Liv Avow Kasi Niewiadomej

Rower do jazdy na czas, na którym Katarzyna Niewiadoma zdobyła mistrzostwo Polski w Świdnicy.

Zawodniczka Rabo-Liv ściga się na rowerach marki Liv i nie inaczej było podczas wczorajszej jazdy indywidualnej na czas w Świdnicy. Będący sponsorem drużyny Liv to marka rowerów Gianta, skupiająca się na produkcji sprzętu wyłącznie dla kobiet.

Wychowanka trenera Klęka i WLKS Krakus BBC Czaja po biało-czerwoną koszulkę mistrzyni kraju pojechała na rowerze Liv Avow. Pierwszy rzut oka na rower pozwala stwierdzić, że rower naprawdę dostosowano do kobiecej fizjonomii. Maszyna zostałą wyposażona w niemal pełną grupę osprzętu Shimano Dura-Ace Di2. Jedynie aerodynamiczne hamulce zostały zaprojektowane przez inżynierów Liv i ukryte w widelcu i pod ramą.

Umieszczony na tarczy i lewej korbie miernik mocy wyprodukował Pioneer. Dysk to popularny produkt jednej z marek Shimano PRO, a przednie koło to Shimano C75 o wysokim profilu. Na koła przyklejono szytki Vittoria Corsa. Siodełko to Fizik Ares.

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając błędny fragment tekstu i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: