Tour de Suisse 2016: etap 4

Argentyńczyk Maximiliano Ariel Richeze (Etixx-Quick Step) wygrał w Champagne czwarty odcinek Tour de Suisse. Liderem pozostał Peter Sagan (Tinkoff).

Sprinter ekipy Etixx-Quick Step linię mety minął przed drużynowym kolegą Fernando Gavirią i broniącym koszulki lidera Saganem.

24. finiszował Michał Gołaś (Team Sky).

Kolejny, początkowo mokry, dzień wyścigu przebiegał pod znakiem ucieczki w składzie Matthew Brammeier (Dimension Data), Jérémy Maison (FDJ), Lukas Jaun (Team Roth) i Nick Vander Lijke (Roompot). Do ostatniego przed górami płaskiego odcinka kolarze podeszli ulgowo, w ślamazarnym tempie zmierzając do celu. Po dwóch godzinach jazdy mieli za sobą zaledwie 60 kilometrów.

Harcowników odpuszczono na 4 minuty. Peleton prowadziła ekipa Tinkoff, momentami wspierana przez chłopaków z Etixx-Quick Step. Przewaga prowadzących spadła wprawdzie do 2 minut na 40 kilometrów przed metą, ale peleton nie poczynił znaczących kroków by szybko zakończyć ich akcję.

Opieszałość grupy na 20 kilometrów przed metą dodawała skrzydeł Brammeierowi i spółce, którzy w tym punkcie notowali półtorej minuty przewagi, a po drodze zgubili Jauna.

13,5 kilometrów przed metą peleton wpadł na podjazd 3. kategorii w Orges (1,7 km; 4,4%). Przewaga spadła tam do 40 sekund, a na czele zaktywizowali się kolarze LottoNL - Jumbo i Etixx-Quick Step.

Ucieczka do historii przeszła na 3,8 kilometra przed metą, a do walki ruszyły zespoły celujące w jak najlepsze rozstawienie sprinterów w technicznej końcówce. Kolarze Etixx-Quick Step i Orica-GreenEdge walczyli o pozycje, a na krętym ostatnim kilometrze najlepiej poradzili sobie Fernando Gaviria i Maximiliano Richeze.

Duet podopiecznych Patricka Lefevere'a w szykanę zlokalizowaną 150 metrów przed metą wszedł na pierwszych pozycjach i na kresce zameldował się przed kontrolującym sytuację Peterem Saganem. Dla Richeze to pierwsze zwycięstwo w wyścigu UCI od czterech lat.

Wyniki 4. etapu Tour de Suisse 2016 (WT), Rheinfelden - Champagne (193 km):

  1 Maximiliano Richeze (Arg) Etixx - Quick-Step               5:08:21
  2 Fernando Gaviria (Col) Etixx - Quick-Step
  3 Peter Sagan (Svk) Tinkoff Team
  4 Tom Van Asbroeck (Bel) Team LottoNl-Jumbo                    00:02
  5 Jasper Stuyven (Bel) Trek-Segafredo
  6 Magnus Cort Nielsen (Den) Orica-GreenEdge
  7 Raymond Kreder (Ned) Roompot - Oranje Peloton
  8 Andrea Pasqualon (Ita) Team Roth
  9 Jurgen Roelandts (Bel) Lotto Soudal
 10 Warren Barguil (Fra) Team Giant-Alpecin
 11 Kévin Reza (Fra) FDJ
 12 Reinardt Janse Van Rensburg (RSA) Dimension Data
 13 Geraint Thomas (GBr) Team Sky
 14 Wilco Kelderman (Ned) Team LottoNl-Jumbo
 15 Rui Costa (Por) Lampre - Merida
 16 Gorka Izaguirre (Spa) Movistar Team
 17 Matti Breschel (Den) Cannondale
 18 Miguel Angel Lopez (Col) Astana Pro Team
 19 Jon Izaguirre (Spa) Movistar Team
 20 Pim Ligthart (Ned) Lotto Soudal
 21 Danilo Wyss (Swi) BMC Racing Team
 22 Sergey Lagutin (Rus) Team Katusha
 23 Sam Oomen (Ned) Team Giant-Alpecin
 24 Michał Gołaś (Pol) Team Sky
 25 Michele Scarponi (Ita) Astana Pro Team
 26 Danny Van Poppel (Ned) Team Sky
 27 Johannes Fröhlinger (Ger) Team Giant-Alpecin
 28 Jordi Simon (Spa) Verva Activejet
 29 Simon Geschke (Ger) Team Giant-Alpecin
 30 Bram Tankink (Ned) Team LottoNl-Jumbo
 31 Laurens De Vreese (Bel) Astana Pro Team
 32 Víctor De La Parte (Spa) CCC Sprandi Polkowice
 33 Juraj Sagan (Svk) Tinkoff Team
 34 Petr Vakoc (Cze) Etixx - Quick-Step
 35 Michael Matthews (Aus) Orica-GreenEdge
 36 Tobias Ludvigsson (Swe) Team Giant-Alpecin
 37 Michael Schär (Swi) BMC Racing Team
 38 Oscar Gatto (Ita) Tinkoff Team
 39 Tiesj Benoot (Bel) Lotto Soudal
 40 Tejay Van Garderen (USA) BMC Racing Team
 41 Tim Wellens (Bel) Lotto Soudal
 42 Kamil Gradek (Pol) Verva Activejet
 43 Jasha Sütterlin (Ger) Movistar Team
 44 Jarlinson Pantano (Col) IAM Cycling
 45 Sébastien Minard (Fra) AG2R La Mondiale
 46 Natnael Berhane (Eri) Dimension Data
 47 Pierre-Roger Latour (Fra) AG2R La Mondiale
 48 Jhonatan Restrepo (Col) Team Katusha
 49 Andrew Talansky (USA) Cannondale
 50 Martin Elmiger (Swi) IAM Cycling
 51 Felix Grosschartner (Aut) CCC Sprandi Polkowice
 52 Sven Erik Bystr?m (Nor) Team Katusha
 53 Karel Hnik (Cze) Verva Activejet
 54 Davide Cimolai (Ita) Lampre - Merida
 55 Simone Ponzi (Ita) CCC Sprandi Polkowice
 56 Laurent Pichon (Fra) FDJ
 57 Simon Spilak (Slo) Team Katusha
 58 Paweł Cieslik (Pol) Verva Activejet
 59 Reto Hollenstein (Swi) IAM Cycling
 60 Sergei Chernetski (Rus) Team Katusha
 61 Jan Polanc (Slo) Lampre - Merida
 62 Mathias Frank (Swi) IAM Cycling
 63 Vasil Kiryienka (Blr) Team Sky
 64 Silvan Dillier (Swi) BMC Racing Team
 65 Christian Knees (Ger) Team Sky
 66 Paul Martens (Ger) Team LottoNl-Jumbo
 67 Yukiya Arashiro (Jpn) Lampre - Merida
 68 Lars Boom (Ned) Astana Pro Team
 69 Cédric Pineau (Fra) FDJ
 70 Bertjan Lindeman (Ned) Team LottoNl-Jumbo
 71 Michael Albasini (Swi) Orica-GreenEdge                       00:20
 72 Michel Kreder (Ned) Roompot - Oranje Peloton                 00:23
 73 Mathew Hayman (Aus) Orica-GreenEdge
 74 Jay McCarthy (Aus) Tinkoff Team
 75 Kiel Reijnen (USA) Trek-Segafredo                            00:26
 76 Sam Bewley (NZl) Orica-GreenEdge                             00:28
 77 Toms Skujins (Lat) Cannondale                                00:31
 78 Winner Anacona (Col) Movistar Team
 79 Joe Dombrowski (USA) Cannondale
 80 Ruben Zepuntke (Ger) Cannondale
 81 Manuele Boaro (Ita) Tinkoff Team
 82 Johan Le Bon (Fra) FDJ
 83 Tiago Machado (Por) Team Katusha
 84 Odd Christian Eiking (Nor) FDJ
 85 Hubert Dupont (Fra) AG2R La Mondiale
 86 Kenny Elissonde (Fra) FDJ
 87 Sindre Skjoestad Lunke (Nor) Team Giant-Alpecin
 88 Matthias Krizek (Aut) Team Roth
 89 Philippe Gilbert (Bel) BMC Racing Team
 90 Darwin Atapuma (Col) BMC Racing Team
 91 Sébastien Turgot (Fra) AG2R La Mondiale
 92 Kanstantsin Siutsou (Blr) Dimension Data
 93 Kristijan Durasek (Cro) Lampre - Merida
 94 Tyler Farrar (USA) Dimension Data
 95 Oliver Zaugg (Swi) IAM Cycling
 96 Jonas Koch (Ger) Verva Activejet
 97 Jan Hirt (Cze) CCC Sprandi Polkowice
 98 Zdenek Stybar (Cze) Etixx - Quick-Step
 99 Peter Stetina (USA) Trek-Segafredo
100 Antwan Tolhoek (Ned) Roompot - Oranje Peloton
101 Adam Stachowiak (Pol) Verva Activejet
102 Huub Duijn (Ned) Roompot - Oranje Peloton
103 Dylan Teuns (Bel) BMC Racing Team
104 Laurens Ten Dam (Ned) Team Giant-Alpecin
105 Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto Soudal
106 Frank Schleck (Lux) Trek-Segafredo
107 Pierre-Henri Lecuisinier (Fra) FDJ
108 Colin Stüssi (Swi) Team Roth
109 Martin Kohler (Swi) Team Roth
110 Alessandro Vanotti (Ita) Astana Pro Team
111 Dries Devenyns (Bel) IAM Cycling
112 Sander Armee (Bel) Lotto Soudal
113 Dmitrii Kozonchuk (Rus) Team Katusha
114 Koen Bouwman (Ned) Team LottoNl-Jumbo
115 Matthias Brandle (Aut) IAM Cycling
116 Matvey Mamykin (Rus) Team Katusha
117 Jarosław Marycz (Pol) CCC Sprandi Polkowice
118 Jiri Polnicky (Cze) Verva Activejet
119 Kristijan Koren (Slo) Cannondale
120 Jelle Wallays (Bel) Lotto Soudal
121 Przemysław Niemiec (Pol) Lampre - Merida
122 Pieter Weening (Ned) Roompot - Oranje Peloton
123 Jay Robert Thomson (RSA) Dimension Data
124 Davide Villella (Ita) Cannondale
125 Jean-Christophe Peraud (Fra) AG2R La Mondiale
126 Riccardo Zoidl (Aut) Trek-Segafredo                          01:44
127 Amets Txurruka (Spa) Orica-GreenEdge
128 Grégory Rast (Swi) Trek-Segafredo
129 Jesse Sergent (NZl) AG2R La Mondiale
130 Stijn Devolder (Bel) Trek-Segafredo
131 Matt Brammeier (Irl) Dimension Data                          01:46
132 Branislau Samoilau (Blr) CCC Sprandi Polkowice
133 Adrien Niyonshuti (Rwa) Dimension Data
134 Sylwester Szmyd (Pol) CCC Sprandi Polkowice
135 Nick Van Der Lijke (Ned) Roompot - Oranje Peloton
136 Twan Castelijns (Ned) Team LottoNl-Jumbo
137 Ian Boswell (USA) Team Sky
138 David Lopez Garcia (Spa) Team Sky
139 Jorge Arcas Pena (Spa) Movistar Team
140 Jonathan Castroviejo (Spa) Movistar Team
141 Ivan Rovny (Rus) Tinkoff Team
142 Damien Gaudin (Fra) AG2R La Mondiale
143 Yves Lampaert (Bel) Etixx - Quick-Step                       01:55
144 Julien Vermote (Bel) Etixx - Quick-Step
145 Jérémy Maison (Fra) FDJ                                      02:03
146 Luke Durbridge (Aus) Orica-GreenEdge                         02:41
147 Christopher Juul Jensen (Den) Orica-GreenEdge
148 Mario Costa (Por) Lampre - Merida                            03:22
149 Gatis Smukulis (Lat) Astana Pro Team
150 Davide Malacarne (Ita) Astana Pro Team                       03:25
151 Marcel Wyss (Swi) IAM Cycling                                03:36
152 Berden De Vries (Ned) Roompot - Oranje Peloton               03:49
153 Lieuwe Westra (Ned) Astana Pro Team
154 Fabian Cancellara (Swi) Trek-Segafredo
155 Iljo Keisse (Bel) Etixx - Quick-Step
156 Michał Podlaski (Pol) Verva Activejet
157 Maciej Paterski (Pol) CCC Sprandi Polkowice
158 Nico Brüngger (Swi) Team Roth
159 Bruno Pires (Por) Team Roth
160 Valentin Baillifard (Swi) Team Roth
161 Matteo Bono (Ita) Lampre - Merida
162 Leopold Konig (Cze) Team Sky
163 Cheng Ji (Chn) Team Giant-Alpecin
164 Christophe Riblon (Fra) AG2R La Mondiale                     06:27
165 Lukas Jaun (Swi) Team Roth
166 Jelle Vanendert (Bel) Lotto Soudal
167 Rodrigo Contreras (Col) Etixx - Quick-Step
168 Maciej Bodnar (Pol) Tinkoff Team
169 Alex Dowsett (GBr) Movistar Team
170 Evgeny Petrov (Rus) Tinkoff Team
DNS Samuel Sanchez (Spa) BMC Racing Team

Klasyfikacja generalna po 4. etapie:

  1 Peter Sagan (Svk) Tinkoff Team                            14:22:30
  2 Jurgen Roelandts (Bel) Lotto Soudal                          00:09
  3 Silvan Dillier (Swi) BMC Racing Team
  4 Maximiliano Richeze (Arg) Etixx - Quick-Step                 00:17
  5 Jon Izaguirre (Spa) Movistar Team                            00:19
  6 Tim Wellens (Bel) Lotto Soudal                               00:20
  7 Gorka Izaguirre (Spa) Movistar Team                          00:23
  8 Wilco Kelderman (Ned) Team LottoNl-Jumbo
  9 Michael Matthews (Aus) Orica-GreenEdge                       00:24
 10 Geraint Thomas (GBr) Team Sky                                00:25
 11 Simon Geschke (Ger) Team Giant-Alpecin                       00:26
 12 Pierre-Roger Latour (Fra) AG2R La Mondiale                   00:29
 13 Martin Elmiger (Swi) IAM Cycling                             00:33
 14 Jarlinson Pantano (Col) IAM Cycling                          00:34
 15 Sergei Chernetski (Rus) Team Katusha                         00:39
 16 Andrew Talansky (USA) Cannondale
 17 Petr Vakoc (Cze) Etixx - Quick-Step
 18 Tejay Van Garderen (USA) BMC Racing Team                     00:41
 19 Jhonatan Restrepo (Col) Team Katusha                         00:44
 20 Simon Spilak (Slo) Team Katusha
 21 Vasil Kiryienka (Blr) Team Sky                               00:45
 22 Sven Erik Bystr?m (Nor) Team Katusha                         00:47
 23 Tiesj Benoot (Bel) Lotto Soudal
 24 Michał Gołaś (Pol) Team Sky                                  00:48
 25 Mathias Frank (Swi) IAM Cycling                              00:49
 26 Miguel Angel Lopez (Col) Astana Pro Team                     00:50
 27 Warren Barguil (Fra) Team Giant-Alpecin
 28 Sam Oomen (Ned) Team Giant-Alpecin                           00:51
 29 Rui Costa (Por) Lampre - Merida
 30 Jasha Sütterlin (Ger) Movistar Team                          00:53
 31 Michele Scarponi (Ita) Astana Pro Team                       00:54
 32 Manuele Boaro (Ita) Tinkoff Team                             00:56
 33 Danilo Wyss (Swi) BMC Racing Team                            01:04
 34 Michael Schär (Swi) BMC Racing Team                          01:08
 35 Cédric Pineau (Fra) FDJ                                      01:10
 36 Michael Albasini (Swi) Orica-GreenEdge                       01:13
 37 Philippe Gilbert (Bel) BMC Racing Team                       01:15
 38 Tiago Machado (Por) Team Katusha                             01:33
 39 Joe Dombrowski (USA) Cannondale                              01:35
 40 Przemysław Niemiec (Pol) Lampre - Merida                     01:36
 41 Kenny Elissonde (Fra) FDJ                                    01:39
 42 Huub Duijn (Ned) Roompot - Oranje Peloton                    01:41
 43 Reto Hollenstein (Swi) IAM Cycling                           01:47
 44 Bertjan Lindeman (Ned) Team LottoNl-Jumbo
 45 Bram Tankink (Ned) Team LottoNl-Jumbo                        01:49
 46 Reinardt Janse Van Rensburg (RSA) Dimension Data             02:05
 47 Felix Grosschartner (Aut) CCC Sprandi Polkowice              02:07
 48 Zdenek Stybar (Cze) Etixx - Quick-Step                       02:16
 49 Oscar Gatto (Ita) Tinkoff Team
 50 Pim Ligthart (Ned) Lotto Soudal                              02:21
 51 Andrea Pasqualon (Ita) Team Roth                             02:25
 52 Matti Breschel (Den) Cannondale                              02:36
 53 Sander Armee (Bel) Lotto Soudal                              02:37
 54 Paul Martens (Ger) Team LottoNl-Jumbo                        02:45
 55 Paweł Cieslik (Pol) Verva Activejet                          03:06
 56 Tom Van Asbroeck (Bel) Team LottoNl-Jumbo                    03:10
 57 Jordi Simon (Spa) Verva Activejet                            03:11
 58 Mathew Hayman (Aus) Orica-GreenEdge
 59 Jay McCarthy (Aus) Tinkoff Team                              03:15
 60 Natnael Berhane (Eri) Dimension Data                         03:17
 61 Víctor De La Parte (Spa) CCC Sprandi Polkowice               03:31
 62 Laurent Pichon (Fra) FDJ                                     03:43
 63 Antwan Tolhoek (Ned) Roompot - Oranje Peloton                03:50
 64 Karel Hnik (Cze) Verva Activejet                             03:51
 65 Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto Soudal                        03:54
 66 Darwin Atapuma (Col) BMC Racing Team                         03:58
 67 Jan Polanc (Slo) Lampre - Merida                             04:01
 68 Sergey Lagutin (Rus) Team Katusha                            04:03
 69 Kanstantsin Siutsou (Blr) Dimension Data                     04:06
 70 Luke Durbridge (Aus) Orica-GreenEdge                         04:14
 71 Winner Anacona (Col) Movistar Team
 72 Hubert Dupont (Fra) AG2R La Mondiale                         04:18
 73 Frank Schleck (Lux) Trek-Segafredo                           04:22
 74 Odd Christian Eiking (Nor) FDJ                               04:31
 75 Dmitrii Kozonchuk (Rus) Team Katusha                         04:33
 76 Christopher Juul Jensen (Den) Orica-GreenEdge                04:43
 77 Matvey Mamykin (Rus) Team Katusha                            04:45
 78 Ian Boswell (USA) Team Sky                                   05:10
 79 Fabian Cancellara (Swi) Trek-Segafredo                       05:17
 80 David Lopez Garcia (Spa) Team Sky                            05:26
 81 Jasper Stuyven (Bel) Trek-Segafredo                          05:27
 82 Jérémy Maison (Fra) FDJ                                      05:35
 83 Tobias Ludvigsson (Swe) Team Giant-Alpecin                   05:39
 84 Kévin Reza (Fra) FDJ                                         05:43
 85 Laurens De Vreese (Bel) Astana Pro Team                      05:46
 86 Juraj Sagan (Svk) Tinkoff Team                               05:48
 87 Christian Knees (Ger) Team Sky                               05:52
 88 Jarosław Marycz (Pol) CCC Sprandi Polkowice                  06:02
 89 Dries Devenyns (Bel) IAM Cycling                             06:04
 90 Magnus Cort Nielsen (Den) Orica-GreenEdge                    06:06
 91 Yukiya Arashiro (Jpn) Lampre - Merida
 92 Dylan Teuns (Bel) BMC Racing Team                            06:08
 93 Koen Bouwman (Ned) Team LottoNl-Jumbo                        06:14
 94 Simone Ponzi (Ita) CCC Sprandi Polkowice
 95 Peter Stetina (USA) Trek-Segafredo                           06:16
 96 Kristijan Koren (Slo) Cannondale
 97 Jonas Koch (Ger) Verva Activejet                             06:21
 98 Jean-Christophe Peraud (Fra) AG2R La Mondiale
 99 Laurens Ten Dam (Ned) Team Giant-Alpecin                     06:23
100 Adam Stachowiak (Pol) Verva Activejet                        06:24
101 Toms Skujins (Lat) Cannondale                                06:27
102 Oliver Zaugg (Swi) IAM Cycling                               06:29
103 Pierre-Henri Lecuisinier (Fra) FDJ                           06:33
104 Jiri Polnicky (Cze) Verva Activejet
105 Matthias Krizek (Aut) Team Roth                              06:34
106 Danny Van Poppel (Ned) Team Sky                              06:37
107 Sindre Skjoestad Lunke (Nor) Team Giant-Alpecin              06:38
108 Maciej Paterski (Pol) CCC Sprandi Polkowice                  06:46
109 Jan Hirt (Cze) CCC Sprandi Polkowice                         06:55
110 Jonathan Castroviejo (Spa) Movistar Team                     07:01
111 Yves Lampaert (Bel) Etixx - Quick-Step                       07:20
112 Kristijan Durasek (Cro) Lampre - Merida                      07:22
113 Fernando Gaviria (Col) Etixx - Quick-Step                    07:27
114 Davide Malacarne (Ita) Astana Pro Team
115 Julien Vermote (Bel) Etixx - Quick-Step                      07:38
116 Nick Van Der Lijke (Ned) Roompot - Oranje Peloton            07:44
117 Amets Txurruka (Spa) Orica-GreenEdge                         07:52
118 Jelle Wallays (Bel) Lotto Soudal                             08:03
119 Sam Bewley (NZl) Orica-GreenEdge                             08:04
120 Pieter Weening (Ned) Roompot - Oranje Peloton                08:08
121 Ruben Zepuntke (Ger) Cannondale                              08:10
122 Raymond Kreder (Ned) Roompot - Oranje Peloton                08:20
123 Davide Villella (Ita) Cannondale                             08:21
124 Jay Robert Thomson (RSA) Dimension Data                      08:29
125 Ivan Rovny (Rus) Tinkoff Team                                09:14
126 Jorge Arcas Pena (Spa) Movistar Team                         09:24
127 Mario Costa (Por) Lampre - Merida                            09:30
128 Sébastien Minard (Fra) AG2R La Mondiale                      10:02
129 Christophe Riblon (Fra) AG2R La Mondiale                     10:09
130 Matthias Brandle (Aut) IAM Cycling                           11:00
131 Marcel Wyss (Swi) IAM Cycling                                11:10
132 Nico Brüngger (Swi) Team Roth                                11:45
133 Johannes Fröhlinger (Ger) Team Giant-Alpecin                 11:57
134 Branislau Samoilau (Blr) CCC Sprandi Polkowice               13:12
135 Bruno Pires (Por) Team Roth                                  13:29
136 Maciej Bodnar (Pol) Tinkoff Team                             14:08
137 Lars Boom (Ned) Astana Pro Team                              14:10
138 Kamil Gradek (Pol) Verva Activejet                           14:27
139 Johan Le Bon (Fra) FDJ                                       14:31
140 Martin Kohler (Swi) Team Roth                                14:47
141 Davide Cimolai (Ita) Lampre - Merida                         14:53
142 Michel Kreder (Ned) Roompot - Oranje Peloton                 15:03
143 Sébastien Turgot (Fra) AG2R La Mondiale                      15:21
144 Leopold Konig (Cze) Team Sky                                 15:32
145 Evgeny Petrov (Rus) Tinkoff Team                             16:07
146 Twan Castelijns (Ned) Team LottoNl-Jumbo                     16:09
147 Michał Podlaski (Pol) Verva Activejet                        16:24
148 Riccardo Zoidl (Aut) Trek-Segafredo                          16:26
149 Sylwester Szmyd (Pol) CCC Sprandi Polkowice                  16:32
150 Alessandro Vanotti (Ita) Astana Pro Team                     17:16
151 Jesse Sergent (NZl) AG2R La Mondiale                         17:46
152 Damien Gaudin (Fra) AG2R La Mondiale                         17:57
153 Grégory Rast (Swi) Trek-Segafredo                            18:41
154 Iljo Keisse (Bel) Etixx - Quick-Step                         18:45
155 Gatis Smukulis (Lat) Astana Pro Team                         19:34
156 Kiel Reijnen (USA) Trek-Segafredo                            19:43
157 Lieuwe Westra (Ned) Astana Pro Team                          20:03
158 Tyler Farrar (USA) Dimension Data                            21:24
159 Alex Dowsett (GBr) Movistar Team                             22:16
160 Adrien Niyonshuti (Rwa) Dimension Data                       22:38
161 Jelle Vanendert (Bel) Lotto Soudal                           22:52
162 Colin Stüssi (Swi) Team Roth                                 23:40
163 Valentin Baillifard (Swi) Team Roth                          24:34
164 Cheng Ji (Chn) Team Giant-Alpecin
165 Matteo Bono (Ita) Lampre - Merida                            24:39
166 Matt Brammeier (Irl) Dimension Data                          24:52
167 Rodrigo Contreras (Col) Etixx - Quick-Step                   29:07
168 Stijn Devolder (Bel) Trek-Segafredo                          29:32
169 Lukas Jaun (Swi) Team Roth                                   29:47
170 Berden De Vries (Ned) Roompot - Oranje Peloton               32:08

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: