Tro-Bro Léon 2016

31-letni Duńczyk Martin Mortensen wygrał 33. edycję bretońskiego wyścigu Tro-Bro Leon.

Kolarz One Pro Cycling na mecie zawodów prowadzących w znacznej części polnymi drogami pokonał kolegę z zespołu Brytyjczyka Petera Williama.

Trzecim miejscem zadowolił się Francuz Florian Vachon (Fortuneo - Vital Concept).

Wyniki Tro-Bro Léon 2016 (1.1), Lannilis – Lannilis (203,3 km):

  1 Martin Mortensen (Den) ONE Pro Cycling                     4:50:36
  2 Peter Williams (GBr) ONE Pro Cycling
  3 Florian Vachon (Fra) Fortuneo - Vital Concept
  4 Laurent Pichon (Fra) FDJ
  5 Johan Le Bon (Fra) FDJ
  6 Yohann Gene (Fra) Direct Energie                             00:04
  7 Baptiste Planckaert (Bel) Wallonie Bruxelles                 00:17
  8 Dimitri Claeys (Bel) Wanty - Groupe Gobert
  9 Mihkel Räim (Est) Cycling Academy Team
 10 Sébastien Minard (Fra) AG2R La Mondiale                      00:20
 11 Maxime Renault (Fra) HP-BTP Auber 93                         00:31
 12 Yannis Yssaad (Fra) Armee de Terre
 13 Christophe Laporte (Fra) Cofidis, Solutions Credits
 14 Jimmy Turgis (Fra) Roubaix Lille Metropole
 15 Samuel Dumoulin (Fra) AG2R La Mondiale
 16 Sébastien Delfosse (Bel) Wallonie Bruxelles
 17 Guillaume Thévenot (Fra) Direct Energie
 18 Arnaud Gerard (Fra) Fortuneo - Vital Concept
 19 Alexis Bodiot (Fra) Armee de Terre
 20 Julien Duval (Fra) Armee de Terre
 21 Anthony Delaplace (Fra) Fortuneo - Vital Concept
 22 Robin Stenuit (Bel) Wanty - Groupe Gobert
 23 Alo Jakin (Est) HP-BTP Auber 93
 24 Hugo Hofstetter (Fra) Cofidis, Solutions Credits
 25 Dion Smith (NZl) ONE Pro Cycling
 26 Julien Stassen (Bel) Wallonie Bruxelles
 27 Alexandre Pichot (Fra) Direct Energie
 28 Hayden Mccormick (NZl) ONE Pro Cycling
 29 Sylvain Chavanel (Fra) Direct Energie
 30 Benoit Jarrier (Fra) Fortuneo - Vital Concept
 31 Flavien Dassonville (Fra) HP-BTP Auber 93
 32 Alexandre Geniez (Fra) FDJ
 33 Romain Combaud (Fra) Delko Marseille Provence KTM
 34 Vegard Breen (Nor) Fortuneo - Vital Concept
 35 Francis Mourey (Fra) Fortuneo - Vital Concept
 36 Perrig Quemeneur (Fra) Direct Energie
 37 Christophe Laborie (Fra) Delko Marseille Provence KTM
 38 Sébastien Chavanel (Fra) FDJ                                 00:39
 39 Benoît Sinner (Fra) Armee de Terre                           00:51
 40 Damien Gaudin (Fra) AG2R La Mondiale                         01:03
 41 Frederik Backaert (Bel) Wanty - Groupe Gobert                01:18
 42 Olivier Chevalier (Bel) Wallonie Bruxelles                   01:33
 43 Clément Venturini (Fra) Cofidis, Solutions Credits           01:41
 44 Jimmy Janssens (Bel) Team 3M
 45 Xandro Meurisse (Bel) Crelan-Vastgoedservice
 46 Marcel Meisen (Ger) Team Kuota-Lotto
 47 Timothy Stevens (Bel) Crelan-Vastgoedservice
 48 Frederique Robert (Bel) Crelan-Vastgoedservice
 49 Olivier Le Gac (Fra) FDJ
 50 Olivier Pardini (Bel) Wallonie Bruxelles                     01:44
 51 Jordan Levasseur (Fra) Armee de Terre                        02:29
 52 Rudy Barbier (Fra) Roubaix Lille Metropole                   02:37
 53 Dennis Coenen (Bel) Crelan-Vastgoedservice
 54 David Boucher (Fra) Crelan-Vastgoedservice
 55 Thomas Rostollan (Fra) Armee de Terre
 56 Gerry Druyts (Bel) Crelan-Vastgoedservice
 57 David Menut (Fra) HP-BTP Auber 93                            03:21
 58 Lilian Calmejane (Fra) Direct Energie                        03:58
 59 Franck Bonnamour (Fra) Fortuneo - Vital Concept              04:40
 60 Stéphane Poulhies (Fra) Armee de Terre
 61 Anthony Maldonado (Fra) HP-BTP Auber 93                      05:44
 62 Nico Denz (Ger) AG2R La Mondiale
 63 Benjamin Giraud (Fra) Delko Marseille Provence KTM
 64 Julien El Fares (Fra) Delko Marseille Provence KTM

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: