Konkurs: bidon Verva Activejet z autografami - Rozwiązanie

Zapraszamy do udziału w kolejnym konkursie.

W naszym kolejnym konkursie wygrać można bidon drużyny Verva Activejet z podpisami zawodników startujących w Tour de Suisse.

Żeby wziąć w walce o nagrodę należy wytypować miejsce, na jakim sobotnią jazdę na czas w Davos (etap 8. Tour de Suisse) ukończy najlepszy z zawodników Verva Activejet.

Odpowiedź prosimy przesyłać na adres e-mail: kzimoch@rowery.org do godziny 15 w sobotę 18 czerwca.
W tytule wiadomości prosimy podać typowane miejsce w formacie: Konkurs: X (gdzie X to miejsce na etapie); np. Konkurs: 123.
W treści wiadomości prosimy podać imię i nazwisko oraz adres do wysyłki.

Prosimy pamiętać, że na jedną osobę przypada tylko jedno zgłoszenie. Wszystkie zgłoszenia naruszające ten punkt zostaną wykluczone z zabawy!

Zwycięzcą zostanie osoba, która poprawnie wytypowała miejsce w klasyfikacji etapu. W przypadku kilku takich samych typów nastąpi losowanie, jeśli nikt nie wytypuje prawidłowej odpowiedzi, nagroda przypadnie osobie, która była najbliżej prawdziwej wartości (liczy się niższa wartość). W przypadku, gdy niemożliwe będzie zakończenie konkursu z powyższymi zasadami (wycofanie, nieukończenie itd.), bidon zostanie rozlosowany spośród wszystkich zgłoszeń. Konkurs zostanie rozstrzygnięty w sobotę, 18 czerwca, a nagroda wysłana Pocztą Polską na adres zwycięzcy po wcześniejszym kontakcie.

Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Rozwiązanie

Zwycięzcą w naszej zabawie został Pan Marek z Niska. Nikt nie wytypował 30. miejsca, jakie na etapie zajął Paweł Cieślik. Kilka osób typowało miejsce 29 i zwycięzca został wybrany przez losowanie.

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia i zapraszamy do kolejnych konkursów.

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając błędny fragment tekstu i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: