Baloise Belgium Tour 2016: etap 2

Dries Devenyns (IAM Cycling) wygrał drugi odcinek Wyścigu dookoła Belgii i objął prowadzenie w klasyfikacji generalnej.

Belg na mecie zameldował się o sekundę przed grupką prowadzoną przez Baptiste'a Planckaerta (Wallonie-Bruxelles) i Stijna Vandenbergha (Etixx-Quick Step).

Wobec strat poniesionych przez dotychczasowego lidera - Wouta van Aerta (Crelan-Vastgoedservice) - prowadzenie objął Devenyns, który do kolejnego etapu przystąpi z czterema sekundami zapasu nad drużynowym kolegą Szwajcarem Reto Hollensteinem.

93. miejsce wywalczył Bartosz Huzarski (Bora - Argon 18).

Wyniki 2. etapu Baloise Belgium Tour 2016 (2.HC), Knokke-Heist - Knokke-Heist (200,9 km):

  1 Dries Devenyns (Bel) IAM Cycling                           4:32:26
  2 Baptiste Planckaert (Bel) Wallonie Bruxelles - Group Pro     00:01
  3 Stijn Vandenbergh (Bel) Etixx - Quick-Step
  4 Tiesj Benoot (Bel) Lotto Soudal
  5 Pieter Vanspeybrouck (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
  6 Sergei Chernetski (Rus) Team Katusha
  7 Enrico Gasparotto (Ita) Wanty - Groupe Gobert
  8 Reto Hollenstein (Swi) IAM Cycling
  9 Floris De Tier (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 10 Edward Theuns (Bel) Trek-Segafredo                           00:40
 11 Timothy Dupont (Bel) Veranda's Willems
 12 Marcel Sieberg (Ger) Lotto Soudal
 13 Jens Debusschere (Bel) Lotto Soudal
 14 Kenny De Haes (Bel) Wanty - Groupe Gobert
 15 Jonas Vangenechten (Bel) IAM Cycling
 16 Zico Waeytens (Bel) Team Giant-Alpecin
 17 Davide Vigano (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec
 18 Aidis Kruopis (Ltu) Veranda's Willems
 19 Laurens De Vreese (Bel) Astana Pro Team
 20 Bert Van Lerberghe (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 21 Jesper Asselman (Ned) Roompot - Oranje Peloton
 22 Julien Vermote (Bel) Etixx - Quick-Step
 23 Gregory Habeaux (Bel) Wallonie Bruxelles - Group Protect
 24 Preben Van Hecke (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 25 Oliver Naesen (Bel) IAM Cycling
 26 Niki Terpstra (Ned) Etixx - Quick-Step
 27 Joeri Stallaert (Bel) Cibel-Cebon
 28 Tom Devriendt (Bel) Wanty - Groupe Gobert
 29 Gijs Van Hoecke (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 30 Michel Kreder (Ned) Roompot - Oranje Peloton
 31 Jori Van Steenbergen (Bel) Cibel-Cebon
 32 Borut Bozic (Slo) Cofidis, Solutions Credits
 33 Matti Breschel (Den) Cannondale Pro Cycling
 34 Bjorn Thurau (Ger) Wanty - Groupe Gobert
 35 Sebastian Langeveld (Ned) Cannondale Pro Cycling
 36 Nils Politt (Ger) Team Katusha
 37 Sjoerd Van Ginneken (Ned) Roompot - Oranje Peloton
 38 Gregor Muhlberger (Aut) Bora-Argon 18
 39 Steven Tronet (Fra) Fortuneo - Vital Concept
 40 Simon Geschke (Ger) Team Giant-Alpecin
 41 Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec
 42 Mirko Selvaggi (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec
 43 Wout Van Aert (Bel) Crelan-Vastgoedservice
 44 Antoine Warnier (Bel) Wallonie Bruxelles - Group Protect
 45 Dominik Nerz (Ger) Bora-Argon 18
 46 Jan Barta (Cze) Bora-Argon 18
 47 Tom Meeusen (Bel) Telenet Fidea
 48 Florian Senechal (Fra) Cofidis, Solutions Credits
 49 Vicente Reynes Mimo (Spa) IAM Cycling
 50 Jasper De Buyst (Bel) Lotto Soudal
 51 Tim Declercq (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 52 Jimmy Duquennoy (Bel) Wallonie Bruxelles - Group Protect
 53 Quinten Hermans (Bel) Telenet Fidea
 54 Thijs Van Amerongen (Ned) Telenet Fidea
 55 Jimmy Janssens (Bel) Team 3M
 56 Dylan Van Baarle (Ned) Cannondale Pro Cycling
 57 Gert Joeaar (Est) Cofidis, Solutions Credits
 58 Jelle Wallays (Bel) Lotto Soudal
 59 Angel Vicioso Arcos (Spa) Team Katusha
 60 Simon Spilak (Slo) Team Katusha
 61 Benjamin Verraes (Bel) Cibel-Cebon
 62 Lars Van Der Haar (Ned) Team Giant-Alpecin
 63 Corne Van Kessel (Ned) Telenet Fidea
 64 Tom Jelte Slagter (Ned) Cannondale Pro Cycling
 65 Laurens De Plus (Bel) Etixx - Quick-Step
 66 Dimitri Claeys (Bel) Wanty - Groupe Gobert
 67 Yves Lampaert (Bel) Etixx - Quick-Step
 68 Sam Oomen (Ned) Team Giant-Alpecin
 69 Kevin De Jonghe (Bel) Cibel-Cebon
 70 Yohann Gene (Fra) Direct Energie
 71 Dmitrii Kozonchuk (Rus) Team Katusha
 72 Alexandre Pichot (Fra) Direct Energie
 73 Silvio Herklotz (Ger) Bora-Argon 18
 74 Boy Van Poppel (Ned) Trek-Segafredo
 75 Jérôme Baugnies (Bel) Wanty - Groupe Gobert
 76 Lars Boom (Ned) Astana Pro Team
 77 Jim Aernouts (Bel) Telenet Fidea
 78 Brecht Dhaene (Bel) Veranda's Willems
 79 Raymond Kreder (Ned) Roompot - Oranje Peloton
 80 Nick Van Der Lijke (Ned) Roompot - Oranje Peloton
 81 Jan Ghyselinck (Bel) Veranda's Willems
 82 Frederik Backaert (Bel) Wanty - Groupe Gobert
 83 Sander Cordeel (Bel) Veranda's Willems
 84 Rudiger Selig (Ger) Bora-Argon 18
 85 Sylvain Chavanel (Fra) Direct Energie
 86 Grégory Rast (Swi) Trek-Segafredo
 87 Julien Loubet (Fra) Fortuneo - Vital Concept                 01:59
 88 Martin Elmiger (Swi) IAM Cycling
 89 Jack Bauer (NZl) Cannondale Pro Cycling                      03:03
 90 Christophe Premont (Bel) Veranda's Willems
 91 Artyom Zakharov (Kaz) Astana Pro Team
 92 Thomas Voeckler (Fra) Direct Energie
 93 Bartosz Huzarski (Pol) Bora-Argon 18
 94 Franco Pellizotti (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec        03:37
 95 Olivier Chevalier (Bel) Wallonie Bruxelles - Group Protect
 96 Jonas Ahlstrand (Swe) Cofidis, Solutions Credits
 97 Frederik Frison (Bel) Lotto Soudal
 98 Tony Martin (Ger) Etixx - Quick-Step
 99 Lieuwe Westra (Ned) Astana Pro Team
100 Toon Aerts (Bel) Telenet Fidea
101 Francesco Gavazzi (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec
102 Matvey Mamykin (Rus) Team Katusha
103 Tim De Troyer (Bel) Veranda's Willems
104 Lawrence Naesen (Bel) Cibel-Cebon
105 Gatis Smukulis (Lat) Astana Pro Team
106 Stig Broeckx (Bel) Lotto Soudal
107 Michiel Dieleman (Bel) Cibel-Cebon
108 Berden De Vries (Ned) Roompot - Oranje Peloton               05:28
109 Thomas Boudat (Fra) Direct Energie                           06:29
110 Ruslan Tleubayev (Kaz) Astana Pro Team                       08:07
111 Hugo Hofstetter (Fra) Cofidis, Solutions Credits
112 Michael Van Staeyen (Bel) Cofidis, Solutions Credits
113 Guillaume Van Keirsbulck (Bel) Etixx - Quick-Step
114 Marco Bandiera (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec
115 Stef Van Zummeren (Bel) Veranda's Willems
116 Johannes Fröhlinger (Ger) Team Giant-Alpecin
117 Francesco Chicchi (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec
118 Vegard Breen (Nor) Fortuneo - Vital Concept
119 Dmitriy Gruzdev (Kaz) Astana Pro Team
120 Xandro Meurisse (Bel) Crelan-Vastgoedservice
121 Iljo Keisse (Bel) Etixx - Quick-Step
122 Perrig Quemeneur (Fra) Direct Energie                        10:45
123 Barry Markus (Ned) Roompot - Oranje Peloton
124 Ryan Mullen (Irl) Cannondale Pro Cycling
125 Nicolas Cleppe (Bel) Telenet Fidea
126 Tony Hurel (Fra) Direct Energie
127 Fumiyuki Beppu (Jpn) Trek-Segafredo
128 Tim Merlier (Bel) Crelan-Vastgoedservice
129 Jean-Marc Bideau (Fra) Fortuneo - Vital Concept
130 Julien Stassen (Bel) Wallonie Bruxelles - Group Protect      10:57
131 Clement Chevrier (Fra) IAM Cycling
132 Yauheni Hutarovich (Blr) Fortuneo - Vital Concept            14:03
133 Daniel Mclay (GBr) Fortuneo - Vital Concept
134 Andrea Guardini (Ita) Astana Pro Team                        15:37
135 Danilo Napolitano (Ita) Wanty - Groupe Gobert
136 Fredrik Ludvigsson (Swe) Team Giant-Alpecin
137 Brian Van Goethem (Ned) Roompot - Oranje Peloton
138 Timothy Stevens (Bel) Crelan-Vastgoedservice
139 Stijn Devolder (Bel) Trek-Segafredo
140 Amaury Capiot (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
141 Kristoffer Skjerping (Nor) Cannondale Pro Cycling
142 Sergey Lagutin (Rus) Team Katusha
143 Sébastien Delfosse (Bel) Wallonie Bruxelles - Group Protect
144 Tiziano Dall'antonia (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec
145 Laurent Evrard (Bel) Team 3M
146 Pieter Jacobs (Bel) Crelan-Vastgoedservice
147 Kenneth Van Bilsen (Bel) Cofidis, Solutions Credits
148 Kris Boeckmans (Bel) Lotto Soudal                            15:47
149 Boris Vallee (Bel) Fortuneo - Vital Concept                  18:14
150 Thijs Aerts (Bel) Telenet Fidea                              18:56
151 Max Walscheid (Ger) Team Giant-Alpecin
152 Rob Ruijgh (Ned) Crelan-Vastgoedservice
153 Jaap De Man (Ned) Team 3M
154 Julien Morice (Fra) Direct Energie
155 Loic Chetout (Fra) Cofidis, Solutions Credits
156 Ruben Zepuntke (Ger) Cannondale Pro Cycling
157 Sam Bennett (Irl) Bora-Argon 18
158 Gregory Franckaert (Bel) Cibel-Cebon                         19:36
159 Gianni Marchand (Bel) Cibel-Cebon
160 Michael Vingerling (Ned) Team 3M
161 Shane Archbold (NZl) Bora-Argon 18
162 Ludwig De Winter (Bel) Wallonie Bruxelles - Group Protect
163 Kenny Willems (Bel) Team 3M                                  21:05
164 Jelle Goderis (Bel) Team 3M
165 Gertjan De Vos (Bel) Team 3M
166 David Boucher (Fra) Crelan-Vastgoedservice                   22:51
167 Jonathan Hivert (Fra) Fortuneo - Vital Concept

Klasyfikacja generalna po 2. etapie:

  1 Dries Devenyns (Bel) IAM Cycling                           8:53:22
  2 Reto Hollenstein (Swi) IAM Cycling                           00:04
  3 Stijn Vandenbergh (Bel) Etixx - Quick-Step                   00:07
  4 Sergei Chernetski (Rus) Team Katusha                         00:16
  5 Baptiste Planckaert (Bel) Wallonie Bruxelles - Group Pro     00:18
  6 Enrico Gasparotto (Ita) Wanty - Groupe Gobert                00:20
  7 Tiesj Benoot (Bel) Lotto Soudal                              00:23
  8 Pieter Vanspeybrouck (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
  9 Wout Van Aert (Bel) Crelan-Vastgoedservice                   00:39
 10 Yves Lampaert (Bel) Etixx - Quick-Step                       00:43
 11 Niki Terpstra (Ned) Etixx - Quick-Step
 12 Edward Theuns (Bel) Trek-Segafredo                           00:44
 13 Lars Boom (Ned) Astana Pro Team                              00:46
 14 Sylvain Chavanel (Fra) Direct Energie                        00:48
 15 Floris De Tier (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise           00:49
 16 Gijs Van Hoecke (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise          00:50
 17 Nils Politt (Ger) Team Katusha
 18 Jan Barta (Cze) Bora-Argon 18                                00:51
 19 Jonas Vangenechten (Bel) IAM Cycling                         00:53
 20 Gert Joeaar (Est) Cofidis, Solutions Credits                 00:55
 21 Tom Jelte Slagter (Ned) Cannondale Pro Cycling               00:56
 22 Oliver Naesen (Bel) IAM Cycling
 23 Jan Ghyselinck (Bel) Veranda's Willems
 24 Lars Van Der Haar (Ned) Team Giant-Alpecin                   00:57
 25 Benjamin Verraes (Bel) Cibel-Cebon
 26 Sander Cordeel (Bel) Veranda's Willems                       00:58
 27 Laurens De Vreese (Bel) Astana Pro Team                      00:59
 28 Sebastian Langeveld (Ned) Cannondale Pro Cycling
 29 Dylan Van Baarle (Ned) Cannondale Pro Cycling
 30 Marcel Sieberg (Ger) Lotto Soudal
 31 Simon Geschke (Ger) Team Giant-Alpecin
 32 Boy Van Poppel (Ned) Trek-Segafredo
 33 Dimitri Claeys (Bel) Wanty - Groupe Gobert
 34 Jens Debusschere (Bel) Lotto Soudal
 35 Jesper Asselman (Ned) Roompot - Oranje Peloton
 36 Vicente Reynes Mimo (Spa) IAM Cycling                        01:00
 37 Simon Spilak (Slo) Team Katusha
 38 Kevin De Jonghe (Bel) Cibel-Cebon                            01:01
 39 Timothy Dupont (Bel) Veranda's Willems                       01:03
 40 Jasper De Buyst (Bel) Lotto Soudal
 41 Zico Waeytens (Bel) Team Giant-Alpecin                       01:04
 42 Antoine Warnier (Bel) Wallonie Bruxelles - Group Protect
 43 Silvio Herklotz (Ger) Bora-Argon 18                          01:05
 44 Bert Van Lerberghe (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 45 Jelle Wallays (Bel) Lotto Soudal
 46 Gregor Muhlberger (Aut) Bora-Argon 18                        01:06
 47 Sam Oomen (Ned) Team Giant-Alpecin
 48 Florian Senechal (Fra) Cofidis, Solutions Credits
 49 Laurens De Plus (Bel) Etixx - Quick-Step                     01:07
 50 Julien Vermote (Bel) Etixx - Quick-Step
 51 Quinten Hermans (Bel) Telenet Fidea                          01:08
 52 Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec
 53 Angel Vicioso Arcos (Spa) Team Katusha                       01:09
 54 Bjorn Thurau (Ger) Wanty - Groupe Gobert                     01:10
 55 Alexandre Pichot (Fra) Direct Energie                        01:11
 56 Tim Declercq (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 57 Jimmy Janssens (Bel) Team 3M
 58 Frederik Backaert (Bel) Wanty - Groupe Gobert                01:13
 59 Rudiger Selig (Ger) Bora-Argon 18                            01:14
 60 Brecht Dhaene (Bel) Veranda's Willems
 61 Borut Bozic (Slo) Cofidis, Solutions Credits                 01:15
 62 Jérôme Baugnies (Bel) Wanty - Groupe Gobert                  01:16
 63 Nick Van Der Lijke (Ned) Roompot - Oranje Peloton
 64 Dominik Nerz (Ger) Bora-Argon 18
 65 Tom Devriendt (Bel) Wanty - Groupe Gobert
 66 Mirko Selvaggi (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec           01:17
 67 Yohann Gene (Fra) Direct Energie
 68 Davide Vigano (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec
 69 Jori Van Steenbergen (Bel) Cibel-Cebon                       01:18
 70 Tom Meeusen (Bel) Telenet Fidea
 71 Thijs Van Amerongen (Ned) Telenet Fidea                      01:19
 72 Grégory Rast (Swi) Trek-Segafredo
 73 Aidis Kruopis (Ltu) Veranda's Willems                        01:21
 74 Preben Van Hecke (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 75 Michel Kreder (Ned) Roompot - Oranje Peloton                 01:23
 76 Dmitrii Kozonchuk (Rus) Team Katusha
 77 Jimmy Duquennoy (Bel) Wallonie Bruxelles - Group Protect     01:24
 78 Matti Breschel (Den) Cannondale Pro Cycling                  01:25
 79 Sjoerd Van Ginneken (Ned) Roompot - Oranje Peloton
 80 Gregory Habeaux (Bel) Wallonie Bruxelles - Group Protect     01:26
 81 Joeri Stallaert (Bel) Cibel-Cebon
 82 Raymond Kreder (Ned) Roompot - Oranje Peloton                01:28
 83 Corne Van Kessel (Ned) Telenet Fidea                         01:29
 84 Steven Tronet (Fra) Fortuneo - Vital Concept                 01:31
 85 Kenny De Haes (Bel) Wanty - Groupe Gobert                    01:36
 86 Jim Aernouts (Bel) Telenet Fidea                             01:46
 87 Martin Elmiger (Swi) IAM Cycling                             02:04
 88 Julien Loubet (Fra) Fortuneo - Vital Concept                 02:26
 89 Jack Bauer (NZl) Cannondale Pro Cycling                      03:15
 90 Thomas Voeckler (Fra) Direct Energie                         03:25
 91 Christophe Premont (Bel) Veranda's Willems                   03:26
 92 Bartosz Huzarski (Pol) Bora-Argon 18                         03:37
 93 Tony Martin (Ger) Etixx - Quick-Step                         03:38
 94 Artyom Zakharov (Kaz) Astana Pro Team                        03:42
 95 Frederik Frison (Bel) Lotto Soudal                           03:53
 96 Lieuwe Westra (Ned) Astana Pro Team                          03:55
 97 Stig Broeckx (Bel) Lotto Soudal                              03:58
 98 Tim De Troyer (Bel) Veranda's Willems                        03:59
 99 Gatis Smukulis (Lat) Astana Pro Team
100 Olivier Chevalier (Bel) Wallonie Bruxelles - Group Prote     04:08
101 Jonas Ahlstrand (Swe) Cofidis, Solutions Credits             04:09
102 Toon Aerts (Bel) Telenet Fidea                               04:10
103 Francesco Gavazzi (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec        04:15
104 Matvey Mamykin (Rus) Team Katusha                            04:18
105 Lawrence Naesen (Bel) Cibel-Cebon                            04:19
106 Franco Pellizotti (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec        04:20
107 Michiel Dieleman (Bel) Cibel-Cebon                           04:22
108 Berden De Vries (Ned) Roompot - Oranje Peloton               05:40
109 Thomas Boudat (Fra) Direct Energie                           06:48
110 Vegard Breen (Nor) Fortuneo - Vital Concept                  08:25
111 Xandro Meurisse (Bel) Crelan-Vastgoedservice
112 Stef Van Zummeren (Bel) Veranda's Willems                    08:30
113 Iljo Keisse (Bel) Etixx - Quick-Step                         08:31
114 Guillaume Van Keirsbulck (Bel) Etixx - Quick-Step
115 Dmitriy Gruzdev (Kaz) Astana Pro Team                        08:32
116 Ruslan Tleubayev (Kaz) Astana Pro Team                       08:41
117 Francesco Chicchi (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec        08:49
118 Marco Bandiera (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec           08:52
119 Johannes Fröhlinger (Ger) Team Giant-Alpecin                 08:57
120 Hugo Hofstetter (Fra) Cofidis, Solutions Credits             08:58
121 Michael Van Staeyen (Bel) Cofidis, Solutions Credits         09:00
122 Ryan Mullen (Irl) Cannondale Pro Cycling                     11:03
123 Tim Merlier (Bel) Crelan-Vastgoedservice                     11:06
124 Tony Hurel (Fra) Direct Energie                              11:13
125 Perrig Quemeneur (Fra) Direct Energie                        11:22
126 Nicolas Cleppe (Bel) Telenet Fidea                           11:26
127 Fumiyuki Beppu (Jpn) Trek-Segafredo                          11:28
128 Barry Markus (Ned) Roompot - Oranje Peloton                  11:36
129 Jean-Marc Bideau (Fra) Fortuneo - Vital Concept              11:38
130 Clement Chevrier (Fra) IAM Cycling                           11:40
131 Julien Stassen (Bel) Wallonie Bruxelles - Group Protect      11:43
132 Daniel Mclay (GBr) Fortuneo - Vital Concept                  14:12
133 Yauheni Hutarovich (Blr) Fortuneo - Vital Concept            14:44
134 Brian Van Goethem (Ned) Roompot - Oranje Peloton             15:51
135 Kenneth Van Bilsen (Bel) Cofidis, Solutions Credits          16:01
136 Fredrik Ludvigsson (Swe) Team Giant-Alpecin                  16:04
137 Sébastien Delfosse (Bel) Wallonie Bruxelles - Group Prot     16:05
138 Tiziano Dall'antonia (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec     16:07
139 Pieter Jacobs (Bel) Crelan-Vastgoedservice
140 Timothy Stevens (Bel) Crelan-Vastgoedservice                 16:09
141 Stijn Devolder (Bel) Trek-Segafredo                          16:11
142 Kris Boeckmans (Bel) Lotto Soudal                            16:13
143 Andrea Guardini (Ita) Astana Pro Team                        16:15
144 Laurent Evrard (Bel) Team 3M                                 16:20
145 Sergey Lagutin (Rus) Team Katusha
146 Amaury Capiot (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise            16:21
147 Danilo Napolitano (Ita) Wanty - Groupe Gobert                16:24
148 Kristoffer Skjerping (Nor) Cannondale Pro Cycling            16:28
149 Boris Vallee (Bel) Fortuneo - Vital Concept                  18:40
150 Lo?c Chetout (Fra) Cofidis, Solutions Credits                19:19
151 Sam Bennett (Irl) Bora-Argon 18                              19:22
152 Julien Morice (Fra) Direct Energie                           19:25
153 Rob Ruijgh (Ned) Crelan-Vastgoedservice                      19:26
154 Max Walscheid (Ger) Team Giant-Alpecin                       19:28
155 Ruben Zepuntke (Ger) Cannondale Pro Cycling
156 Jaap De Man (Ned) Team 3M                                    19:32
157 Thijs Aerts (Bel) Telenet Fidea                              19:46
158 Gianni Marchand (Bel) Cibel-Cebon                            20:03
159 Michael Vingerling (Ned) Team 3M                             20:04
160 Gregory Franckaert (Bel) Cibel-Cebon                         20:27
161 Shane Archbold (NZl) Bora-Argon 18                           20:29
162 Kenny Willems (Bel) Team 3M                                  21:43
163 Jelle Goderis (Bel) Team 3M                                  21:56
164 David Boucher (Fra) Crelan-Vastgoedservice                   23:00
165 Ludwig De Winter (Bel) Wallonie Bruxelles - Group Protec     23:29
166 Jonathan Hivert (Fra) Fortuneo - Vital Concept               23:37
167 Gertjan De Vos (Bel) Team 3M                                 25:08