Kategorie: Konkursy

Konkurs: Koszulka MŚ z autografem - Rozwiązanie

Zapraszamy do konkursu, w którym do wygrania jest tęczowa koszulka z autografem Petera Sagana.

Koszulka została przekazana dzięki uprzejmości drużyny Tinkoff i producenta Sportful. Żeby ją wygrać wystarczy poprawnie wytypować różnicę miejsc zajętych na etapie 4 Tour de Suisse pomiędzy Jurajem i Peterem Saganami.

Odpowiedź prosimy przesyłać na adres e-mail: kzimoch@rowery.org do godziny 15 we wtorek 14 czerwca.
W tytule wiadomości prosimy podać typowaną różnicę miejsc w formacie: Konkurs: X (gdzie X to różnica miejsc na etapie); np. Konkurs: 123.
W treści wiadomości prosimy podać imię i nazwisko oraz adres do wysyłki.

Prosimy pamiętać, że na jedną osobę przypada tylko jedno zgłoszenie. Wszystkie zgłoszenia naruszające ten punkt zostaną wykluczone z zabawy!

Zwycięzcą zostanie osoba, która poprawnie wytypowała różnicę miejsc pomiędzy braćmi. W przypadku kilku takich samych typów nastąpi losowanie, jeśli nikt nie wytypuje prawidłowej odpowiedzi, nagroda przypadnie osobie, która była najbliżej prawdziwej wartości (liczy się niższa wartość). W przypadku, gdy niemożliwe będzie zakończenie konkursu z powyższymi zasadami (wycofanie, nieukończenie itd.), koszulka zostanie rozlosowana spośród wszystkich zgłoszeń. Konkurs zostanie rozstrzygnięty we wtorek, 14 czerwca, a nagroda wysłana Pocztą Polską na adres zwycięzcy po wcześniejszym kontakcie.

Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Rozwiązanie konkursu - 14.06.16 19:15

Różnica dzieląca braci Saganów na mecie 4 etapu Tour de Suisse wynosiła 30 (Peter był 3., Juraj 33.). Zwycięzcą i nowym posiadaczem tęczowej koszulki z autografem Petera Sagana został Pan Jerzy z Malborka, który jako jedyny obstawił liczbę 30.

Kilkuset osobom, które wzięły udział w naszej zabawie serdecznie dziękujemy za udział i już zapraszamy do kolejnych konkursów.

Jakub Zimoch

Share
Opublikowane przez
Jakub Zimoch

Recent Posts

UCI Classics Series jeszcze nie w 2020 roku

Międzynarodowa Unia Kolarska (UCI) poinformowała, że zrzeszający największe wyścigi jednodniowe cykl UCI Classics Series nie powstanie w 2020 roku. (więcej…)

11 grudnia 2019, 20:17

Mitchelton-Scott czeka na licencję

Australijska formacja Mitchelton-Scott nie martwi się opóźnieniem w procesie przyznawania licencji WorldTour. Grupa spodziewa się pozytywnej odpowiedzi w najbliższych dniach.…

11 grudnia 2019, 16:23

Israel Cycling Academy przemienia się w Israel Start-Up Nation

Grupa Israel Cycling Academy do sezonu 2020 przystąpi w nowych koszulkach oraz pod nazwą Israel Start-Up Nation. (więcej…)

11 grudnia 2019, 11:40

Wanty Gobert z nowym sponsorem i filią przełajową

Firma bukmacherska Circus zostanie pierwszym sponsorem belgijskiej grupy Wanty Gobert. (więcej…)

11 grudnia 2019, 09:25

Licencje WorldTour na sezon 2020

18 zespołów męskich i 7 żeńskich otrzymało licencje WorldTour w sezonie 2020, poinformowała Międzynarodowa Unia Kolarska (UCI). (więcej…)

10 grudnia 2019, 15:51

Wilco Kelderman poceluje w Giro d'Italia

Wilco Kelderman podczas prezentacji Team Sunweb przed sezonem 2020 ogłosił, że przygotowywać się zamierza do Giro d'Italia. (więcej…)

10 grudnia 2019, 13:09