Baloise Belgium Tour 2016: etap 1

Edward Theuns (Trek-Segafredo) zwyciężył na mecie pierwszego etapu Belgium Tour. Liderem wyścigu pozostał zwycięzca prologu - Wout van Aert (Crelan-Vastgoedservice).

Belgijski sprinter pokonał na ostatnich metrach Brytyjczyka Daniela McLaya (Fortuneo - Vital Concept) oraz swojego rodaka Kenny'ego Dehaesa (Wanty-Groupe Gobert).

W peletonie, na 126. miejscu, do mety dotarł Bartosz Huzarski (Bora-Argon 18).

W klasyfikacji generalnej wyścigu na prowadzeniu pozostaje przełajowy mistrz świata Wout van Aert (Crelan-Vastgoedservice), który wczoraj wygrał prolog.

Wyniki 1. etapu Baloise Belgium Tour 2016 (2.HC), Buggenhout - Knokke-Heist (174,5 km):

  1 Edward Theuns (Bel) Trek-Segafredo                         4:14:03
  2 Daniel Mclay (GBr) Fortuneo - Vital Concept
  3 Kenny De Haes (Bel) Wanty - Groupe Gobert
  4 Baptiste Planckaert (Bel) Wallonie Bruxelles - Group Protect
  5 Timothy Dupont (Bel) Veranda's Willems
  6 Jonas Vangenechten (Bel) IAM Cycling
  7 Jonas Ahlstrand (Swe) Cofidis, Solutions Credits
  8 Reto Hollenstein (Swi) IAM Cycling
  9 Francesco Chicchi (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec
 10 Pieter Vanspeybrouck (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 11 Matti Breschel (Den) Cannondale Pro Cycling
 12 Joeri Stallaert (Bel) Cibel-Cebon
 13 Tim Merlier (Bel) Crelan-Vastgoedservice
 14 Lawrence Naesen (Bel) Cibel-Cebon
 15 Jens Debusschere (Bel) Lotto Soudal
 16 Aidis Kruopis (Ltu) Veranda's Willems
 17 Andrea Guardini (Ita) Astana Pro Team
 18 Michael Van Staeyen (Bel) Cofidis, Solutions Credits
 19 Kris Boeckmans (Bel) Lotto Soudal
 20 Tiesj Benoot (Bel) Lotto Soudal
 21 Sebastian Langeveld (Ned) Cannondale Pro Cycling
 22 Thomas Boudat (Fra) Direct Energie
 23 Oliver Naesen (Bel) IAM Cycling
 24 Gijs Van Hoecke (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 25 Jim Aernouts (Bel) Telenet Fidea
 26 Ruslan Tleubayev (Kaz) Astana Pro Team
 27 Danilo Napolitano (Ita) Wanty - Groupe Gobert
 28 Benjamin Verraes (Bel) Cibel-Cebon
 29 Dries Devenyns (Bel) IAM Cycling
 30 Jaap De Man (Ned) Team 3M
 31 Jori Van Steenbergen (Bel) Cibel-Cebon
 32 Wout Van Aert (Bel) Crelan-Vastgoedservice
 33 Berden De Vries (Ned) Roompot - Oranje Peloton
 34 Yves Lampaert (Bel) Etixx - Quick-Step
 35 Lars Van Der Haar (Ned) Team Giant-Alpecin
 36 Marcel Sieberg (Ger) Lotto Soudal
 37 Michel Kreder (Ned) Roompot - Oranje Peloton
 38 Vegard Breen (Nor) Fortuneo - Vital Concept
 39 Florian Senechal (Fra) Cofidis, Solutions Credits
 40 Boy Van Poppel (Ned) Trek-Segafredo
 41 Tom Devriendt (Bel) Wanty - Groupe Gobert
 42 Yauheni Hutarovich (Blr) Fortuneo - Vital Concept
 43 Gregory Habeaux (Bel) Wallonie Bruxelles - Group Protect
 44 Jan Barta (Cze) Bora-Argon 18
 45 Christophe Premont (Bel) Veranda's Willems
 46 Sylvain Chavanel (Fra) Direct Energie
 47 David Boucher (Fra) Crelan-Vastgoedservice
 48 Jasper Stuyven (Bel) Trek-Segafredo
 49 Yohann Gene (Fra) Direct Energie
 50 Artym Zakharov (Kaz) Astana Pro Team
 51 Boris Vallee (Bel) Fortuneo - Vital Concept
 52 Guillaume Van Keirsbulck (Bel) Etixx - Quick-Step
 53 Nicolas Cleppe (Bel) Telenet Fidea
 54 Toon Aerts (Bel) Telenet Fidea
 55 Fumiyuki Beppu (Jpn) Trek-Segafredo
 56 Gatis Smukulis (Lat) Astana Pro Team
 57 Corne Van Kessel (Ned) Telenet Fidea
 58 Jelle Goderis (Bel) Team 3M
 59 Laurent Evrard (Bel) Team 3M
 60 Steven Tronet (Fra) Fortuneo - Vital Concept
 61 Rob Ruijgh (Ned) Crelan-Vastgoedservice
 62 Nick Van Der Lijke (Ned) Roompot - Oranje Peloton
 63 Ryan Mullen (Irl) Cannondale Pro Cycling
 64 Lars Boom (Ned) Astana Pro Team
 65 Xandro Meurisse (Bel) Crelan-Vastgoedservice
 66 Lieuwe Westra (Ned) Astana Pro Team
 67 Preben Van Hecke (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 68 Julien Loubet (Fra) Fortuneo - Vital Concept
 69 Tim Declercq (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 70 Amaury Capiot (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 71 Timothy Stevens (Bel) Crelan-Vastgoedservice
 72 Tom Jelte Slagter (Ned) Cannondale Pro Cycling
 73 Grégory Rast (Swi) Trek-Segafredo
 74 Kristoffer Skjerping (Nor) Cannondale Pro Cycling
 75 Stijn Vandenbergh (Bel) Etixx - Quick-Step
 76 Sébastien Delfosse (Bel) Wallonie Bruxelles - Group Protect
 77 Pieter Jacobs (Bel) Crelan-Vastgoedservice
 78 Silvio Herklotz (Ger) Bora-Argon 18
 79 Gianni Marchand (Bel) Cibel-Cebon
 80 Antoine Warnier (Bel) Wallonie Bruxelles - Group Protect
 81 Franco Pellizotti (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec
 82 Bjorn Thurau (Ger) Wanty - Groupe Gobert
 83 Johannes Fröhlinger (Ger) Team Giant-Alpecin
 84 Ruben Zepuntke (Ger) Cannondale Pro Cycling
 85 Clement Chevrier (Fra) IAM Cycling
 86 Enrico Gasparotto (Ita) Wanty - Groupe Gobert
 87 Thijs Van Amerongen (Ned) Telenet Fidea
 88 Simon Geschke (Ger) Team Giant-Alpecin
 89 Jack Bauer (NZl) Cannondale Pro Cycling
 90 Angel Vicioso (Spa) Team Katusha
 91 Jelle Wallays (Bel) Lotto Soudal
 92 Dmitrii Kozonchuk (Rus) Team Katusha
 93 Floris De Tier (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 94 Francesco Gavazzi (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec
 95 Kevin De Jonghe (Bel) Cibel-Cebon
 96 Stijn Devolder (Bel) Trek-Segafredo
 97 Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec
 98 Sergei Chernetski (Rus) Team Katusha
 99 Frederik Backaert (Bel) Wanty - Groupe Gobert
100 Matvey Mamykin (Rus) Team Katusha
101 Martin Elmiger (Swi) IAM Cycling
102 Vicente Reynes (Spa) IAM Cycling
103 Dimitri Claeys (Bel) Wanty - Groupe Gobert
104 Tom Meeusen (Bel) Telenet Fidea
105 Jimmy Janssens (Bel) Team 3M
106 Michael Vingerling (Ned) Team 3M
107 Gert Joeaar (Est) Cofidis, Solutions Credits
108 Hugo Hofstetter (Fra) Cofidis, Solutions Credits
109 Tony Martin (Ger) Etixx - Quick-Step
110 Olivier Chevalier (Bel) Wallonie Bruxelles - Group Protect
111 Mirko Selvaggi (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec
112 Sergey Lagutin (Rus) Team Katusha
113 Tiziano Dall'Antonia (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec
114 Aleksejs Saramotins (Lat) IAM Cycling
115 Frederik Frison (Bel) Lotto Soudal
116 Brecht Dhaene (Bel) Veranda's Willems
117 Julien Stassen (Bel) Wallonie Bruxelles - Group Protect
118 Shane Archbold (NZl) Bora-Argon 18
119 Raymond Kreder (Ned) Roompot - Oranje Peloton
120 Borut Bozic (Slo) Cofidis, Solutions Credits
121 Julien Morice (Fra) Direct Energie
122 Gregory Franckaert (Bel) Cibel-Cebon
123 Simon Spilak (Slo) Team Katusha
124 Dylan Van Baarle (Ned) Cannondale Pro Cycling
125 Max Walscheid (Ger) Team Giant-Alpecin
126 Bartosz Huzarski (Pol) Bora-Argon 18
127 Michiel Dieleman (Bel) Cibel-Cebon
128 Laurens De Plus (Bel) Etixx - Quick-Step
129 Julien Vermote (Bel) Etixx - Quick-Step
130 Tony Hurel (Fra) Direct Energie
131 Alexandre Pichot (Fra) Direct Energie
132 Stig Broeckx (Bel) Lotto Soudal
133 Jérôme Baugnies (Bel) Wanty - Groupe Gobert
134 Niki Terpstra (Ned) Etixx - Quick-Step
135 Kenneth Van Bilsen (Bel) Cofidis, Solutions Credits
136 Jimmy Duquennoy (Bel) Wallonie Bruxelles - Group Protect
137 Jan Ghyselinck (Bel) Veranda's Willems
138 Quinten Hermans (Bel) Telenet Fidea
139 Tim De Troyer (Bel) Veranda's Willems
140 Jean-Marc Bideau (Fra) Fortuneo - Vital Concept
141 Davide Vigano (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec
142 Marco Bandiera (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec
143 Lo?c Chetout (Fra) Cofidis, Solutions Credits
144 Perrig Quemeneur (Fra) Direct Energie
145 Thomas Voeckler (Fra) Direct Energie
146 Kenny Willems (Bel) Team 3M
147 Jens Adams (Bel) Crelan-Vastgoedservice
148 Sander Cordeel (Bel) Veranda's Willems
149 Rudiger Selig (Ger) Bora-Argon 18
150 Jonathan Hivert (Fra) Fortuneo - Vital Concept
151 Jasper De Buyst (Bel) Lotto Soudal
152 Brian Van Goethem (Ned) Roompot - Oranje Peloton
153 Jesper Asselman (Ned) Roompot - Oranje Peloton
154 Iljo Keisse (Bel) Etixx - Quick-Step
155 Laurens De Vreese (Bel) Astana Pro Team
156 Stef Van Zummeren (Bel) Veranda's Willems
157 Barry Markus (Ned) Roompot - Oranje Peloton
158 Sjoerd Van Ginneken (Ned) Roompot - Oranje Peloton
159 Fredrik Ludvigsson (Swe) Team Giant-Alpecin
160 Sam Oomen (Ned) Team Giant-Alpecin
161 Nils Politt (Ger) Team Katusha
162 Maxime Farazijn (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
163 Bert Van Lerberghe (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
164 Thijs Aerts (Bel) Telenet Fidea
165 Gertjan De Vos (Bel) Team 3M                                 03:11
166 Ludwig De Winter (Bel) Wallonie Bruxelles - Group Protec     03:17
167 Zico Waeytens (Bel) Team Giant-Alpecin
168 Piotr Havik (Ned) Team 3M
169 Dmitriy Gruzdev (Kaz) Astana Pro Team
170 Gregor Muhlberger (Aut) Bora-Argon 18
171 Dominik Nerz (Ger) Bora-Argon 18
172 Sam Bennett (Irl) Bora-Argon 18

Klasyfikacja generalna po 1. etapie:

  1 Wout Van Aert (Bel) Crelan-Vastgoedservice                 4:20:55
  2 Tony Martin (Ger) Etixx - Quick-Step                         00:02
  3 Yves Lampaert (Bel) Etixx - Quick-Step                       00:04
  4 Reto Hollenstein (Swi) IAM Cycling
  5 Niki Terpstra (Ned) Etixx - Quick-Step
  6 Edward Theuns (Bel) Trek-Segafredo                           00:05
  7 Martin Elmiger (Swi) IAM Cycling                             00:06
  8 Lars Boom (Ned) Astana Pro Team                              00:07
  9 David Boucher (Fra) Crelan-Vastgoedservice                   00:10
 10 Daniel Mclay (GBr) Fortuneo - Vital Concept
 11 Gijs Van Hoecke (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise          00:11
 12 Sylvain Chavanel (Fra) Direct Energie
 13 Nils Politt (Ger) Team Katusha
 14 Dries Devenyns (Bel) IAM Cycling
 15 Jan Barta (Cze) Bora-Argon 18                                00:12
 16 Stijn Vandenbergh (Bel) Etixx - Quick-Step
 17 Jack Bauer (NZl) Cannondale Pro Cycling                      00:13
 18 Berden De Vries (Ned) Roompot - Oranje Peloton
 19 Jonas Vangenechten (Bel) IAM Cycling                         00:14
 20 Aleksejs Saramotins (Lat) IAM Cycling
 21 Brian Van Goethem (Ned) Roompot - Oranje Peloton             00:15
 22 Sergei Chernetski (Rus) Team Katusha                         00:16
 23 Gert Joeaar (Est) Cofidis, Solutions Credits
 24 Oliver Naesen (Bel) IAM Cycling                              00:17
 25 Jan Ghyselinck (Bel) Veranda's Willems
 26 Frederik Frison (Bel) Lotto Soudal
 27 Lars Van Der Haar (Ned) Team Giant-Alpecin                   00:18
 28 Benjamin Verraes (Bel) Cibel-Cebon
 29 Vegard Breen (Nor) Fortuneo - Vital Concept                  00:19
 30 Ryan Mullen (Irl) Cannondale Pro Cycling
 31 Sander Cordeel (Bel) Veranda's Willems
 32 Xandro Meurisse (Bel) Crelan-Vastgoedservice
 33 Lieuwe Westra (Ned) Astana Pro Team
 34 Sebastian Langeveld (Ned) Cannondale Pro Cycling             00:20
 35 Tom Jelte Slagter (Ned) Cannondale Pro Cycling
 36 Dylan Van Baarle (Ned) Cannondale Pro Cycling
 37 Marcel Sieberg (Ger) Lotto Soudal
 38 Thomas Boudat (Fra) Direct Energie
 39 Simon Geschke (Ger) Team Giant-Alpecin
 40 Boy Van Poppel (Ned) Trek-Segafredo
 41 Jens Debusschere (Bel) Lotto Soudal
 42 Jesper Asselman (Ned) Roompot - Oranje Peloton
 43 Vicente Reynes (Spa) IAM Cycling                             00:21
 44 Simon Spilak (Slo) Team Katusha
 45 Stig Broeckx (Bel) Lotto Soudal                              00:22
 46 Kevin De Jonghe (Bel) Cibel-Cebon
 47 Tim Merlier (Bel) Crelan-Vastgoedservice
 48 Dimitri Claeys (Bel) Wanty - Groupe Gobert
 49 Jens Adams (Bel) Crelan-Vastgoedservice
 50 Tim De Troyer (Bel) Veranda's Willems                        00:23
 51 Laurens De Vreese (Bel) Astana Pro Team
 52 Enrico Gasparotto (Ita) Wanty - Groupe Gobert
 53 Pieter Vanspeybrouck (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 54 Thomas Voeckler (Fra) Direct Energie
 55 Gatis Smukulis (Lat) Astana Pro Team
 56 Christophe Premont (Bel) Veranda's Willems                   00:24
 57 Baptiste Planckaert (Bel) Wallonie Bruxelles - Group Protect
 58 Timothy Dupont (Bel) Veranda's Willems
 59 Stef Van Zummeren (Bel) Veranda's Willems
 60 Jasper De Buyst (Bel) Lotto Soudal
 61 Lo?c Chetout (Fra) Cofidis, Solutions Credits
 62 Tiesj Benoot (Bel) Lotto Soudal                              00:25
 63 Kenneth Van Bilsen (Bel) Cofidis, Solutions Credits
 64 Zico Waeytens (Bel) Team Giant-Alpecin
 65 Antoine Warnier (Bel) Wallonie Bruxelles - Group Protect
 66 Iljo Keisse (Bel) Etixx - Quick-Step
 67 Guillaume Van Keirsbulck (Bel) Etixx - Quick-Step
 68 Silvio Herklotz (Ger) Bora-Argon 18                          00:26
 69 Dmitriy Gruzdev (Kaz) Astana Pro Team
 70 Bert Van Lerberghe (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 71 Jelle Wallays (Bel) Lotto Soudal
 72 Boris Vallee (Bel) Fortuneo - Vital Concept                  00:27
 73 Gregor Muhlberger (Aut) Bora-Argon 18
 74 Kris Boeckmans (Bel) Lotto Soudal
 75 Sam Oomen (Ned) Team Giant-Alpecin
 76 Piotr Havik (Ned) Team 3M
 77 Sam Bennett (Irl) Bora-Argon 18
 78 Florian Senechal (Fra) Cofidis, Solutions Credits
 79 Laurens De Plus (Bel) Etixx - Quick-Step                     00:28
 80 Julien Loubet (Fra) Fortuneo - Vital Concept
 81 Gianni Marchand (Bel) Cibel-Cebon
 82 Fredrik Ludvigsson (Swe) Team Giant-Alpecin
 83 Michael Vingerling (Ned) Team 3M                             00:29
 84 Quinten Hermans (Bel) Telenet Fidea
 85 Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec
 86 Tony Hurel (Fra) Direct Energie
 87 Sébastien Delfosse (Bel) Wallonie Bruxelles - Group Protect
 88 Julien Vermote (Bel) Etixx - Quick-Step
 89 Angel Vicioso (Spa) Team Katusha                             00:30
 90 Julien Morice (Fra) Direct Energie
 91 Tiziano Dall'Antonia (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec     00:31
 92 Rob Ruijgh (Ned) Crelan-Vastgoedservice
 93 Bjorn Thurau (Ger) Wanty - Groupe Gobert
 94 Pieter Jacobs (Bel) Crelan-Vastgoedservice
 95 Alexandre Pichot (Fra) Direct Energie                        00:32
 96 Tim Declercq (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 97 Olivier Chevalier (Bel) Wallonie Bruxelles - Group Protect
 98 Jimmy Janssens (Bel) Team 3M
 99 Jasper Stuyven (Bel) Trek-Segafredo
100 Max Walscheid (Ger) Team Giant-Alpecin                       00:33
101 Timothy Stevens (Bel) Crelan-Vastgoedservice
102 Ruben Zepuntke (Ger) Cannondale Pro Cycling
103 Jonas Ahlstrand (Swe) Cofidis, Solutions Credits
104 Frederik Backaert (Bel) Wanty - Groupe Gobert                00:34
105 Toon Aerts (Bel) Telenet Fidea
106 Ruslan Tleubayev (Kaz) Astana Pro Team                       00:35
107 Bartosz Huzarski (Pol) Bora-Argon 18
108 Rudiger Selig (Ger) Bora-Argon 18
109 Stijn Devolder (Bel) Trek-Segafredo
110 Brecht Dhaene (Bel) Veranda's Willems
111 Borut Bozic (Slo) Cofidis, Solutions Credits                 00:36
112 Jérôme Baugnies (Bel) Wanty - Groupe Gobert                  00:37
113 Nick Van Der Lijke (Ned) Roompot - Oranje Peloton
114 Dominik Nerz (Ger) Bora-Argon 18
115 Tom Devriendt (Bel) Wanty - Groupe Gobert
116 Jaap De Man (Ned) Team 3M
117 Perrig Quemeneur (Fra) Direct Energie                        00:38
118 Mirko Selvaggi (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec
119 Yohann Gene (Fra) Direct Energie
120 Kenny Willems (Bel) Team 3M                                  00:39
121 Jori Van Steenbergen (Bel) Cibel-Cebon
122 Francesco Gavazzi (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec
123 Tom Meeusen (Bel) Telenet Fidea
124 Davide Vigano (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec
125 Andrea Guardini (Ita) Astana Pro Team
126 Thijs Van Amerongen (Ned) Telenet Fidea                      00:40
127 Grégory Rast (Swi) Trek-Segafredo
128 Artym Zakharov (Kaz) Astana Pro Team
129 Aidis Kruopis (Ltu) Veranda's Willems                        00:42
130 Yauheni Hutarovich (Blr) Fortuneo - Vital Concept
131 Maxime Farazijn (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
132 Matvey Mamykin (Rus) Team Katusha
133 Nicolas Cleppe (Bel) Telenet Fidea
134 Preben Van Hecke (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
135 Lawrence Naesen (Bel) Cibel-Cebon                            00:43
136 Francesco Chicchi (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec
137 Michel Kreder (Ned) Roompot - Oranje Peloton                 00:44
138 Clement Chevrier (Fra) IAM Cycling
139 Franco Pellizotti (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec
140 Fumiyuki Beppu (Jpn) Trek-Segafredo
141 Laurent Evrard (Bel) Team 3M
142 Sergey Lagutin (Rus) Team Katusha
143 Dmitrii Kozonchuk (Rus) Team Katusha
144 Amaury Capiot (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise            00:45
145 Jimmy Duquennoy (Bel) Wallonie Bruxelles - Group Protect
146 Matti Breschel (Den) Cannondale Pro Cycling                  00:46
147 Sjoerd Van Ginneken (Ned) Roompot - Oranje Peloton
148 Michiel Dieleman (Bel) Cibel-Cebon
149 Marco Bandiera (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec
150 Julien Stassen (Bel) Wallonie Bruxelles - Group Protect      00:47
151 Jonathan Hivert (Fra) Fortuneo - Vital Concept
152 Gregory Habeaux (Bel) Wallonie Bruxelles - Group Protect
153 Joeri Stallaert (Bel) Cibel-Cebon
154 Danilo Napolitano (Ita) Wanty - Groupe Gobert                00:48
155 Floris De Tier (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise           00:49
156 Raymond Kreder (Ned) Roompot - Oranje Peloton
157 Corne Van Kessel (Ned) Telenet Fidea                         00:50
158 Johannes Fröhlinger (Ger) Team Giant-Alpecin                 00:51
159 Thijs Aerts (Bel) Telenet Fidea
160 Jelle Goderis (Bel) Team 3M                                  00:52
161 Gregory Franckaert (Bel) Cibel-Cebon
162 Kristoffer Skjerping (Nor) Cannondale Pro Cycling
163 Steven Tronet (Fra) Fortuneo - Vital Concept
164 Barry Markus (Ned) Roompot - Oranje Peloton
165 Hugo Hofstetter (Fra) Cofidis, Solutions Credits
166 Shane Archbold (NZl) Bora-Argon 18                           00:54
167 Michael Van Staeyen (Bel) Cofidis, Solutions Credits
168 Jean-Marc Bideau (Fra) Fortuneo - Vital Concept
169 Kenny De Haes (Bel) Wanty - Groupe Gobert                    00:57
170 Jim Aernouts (Bel) Telenet Fidea                             01:07
171 Ludwig De Winter (Bel) Wallonie Bruxelles - Group Protec     03:54
172 Gertjan De Vos (Bel) Team 3M                                 04:04

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: