Tour de Feminin - O cenu Českého Švýcarska 2016: etap 3

fot. wowo brylla/rowery.org

Rosjanka Natalia Bojarskaja wygrała przedostatni odcinek czeskiej etapówki - pagórkowatą jazdę indywidualną na czas.

Drugi rezultat wykręciła Amerykanka Tayler Wiles (Orica-AIS), a trzeci Anna Plichta (BTC City Ljubljana). Pierwsza zanotowała stratę 6 sekund, druga 20 sekund.

7. miejsce zajęła Ewelina Szybiak (LKS Atom Boxmet Dzierżoniów), a 12. Paulina Brzeźna-Bentkowska (MAT Atom Sobótka).

W klasyfikacji generalnej na prowadzeniu utrzymała się Dunka Cecillie Uttrup Ludwig (BMC Birn), która przed ostatnim odcinkiem wyprzedza o 9 sekund Bojarskają i o 15 Wiles. Plichta zajmuje czwarte miejsce ze stratą 16 sekund.

Wyniki 3. etapu Tour de Feminin - O cenu Českého Švýcarska 2016 (2.2), Krásná Lípa - Krásná Lípa (14,6 km; jazda indywidualna na czas):

1. Natalia Boyarskaya (Rosja)                                  22:26
2. Tayler Wiles (Orica-AIS)                                    00:06
3. Anna Plichta (BTC City Ljubljana)                           00:20
4. Lisa Klein (Cervelo - Bigla)                                00:30
5. Cecillie Uttrup Ludwig (BMC Birn)                           00:34
6. Alice Barnes (Drops)                                        00:38
7. Ewelina Szybiak (LKS Atom Boxmet Dzierżoniów)               00:50
8. Jolien D'Hoore (Reprezentacja Belgii)                       00:52
9. Emma White (Reprezentacja USA)                              00:53
10. Jarmila Machacova (Dukla Praha)                            00:57
...
12. Paulina Brzeźna-Bentkowska (MAT Atom Sobótka)              01:07
15. Nikol Płosaj (UKS Mróz Colnago Jedynka Kórnik)             01:17
18. Martyna Klekot (TKK Pacific Nestle Fitness)                01:23
32. Aurela Nerlo (LKS Atom Boxmet Dzierżoniów)                 01:44
33. Klaudia Radziszewska (TKK Pacific Nestle Fitness)          01:44
34. Monika Brzeźna (MAT Atom Sobótka)                          01:50
44. Katarzyna Wilkos (MAT Atom Sobótka)                        02:05
50. Marta Lach (MAT Atom Sobótka)                              02:10
79. Weronika Humelt (UKS Mróz Colnago Jedynka Kórnik)          02:43
95. Dorota Przęzak (LKS Atom Boxmet Dzierżoniów)               03:06
117. Katarzyna Brewińska (TKK Pacific Nestle Fitness)          03:37
136. Weronika Laszkiewicz (LKS Atom Boxmet Dzierżoniów)        04:20
142. Agnieszka Bacińska (MAT Atom Sobótka)                     04:29
153. Karolina Perekitko (TKK Pacific Nestle Fitness)           04:46
155. Patrycja Dąbrowska (TKK Pacifc Nestle Fitness)            04:57
159. Natalia Mielnik (LKS Atom Boxmet Dzierżoniów)             05:13
171. Sandra Traczyk (LKS Atom Boxmet Dzierżoniów)              06:00

Klasyfikacja generalna po 3. etapie:

1. Cecillie Uttrup Ludwig (BMC Birn)                         6:12:00
2. Natalia Boyarskaya (Rosja)                                  00:09
3. Tayler Wiles (Orica-AIS)                                    00:15
4. Anna Plichta (BTC City Ljubljana)                           00:16
5. Jolien D'Hoore (Reprezentacja Belgii)                       00:37
6. Alice Barnes (Drops Cycling Team)                           00:47
7. Lisa Klein (Reprezentacja Niemiec)                          00:52
8. Ewelina Szybiak (LKS Atom Boxmet Dzierżoniów)               00:59
9. Svetlana Vasilieva (Reprezentacja Rosji)                    01:10
10. Paulina Brzeźna-Bentkowska (MAT Atom Sobótka)              01:16
...
18. Nikol Płosaj (UKS Mróz Colnago Jedynka Kórnik)             01:41
28. Monika Brzeźna (MAT Atom Sobótka)                          02:14
31. Marta Lach (MAT Atom Sobótka)                              02:28
32. Katarzyna Wilkos (MAT Atom Sobótka)                        02:29
37. Aurela Nerlo (LKS Atom Boxmet Dzierżoniów)                 02:35
45. Klaudia Radziszewska (TKK Pacific Nestle Fitness)          02:47
101. Karolina Perekitko (TKK Pacific Nestle Fitness)           07:35
104. Dorota Przęzak (LKS Atom Boxmet Dzierżoniów)              14:49
119. Katarzyna Brewińska (TKK Pacific Nestle Fitness)          20:36
128. Patrycja Dąbrowska (TKK Pacifc Nestle Fitness)            24:26
134. Martyna Klekot (TKK Pacific Nestle Fitness)               30:21
138. Weronika Humelt (UKS Mróz Colnago Jedynka Kórnik)         32:29
145. Agnieszka Bacińska (MAT Atom Sobótka)                     34:15
151. Natalia Mielnik (LKS Atom Boxmet Dzierżoniów)             35:20
160. Viktoria Żegleń (UKS Mróz Colnago Jedynka Kórnik)         43:34
165. Weronika Laszkiewicz (LKS Atom Boxmet Dzierżoniów)      1:00:50
173. Sandra Traczyk (LKS Atom Boxmet Dzierżoniów)            1:21:33

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: