Giro del Trentino 2016: etap 3

Estończyk Tanel Kangert (Astana) wygrał trzeci odcinek Giro del Trentino. Prowadzenie w klasyfikacji generalnej obronił Hiszpan Mikel Landa (Team Sky).

Kolarz kazachskiego zespołu po ataku z grupy faworytów na dwa kilometry przed metą odniósł etapowe zwycięstwo, finiszując 10 sekund przed Niemcem Patrickiem Konradem (Bora-Argon 18) oraz Francuzem Romainem Bardetem (Ag2r La Mondiale).

Mikel Landa (Team Sky) odparł wszystkie ataki na pozycję lidera i do ostatniego odcinka przystąpi z zapasem 8 sekund nad Kangertem oraz 10 nad Jacobem Fuglsangiem.

Kolarze mierzyli się z 204-kilometrowym odcinkiem, na którym wyznaczono dwie górskie premie. Na 124 kilometrze usytuowano szczyt Nova Ponente, natomiast przed metą wyrastała wspinaczka pod Fai della Paganella (10 km; 7,5%, maks 11%).

Ucieczkę po 53 kilometrach sfomowała dziesiątka zawodników: Evgeny Shanulov (Gazprom-Rusvelo), Iuri Filosi (Nippo-Vini Fantini), Samuele Conti (Southeast-Venezuela), Cesare Benedetti (Bora-Argon 18), Antonio Molina (Caja Rural-Seguros RGA), Maher Hasnaoui (Sky Dive Dubai), Marco Tizza (D'Amico Bottecchia), Evgeny Zverkov (Norda Mg-Kvis Vega), Dennis Paulus (Tyrol Cycling Team) oraz Marco Zamparella (Amore & Vita - Selle SMP).

Grupka uzyskała nieco ponad trzy minuty zapasu nad peletonem i jako pierwsza rozpoczęła wspinaczkę pod Nova Ponente. Na podjeździe na atak z grupy zdecydował się Magno Nazaret (Reprezentacja Brazylii), któremu udało się dołączyć do czołówki i zastąpić w jej szeregach słabnącego Hasnaouiego.

Punkty na szczycie zgarnął Molina, zjazdy rozpoczynając w towarzystwie Benedettiego, Tizzy, Filosiego, Shalunova, Magno i Zamparellego. Piątka notowała 1:50 nad peletonem, z którego nieudany atak podjął Lachlan Norris (Drapac). Tempo dyktowała grupa Sky, zbijając różnicę do zaledwie 47 sekund na 70 kilometrów przed metą.

Główna grupa nie spieszyła się zbytnio i prowadząca siódemka wspinaczkę na Fai della Paganella (10 km; 7,5%, maks 11%) rozpoczęła z zapasem półtorej minuty. Tempo pogoni nadawali kolarze Astany i Sky, szybko redukując grupę zasadniczą, a wkrótce potem także ucieczkę.

Skoki z wąskiej grupy faworytów rozpoczął Stefano Pirazzi (Bardiani-CSF), ale jego akcja nie zyskała uznania w oczach wielkich trydenckiego wyścigu. Włoskiego harcownika złapano, a ataki przypuszczać zaczęli kolarze Ag2r La Modniale. Prowadzący w klasyfikacji generalnej Mikel Landa odpowiedział - najpierw na przyspieszenie Bardeta, a następnie Jeana-Christophe'a Peraud. Hiszpan i doświadczony Francuz zdobyli przewagę, ale chwilę później na ich kole zmaterializowali się Domenico Pozzovivo (Ag2r La Mondiale) oraz Jacob Fuglsang (Astana).

Tempo siadło, a dojechać zdołali mistrz Niemiec Emanuel Buchmann (Bora-Argon 18), Tanel Kangert (Astana), Sergey Firsanov (Gazprom-Rusvelo) i Egan Bernal (Androni Giocattoli-Sidermec). Landa bezbłędnie reagował na kolejne ataki i na szczyt dotarł mając wyścig pod kontrolą.

Zjazdy nie przyniosły większych zmian, dołączyć zdołał jedynie Patrick Konrad (Bora-Argon 18). Landa oddał rywalom tylko etapowy triumf - Hiszpan nie fatygował się w pogoni za Kangertem, który skuteczny atak przypuścił na 2 kilometry przed metą.

Wyniki 3. etapu Giro del Trentino 2016 (2.HC), Sillian – Mezzolombardo (204,6 km):

  1 Tanel Kangert (Est) Astana Pro Team                        5:05:27
  2 Patrick Konrad (Aut) Bora-Argon 18                           00:10
  3 Romain Bardet (Fra) AG2R La Mondiale
  4 Jakob Fuglsang (Den) Astana Pro Team
  5 Sergey Firsanov (Rus) Gazprom-Rusvelo
  6 Mikel Landa Meana (Spa) Team Sky
  7 Emanuel Buchmann (Ger) Bora-Argon 18
  8 Jean-Christophe Peraud (Fra) AG2R La Mondiale
  9 Egan Arley Bernal (Col) Androni Giocattoli - Sidermec
 10 Domenico Pozzovivo (Ita) AG2R La Mondiale
 11 Matteo Busato (Ita) Southeast - Venezuela                    00:20
 12 Hubert Dupont (Fra) AG2R La Mondiale
 13 Mauro Finetto (Ita) Reprezentacja Włoch                      00:52
 14 Michele Gazzara (Ita) Norda–MG.Kvis Vega
 15 Edgar Lemos Pinto (Por) Skydive Dubai Pro Cycling Team
 16 Danilo Celano (Ita) Amore & Vita - Selle SMP
 17 Stefano Pirazzi (Ita) Bardiani CSF
 18 Michele Scarponi (Ita) Astana Pro Team
 19 Sergio Pardilla (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 20 Rodolfo Andres Torres (Col) Androni Giocattoli - Sidermec
 21 Fabricio Ferrari Barcelo (Uru) Caja Rural-Seguros RGA        02:18
 22 Eduard Prades (Spa) Caja Rural-Seguros RGA                   02:27
 23 Clemens Fankhauser (Aut) Tirol Cycling Team
 24 Giulio Ciccone (Ita) Bardiani CSF
 25 Julen Amezqueta (Spa) Southeast - Venezuela
 26 Luca Chirico (Ita) Bardiani CSF
 27 Gavin Mannion (USA) Drapac Professional Cycling
 28 Cristian Rodriguez (Spa) Southeast - Venezuela
 29 Daniel Martínez (Col) Southeast - Venezuela
 30 Ildar Arslanov (Rus) Gazprom-Rusvelo
 31 Valerio Agnoli (Ita) Astana Pro Team
 32 Vincenzo Nibali (Ita) Astana Pro Team
 33 Alexander Foliforov (Rus) Gazprom-Rusvelo
 34 Davide Malacarne (Ita) Astana Pro Team
 35 Ian Boswell (USA) Team Sky
 36 Angel Madrazo Ruiz (Spa) Caja Rural-Seguros RGA              04:56
 37 Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec
 38 Joao Gaspar (Bra) Reprezentacja Brazylii
 39 Simone Andreetta (Ita) Bardiani CSF
 40 Magno Nazaret (Bra) Reprezentacja Brazylii
 41 Matteo Fabbro (Ita) Reprezentacja Włoch                      05:00
 42 Caio Godoy Ormenese (Bra) Reprezentacja Brazylii             05:30
 43 Adam Phelan (Aus) Drapac Professional Cycling                09:21
 44 Stefano Nardelli (Ita) Norda–MG.Kvis Vega
 45 Michele Scartezzini (Ita) Norda–MG.Kvis Vega
 46 Mirko Selvaggi (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec
 47 Cesare Benedetti (Ita) Bora-Argon 18
 48 Antonio Molina (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 49 Francesco Manuel Bongiorno (Ita) Bardiani CSF
 50 Paul Voss (Ger) Bora-Argon 18
 51 Tomas Aurelio Gil Martinez (Ven) Southeast - Venezuela
 52 Enrico Anselmi (Ita) Reprezentacja Włoch
 53 Paolo Ciavatta (Ita) d'Amico Bottecchia
 54 Bartosz Huzarski (Pol) Bora-Argon 18
 55 Murilo Ferraz Affonso (Bra) Reprezentacja Brazylii
 56 Edward Ravasi (Ita) Reprezentacja Włoch                      09:27
 57 Gianni Moscon (Ita) Team Sky
 58 Philip Deignan (Irl) Team Sky
 59 Marco Tecchio (Ita) Reprezentacja Włoch
 60 Lorenzo Rota (Ita) Bardiani CSF                              11:00
 61 Aleksey Rybalkin (Rus) Gazprom-Rusvelo
 62 Giacomo Giuliani (Ita) Norda–MG.Kvis Vega
 63 Francesco Gavazzi (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec
 64 Ivan Santaromita (Ita) Skydive Dubai Pro Cycling Team
 65 Franco Pellizotti (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec
 66 Iuri Filosi (Ita) Nippo - Vini Fantini
 67 Axel Domont (Fra) AG2R La Mondiale
 68 Dominik Nerz (Ger) Bora-Argon 18
 69 Guillaume Bonnafond (Fra) AG2R La Mondiale
 70 Lachlan Norris (Aus) Drapac Professional Cycling
 71 Christian Knees (Ger) Team Sky                               12:50
 72 Eros Capecchi (Ita) Astana Pro Team
 73 Bakhtiyar Kozhatayev (Kaz) Astana Pro Team
 74 Dennis Paulus (Aut) Tirol Cycling Team
 75 Diego Rubio (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 76 Serghei Tvetcov (Rom) Androni Giocattoli - Sidermec
 77 Giorgio Cecchinel (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec
 78 Samuele Conti (Ita) Southeast - Venezuela                    13:25
 79 Alessandro Bisolti (Ita) Nippo - Vini Fantini                15:59
 80 Damiano Cunego (Ita) Nippo - Vini Fantini
 81 Antonio Nibali (Ita) Nippo - Vini Fantini
 82 Brendan Canty (Aus) Drapac Professional Cycling
 83 Daniel Gines Martin (Spa) d'Amico Bottecchia                 17:24
 84 François Bidard (Fra) AG2R La Mondiale                       17:48
 85 Luca Wackermann (Ita) Reprezentacja Włoch
 86 Blel Kadri (Fra) AG2R La Mondiale
 87 Hugh Carthy (GBr) Caja Rural-Seguros RGA                     18:54
 88 Marco Tizza (Ita) d'Amico Bottecchia                         19:31
 89 Gregor Muhlberger (Aut) Bora-Argon 18
 90 José Mendes (Por) Bora-Argon 18
 91 Giacomo Berlato (Ita) Nippo - Vini Fantini                   21:21
 92 Sonny Colbrelli (Ita) Bardiani CSF
 93 Soufiane Haddi (Mar) Skydive Dubai Pro Cycling Team
 94 Alexander Kolobnev (Rus) Gazprom-Rusvelo
 95 Andrea Marchi (Ita) Reprezentacja Włoch
 96 Pier Paolo De Negri (Ita) Nippo - Vini Fantini
 97 Genki Yamamoto (Jpn) Nippo - Vini Fantini
 98 Kleber Ramos Da Silva (Bra) Reprezentacja Brazylii
 99 Sergii Movchan (Ukr) Amore & Vita - Selle SMP
100 Evgeny Zverkov (Rus) Norda–MG.Kvis Vega
101 Nicola Gaffurini (Ita) Norda–MG.Kvis Vega
102 Sebastian Schönberger (Aut) Tirol Cycling Team
103 Sandoval Uri Martins (Mex) Amore & Vita - Selle SMP
104 Samuel Spokes (Aus) Drapac Professional Cycling
105 Patrick Bosman (Aut) Tirol Cycling Team
106 Fabio Tommassini (Ita) d'Amico Bottecchia
107 Martin Weiss (Aut) Tirol Cycling Team
108 Alexander Wachter (Aut) Tirol Cycling Team
109 Pierpaolo Ficara (Ita) Amore & Vita - Selle SMP
110 Mirko Trosino (Ita) Southeast - Venezuela
111 Seid Lizde (Ita) reprezentacja Włoch
112 Giuseppe Fonzi (Ita) Southeast - Venezuela
113 Redi Halilaj (Alb) Amore & Vita - Selle SMP
114 Alexander Serov (Rus) Gazprom-Rusvelo
115 Artem Nych (Rus) Gazprom-Rusvelo
116 Evgeny Shalunov (Rus) Gazprom-Rusvelo
117 Luis Mora (Ven) d'Amico Bottecchia
118 Xabier Zandio (Spa) Team Sky
119 David Lopez Garcia (Spa) Team Sky
120 Alex Peters (GBr) Team Sky
121 Miguel Angel Benito (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
122 Travis Meyer (Aus) Drapac Professional Cycling
123 Peter Koning (Ned) Drapac Professional Cycling
124 Francisco Mancebo (Spa) Skydive Dubai Pro Cycling Team       21:31
125 Jens Mouris (Ned) Drapac Professional Cycling
126 Marco Zamparella (Ita) Amore & Vita - Selle SMP              23:51
127 Andre Eduardo Gohr (Bra) Reprezentacja Brazylii              25:34
128 Dmytro Ponomarenko (Ukr) Amore & Vita - Selle SMP            26:09
129 Xhuliano Kamberaj (Alb) Skydive Dubai Pro Cycling Team       29:13
130 Fabio Chinello (Ita) d'Amico Bottecchia
131 Marlen Zmorka (Ukr) Skydive Dubai Pro Cycling Team
132 Volodymyr Kogut (Ukr) Amore & Vita - Selle SMP
133 Meher Hasnaoui (Tun) Skydive Dubai Pro Cycling Team
134 Giorgio Bocchiola (Ita) d'Amico Bottecchia
135 Gian Marco Di Francesco (Ita) Norda–MG.Kvis Vega
136 Niccolo Salvietti (Ita) Norda–MG.Kvis Vega
137 Davide Leone (Ita) d'Amico Bottecchia
138 Ot?vio Didier Bulgarelli (Bra) Reprezentacja Brazylii
139 Flavio Cardoso (Bra) Reprezentacja Brazylii                  32:01

Klasyfikacja po 3. etapie:

  1 Mikel Landa Meana (Spa) Team Sky                          10:37:23
  2 Tanel Kangert (Est) Astana Pro Team                          00:08
  3 Jakob Fuglsang (Den) Astana Pro Team                         00:10
  4 Sergey Firsanov (Rus) Gazprom-Rusvelo                        00:15
  5 Romain Bardet (Fra) AG2R La Mondiale                         00:20
  6 Patrick Konrad (Aut) Bora-Argon 18
  7 Domenico Pozzovivo (Ita) AG2R La Mondiale                    00:24
  8 Emanuel Buchmann (Ger) Bora-Argon 18                         00:26
  9 Jean-Christophe Peraud (Fra) AG2R La Mondiale                00:38
 10 Hubert Dupont (Fra) AG2R La Mondiale                         00:52
 11 Michele Scarponi (Ita) Astana Pro Team                       01:04
 12 Matteo Busato (Ita) Southeast - Venezuela                    01:13
 13 Egan Arley Bernal (Col) Androni Giocattoli - Sidermec        01:31
 14 Michele Gazzara (Ita) Norda–MG.Kvis Vega                     01:50
 15 Stefano Pirazzi (Ita) Bardiani CSF                           01:55
 16 Sergio Pardilla (Spa) Caja Rural-Seguros RGA                 02:00
 17 Rodolfo Andres Torres (Col) Androni Giocattoli - Sidermec    02:03
 18 Edgar Lemos Pinto (Por) Skydive Dubai Pro Cycling Team       02:15
 19 Mauro Finetto (Ita) Reprezentacja Włoch                      02:31
 20 Danilo Celano (Ita) Amore & Vita - Selle SMP                 02:37
 21 Vincenzo Nibali (Ita) Astana Pro Team                        02:45
 22 Ian Boswell (USA) Team Sky                                   02:55
 23 Giulio Ciccone (Ita) Bardiani CSF                            03:01
 24 Daniel Martínez (Col) Southeast - Venezuela                  03:34
 25 Ildar Arslanov (Rus) Gazprom-Rusvelo                         03:37
 26 Julen Amezqueta (Spa) Southeast - Venezuela                  03:43
 27 Luca Chirico (Ita) Bardiani CSF                              03:44
 28 Gavin Mannion (USA) Drapac Professional Cycling              04:00
 29 Fabricio Ferrari Barcelo (Uru) Caja Rural-Seguros RGA        04:01
 30 Clemens Fankhauser (Aut) Tirol Cycling Team                  04:03
 31 Eduard Prades (Spa) Caja Rural-Seguros RGA                   04:06
 32 Valerio Agnoli (Ita) Astana Pro Team                         04:22
 33 Cristian Rodriguez (Spa) Southeast - Venezuela               05:16
 34 Davide Malacarne (Ita) Astana Pro Team                       05:23
 35 Simone Andreetta (Ita) Bardiani CSF                          05:31
 36 Angel Madrazo Ruiz (Spa) Caja Rural-Seguros RGA              06:35
 37 Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec          06:53
 38 Alexander Foliforov (Rus) Gazprom-Rusvelo                    07:01
 39 Joao Gaspar (Bra) Reprezentacja Brazylii                     07:28
 40 Caio Godoy Ormenese (Bra) Reprezentacja Brazylii             07:50
 41 Matteo Fabbro (Ita) Reprezentacja Włoch                      09:15
 42 Philip Deignan (Irl) Team Sky                                09:55
 43 Edward Ravasi (Ita) Reprezentacja Włoch                      10:23
 44 Francesco Manuel Bongiorno (Ita) Bardiani CSF                10:44
 45 Stefano Nardelli (Ita) Norda–MG.Kvis Vega                    10:50
 46 Michele Scartezzini (Ita) Norda–MG.Kvis Vega
 47 Magno Nazaret (Bra) Reprezentacja Brazylii
 48 Gianni Moscon (Ita) Team Sky                                 10:53
 49 Marco Tecchio (Ita) Reprezentacja Włoch                      11:07
 50 Cesare Benedetti (Ita) Bora-Argon 18                         11:35
 51 Antonio Molina (Spa) Caja Rural-Seguros RGA                  11:45
 52 Tomas Aurelio Gil Martinez (Ven) Southeast - Venezuela       11:51
 53 Murilo Ferraz Affonso (Bra) Reprezentacja Brazylii           11:53
 54 Paolo Ciavatta (Ita) d'Amico Bottecchia                      11:57
 55 Franco Pellizotti (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec        12:01
 56 Mirko Selvaggi (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec           12:18
 57 Paul Voss (Ger) Bora-Argon 18                                12:22
 58 Bartosz Huzarski (Pol) Bora-Argon 18                         12:24
 59 Iuri Filosi (Ita) Nippo - Vini Fantini                       12:34
 60 Ivan Santaromita (Ita) Skydive Dubai Pro Cycling Team        13:06
 61 Dominik Nerz (Ger) Bora-Argon 18                             13:09
 62 Aleksey Rybalkin (Rus) Gazprom-Rusvelo                       13:21
 63 Enrico Anselmi (Ita) Reprezentacja Włoch                     13:35
 64 Francesco Gavazzi (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec        13:59
 65 Lachlan Norris (Aus) Drapac Professional Cycling             14:16
 66 Lorenzo Rota (Ita) Bardiani CSF                              14:34
 67 Diego Rubio (Spa) Caja Rural-Seguros RGA                     14:52
 68 Axel Domont (Fra) AG2R La Mondiale                           15:27
 69 Giacomo Giuliani (Ita) Norda–MG.Kvis Vega                    15:40
 70 Christian Knees (Ger) Team Sky                               15:53
 71 Samuele Conti (Ita) Southeast - Venezuela                    16:07
 72 Damiano Cunego (Ita) Nippo - Vini Fantini                    16:28
 73 Adam Phelan (Aus) Drapac Professional Cycling                16:30
 74 Bakhtiyar Kozhatayev (Kaz) Astana Pro Team                   17:03
 75 Eros Capecchi (Ita) Astana Pro Team                          17:11
 76 Guillaume Bonnafond (Fra) AG2R La Mondiale                   17:27
 77 Alessandro Bisolti (Ita) Nippo - Vini Fantini                17:33
 78 Dennis Paulus (Aut) Tirol Cycling Team
 79 Serghei Tvetcov (Rom) Androni Giocattoli - Sidermec          17:39
 80 Giorgio Cecchinel (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec        17:52
 81 Brendan Canty (Aus) Drapac Professional Cycling              18:34
 82 Hugh Carthy (GBr) Caja Rural-Seguros RGA                     19:58
 83 Gregor Muhlberger (Aut) Bora-Argon 18                        20:22
 84 Luca Wackermann (Ita) Reprezentacja Włocj
 85 Antonio Nibali (Ita) Nippo - Vini Fantini                    20:30
 86 Daniel Gines Martin (Spa) d'Amico Bottecchia                 22:23
 87 Francisco Mancebo (Spa) Skydive Dubai Pro Cycling Team       22:41
 88 Pierpaolo Ficara (Ita) Amore & Vita - Selle SMP              22:49
 89 Blel Kadri (Fra) AG2R La Mondiale                            22:57
 90 Soufiane Haddi (Mar) Skydive Dubai Pro Cycling Team          23:32
 91 Samuel Spokes (Aus) Drapac Professional Cycling              23:48
 92 Alexander Kolobnev (Rus) Gazprom-Rusvelo                     23:49
 93 Alex Peters (GBr) Team Sky                                   23:57
 94 Evgeny Zverkov (Rus) Norda–MG.Kvis Vega                      24:00
 95 Giuseppe Fonzi (Ita) Southeast - Venezuela                   24:03
 96 François Bidard (Fra) AG2R La Mondiale                       24:15
 97 Sonny Colbrelli (Ita) Bardiani CSF                           24:27
 98 Sergii Movchan (Ukr) Amore & Vita - Selle SMP                24:33
 99 Luis Mora (Ven) d'Amico Bottecchia                           24:34
100 Sandoval Uri Martins (Mex) Amore & Vita - Selle SMP          24:38
101 Redi Halilaj (Alb) Amore & Vita - Selle SMP
102 Marco Tizza (Ita) d'Amico Bottecchia                         24:52
103 Xabier Zandio (Spa) Team Sky                                 24:54
104 Andrea Marchi (Ita) Reprezentacja Włoch                      25:02
105 Artem Nych (Rus) Gazprom-Rusvelo                             25:12
106 Martin Weiss (Aut) Tirol Cycling Team                        25:14
107 Seid Lizde (Ita) Reprezentacja Włoch                         25:36
108 Sebastian Schönberger (Aut) Tirol Cycling Team               25:46
109 Pier Paolo De Negri (Ita) Nippo - Vini Fantini               25:52
110 Alexander Serov (Rus) Gazprom-Rusvelo                        25:55
111 Marco Zamparella (Ita) Amore & Vita - Selle SMP              25:56
112 Evgeny Shalunov (Rus) Gazprom-Rusvelo                        26:03
113 Mirko Trosino (Ita) Southeast - Venezuela                    26:18
114 Miguel Angel Benito (Spa) Caja Rural-Seguros RGA             26:28
115 Kleber Ramos Da Silva (Bra) Reprezentacja Brazylii           26:34
116 Genki Yamamoto (Jpn) Nippo - Vini Fantini                    26:36
117 Patrick Bosman (Aut) Tirol Cycling Team                      26:46
118 Alexander Wachter (Aut) Tirol Cycling Team                   26:49
119 José Mendes (Por) Bora-Argon 18                              27:12
120 David Lopez Garcia (Spa) Team Sky                            27:30
121 Peter Koning (Ned) Drapac Professional Cycling               28:30
122 Giacomo Berlato (Ita) Nippo - Vini Fantini                   28:53
123 Nicola Gaffurini (Ita) Norda–MG.Kvis Vega                    29:03
124 Jens Mouris (Ned) Drapac Professional Cycling                29:07
125 Fabio Tommassini (Ita) d'Amico Bottecchia                    29:11
126 Travis Meyer (Aus) Drapac Professional Cycling               29:51
127 Dmytro Ponomarenko (Ukr) Amore & Vita - Selle SMP            29:55
128 Andre Eduardo Gohr (Bra) Reprezentacja Brazylii              30:57
129 Niccolo Salvietti (Ita) Norda–MG.Kvis Vega                   31:07
130 Davide Leone (Ita) d'Amico Bottecchia                        32:32
131 Gian Marco Di Francesco (Ita) Norda–MG.Kvis Vega             32:49
132 Meher Hasnaoui (Tun) Skydive Dubai Pro Cycling Team          32:50
133 Volodymyr Kogut (Ukr) Amore & Vita - Selle SMP               33:28
134 Marlen Zmorka (Ukr) Skydive Dubai Pro Cycling Team           34:19
135 Giorgio Bocchiola (Ita) d'Amico Bottecchia                   35:36
136 Fabio Chinello (Ita) d'Amico Bottecchia                      37:07
137 Ot?vio Didier Bulgarelli (Bra) Reprezentacja Brazylii        37:09
138 Flavio Cardoso (Bra) Reprezentacja Brazylii                  40:01
139 Xhuliano Kamberaj (Alb) Skydive Dubai Pro Cycling Team       41:45

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: