Col) UnitedHealthcare 07:30
74 Lydia Boylan (Irl) Team WNT 07:35
75 Francesca Pattaro (Ita) Reprezentacja Włoch 07:45
76 Gabrielle Pilote-Fortin (Can) Cervelo Bigla 09:18
77 Esra Tromp (Ned) Parkhotel Valkenburg 09:53
78 Elena Kuchinskaya (Rus) Reprezentacja Rosji 10:59
79 Sara Penton (Swe) Reprezentacja Szwecji 13:35
80 Lauren Hall (USA) Tibco-Silicon Valley Bank 13:59
81 Theres Klein (Ger) Team Maxx-Solar Women Cycling Team 23:55
82 Annasley Park (GBr) Reprezentacja Wielkiej Brytanii 24:29
83 Nicole Hanselmann (Swi) Cervelo Bigla Pro Cycling Team 24:36
84 Emma Pooley (GBr) Reprezentacja Wielkiej Brytanii 25:29
85 Kseniia Tcymbaliuk (Rus) Reprezentacja Rosji 25:57
86 Cecilie Gotaas Johnsen (Nor) Reprezentacja Norwegii 26:07
87 Sara Olsson (Swe) Reprezentacja Szwecji 27:08
88 Bianca Bernhard (Ger) Reprezentacja Niemiec 27:41
89 Sophie Lacher (Ger) Reprezentacja Niemiec 28:15
90 Elena Valentini (Ita) Vitalogic Astrokalb 28:46
91 Jelena Eric (Ser) BTC City Ljubljana 29:13
92 Oksana Kozonchuk (Rus) Reprezentacja Rosji 31:09
93 Stefanie Paul (Ger) Team WNT 31:33
94 Kendall Ryan (USA) Tibco-Silicon Valley Bank 33:10
95 Benita Wesselhoeft (Ger) Team Maxx-Solar 33:27
96 Christina Koep (Ger) Team Maxx-Solar 36:58
97 Ingrid Moe (Nor) Reprezentacja Norwegii 38:04
98 Ingrid Lorvik (Nor) Reprezentacja Norwegii 38:20
99 Astrid Gassner (Aut) Vitalogic Astrokalb 38:32
100 Dorothee Lorch (Ger) Reprezentacja Niemiec 38:54
101 Elena Büchler (Ger) Reprezentacja Niemiec 39:46
102 Amber Pierce (USA) Vitalogic Astrokalb 41:27
103 Jo Tindley (GBr) Team WNT 53:49
104 Keira Mcvitty (GBr) Team WNT 58:12
105 Hila Yizhak (Isr) Reprezentacja Izraela 59:16
106 Anna Badegruber (Aut) Vitalogic Astrokalb 1:21:26
107 Avital Gaz (Isr) Reprezentacja Izraela 1:25:02