Wibatech Fuji zaproszony na Int. Österreich-Rundfahrt 2016

Drużyna Wiesława Ciasnochy wystąpi w 68. odsłonie prestiżowej etapówki Österreich-Rundfahrt (2.HC).

W tym roku kolarze Wibatech Fuji prezentują się świetnie w wyścigach z kalendarza UCI. Najlepszym kolarzem ekipy jest Marek Rutkiewicz. 35-latek wygrał  Visegrad 4 Bicycle Race - GP Czech Republic, a ponadto był 2. w Visegrad V4 Race - GP Polski, Race Horizon Classic i Memoriale Romana Siemińskiego.

Mocnym punktem ekipy jest Dariusz Batek, który dochodzi do dawnej formy. Uplasował się na 2. miejscu w  Visegrad 4 Kerékpárverseny, był też 3. w Visegrad V4 Race - GP Polski, a także 4. w CCC Tour - Grody Piastowskie, Horizon Park Race for Peace i Visegrad 4 Bicycle Race - GP Slovakia. Solidnie prezentują się także Błażej Janiaczyk i Jacek Morajko.

Organizatorzy Tour of Austria docenili polską ekipę i postanowili wysłać jej zaproszenie na wyścig, który odbędzie się w dniach 2-9 lipca. Wibatech Fuji będzie jedyną kontynentalną drużyną obok słoweńskiej Adria Mobil na starcie imprezy.

Skład Wibatech Fuji na Tour of Austria 2016: Marek Rutkiewicz, Dariusz Batek, Sylwester Janiszewski, Jacek Morajko, Błażej Janiaczyk,Tobias Wauch i Michael Sprenger.

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: