Flota Verva Activejet

Odkrywamy, co skrywa autobus i wóz techniczny Verva Activejet.

Kolarstwo to sport, w którym niezaprzeczalnie rządzą rowery, ale wszelkie pojazdy mechaniczne również budzą wiele emocji. Przyjrzyjmy się zatem autokarowi i samochodowi dyrektora sportowego w barwach drugiej polskiej drużyny Pro-Continental - Verva Activejet.

Oklejony schludnymi kalkomaniami autobus nie odstaje od innych pojazdów, które można podziwiać na parkingach wyścigów z cyklu World Tour. Biało-czerwono-granatowe barwy pozwalają go łatwo wypatrzyć wśród przedstartowego zamieszania. Znalazło się również miejsce na nazwiska zawodników drużyny z flagami.

W środku kolarski standard. Przód autobusu to część przeznaczona do wygodnego podróżowania z pojedynczymi fotelami i stolikami. Dalej znajdują się dwie kanapy usytuowane wzdłuż autobusu. W centrum ulokowano część kuchenną z pralko-suszarką. Zaraz po etapie można tutaj szybko przygotować posiłek, a także wyprać kolarskie ubrania. Nad kuchnią znajduję się centrum dowodzenia multimediami. Tył autobusu to kolarska szatnia, z ławkami, toaletą i prysznicem,

Wóz dyrektora sportowego to najpopularniejszy samochód na wyścigach: Skoda Superb w wersji kombi. Samochód naszych południowych sąsiadów zapewnia nie tylko niesamowitą ilość miejsca dla pasażerów i konieczne bagaże, ale również odpowiedni komfort. Na konsoli centralnej znajduję się centrum multimedialne z odbiornikiem telewizji, rzecz zdecydowanie ułatwiająca pracę dyrektora sportowego. Tył to oczywiście królestwo mechaników, a bagażnik pomieścić musi torby z zapasowymi ubraniami oraz zapas bidonów.

Autobus

Wóz techniczny

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: