Velothon Wales 2016

Tom Stewart (Madison Genesis) wygrał po solowej akcji drugą edycję Velothon Wales.

Kolarz brytyjskiej drużyny na mecie zameldował się minimalnie przed goniącą grupką, z której najszybciej finiszowali Duńczyk Rasmus Guldhammer (Team Stölting) i Ian Bibby (NFTO).

5. miejsce wywalczył Paweł Cieślik (VERVA Activejet), a 6. Karol Domagalski (ONE Pro Cycling).

Wyniki Velothon Wales 2016 (1.1), Cardiff - Cardiff (174 km):

  1 Thomas Stewart (GBr) Madison Genesis                       4:20:29
  2 Rasmus Guldhammer (Den) Stölting Service Group
  3 Ian Bibby (GBr) NFTO
  4 Karel Hnik (Cze) Verva ActiveJet
  5 Paweł Cieślik (Pol) Verva ActiveJet
  6 Karol Domagalski (Pol) ONE Pro Cycling
  7 Max Stedman (GBr) Pedal Heaven
  8 Matthieu Boulo (Fra) Team Raleigh Gac
  9 Dale Appleby (GBr) NFTO
 10 Jochem Hoekstra (Ned) Parkhotel Valkenburg
 11 Dion Smith (NZl) ONE Pro Cycling                             00:14
 12 Marcin Białobłocki (Pol) ONE Pro Cycling
 13 Lasse Norman Hansen (Den) Stölting Service Group             00:16
 14 Kamil Gradek (Pol) Verva ActiveJet
 15 Jasper Ockeloen (Ned) Parkhotel Valkenburg                   01:12
 16 Peeter Pruus (Est) Rietumu-Delfin                            01:13
 17 Emil Vinjebo (Den) Team Giant Scatto U23                     01:43
 18 Jack Pullar (GBr) Pedal Heaven                               01:50
 19 Laurent Evrard (Bel) Team 3M
 20 George Harper (GBr) ONE Pro Cycling
 21 Dominik Hrinkow (Aut) Hrinkow Advarica Cycleangteam
 22 Viesturs Luksevics (Lat) Alpha Baltic - Maratoni.lv
 23 Michal Podlaski (Pol) Verva ActiveJet
 24 Jonas Koch (Ger) Verva ActiveJet
 25 Adrio Moreno Sala (Spa) Team Raleigh Gac                     01:54
 26 Jimmy Janssens (Bel) Team 3M                                 01:56
 27 Albert Torres Barcelo (Spa) Team Raleigh Gac                 02:17
 28 Jonathan Mould (GBr) JLT Condor
 29 Gruffudd Lewis (GBr) Madison Genesis
 30 Will Fox (GBr) Pedal Heaven
 31 Graham Briggs (GBr) JLT Condor
 32 Dick Janssens (Ned) Team 3M
 33 Edmund Bradbury (GBr) NFTO
 34 Tomas Kalojiros (Cze) AC Sparta Praha
 35 Peeter Tarvis (Est)
 36 Rhys Lloyd (GBr) NFTO                                        02:21
 37 Yanto Barker (GBr) ONE Pro Cycling
 38 Russell Downing (GBr) JLT Condor                             02:26
 39 Maris Bogdanovics (Lat) Rietumu-Delfin                       03:03
 40 Emils Liepins (Lat) Rietumu-Delfin                           03:14
 41 Gertjan De Vos (Bel) Team 3M
 42 Daniel Bichlmann (Ger) Stradalli - Bike Aid
 43 Morgan Kneisky (Fra) Team Raleigh Gac
 44 Christian Mager (Ger) Stölting Service Group                 03:19
 45 Alexander Kamp (Den) Stölting Service Group
 46 George Atkins (GBr) JLT Condor
 47 Jonathan Mcevoy (GBr) NFTO
 48 Jim Van Den Berg (Ned) Parkhotel Valkenburg                  07:13
 49 Andris Smirnovs (Lat) Alpha Baltic - Maratoni.lv             07:50
 50 Alistair Slater (GBr) JLT Condor                             10:15
 51 Tobyn Horton (GBr) Madison Genesis                           17:26

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: