Tour de Suisse 2016: etap 2

Peter Sagan (Tinkoff) wygrał drugi odcinek ścigania w Szwajcarii.

Mistrz świata na ostatnich metrach pokonał Maximiliano Richeze (Etixx - Quick-Step) i Michaela Matthewsa (Orica-GreenEdge).

Pozycję lidera wyścig objął piąty na mecie Belg Jurgen Roelandts (Lotto Soudal).

Trasa drugiego etapu prowadziła na pagórkowatej pętli, z czterokrotną wspinaczką w Allenwinden (kat. 2; 5,4 km; 4,2%). Ucieczkę dnia już na pierwszych 10 kilometrach sformowali Danilo Wyss (BMC), Sebastien Minard (Ag2r La Mondiale), Matthias Krizek (Team Roth) oraz Antwan Tolhoek (Team Roompot-Oranje Peloton), po 45 kilometrach uzyskując 4:30 zapasu nad peletonem, który nie spieszył się na zroszonych deszczem drogach kantonu Zug.

Różnica trzech minut utrzymywała się przez większą część etapu i dopiero na 70 kilometrów przed metą zaczęła delikatnie spadać. Akcję skasowano na 35 kilometrów przed metą, a samotnego ataku w deszczu próbował Branislau Samoilau (CCC Sprandi).

Na mokrej nawierzchni nie brakowało kraks - na ziemi znaleźli się m.in. Andrew Talansky (Cannondale) i Laurens Ten Dam (Giant-Alpecin). Kraksy podzieliły chwilowo peleton, ale nie zmieniły zasadniczo przebiegu wydarzeń - o zwycięstwie zadecydował sprint z grupy, choć zażarta walka o cenne sekundy toczyła się 12 kilometrów przed metą, gdzie bonusy na linii lotnego finiszu zebrali Fabian Cancellara (Trek-Segafredo) i Jurgen Roelandts (Lotto Soudal).

Zespoły Orica-GreenEdge i Etixx-Quick Step wprowadziły wyścig na ostatnie kilometry, ale na finiszowej prostej swoją sportową wyższość pokazał Sagan, zdecydowanie pokonując Richeze i Matthewsa.

Koszulkę lidera zdobył Roelandts, który przyjechał w grupie sklasyfikowanej z przewagą 3 sekund nad resztą peletonu. To wystarczyło do wyprzedzenia Cancellary i przejęcia prowadzenia w klasyfikacji łącznej.

Wyniki 2. etapu Tour de Suisse 2016 (WT); Baar – Baar (187,6 km):

  1 Peter Sagan (Svk) Tinkoff Team                             4:35:19
  2 Maximiliano Ariel Richeze (Arg) Etixx - Quick-Step
  3 Michael Matthews (Aus) Orica-GreenEdge
  4 Magnus Cort (Den) Orica-GreenEdge
  5 Jürgen Roelandts (Bel) Lotto Soudal
  6 Jasper Stuyven (Bel) Trek-Segafredo
  7 Danny van Poppel (Ned) Team Sky                              00:03
  8 Reinardt Janse Van Rensburg (RSA) Dimension Data
  9 Sven Erik Bystrom (Nor) Team Katusha
 10 Tom Van Asbroeck (Bel) Team LottoNl-Jumbo
 11 Matti Breschel (Den) Cannondale Pro Cycling
 12 Fabian Cancellara (Swi) Trek-Segafredo
 13 Geraint Thomas (GBr) Team Sky
 14 Davide Cimolai (Ita) Lampre - Merida
 15 Raymond Kreder (Ned) Roompot - Oranje Peloton
 16 Jay McCarthy (Aus) Tinkoff Team
 17 Warren Barguil (Fra) Team Giant-Alpecin
 18 Andrea Pasqualon (Ita) Team Roth
 19 Gorka Izagirre Insausti (Spa) Movistar Team
 20 Kévin Réza (Fra) FDJ
 21 Paul Martens (Ger) Team LottoNl-Jumbo
 22 Wilco Kelderman (Ned) Team LottoNl-Jumbo
 23 Michał Podlaski (Pol) Verva Activejet
 24 Tiesj Benoot (Bel) Lotto Soudal
 25 Rui Alberto Faria da Costa (Por) Lampre - Merida
 26 Paweł Franczak (Pol) Verva Activejet
 27 David Lopez Garcia (Spa) Team Sky
 28 Eros Capecchi (Ita) Astana Pro Team
 29 Michał Gołaś (Pol) Team Sky
 30 Maciej Paterski (Pol) CCC Sprandi Polkowice
 31 Jon Izagirre Insausti (Spa) Movistar Team
 32 Rafael Valls Ferri (Spa) Lotto Soudal
 33 Iljo Keisse (Bel) Etixx - Quick-Step
 34 Philippe Gilbert (Bel) BMC Racing Team
 35 Fredrik Ludvigsson ( Swe) Team Giant-Alpecin
 36 Yoann Offredo (Fra) FDJ
 37 Lars Boom (Ned) Astana Pro Team
 38 Pim Ligthart (Ned) Lotto Soudal
 39 Bram Tankink (Ned) Team LottoNl-Jumbo
 40 Martin Elmiger (Swi) IAM Cycling
 41 Juraj Sagan (Svk) Tinkoff Team
 42 Danilo Wyss (Swi) BMC Racing Team
 43 Jhonatan Restrepo (Col) Team Katusha
 44 Michael Valgren Andersen (Den) Tinkoff Team
 45 Michael Schär (Swi) BMC Racing Team
 46 Tejay van Garderen (USA) BMC Racing Team
 47 Patrick Gretsch (Ger) AG2R La Mondiale
 48 Miguel Ángel López (Col) Astana Pro Team
 49 Oscar Gatto (Ita) Tinkoff Team
 50 Michele Scarponi (Ita) Astana Pro Team
 51 Marc Soler (Spa) Movistar Team
 52 Tim Wellens (Bel) Lotto Soudal
 53 Kenny Elissonde (Fra) FDJ
 54 Matthias Brändle (Aut) IAM Cycling
 55 Sergei Chernetckii (Rus) Team Katusha
 56 Bert-Jan Lindeman (Ned) Team LottoNl-Jumbo
 57 Jarlinson Pantano (Col) IAM Cycling
 58 Reto Hollenstein (Swi) IAM Cycling
 59 Simon Spilak (Slo) Team Katusha
 60 Mathias Frank (Swi) IAM Cycling
 61 Jérémy Maison (Fra) FDJ
 62 Silvan Dillier (Swi) BMC Racing Team
 63 Kristijan Koren (Slo) Cannondale Pro Cycling
 64 Andrew Talansky (USA) Cannondale Pro Cycling
 65 Yukiya Arashiro (Jpn) Lampre - Merida
 66 Christophe Riblon (Fra) AG2R La Mondiale
 67 Cameron Meyer (Aus) Dimension Data
 68 Sam Oomen (Ned) Team Giant-Alpecin
 69 Samuel Sánchez Gonzalez (Spa) BMC Racing Team
 70 Simone Ponzi (Ita) CCC Sprandi Polkowice
 71 Víctor de la Parte (Spa) CCC Sprandi Polkowice
 72 Tiago Machado (Por) Team Katusha
 73 Natnael Berhane (Eri) Dimension Data
 74 Odd Christian Eiking (Nor) FDJ
 75 Luke Durbridge (Aus) Orica-GreenEdge
 76 Nick van der Lijke (Ned) Roompot - Oranje Peloton
 77 Jirí Polnick (Cze) Verva Activejet
 78 Simon Geschke (Ger) Team Giant-Alpecin
 79 Ben Swift (GBr) Team Sky
 80 Dmitrii Kozonchok (Rus) Team Katusha
 81 Julien Vermote (Bel) Etixx - Quick-Step
 82 Jan Polanc (Slo) Lampre - Merida
 83 Felix Grobschartner (Aut) CCC Sprandi Polkowice
 84 Maurits Lammertink (Ned) Roompot - Oranje Peloton
 85 Maciej Bodnar (Pol) Tinkoff Team
 86 Jordi Simon Casulleras (Spa) Verva Activejet
 87 Jarosław Marycz (Pol) CCC Sprandi Polkowice
 88 Laurent Pichon (Fra) FDJ
 89 Yves Lampaert (Bel) Etixx - Quick-Step
 90 Sander Armée (Bel) Lotto Soudal
 91 Valentin Baillifard (Swi) Team Roth
 92 Jelle Vanendert (Bel) Lotto Soudal
 93 Kamil Gradek (Pol) Verva Activejet
 94 Joseph Lloyd Dombrowski (USA) Cannondale Pro Cycling
 95 Twan Castelijns (Ned) Team LottoNl-Jumbo
 96 Sergey Lagutin (Uzb) Team Katusha
 97 Sindre Skj?stad Lunke (Nor) Team Giant-Alpecin
 98 Oliver Zaugg (Swi) IAM Cycling
 99 Sébastien Turgot (Fra) AG2R La Mondiale
100 Hubert Dupont (Fra) AG2R La Mondiale
101 Johan Le Bon (Fra) FDJ
102 Przemysław Niemiec (Pol) Lampre - Merida
103 Michael Woods (Can) Cannondale Pro Cycling
104 Koen Bouwman (Ned) Team LottoNl-Jumbo
105 Darwin Atapuma (Col) BMC Racing Team
106 Jan Hirt (Cze) CCC Sprandi Polkowice
107 Dries Devenyns (Bel) IAM Cycling
108 Pierre-Henri Lecuisinier (Fra) FDJ
109 Toms Skujins (Lat) Cannondale Pro Cycling
110 Amets Txurruka (Spa) Orica-GreenEdge
111 Sylwester Szmyd (Pol) CCC Sprandi Polkowice
112 Winner Anacona Gomez (Col) Movistar Team
113 Ian Boswell (USA) Team Sky
114 Peter Stetina (USA) Trek-Segafredo
115 Karel Hnik (Cze) Verva Activejet
116 Jean-Christophe Péraud (Fra) AG2R La Mondiale
117 Riccardo Zoidl (Aut) Trek-Segafredo
118 Lars Petter Nordhaug (Nor) Team Sky
119 Fränk Schleck (Lux) Trek-Segafredo
120 Martin Kohler (Swi) Team Roth
121 Huub Duijn (Ned) Roompot - Oranje Peloton
122 Mario Jorge Faria da Costa (Por) Lampre - Merida
123 Jesper Asselman (Ned) Roompot - Oranje Peloton
124 Laurens ten Dam (Ned) Team Giant-Alpecin
125 Jay Robert Thomson (RSA) Dimension Data
126 Fernando Gaviria (Col) Etixx - Quick-Step
127 Matvey Mamykin (Rus) Team Katusha
128 Paweł Cieslik (Pol) Verva Activejet
129 Ivan Rovny (Rus) Tinkoff Team                                00:33
130 Laurens De Vreese (Bel) Astana Pro Team
131 Kristijan Durasek (Cro) Lampre - Merida
132 Michael Albasini (Swi) Orica-GreenEdge                       00:36
133 Branislau Samoilau (Blr) CCC Sprandi Polkowice               00:43
134 Mathew Hayman (Aus) Orica-GreenEdge
135 Laurens De Plus (Bel) Etixx - Quick-Step                     00:45
136 Zdenek Stybar (Cze) Etixx - Quick-Step
137 Alex Dowsett (GBr) Movistar Team                             00:51
138 Christopher Juul Jensen (Den) Orica-GreenEdge                01:36
139 José Herrada Lopez (Spa) Movistar Team                       01:47
140 Jorge Arcas (Spa) Movistar Team
141 Davide Malacarne (Ita) Astana Pro Team
142 Lieuwe Westra (Ned) Astana Pro Team
143 Nico Brüngger (Swi) Team Roth
144 Damien Gaudin (Fra) AG2R La Mondiale
145 Davide Villella (Ita) Cannondale Pro Cycling
146 Marcel Wyss (Swi) IAM Cycling
147 Ruben Zepuntke (Ger) Cannondale Pro Cycling
148 Jesse Sergent (NZl) AG2R La Mondiale
149 Jack Haig (Aus) Orica-GreenEdge
150 Alessandro Vanotti (Ita) Astana Pro Team
151 Dylan Teuns (Bel) BMC Racing Team
152 Pieter Weening (Ned) Roompot - Oranje Peloton
153 Louis Vervaeke (Bel) Lotto Soudal
154 Evgeny Petrov (Rus) Tinkoff Team
155 Bruno Pires (Por) Team Roth
156 Roland Thalman (Swi) Team Roth                               06:00
157 Rodrigo Contreras (Col) Etixx - Quick-Step
158 Sébastien Minard (Fra) AG2R La Mondiale
159 Leopold König (Cze) Team Sky
160 Johannes Fröhlinger (Ger) Team Giant-Alpecin
161 Matteo Bono (Ita) Lampre - Merida
162 Juan José Lobato (Spa) Movistar Team
163 Adam Stachowiak (Pol) Verva Activejet
164 Adrien Niyonshuti (Rwa) Dimension Data
165 Ji Cheng (Chn) Team Giant-Alpecin
166 Kiel Reijnen (USA) Trek-Segafredo
167 Grégory Rast (Swi) Trek-Segafredo
168 Tyler Farrar (USA) Dimension Data
169 Mekseb Debesay (Eri) Dimension Data                          08:37
170 Lukas Jaun (Swi) Team Roth
171 Colin Stüssi (Swi) Team Roth
172 Berden de Vries (Ned) Roompot - Oranje Peloton
173 Michel Kreder (Ned) Roompot - Oranje Peloton
174 Stijn Devolder (Bel) Trek-Segafredo                          13:20
DNF Robert Gesink (Ned) Team LottoNl-Jumbo
DNS Songezo Jim (RSA) Dimension Data

Klasyfikacja generalna po 2. etapie:

  1 Jürgen Roelandts (Bel) Lotto Soudal                        4:42:56
  2 Fabian Cancellara (Swi) Trek-Segafredo                       00:01
  3 Luke Durbridge (Aus) Orica-GreenEdge                         00:06
  4 Peter Sagan (Svk) Tinkoff Team                               00:10
  5 Martin Elmiger (Swi) IAM Cycling
  6 Jon Izagirre Insausti (Spa) Movistar Team
  7 Tim Wellens (Bel) Lotto Soudal                               00:11
  8 Johan Le Bon (Fra) FDJ                                       00:13
  9 Silvan Dillier (Swi) BMC Racing Team
 10 Gorka Izagirre Insausti (Spa) Movistar Team                  00:14
 11 Jasper Stuyven (Bel) Trek-Segafredo
 12 Wilco Kelderman (Ned) Team LottoNl-Jumbo
 13 Yves Lampaert (Bel) Etixx - Quick-Step
 14 Michael Matthews (Aus) Orica-GreenEdge                       00:15
 15 Paul Martens (Ger) Team LottoNl-Jumbo                        00:16
 16 Iljo Keisse (Bel) Etixx - Quick-Step
 17 Geraint Thomas (GBr) Team Sky
 18 Simon Geschke (Ger) Team Giant-Alpecin                       00:17
 19 Reto Hollenstein (Swi) IAM Cycling                           00:18
 20 Bert-Jan Lindeman (Ned) Team LottoNl-Jumbo
 21 Michael Valgren Andersen (Den) Tinkoff Team
 22 Bram Tankink (Ned) Team LottoNl-Jumbo                        00:20
 23 Maximiliano Ariel Richeze (Arg) Etixx - Quick-Step
 24 Patrick Gretsch (Ger) AG2R La Mondiale
 25 Jarosław Marycz (Pol) CCC Sprandi Polkowice
 26 Matthias Brändle (Aut) IAM Cycling
 27 Lars Boom (Ned) Astana Pro Team                              00:21
 28 Dries Devenyns (Bel) IAM Cycling                             00:22
 29 David Lopez Garcia (Spa) Team Sky
 30 Jarlinson Pantano (Col) IAM Cycling                          00:25
 31 Jay McCarthy (Aus) Tinkoff Team
 32 Víctor de la Parte (Spa) CCC Sprandi Polkowice
 33 Fredrik Ludvigsson ( Swe) Team Giant-Alpecin                 00:26
 34 Miguel Ángel López (Col) Astana Pro Team                     00:27
 35 Jelle Vanendert (Bel) Lotto Soudal
 36 Sven Erik Bystrom (Nor) Team Katusha                         00:28
 37 Fernando Gaviria (Col) Etixx - Quick-Step
 38 Martin Kohler (Swi) Team Roth                                00:29
 39 Sergei Chernetckii (Rus) Team Katusha                        00:30
 40 Andrew Talansky (USA) Cannondale Pro Cycling
 41 Maciej Paterski (Pol) CCC Sprandi Polkowice
 42 Marc Soler (Spa) Movistar Team
 43 Kévin Réza (Fra) FDJ
 44 Cameron Meyer (Aus) Dimension Data                           00:31
 45 Jérémy Maison (Fra) FDJ
 46 Michele Scarponi (Ita) Astana Pro Team
 47 Tejay van Garderen (USA) BMC Racing Team                     00:32
 48 Julien Vermote (Bel) Etixx - Quick-Step
 49 Koen Bouwman (Ned) Team LottoNl-Jumbo
 50 Eros Capecchi (Ita) Astana Pro Team                          00:33
 51 Peter Stetina (USA) Trek-Segafredo                           00:34
 52 Kristijan Koren (Slo) Cannondale Pro Cycling
 53 Juraj Sagan (Svk) Tinkoff Team                               00:35
 54 Jhonatan Restrepo (Col) Team Katusha
 55 Simon Spilak (Slo) Team Katusha
 56 Reinardt Janse Van Rensburg (RSA) Dimension Data             00:36
 57 Twan Castelijns (Ned) Team LottoNl-Jumbo
 58 Michael Woods (Can) Cannondale Pro Cycling
 59 Maciej Bodnar (Pol) Tinkoff Team
 60 Lars Petter Nordhaug (Nor) Team Sky
 61 Jordi Simon Casulleras (Spa) Verva Activejet                 00:37
 62 Laurent Pichon (Fra) FDJ
 63 Philippe Gilbert (Bel) BMC Racing Team
 64 Felix Großschartner (Aut) CCC Sprandi Polkowice              00:38
 65 Tiesj Benoot (Bel) Lotto Soudal
 66 Jirí Polnick (Cze) Verva Activejet
 67 Christophe Riblon (Fra) AG2R La Mondiale
 68 Michał Gołaś (Pol) Team Sky                                  00:39
 69 Sander Armée (Bel) Lotto Soudal
 70 Michał Podlaski (Pol) Verva Activejet
 71 Ben Swift (GBr) Team Sky
 72 Jean-Christophe Péraud (Fra) AG2R La Mondiale
 73 Winner Anacona Gomez (Col) Movistar Team
 74 Samuel Sánchez Gonzalez (Spa) BMC Racing Team                00:40
 75 Mathias Frank (Swi) IAM Cycling
 76 Tom Van Asbroeck (Bel) Team LottoNl-Jumbo                    00:41
 77 Danilo Wyss (Swi) BMC Racing Team
 78 Laurens ten Dam (Ned) Team Giant-Alpecin
 79 Warren Barguil (Fra) Team Giant-Alpecin
 80 Tiago Machado (Por) Team Katusha
 81 Paweł Franczak (Pol) Verva Activejet                         00:42
 82 Sam Oomen (Ned) Team Giant-Alpecin
 83 Rui Alberto Faria da Costa (Por) Lampre - Merida
 84 Karel Hnik (Cze) Verva Activejet
 85 Hubert Dupont (Fra) AG2R La Mondiale                         00:43
 86 Joseph Lloyd Dombrowski (USA) Cannondale Pro Cycling
 87 Przemysław Niemiec (Pol) Lampre - Merida                     00:44
 88 Kamil Gradek (Pol) Verva Activejet                           00:45
 89 Michael Schär (Swi) BMC Racing Team
 90 Toms Skujins (Lat) Cannondale Pro Cycling
 91 Maurits Lammertink (Ned) Roompot - Oranje Peloton            00:46
 92 Odd Christian Eiking (Nor) FDJ                               00:47
 93 Fränk Schleck (Lux) Trek-Segafredo
 94 Oscar Gatto (Ita) Tinkoff Team
 95 Oliver Zaugg (Swi) IAM Cycling
 96 Kenny Elissonde (Fra) FDJ
 97 Natnael Berhane (Eri) Dimension Data                         00:48
 98 Nick van der Lijke (Ned) Roompot - Oranje Peloton            00:49
 99 Huub Duijn (Ned) Roompot - Oranje Peloton                    00:50
100 Pierre-Henri Lecuisinier (Fra) FDJ                           00:51
101 Paweł Cieslik (Pol) Verva Activejet
102 Valentin Baillifard (Swi) Team Roth                          00:52
103 Pim Ligthart (Ned) Lotto Soudal
104 Jesper Asselman (Ned) Roompot - Oranje Peloton
105 Magnus Cort (Den) Orica-GreenEdge                            00:53
106 Yukiya Arashiro (Jpn) Lampre - Merida
107 Jay Robert Thomson (RSA) Dimension Data
108 Michael Albasini (Swi) Orica-GreenEdge                       00:55
109 Jan Polanc (Slo) Lampre - Merida
110 Riccardo Zoidl (Aut) Trek-Segafredo
111 Rafael Valls Ferri (Spa) Lotto Soudal                        00:56
112 Sindre Skjostad Lunke (Nor) Team Giant-Alpecin
113 Andrea Pasqualon (Ita) Team Roth
114 Yoann Offredo (Fra) FDJ
115 Amets Txurruka (Spa) Orica-GreenEdge                         00:57
116 Ian Boswell (USA) Team Sky
117 Mario Jorge Faria da Costa (Por) Lampre - Merida
118 Sergey Lagutin (Uzb) Team Katusha
119 Dmitrii Kozonchok (Rus) Team Katusha                         00:58
120 Sylwester Szmyd (Pol) CCC Sprandi Polkowice                  00:59
121 Darwin Atapuma (Col) BMC Racing Team                         01:00
122 Simone Ponzi (Ita) CCC Sprandi Polkowice                     01:01
123 Sébastien Turgot (Fra) AG2R La Mondiale                      01:03
124 Davide Cimolai (Ita) Lampre - Merida                         01:04
125 Matti Breschel (Den) Cannondale Pro Cycling                  01:07
126 Laurens De Plus (Bel) Etixx - Quick-Step                     01:09
127 Matvey Mamykin (Rus) Team Katusha                            01:10
128 Raymond Kreder (Ned) Roompot - Oranje Peloton                01:13
129 Jan Hirt (Cze) CCC Sprandi Polkowice
130 Branislau Samoilau (Blr) CCC Sprandi Polkowice               01:17
131 Mathew Hayman (Aus) Orica-GreenEdge                          01:21
132 Zdenek Stybar (Cze) Etixx - Quick-Step                       01:24
133 Danny van Poppel (Ned) Team Sky
134 Laurens De Vreese (Bel) Astana Pro Team                      01:35
135 Kristijan Durasek (Cro) Lampre - Merida                      01:40
136 Christopher Juul Jensen (Den) Orica-GreenEdge                01:55
137 Alex Dowsett (GBr) Movistar Team                             02:02
138 José Herrada Lopez (Spa) Movistar Team                       02:11
139 Jesse Sergent (NZl) AG2R La Mondiale                         02:15
140 Ivan Rovny (Rus) Tinkoff Team                                02:17
141 Marcel Wyss (Swi) IAM Cycling                                02:23
142 Damien Gaudin (Fra) AG2R La Mondiale                         02:24
143 Davide Malacarne (Ita) Astana Pro Team                       02:25
144 Jack Haig (Aus) Orica-GreenEdge
145 Pieter Weening (Ned) Roompot - Oranje Peloton                02:26
146 Lieuwe Westra (Ned) Astana Pro Team                          02:27
147 Jorge Arcas (Spa) Movistar Team
148 Ruben Zepuntke (Ger) Cannondale Pro Cycling                  02:28
149 Dylan Teuns (Bel) BMC Racing Team                            02:33
150 Bruno Pires (Por) Team Roth                                  02:35
151 Evgeny Petrov (Rus) Tinkoff Team
152 Louis Vervaeke (Bel) Lotto Soudal                            02:38
153 Davide Villella (Ita) Cannondale Pro Cycling                 02:39
154 Nico Brüngger (Swi) Team Roth                                02:45
155 Alessandro Vanotti (Ita) Astana Pro Team                     02:58
156 Rodrigo Contreras (Col) Etixx - Quick-Step                   06:29
157 Leopold König (Cze) Team Sky                                 06:32
158 Juan José Lobato (Spa) Movistar Team                         06:38
159 Johannes Fröhlinger (Ger) Team Giant-Alpecin                 06:44
160 Kiel Reijnen (USA) Trek-Segafredo                            06:49
161 Grégory Rast (Swi) Trek-Segafredo
162 Sébastien Minard (Fra) AG2R La Mondiale                      06:56
163 Roland Thalman (Swi) Team Roth                               06:58
164 Ji Cheng (Chn) Team Giant-Alpecin
165 Matteo Bono (Ita) Lampre - Merida                            07:03
166 Adrien Niyonshuti (Rwa) Dimension Data                       07:05
167 Tyler Farrar (USA) Dimension Data                            07:06
168 Adam Stachowiak (Pol) Verva Activejet                        07:24
169 Berden de Vries (Ned) Roompot - Oranje Peloton               09:08
170 Colin Stüssi (Swi) Team Roth                                 09:22
171 Mekseb Debesay (Eri) Dimension Data                          09:23
172 Michel Kreder (Ned) Roompot - Oranje Peloton                 09:29
173 Lukas Jaun (Swi) Team Roth                                   09:36
174 Stijn Devolder (Bel) Trek-Segafredo                          14:01

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: