Giro dell’Appennino 2016

Rosjanin Sergey Firsanov (Gazprom - Rusvelo) wygrał 77. włoski wyścig jednodniowy Giro dell’Appennino.

Drugi finiszował Włoch Francesco Gavazzi (Androni Giocattoli-Venezuela), a trzeci jego rodak Mauro Finetto (Unieuro Willier).

31. przyjechał Przemysław Niemiec (Lampre - Merida).

Wyniki Giro dell’Appennino 2016 (1.1), Novi Ligure - Chiavari (196,6 km):

  1 Sergey Firsanov (Rus) Gazprom-Rusvelo                      4:55:45
  2 Francesco Gavazzi (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec        00:25
  3 Mauro Finetto (Ita) Unieuro Wilier
  4 Pierpaolo Ficara (Ita) Amore & Vita - Selle SMP
  5 Matteo Busato (Ita) Southeast - Venezuela
  6 Antonio Santoro (Ita) Meridiana Kamen Team
  7 Simone Petilli (Ita) Lampre - Merida
  8 Hugh Carthy (GBr) Caja Rural-Seguros RGA                     00:35
  9 Daniele Ratto (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec            01:02
 10 Marco Tizza (Ita) d'Amico Bottecchia
 11 Amanuel Gebrezgabihier (Eri) Dimension Data
 12 Davide Pacchiardo (Ita) GM Europa Ovini
 13 Michele Gazzarra (Ita) Norda - Mg. K Vis
 14 Sergio Pardilla Bellon (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 15 Marco Tecchio (Ita) Unieuro Wilier
 16 Ildar Arslanov (Rus) Gazprom-Rusvelo                         01:10
 17 Eduard Prades Reverte (Spa) Caja Rural-Seguros RGA           01:18
 18 Mirko Selvaggi (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec           02:10
 19 Oleksandr Prevar (Ukr) Kolss-BDC Team                        03:20
 20 David Belda Garcia (Spa) Team Roth
 21 Antonio Molina (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 22 Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec          04:10
 23 Marco Zamparella (Ita) Amore & Vita - Selle SMP
 24 Stefano Pirazzi (Ita) Bardiani CSF
 25 Paolo Ciavatta (Ita) d'Amico Bottecchia
 26 Fabricio Ferrari Barcelo (Uru) Caja Rural-Seguros RGA
 27 Alexander Kolobnev (Rus) Gazprom-Rusvelo
 28 Davide Vigano (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec
 29 Louis Meintjes (RSA) Lampre - Merida
 30 Davide Mucelli (Ita) Meridiana Kamen Team
 31 Przemysław Niemiec (Pol) Lampre - Merida
 32 Egan Bernal Gomez (Col) Androni Giocattoli - Sidermec
 33 Oleksandr Polivoda (Ukr) Kolss-BDC Team                      05:07
 34 Danilo Celano (Ita) Amore & Vita - Selle SMP                 06:10
 35 Tsgabu Gebremaryam Grmay (Eth) Lampre - Merida
 36 Vitaliy Buts (Ukr) Kolss-BDC Team
 37 Aleksey Rybalkin (Rus) Gazprom-Rusvelo                       06:32
 38 Alexander Foliforov (Rus) Gazprom-Rusvelo
 39 Julen Amezqueta (Spa) Southeast - Venezuela                  07:20
 40 Rodolfo Torres Agudelo (Col) Androni Giocattoli - Sidermec
 41 Filippo Pozzato (Ita) Southeast - Venezuela                  08:15
 42 Redi Halilaj (Alb) Amore & Vita - Selle SMP
 43 Mykhaylo Kononenko (Ukr) Kolss-BDC Team
 44 Andriy Vasylyuk (Ukr) Kolss-BDC Team                         08:20
 45 Andriy Khripta (Ukr) Kolss-BDC Team                          09:25
 46 Alessandro Malaguti (Ita) Unieuro Wilier                     10:25
 47 Enrico Barbin (Ita) Bardiani CSF
 48 Francesco Manuel Bongiorno (Ita) Bardiani CSF
 49 Roland Thalmann (Swi) Team Roth
 50 Diego Rubio (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 51 Angel Madrazo Ruiz (Spa) Caja Rural-Seguros RGA              12:21
 52 Fabio Tommassini (Ita) d'Amico Bottecchia
 53 Valentin Baillifard (Swi) Team Roth                          13:10
 54 Evgeny Zverkov (Rus) Norda - Mg. K Vis                       13:56
 55 Antonio Di Sante (Ita) GM Europa Ovini
 56 Federico Borella (Ita) GM Europa Ovini
 57 Franco Pellizotti (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec
 58 Samuele Conti (Ita) Southeast - Venezuela
 59 Andrea Cacciotti (Ita) Unieuro Wilier
 60 Enrique Sanz (Spa) Southeast - Venezuela
 61 Cristian Rodriguez Martin (Spa) Southeast - Venezuela
 62 Mirko Trosino (Ita) Southeast - Venezuela
 63 Marco Molteni (Ita) Unieuro Wilier
 64 Stefano Nardelli (Ita) Norda - Mg. K Vis
 65 Giacomo Giuliani (Ita) Norda - Mg. K Vis
 66 Uri Martins (Mex) Amore & Vita - Selle SMP
 67 Michele Scartezzini (Ita) Norda - Mg. K Vis
 68 Giovanni Pedretti (Ita) Unieuro Wilier
 69 Nico Brüngger (Swi) Team Roth
 70 Andrey Sazanov (Rus) GM Europa Ovini
 71 Simone Ravanelli (Ita) Unieuro Wilier
 72 Sergiy Lagkuti (Ukr) Kolss-BDC Team
 73 Uros Repse (Slo) Meridiana Kamen Team
 74 Michele Viola (Ita) Meridiana Kamen Team
 75 Andrea Pasqualon (Ita) Team Roth
 76 José Alberto Marquez Moreno (Spa) GM Europa Ovini
 77 Mattia Frapporti (Ita) Unieuro Wilier
 78 Miguel Angel Benito Diez (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 79 Daniel Martínez (Col) Southeast - Venezuela
 80 Antonio Nibali (Ita) Nippo - Vini Fantini
 81 Nicola Toffali (Ita) Team Roth

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: