Internationale Thüringen Rundfahrt der Frauen 2016: etap 1

Marianne Vos (Rabo Liv) triumfowała na pierwszym etapie niemieckiego wyścigu kobiet.

Utytułowana Holenderka po sprincie z peletonu pokonała Lise Brennauer (Canyon-SRAM) i Coryn Riverę (UnitedHealthcare).

33. miejsce w peletonie zajęła Eugenia Bujak (BTC City Ljubljana).

Wyniki 1. etapu Internationale Thüringen Rundfahrt der Frauen 2016 (2.1), Gotha – Gotha (67 km):

1 Marianne Vos (Ned) Rabo Liv Women Cycling Team                    1:40:47
2 Lisa Brennauer (Ger) Canyon-SRAM Racing                             00:01
3 Coryn Rivera (USA) Unitedhealthcare
4 Joelle Numainville (Can) Cervelo Bigla
5 Barbara Guarischi (Ita) Canyon-SRAM Racing
6 Hannah Barnes (GBr) Canyon-SRAM Racing
7 Lotta Lepistö (Fin) Cervelo Bigla
8 Sara Mustonen (Swe) Reprezentacja Szwecji
9 Diana Penuela (Col) Unitedhealthcare
10 Brianna Walle (USA) Tibco-Silicon Valley Bank
11 Emma Johansson (Swe) Wiggle High 5
12 Alexis Ryan (USA) Canyon-SRAM Racing
13 Jelena Eric (Ser) BTC City Ljubljana
14 Mia Radotic (Cro) BTC City Ljubljana
15 Jermaine Post (Ned) Parkhotel Valkenburg
16 Eva Buurman (Ned) Parkhotel Valkenburg
17 Ellen Van Dijk (Ned) Boels Dolmans
18 Olga Zabelinskaya (Rus) Reprezentacja Rosji
19 Amy Pieters (Ned) Wiggle High 5
20 Esra Tromp (Ned) Parkhotel Valkenburg
21 Alice Barnes (GBr) Reprezentacja Wielkiej Brytanii
22 Annemiek Van Vleuten (Ned) Orica-AIS
23 Elena Cecchini (Ita) Canyon-SRAM Racing
24 Chantal Blaak (Ned) Boels Dolmans
25 Jeanne Korevaar (Ned) Rabo Liv
26 Romy Kasper (Ger) Boels Dolmans
27 Demi De Jong (Ned) Boels Dolmans
28 Elena Valentini (Ita) Vitalogic Astrokalb
29 Ashleigh Mollman-Pasio (RSA) Cervelo Bigla
30 Giorgia Bronzini (Ita) Wiggle High 5
31 Emilia Fahlin (Swe) Reprezentacja Szwecji
32 Sara Penton (Swe) Reprezentacja Szwecji
33 Eugenia Bujak (Pol) BTC City Ljubljana
34 Irene Bitto (Ita) Reprezentacja Włoch
35 Ganna Solovei (Ukr) Parkhotel Valkenburg
36 Liane Lippert (Ger) Reprezentacja Niemiec
37 Corinna Lechner (Ger) BTC City Ljubljana
38 Christina Perchtold (Aut) Vitalogic Astrokalb
39 Rotem Gafinoviz (Isr) Reprezentacja Izraela
40 Olena Pavlukhina (Aze) BTC City Ljubljana
41 Keira Mcvitty (GBr) Team Wnt
42 Elena Kuchinskaya (Rus) Reprezentacja Rosji
43 Janneke Ensing (Ned) Parkhotel Valkenburg
44 Eva Lechner (Ita) Reprezentacja Włoch
45 Katarzyna Pawłowska (Pol) Boels Dolmans
46 Kendall Ryan (USA) Tibco-Silicon Valley Bank
47 Carolin Schiff (Ger) Team Maxx-Solar
48 Beatrice Bartelloni (Ita) Reprezentacja Włoch
49 Elisa Longo Borghini (Ita) Wiggle High 5
50 Sophie Lacher (Ger) Reprezentacja Niemiec
51 Laura Massey (GBr) Reprezentacja Wielkiej Brytanii
52 Oksana Kozonchuk (Rus) Reprezentacja Rosji
53 Beate Zanner (Ger) Team Maxx-Solar
54 Anouska Koster (Ned) Rabo Liv
55 Danielle King (GBr) Wiggle High 5
56 Loren Rowney (Aus) Orica-AIS
57 Roxane Knetemann (Ned) Rabo Liv
58 Lauren Stephens (USA) Tibco-Silicon Valley Bank
59 Linda Villumsen (NZl) Unitedhealthcare                             00:19
60 Ursa Pintar (Slo) BTC City Ljubljana
61 Simona Frapporti (Ita) Reprezentacja Włoch
62 Natalie Grinczer (GBr) Team Wnt
63 Tayler Wiles (USA) Orica-AIS
64 Omer Shapira (Isr) Reprezentacja Izraela
65 Gabrielle Pilote-Fortin (Can) Cervelo Bigla
66 Elena Büchler (Ger) Reprezentacja Niemiec
67 Iris Slappendel (Ned) Unitedhealthcare
68 Shani Bloc (Isr) Reprezentacja Izraela
69 Vera Adrian (Nam) Team Maxx-Solar
70 Amanda Spratt (Aus) Orica-AIS
71 Jo Tindley (GBr) Team Wnt
72 Kathrin Hammes (Ger) Tibco-Silicon Valley Bank
73 Trixi Worrack (Ger) Canyon-SRAM Racing
74 Joanne Marie Kiesanowski (NZl) Tibco-Silicon Valley Bank
75 Lauren Hall (USA) Tibco-Silicon Valley Bank
76 Sophie De Boer (Ned) Parkhotel Valkenburg
77 Lydia Boylan (Irl) Team Wnt
78 Sara Olsson (Swe) Reprezentacja Szwecji
79 Theres Klein (Ger) Team Maxx-Solar
80 Anna Potokina (Rus) Reprezentacja Rosji
81 Elise Maes (Lux) Vitalogic Astrokalb
82 Benita Wesselhoeft (Ger) Team Maxx-Solar
83 Alexandra Nessmar (Swe) Reprezentacja Szwecji
84 Dorothee Lorch (Ger) Reprezentacja Niemiec
85 Katharine Hall (USA) Unitedhealthcare
86 Ingrid Moe (Nor) Reprezentacja Norwegii
87 Stefanie Paul (Ger) Team Wnt
88 Bianca Bernhard (Ger) Reprezentacja Niemiec
89 Katrine Aalerud (Nor) Reprezentacja Norwegii
90 Hayley Simmonds (GBr) Team Wnt                                     00:26
91 Tatiana Guderzo (Ita) Reprezentacja Włoch
92 Christina Koep (Ger) Team Maxx-Solar
93 Francesca Pattaro (Ita) Reprezentacja Włoch
94 Mayuko Hagiwara (Jpn) Wiggle High 5
95 Natalia Boyarskaya (Rus) Reprezentacja Rosji
96 Amber Pierce (USA) Vitalogic Astrokalb
97 Nicole Hanselmann (Swi) Cervelo Bigla
98 Miriam Björnsrud (Nor) Reprezentacja Norwegii
99 Hila Yizhak (Isr) Reprezentacja Izraela
100 Vita Heine (Nor) Reprezentacja Norwegii
101 Stephanie Pohl (Ger) Cervelo Bigla
102 Emma Pooley (GBr) Reprezentacja Wielkiej Brytanii
103 Rachel Neylan (Aus) Orica-AIS
104 Ida Erngren (Swe) Reprezentacja Szwecji
105 Gracie Elvin (Aus) Orica-AIS
106 Abigail Mickey (USA) Unitedhealthcare
107 Abigail Dentus (GBr) Reprezentacja Wielkiej Brytanii
108 Cecilie Gotaas Johnsen (Nor) Reprezentacja Norwegii
109 Ingrid Lorvik (Nor) Reprezentacja Norwegii
110 Kseniia Tcymbaliuk (Rus) Reprezentacja Rosji
111 Annasley Park (GBr) Reprezentacja Wielkiej Brytanii               00:01
112 Moniek Tenniglo (Ned) Rabo Liv
113 Astrid Gassner (Aut) Vitalogic Astrokalb
114 Miriam Bar-On (Isr) Reprezentacja Izraela                         05:54
115 Anna Badegruber (Aut) Vitalogic Astrokalb
116 Avital Gaz (Isr) Reprezentacja Izraela                            09:01

Klasyfikacja generalna po 1. etapie:

1 Marianne Vos (Ned) Rabo Liv                                       1:40:37
2 Lisa Brennauer (Ger) Canyon-SRAM Racing                             00:05
3 Lotta Lepistö (Fin) Cervelo Bigla
4 Coryn Rivera (USA) Unitedhealthcare                                 00:07
5 Joelle Numainville (Can) Cervelo Bigla                              00:09
6 Emma Johansson (Swe) Wiggle High 5
7 Chantal Blaak (Ned) Boels Dolmans
8 Barbara Guarischi (Ita) Canyon-SRAM Racing                          00:11
9 Hannah Barnes (GBr) Canyon-SRAM Racing
10 Sara Mustonen (Swe) Reprezentacja Szwecji
11 Diana Penuela (Col) Unitedhealthcare
12 Brianna Walle (USA) Tibco-Silicon Valley Bank
13 Alexis Ryan (USA) Canyon-SRAM Racing
14 Jelena Eric (Ser) BTC City Ljubljana
15 Mia Radotic (Cro) BTC City Ljubljana
16 Jermaine Post (Ned) Parkhotel Valkenburg
17 Eva Buurman (Ned) Parkhotel Valkenburg
18 Ellen Van Dijk (Ned) Boels Dolmans
19 Olga Zabelinskaya (Rus) Reprezentacja Rosji
20 Amy Pieters (Ned) Wiggle High 5
21 Esra Tromp (Ned) Parkhotel Valkenburg
22 Alice Barnes (GBr) Reprezentacja Wielkiej Brytanii
23 Annemiek Van Vleuten (Ned) Orica-AIS
24 Elena Cecchini (Ita) Canyon-SRAM Racing
25 Jeanne Korevaar (Ned) Rabo Liv
26 Romy Kasper (Ger) Boels Dolmans
27 Demi De Jong (Ned) Boels Dolmans
28 Elena Valentini (Ita) Vitalogic Astrokalb
29 Ashleigh Mollman-Pasio (RSA) Cervelo Bigla
30 Giorgia Bronzini (Ita) Wiggle High 5
31 Emilia Fahlin (Swe) Reprezentacja Szwecji
32 Sara Penton (Swe) Reprezentacja Szwecji
33 Eugenia Bujak (Pol) BTC City Ljubljana
34 Irene Bitto (Ita) Reprezentacja Włoch
35 Ganna Solovei (Ukr) Parkhotel Valkenburg
36 Liane Lippert (Ger) Reprezentacja Niemiec
37 Corinna Lechner (Ger) BTC City Ljubljana
38 Christina Perchtold (Aut) Vitalogic Astrokalb
39 Rotem Gafinoviz (Isr) Reprezentacja Izraela
40 Olena Pavlukhina (Aze) BTC City Ljubljana
41 Keira Mcvitty (GBr) Team Wnt
42 Elena Kuchinskaya (Rus) Reprezentacja Rosji
43 Janneke Ensing (Ned) Parkhotel Valkenburg
44 Eva Lechner (Ita) Reprezentacja Włoch
45 Katarzyna Pawłowska (Pol) Boels Dolmans
46 Kendall Ryan (USA) Tibco-Silicon Valley Bank
47 Carolin Schiff (Ger) Team Maxx-Solar
48 Beatrice Bartelloni (Ita) Reprezentacja Włoch
49 Elisa Longo Borghini (Ita) Wiggle High 5
50 Sophie Lacher (Ger) Reprezentacja Niemiec
51 Laura Massey (GBr) Reprezentacja Wielkiej Brytanii
52 Oksana Kozonchuk (Rus) Reprezentacja Rosji
53 Beate Zanner (Ger) Team Maxx-Solar
54 Anouska Koster (Ned) Rabo Liv
55 Danielle King (GBr) Wiggle High 5
56 Loren Rowney (Aus) Orica-AIS
57 Roxane Knetemann (Ned) Rabo Liv
58 Lauren Stephens (USA) Tibco-Silicon Valley Bank
59 Annasley Park (GBr) Reprezentacja Wielkiej Brytanii
60 Moniek Tenniglo (Ned) Rabo Liv
61 Astrid Gassner (Aut) Vitalogic Astrokalb
62 Linda Villumsen (NZl) Unitedhealthcare                                00:29
63 Ursa Pintar (Slo) BTC City Ljubljana
64 Simona Frapporti (Ita) Reprezentacja Włoch
65 Natalie Grinczer (GBr) Team Wnt
66 Tayler Wiles (USA) Orica-AIS
67 Omer Shapira (Isr) Reprezentacja Izraela
68 Gabrielle Pilote-Fortin (Can) Cervelo Bigla
69 Elena Büchler (Ger) Reprezentacja Niemiec
70 Iris Slappendel (Ned) Unitedhealthcare
71 Shani Bloc (Isr) Reprezentacja Izraela
72 Vera Adrian (Nam) Team Maxx-Solar
73 Amanda Spratt (Aus) Orica-AIS
74 Jo Tindley (GBr) Team Wnt
75 Kathrin Hammes (Ger) Tibco-Silicon Valley Bank
76 Trixi Worrack (Ger) Canyon-SRAM Racing
77 Joanne Marie Kiesanowski (NZl) Tibco-Silicon Valley Bank
78 Lauren Hall (USA) Tibco-Silicon Valley Bank
79 Sophie De Boer (Ned) Parkhotel Valkenburg
80 Lydia Boylan (Irl) Team Wnt
81 Sara Olsson (Swe) Reprezentacja Szwecji
82 Theres Klein (Ger) Team Maxx-Solar
83 Anna Potokina (Rus) Reprezentacja Rosji
84 Elise Maes (Lux) Vitalogic Astrokalb
85 Benita Wesselhoeft (Ger) Team Maxx-Solar
86 Alexandra Nessmar (Swe) Reprezentacja Szwecji
87 Dorothee Lorch (Ger) Reprezentacja Niemiec
88 Katharine Hall (USA) Unitedhealthcare
89 Ingrid Moe (Nor) Reprezentacja Norwegii
90 Stefanie Paul (Ger) Team Wnt
91 Bianca Bernhard (Ger) Reprezentacja Niemiec
92 Katrine Aalerud (Nor) Reprezentacja Norwegii
93 Hayley Simmonds (GBr) Team Wnt                                         00:36
94 Tatiana Guderzo (Ita) Reprezentacja Włoch
95 Christina Koep (Ger) Team Maxx-Solar
96 Francesca Pattaro (Ita) Reprezentacja Włoch
97 Mayuko Hagiwara (Jpn) Wiggle High 5
98 Natalia Boyarskaya (Rus) Reprezentacja Rosji
99 Amber Pierce (USA) Vitalogic Astrokalb
100 Nicole Hanselmann (Swi) Cervelo Bigla
101 Miriam Björnsrud (Nor) Reprezentacja Norwegii
102 Hila Yizhak (Isr) Reprezentacja Izraela
103 Vita Heine (Nor) Reprezentacja Norwegii
104 Stephanie Pohl (Ger) Cervelo Bigla
105 Emma Pooley (GBr) Reprezentacja Wielkiej Brytanii
106 Rachel Neylan (Aus) Orica-AIS
107 Ida Erngren (Swe) Reprezentacja Szwecji
108 Gracie Elvin (Aus) Orica-AIS
109 Abigail Mickey (USA) Unitedhealthcare
110 Abigail Dentus (GBr) Reprezentacja Wielkiej Brytanii
111 Cecilie Gotaas Johnsen (Nor) Reprezentacja Norwegii
112 Ingrid Lorvik (Nor)Reprezentacja Norwegii
113 Kseniia Tcymbaliuk (Rus) Reprezentacja Rosji
114 Miriam Bar-On (Isr) Reprezentacja Izraela                            06:04
115 Anna Badegruber (Aut) Vitalogic Astrokalb
116 Avital Gaz (Isr) Reprezentacja Izraela                               09:11

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: