Settimana Internazionale Coppi e Bartali 2016: etap 4

Stefano Pirazzi (Bardiani-CSF) wygrał ostatni etap wyścigu pamięci Fausto Coppiego i Gino Bartalego. W klasyfikacji generalnej triumfował Rosjanin Sergey Firsanov (Gazprom-Rusvelo).

Włoski zawodnik na mecie zameldował się przed Austriakiem Clemensem Fankhauserem (Tirol Cycling Team) i Włochem Mauro Finetto (Unieuro Wilier).

Firsanov w klasyfikacji końcowej o 3 sekundy wyprzedził Mauro Finetto (Unieuro Wilier) oraz o 19 sekund Gianniego Moscona (Team Sky).

Wyniki 4. etapu Settimana Internazionale Coppi e Bartali 2016 (2.1), Pavullo - Pavullo (163,6 km):

  1 Stefano Pirazzi (Ita) Bardiani CSF                         4:19:01
  2 Clemens Fankhauser (Aut) Tirol                               00:16
  3 Mauro Finetto (Ita) Unieuro Wilier                           00:17
  4 Gianni Moscon (Ita) Team Sky
  5 Matteo Busato (Ita) Southeast - Venezuela
  6 Eliot Lietaer (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
  7 Sergey Firsanov (Rus) Gazprom-Rusvelo
  8 Rinaldo Nocentini (Ita) Italian National Team
  9 Danilo Celano (Ita) Amore & Vita - Selle SMP
 10 Giulio Ciccone (Ita) Bardiani CSF
 11 Egan Arley Bernal Gomez (Col) Androni Giocattoli - Sidermec
 12 Antonio Santoro (Ita) Meridiana Kamen Team
 13 Scott Davies (GBr) Team WIGGINS
 14 Sebastian Henao Gomez (Col) Team Sky
 15 Rodolfo Torres (Col) Androni Giocattoli - Sidermec           00:26
 16 Mikel Landa Meana (Spa) Team Sky
 17 Pierpaolo Ficara (Ita) Amore & Vita - Selle SMP              00:43
 18 Floris De Tier (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 19 Matija Kvasina (Cro) Synergy Baku Cycling Project
 20 Francesco Gavazzi (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec
 21 Domen Novak (Slo) Adria Mobil                                00:46
 22 Jure Golcer (Slo) Adria Mobil                                00:51
 23 Damiano Cunego (Ita) Nippo - Vini Fantini                    01:01
 24 Nicola Gaffurini (Ita) Norda-MG.Kvis Vega                    01:49
 25 Mark Christian (GBr) Team WIGGINS
 26 Paolo Ciavatta (Ita) d'Amico - Bottecchia
 27 Luca Chirico (Ita) Bardiani CSF
 28 Daniel Martínez (Col) Southeast - Venezuela
 29 James Knox (GBr) Team WIGGINS                                01:52
 30 Ivan Santaromita (Ita) Skydive Dubai Racing - Al Ahli Cl     03:13
 31 Stefan Schumacher (Ger) Christina Jewelry                    04:34
 32 Danny Pate (USA) Rally Cycling
 33 Alexander Kolobnev (Rus) Gazprom-Rusvelo
 34 David Lopez Garcia (Spa) Team Sky
 35 Simone Andreetta (Ita) Bardiani CSF
 36 Marco Zamparella (Ita) Amore & Vita - Selle SMP              05:00
 37 Uri Martins (Ita) Amore & Vita - Selle SMP
 38 Daniel Turek (Cze) Cycling Academy Team
 39 Michele Gazzara (Ita) Norda-MG.Kvis Vega
 40 Radoslav Rogina (Cro) Adria Mobil
 41 Matteo Spreafico (Ukr) Kolss BDC Team
 42 Andrea Fedi (Ita) Southeast - Venezuela
 43 Antonino Casimiro Parrinello (Ita) d'Amico - Bottecchia
 44 Alessandro Bisolti (Ita) Nippo - Vini Fantini
 45 Chris Butler (USA) Cycling Academy Team
 46 Jos? Alberto Marquez Romero (Spa) GM Europa Ovini
 47 Cristian Rodriguez Martin (Spa) Southeast - Venezuela
 48 Sergiy Lagkuti (Ukr) Kolss BDC Team
 49 Liam Holohan (GBr) Team WIGGINS
 50 Philip Deignan (Irl) Team Sky
 51 Daniel Pearson (GBr) Team WIGGINS                            05:57
 52 Amanuel Ghbrzigzabhier (Eri) Dimension Data for Qhubeka
 53 Kirill Pozdnyakov (Rus) Synergy Baku Cycling Project
 54 Edgar Lemos Pinto (Por) Skydive Dubai Racing - Al Ahli C     06:40
 55 Davide Pacchiardo (Ita) GM Europa Ovini
 56 Niklas Eg (Den) Team Trefor
 57 Andriy Vasylyuk (Ukr) Kolss BDC Team                         07:27
 58 Vitaliy Buts (Ukr) Kolss BDC Team
 59 Oleksandr Prevar (Ukr) Kolss BDC Team
 60 Evan Huffman (USA) Rally Cycling
 61 Emanuel Kiserlovski (Cro) Meridiana Kamen Team
 62 Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec          08:22
 63 Ivan Balykin (Rus) GM Europa Ovini
 64 Oleksandr Polivoda (Ukr) Kolss BDC Team                      08:47
 65 Matej Mugerli (Slo) Synergy Baku Cycling Project
 66 Alexander Foliforov (Rus) Gazprom-Rusvelo                    09:05
 67 Ildar Arslanov (Rus) Gazprom-Rusvelo
 68 Michele Viola (Ita) Meridiana Kamen Team                     09:24
 69 Marco Tecchio (Ita) Unieuro Wilier                           10:07
 70 Simone Ravanelli (Ita) Unieuro Wilier
 71 Giovanni Carboni (Ita) Unieuro Wilier
 72 Alex Peters (GBr) Team Sky                                   11:34
 73 Marco Tizza (Ita) d'Amico - Bottecchia                       14:26
 74 Kristjan Fajt (Slo) Adria Mobil                              15:28
 75 Mateo Frankovic (Cro) Meridiana Kamen Team
 76 Antonio Nibali (Ita) Nippo - Vini Fantini                    16:28
 77 Grega Bole (Slo) Nippo - Vini Fantini
 78 Alessandro Malaguti (Ita) Unieuro Wilier                     17:05
 79 Michele Scartezzini (Ita) Norda-MG.Kvis Vega
 80 Filippo Fiorelli (Ita) Italian National Team
 81 Ioannis Tamouridis (Gre) Synergy Baku Cycling Project
 82 Emanuel Piaskowy (Pol) Cycling Academy Team
 83 Jayde Julius (RSA) Dimension Data for Qhubeka
 84 Thomas Nybo Riis (Den) Team Trefor
 85 Redi Halilaj (Alb) Amore & Vita - Selle SMP
 86 Francisco Mancebo (Spa) Skydive Dubai Racing - Al Ahli Club
 87 Elia Favilli (Ita) Meridiana Kamen Team
 88 Andrea Ruscetta (Ita) GM Europa Ovini
 89 Gorazd Per (Slo) Adria Mobil                                 26:47
 90 Matej Drinovec (Slo) Adria Mobil
 91 Georg Loef (Ger) Christina Jewelry
 92 Ryan Gibbons (RSA) Dimension Data for Qhubeka
 93 Evgeny Zverkov (Rus) Norda-MG.Kvis Vega
 94 Uros Repse (Slo) Meridiana Kamen Team
 95 Jon Bozic (Slo) Adria Mobil
 96 Marco Maronese (Ita) Italian National Team
 97 Filippo Ganna (Ita) Italian National Team
 98 Francesco Rosa (Ita) Italian National Team
 99 Artur Ershov (Rus) Gazprom-Rusvelo
100 Samuel Lowe (GBr) Team WIGGINS
101 Fabio Chinello (Ita) d'Amico - Bottecchia
102 Oleksandr Surutkovych (Ukr) Synergy Baku Cycling Project
103 Florian Schipflinger (Aut) Tirol
104 Paolo Lunardon (Ita) Amore & Vita - Selle SMP
105 Martin Weiss (Aut) Tirol
106 Elchin Asadov (Aze) Synergy Baku Cycling Project
107 Stefan De Bod (RSA) Dimension Data for Qhubeka
108 Soufiane Haddi (Mar) Skydive Dubai Racing - Al Ahli Club
109 Matteo Rotondi (Ita) GM Europa Ovini
110 Andrii Bratashchuk (Ukr) Kolss BDC Team
111 Marko Pavlic (Slo) Cycling Academy Team
112 Mihkel Räim (Est) Cycling Academy Team
113 Federico Burchio (Ita) GM Europa Ovini
114 Mykhaylo Kononenko (Ukr) Kolss BDC Team
115 Gian Marco Di Francesco (Ita) Norda-MG.Kvis Vega
116 Niccolo Salvietti (Ita) Norda-MG.Kvis Vega
117 Mads Baadsgaard Rahbek (Den) Team Trefor
118 Simone Sterbini (Ita) Bardiani CSF
119 Eugenio Bani (Ita) Amore & Vita - Selle SMP
120 Daniel Foder (Den) Team Trefor                               26:52
121 Mark Sehested Pedersen (Den) Team Trefor
122 Florian Nowak (Ger) Christina Jewelry

Klasyfikacja końcowa:

  1 Sergey Firsanov (Rus) Gazprom-Rusvelo                     14:14:58
  2 Mauro Finetto (Ita) Unieuro Wilier                           00:03
  3 Gianni Moscon (Ita) Team Sky                                 00:19
  4 Stefano Pirazzi (Ita) Bardiani CSF                           00:21
  5 Sebastian Henao Gomez (Col) Team Sky                         00:34
  6 Giulio Ciccone (Ita) Bardiani CSF                            00:38
  7 Matteo Busato (Ita) Southeast - Venezuela                    00:41
  8 Rinaldo Nocentini (Ita) Italian National Team                00:45
  9 Eliot Lietaer (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise            00:49
 10 Rodolfo Torres (Col) Androni Giocattoli - Sidermec           00:54
 11 Mikel Landa Meana (Spa) Team Sky                             00:59
 12 Clemens Fankhauser (Aut) Tirol                               01:01
 13 Floris De Tier (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise           01:15
 14 Antonio Santoro (Ita) Meridiana Kamen Team                   01:18
 15 Matija Kvasina (Cro) Synergy Baku Cycling Project            01:21
 16 Pierpaolo Ficara (Ita) Amore & Vita - Selle SMP              01:22
 17 Egan Arley Bernal Gomez (Col) Androni Giocattoli - Sider     01:44
 18 Domen Novak (Slo) Adria Mobil                                01:48
 19 Jure Golcer (Slo) Adria Mobil                                01:56
 20 Danilo Celano (Ita) Amore & Vita - Selle SMP                 02:30
 21 Paolo Ciavatta (Ita) d'Amico - Bottecchia                    02:51
 22 Daniel Martínez (Col) Southeast - Venezuela                  03:07
 23 Scott Davies (GBr) Team WIGGINS                              03:08
 24 Francesco Gavazzi (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec
 25 Luca Chirico (Ita) Bardiani CSF                              03:38
 26 Andrea Fedi (Ita) Southeast - Venezuela                      05:03
 27 Ivan Santaromita (Ita) Skydive Dubai Racing - Al Ahli Cl     05:07
 28 Damiano Cunego (Ita) Nippo - Vini Fantini                    05:10
 29 Alexander Kolobnev (Rus) Gazprom-Rusvelo                     05:53
 30 Michele Gazzara (Ita) Norda-MG.Kvis Vega                     06:28
 31 Chris Butler (USA) Cycling Academy Team                      06:33
 32 Mark Christian (GBr) Team WIGGINS                            06:38
 33 Cristian Rodriguez Martin (Spa) Southeast - Venezuela        06:53
 34 Radoslav Rogina (Cro) Adria Mobil                            06:56
 35 David Lopez Garcia (Spa) Team Sky                            06:58
 36 Amanuel Ghbrzigzabhier (Eri) Dimension Data for Qhubeka      08:00
 37 James Knox (GBr) Team WIGGINS                                09:07
 38 Alexander Foliforov (Rus) Gazprom-Rusvelo                    09:40
 39 Matej Mugerli (Slo) Synergy Baku Cycling Project             09:55
 40 Ildar Arslanov (Rus) Gazprom-Rusvelo                         10:31
 41 Sergiy Lagkuti (Ukr) Kolss BDC Team                          11:29
 42 Alessandro Bisolti (Ita) Nippo - Vini Fantini                11:49
 43 Marco Tecchio (Ita) Unieuro Wilier                           11:59
 44 Nicola Gaffurini (Ita) Norda-MG.Kvis Vega                    12:00
 45 Simone Andreetta (Ita) Bardiani CSF                          12:28
 46 Matteo Spreafico (Ukr) Kolss BDC Team                        12:39
 47 Alex Peters (GBr) Team Sky                                   12:42
 48 Antonino Casimiro Parrinello (Ita) d'Amico - Bottecchia      14:11
 49 Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec          14:32
 50 Edgar Lemos Pinto (Por) Skydive Dubai Racing - Al Ahli C     17:16
 51 Grega Bole (Slo) Nippo - Vini Fantini                        17:50
 52 Davide Pacchiardo (Ita) GM Europa Ovini                      18:24
 53 Stefan Schumacher (Ger) Christina Jewelry                    19:03
 54 Philip Deignan (Irl) Team Sky                                19:09
 55 Uri Martins (Ita) Amore & Vita - Selle SMP                   19:40
 56 Oleksandr Prevar (Ukr) Kolss BDC Team                        19:58
 57 Kirill Pozdnyakov (Rus) Synergy Baku Cycling Project         20:10
 58 Marco Zamparella (Ita) Amore & Vita - Selle SMP              21:04
 59 Vitaliy Buts (Ukr) Kolss BDC Team                            21:49
 60 Emanuel Kiserlovski (Cro) Meridiana Kamen Team               22:27
 61 Daniel Turek (Cze) Cycling Academy Team                      22:42
 62 Elia Favilli (Ita) Meridiana Kamen Team                      23:01
 63 Danny Pate (USA) Rally Cycling                               23:13
 64 Emanuel Piaskowy (Pol) Cycling Academy Team                  24:04
 65 Kristjan Fajt (Slo) Adria Mobil                              24:25
 66 Giovanni Carboni (Ita) Unieuro Wilier                        26:57
 67 Daniel Pearson (GBr) Team WIGGINS                            26:58
 68 Jose Alberto Marquez Romero (Spa) GM Europa Ovini            27:18
 69 Liam Holohan (GBr) Team WIGGINS                              27:53
 70 Niklas Eg (Den) Team Trefor                                  28:13
 71 Marco Tizza (Ita) d'Amico - Bottecchia                       29:17
 72 Ivan Balykin (Rus) GM Europa Ovini                           29:26
 73 Andriy Vasylyuk (Ukr) Kolss BDC Team                         30:52
 74 Michele Viola (Ita) Meridiana Kamen Team                     30:59
 75 Antonio Nibali (Ita) Nippo - Vini Fantini                    31:18
 76 Simone Ravanelli (Ita) Unieuro Wilier                        31:45
 77 Redi Halilaj (Alb) Amore & Vita - Selle SMP                  31:57
 78 Oleksandr Polivoda (Ukr) Kolss BDC Team                      32:34
 79 Evan Huffman (USA) Rally Cycling                             32:42
 80 Marko Pavlic (Slo) Cycling Academy Team                      33:46
 81 Ioannis Tamouridis (Gre) Synergy Baku Cycling Project        37:49
 82 Thomas Nybo Riis (Den) Team Trefor                           37:58
 83 Andrea Ruscetta (Ita) GM Europa Ovini                        38:25
 84 Jayde Julius (RSA) Dimension Data for Qhubeka                38:36
 85 Francisco Mancebo (Spa) Skydive Dubai Racing - Al Ahli C     38:49
 86 Alessandro Malaguti (Ita) Unieuro Wilier                     39:42
 87 Mateo Frankovic (Cro) Meridiana Kamen Team                   40:08
 88 Michele Scartezzini (Ita) Norda-MG.Kvis Vega                 44:33
 89 Andrii Bratashchuk (Ukr) Kolss BDC Team                      45:45
 90 Filippo Fiorelli (Ita) Italian National Team                 46:47
 91 Artur Ershov (Rus) Gazprom-Rusvelo                           47:10
 92 Oleksandr Surutkovych (Ukr) Synergy Baku Cycling Project     47:24
 93 Mads Baadsgaard Rahbek (Den) Team Trefor                     47:35
 94 Elchin Asadov (Aze) Synergy Baku Cycling Project             47:55
 95 Mihkel Räim (Est) Cycling Academy Team                       48:07
 96 Niccolo Salvietti (Ita) Norda-MG.Kvis Vega                   48:10
 97 Martin Weiss (Aut) Tirol                                     48:29
 98 Fabio Chinello (Ita) d'Amico - Bottecchia                    49:06
 99 Jon Bozic (Slo) Adria Mobil                                  49:09
100 Matej Drinovec (Slo) Adria Mobil
101 Gorazd Per (Slo) Adria Mobil
102 Matteo Rotondi (Ita) GM Europa Ovini                         49:41
103 Simone Sterbini (Ita) Bardiani CSF                           49:52
104 Mark Sehested Pedersen (Den) Team Trefor                     50:13
105 Mykhaylo Kononenko (Ukr) Kolss BDC Team                      50:27
106 Ryan Gibbons (RSA) Dimension Data for Qhubeka                50:52
107 Florian Schipflinger (Aut) Tirol                             51:09
108 Uros Repse (Slo) Meridiana Kamen Team                        51:27
109 Daniel Foder (Den) Team Trefor                               52:38
110 Gian Marco Di Francesco (Ita) Norda-MG.Kvis Vega             54:23
111 Samuel Lowe (GBr) Team WIGGINS                               54:46
112 Francesco Rosa (Ita) Italian National Team                   55:02
113 Eugenio Bani (Ita) Amore & Vita - Selle SMP                  55:26
114 Stefan De Bod (RSA) Dimension Data for Qhubeka               56:28
115 Federico Burchio (Ita) GM Europa Ovini                       56:44
116 Soufiane Haddi (Mar) Skydive Dubai Racing - Al Ahli Club     57:00
117 Marco Maronese (Ita) Italian National Team                   57:35
118 Evgeny Zverkov (Rus) Norda-MG.Kvis Vega                      57:47
119 Filippo Ganna (Ita) Italian National Team                    58:21
120 Paolo Lunardon (Ita) Amore & Vita - Selle SMP                58:22
121 Georg Loef (Ger) Christina Jewelry                           59:57
122 Florian Nowak (Ger) Christina Jewelry                     01:00:36

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: