Gracia Orlova 2016: etap 2

fot. wowo brylla/rowery.org

Olena Pavlukhina (BTC City Ljubljana) wygrała po solowej akcji drugi etap czeskiego wyścigu.

Pochodząca z Azerbejdżanu 27-latka na mecie zameldowała się z przewagą 2:11 nad Hiszpanką Ane Santesteban (Ale Cipollini) oraz Australijką Sharą Gillow.

5. miejsce zajęła Ewelina Szybiak (LKS Atom Boxmet Dzierżoniów), a 8. Paulina Brzeźna-Bentkowska (MAT Atom Sobótka).

Wyniki 2. etapu Gracia Orlova 2016 (2.2), Lichnov - Lichnov (100 km):

1. Olena Pavlukhina (BTC City Ljubljana)                     2:50:35
2. Ane Santesteban (Ale Cipollini)                             02:11
3. Shara Gillow (Reprezentacja Australii)
4. Marie Vilmann (Reprezentacja Danii)
5. Ewelina Szybiak (LKS Atom Boxmet Dzierżoniów)
6. Olga Zabelinskaya (Bepink)                                  02:14
7. Nicole Brandli (Servetto Footon)
8. Paulina Brzeźna-Bentkowska (MAT Atom Sobótka)
9. Daniela Reis (Poitou-Charentes-Futuroscope.86)
10. Jenelle Crooks (Reprezentacja Australii)
...
18. Maja Włoszczowska (Reprezentacja Polski)                   02:21
27. Martyna Klekot (TKK Pacifc Nestle Fitness)                 02:21
38. Nikol Płosaj (Reprezentacja Polski)                        11:50
45. Klaudia Radziszewska (TKK Pacific Nestle Fitness)          11:54
47. Monika Brzeźna (MAT Atom Sobótka)                          11:54
50. Agnieszka Skalniak (TKK Pacific Nestle Fitness)            11:54
60. Alicja Ratajczak (Reprezentacja Polski)                    12:19
64. Marta Lach (MAT Atom Sobótka)                              13:57
78. Katarzyna Wilkos (MAT Atom Sobóka)                         19:25
92. Monika Żur (Reprezentacja Polski)                          23:16
97. Natalia Rutkowska (TKK Pacific Nestle Fitness)             26:04
99. Katarzyna Brewińska (TKK Pacific Nestle Fitness)           26:12
114. Stefania Staszel (Reprezentacja Polski)                   26:50
OTL Dorota Przęzak (LKS Atom Boxmet Dzierżoniów)
OTL Łucja Pietrzak (MAT Atom Sobótka)
OTL Weronika Humelt (Reprezentacja Polski)
OTL Edyta Jasińska (TKK Pacific Nestle Fitness)
OTL Sabina Napieralska (MAT Atom Sobótka)
DNF Natalia Mielnik (LKS Atom Boxmet Dzierżoniów)

Klasyfikacja generalna po 2. etapie:

1. Olena Pavlukhina (BTC City Ljubljana)                     5:42:45
2. Alena Amialiusik (Canyon SRAM Racing)                       02:09
3. Ane Santesteban (Ale Cipollini)                             02:10
4. Shara Gillow (Reprezentacja Australii)                      02:20
5. Ewelina Szybiak (LKS Atom Boxmet Dzierżoniów)               02:24
6. Marie Vilmann (Reprezentacja Danii)
7. Paulina Brzeźna-Bentkowska (MAT Atom Sobótka)               02:27
8. Nicole Brandli (Servetto Footon)
9. Edwige Pitel (S.C. Michela Fanini)
10. Anisha Vekemans (Reprezentacja Belgii)
...
19. Maja Włoszczowska (Reprezentacja Polski)                   02:34
26. Martyna Klekot (TKK Pacifc Nestle Fitness)                 02:34
39. Nikol Płosaj (Reprezentacja Polski)                        12:03
47. Agnieszka Skalniak (TKK Pacific Nestle Fitness)            12:07
49. Klaudia Radziszewska (TKK Pacific Nestle Fitness)          12:07
52. Monika Brzeźna (MAT Atom Sobótka)                          12:07
60. Alicja Ratajczak (Reprezentacja Polski)                    12:32
64. Marta Lach (MAT Atom Sobótka)                              14:10
76. Katarzyna Wilkos (MAT Atom Sobóka)                         19:38
97. Katarzyna Brewińska (TKK Pacific Nestle Fitness)           26:25
109. Stefania Staszel (Reprezentacja Polski)                   27:03
111. Monika Żur (Reprezentacja Polski)                         27:13
114. Natalia Rutkowska (TKK Pacific Nestle Fitness)            29:04

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: