Settimana Internazionale Coppi e Bartali 2016: etap 2

Sergey Firsanov (Gazprom-Rusvelo) wygrał drugi etap włoskiej etapówki i objął prowadzenie w klasyfikacji generalnej.

Rosjanin na górskim etapie do położonego nad Rubikonem Sogliano pokonał o 15 sekund Włocha Mauro Finetto (Unieuro Wilier) oraz goniącego go Gianniego Moscona (Team Sky).

Firsanov po wczorajszym dobrym występie w jeździe drużynowej na czas prowadzi w klasyfikacji generalnej wyścigu, o 7 sekund wyprzedzając Finetto.

Wyniki 2. etapu Settimana Internazionale Coppi e Bartali 2016 (2.1), Riccione - Sogliano al Rubicone (154,7 km):

  1 Sergey Firsanov (Rus) Gazprom-Rusvelo                      3:51:51
  2 Mauro Finetto (Ita) Unieuro Wilier                           00:15
  3 Gianni Moscon (Ita) Team Sky                                 00:17
  4 Antonio Santoro (Ita) Meridiana Kamen Team                   00:18
  5 Giulio Ciccone (Ita) Bardiani CSF
  6 Andrea Fedi (Ita) Southeast - Venezuela                      00:21
  7 Pierpaolo Ficara (Ita) Amore & Vita - Selle SMP
  8 Sebastian Henao Gomez (Col) Team Sky                         00:28
  9 Stefano Pirazzi (Ita) Bardiani CSF
 10 Domen Novak (Slo) Adria Mobil                                00:39
 11 Clemens Fankhauser (Aut) Tirol Cycling Team
 12 Matteo Busato (Ita) Southeast - Venezuela
 13 Floris De Tier (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 14 Rinaldo Nocentini (Ita) Reprezentacja Włoch                  00:42
 15 Matija Kvasina (Cro) Synergy Baku Cycling Project
 16 Paolo Ciavatta (Ita) d'Amico Bottecchia
 17 Mikel Landa Meana (Spa) Team Sky
 18 Rodolfo Torres (Col) Androni Giocattoli - Sidermec
 19 Danilo Celano (Ita) Amore & Vita - Selle SMP
 20 Eliot Lietaer (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 21 Jure Golcer (Slo) Adria Mobil
 22 Alexander Foliforov (Rus) Gazprom-Rusvelo
 23 Matej Mugerli (Slo) Synergy Baku Cycling Project             01:12
 24 Alex Peters (GBr) Team Sky                                   01:21
 25 Luca Chirico (Ita) Bardiani CSF
 26 Grega Bole (Slo) Nippo - Vini Fantini                        01:26
 27 Alexander Kolobnev (Rus) Gazprom-Rusvelo
 28 Marco Tecchio (Ita) Unieuro Wilier                           01:33
 29 Julen Amezqueta Moreno (Spa) Southeast - Venezuela
 30 Radoslav Rogina (Cro) Adria Mobil
 31 Daniel Martönez (Col) Southeast - Venezuela
 32 David Lopez Garcia (Spa) Team Sky
 33 Ildar Arslanov (Rus) Gazprom-Rusvelo
 34 Ivan Santaromita (Ita) Skydive Dubai Pro Cycling Team
 35 Michele Gazzara (Ita) Norda - Mg. K Vis
 36 Chris Butler (USA) Cycling Academy Team
 37 Cristian Rodriguez Martin (Spa) Southeast - Venezuela
 38 Amanuel Ghbrzigzabhier (Eri) Dimension Data
 39 Damiano Cunego (Ita) Nippo - Vini Fantini
 40 Edward Ravasi (Ita) Reprezentacja Włoch
 41 Egan Arley Bernal Gomez (Col) Androni Giocattoli - Sider     01:41
 42 Sebastian Schonberger (Aut) Tirol Cycling Team               02:04
 43 Francesco Gavazzi (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec        02:39
 44 Scott Davies (GBr) Team WIGGINS                              02:45
 45 Alessandro Bisolti (Ita) Nippo - Vini Fantini                03:53
 46 Rob Britton (Can) Rally Cycling                              04:41
 47 Mark Christian (GBr) Team WIGGINS                            04:43
 48 Antonino Casimiro Parrinello (Ita) d'Amico Bottecchia        05:13
 49 Elia Favilli (Ita) Meridiana Kamen Team
 50 Maksym Averin (Aze) Synergy Baku Cycling Project             06:24
 51 Emanuel Piaskowy (Pol) Cycling Academy Team
 52 Marko Pavlic (Slo) Cycling Academy Team
 53 Sergiy Lagkuti (Ukr) Kolss-BDC Team
 54 James Knox (GBr) Team WIGGINS
 55 Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec
 56 Simone Andreetta (Ita) Bardiani CSF
 57 Matteo Spreafico (Ita) Kolss-BDC Team                        07:27
 58 Kristjan Fajt (Slo) Adria Mobil                              07:51
 59 Metkel Eyob (Eri) Dimension Data                             09:20
 60 Philip Deignan (Irl) Team Sky                                09:38
 61 Edgar Lemos Pinto (Por) Skydive Dubai Pro Cycling Team       10:11
 62 Davide Pacchiardo (Ita) GM Europa Ovini                      10:16
 63 Nicola Gaffurini (Ita) Norda - Mg. K Vis
 64 Marco Zamparella (Ita) Amore & Vita - Selle SMP              10:49
 65 Oleksandr Prevar (Ukr) Kolss-BDC Team                        12:26
 66 Dennis Paulus (Aut) Tirol Cycling Team                       12:34
 67 Mirko Selvaggi (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec           12:57
 68 Andrii Bratashchuk (Ukr) Kolss-BDC Team                      13:48
 69 Stefan Schumacher (Ger) Christina Jewelry Pro Cycling        14:17
 70 Samuele Conti (Ita) Southeast - Venezuela
 71 Kirill Pozdnyakov (Rus) Synergy Baku Cycling Project
 72 Adam De Vos (Can) Rally Cycling
 73 Vitaliy Buts (Ukr) Kolss-BDC Team
 74 Emanuel Kiserlovski (Cro) Meridiana Kamen Team
 75 Xabier Zandio Echaide (Spa) Team Sky                         14:22
 76 Thomas Nybo Riis (Den) Team Trefor
 77 Uri Martins (Mex) Amore & Vita - Selle SMP
 78 Giovanni Carboni (Ita) Unieuro Wilier                        14:29
 79 Andrea Ruscetta (Ita) GM Europa Ovini
 80 Marco Tizza (Ita) d'Amico Bottecchia                         14:31
 81 Redi Halilaj (Alb) Amore & Vita - Selle SMP                  14:34
 82 Jesse Anthony (USA) Rally Cycling
 83 Antonio Nibali (Ita) Nippo - Vini Fantini
 84 Guillaume Boivin (Can) Cycling Academy Team                  17:44
 85 Otto Vergaerde (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 86 Daniel Turek (Cze) Cycling Academy Team
 87 Oleksandr Surutkovych (Ukr) Synergy Baku Cycling Project
 88 Francisco Mancebo (Spa) Skydive Dubai Pro Cycling Team
 89 Danny Pate (USA) Rally Cycling
 90 Jon Bozic (Slo) Adria Mobil                                  20:55
 91 Matej Drinovec (Slo) Adria Mobil
 92 Enrico Salvador (Ita) Unieuro Wilier
 93 Elchin Asadov (Aze) Synergy Baku Cycling Project
 94 Uros Repse (Slo) Meridiana Kamen Team
 95 Gorazd Per (Slo) Adria Mobil
 96 Mateo Frankovic (Cro) Meridiana Kamen Team
 97 Ioannis Tamouridis (Gre) Synergy Baku Cycling Project
 98 Josip Rumac (Cro) Synergy Baku Cycling Project
 99 Mattia Frapporti (Ita) Unieuro Wilier
100 Francesco Baldi (Ita) d'Amico Bottecchia
101 Ivan Balykin (Rus) GM Europa Ovini
102 Filippo Fortin (Ita) GM Europa Ovini
103 Matteo Rotondi (Ita) GM Europa Ovini
104 Andriy Vasylyuk (Ukr) Kolss-BDC Team
105 Manuel Belletti (Ita) Southeast - Venezuela
106 Fabio Tommassini (Ita) d'Amico Bottecchia
107 Dries Van Gestel (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
108 Guy Sagiv (Isr) Cycling Academy Team
109 Giacomo Berlato (Ita) Nippo - Vini Fantini
110 Niccolo Salvietti (Ita) Norda - Mg. K Vis
111 Jake Kelly (GBr) Team WIGGINS
112 Mads Wurtz Schmidt (Den) Team Trefor
113 Andreas Hyldgaard Jeppesen (Den) Team Trefor
114 Mads Baadsgaard Rahbek (Den) Team Trefor
115 Niklas Eg (Den) Team Trefor
116 Alexander Wachter (Aut) Tirol Cycling Team
117 Kazushige Kuboki (Jpn) Nippo - Vini Fantini
118 Michele Viola (Ita) Meridiana Kamen Team
119 Ryan Gibbons (RSA) Dimension Data
120 Patrick Bosman (Aut) Tirol Cycling Team
121 Florian Schipflinger (Aut) Tirol Cycling Team
122 Martin Weiss (Aut) Tirol Cycling Team
123 Oleksandr Polivoda (Ukr) Kolss-BDC Team
124 Mario Stock (Aut) Tirol Cycling Team
125 Jayde Julius (RSA) Dimension Data
126 Alessandro Malaguti (Ita) Unieuro Wilier
127 Mykhaylo Kononenko (Ukr) Kolss-BDC Team
128 Fabio Chinello (Ita) d'Amico Bottecchia
129 Jose Alberto Marquez Romero (Spa) GM Europa Ovini
130 Andrea Palini (Ita) Skydive Dubai Pro Cycling Team
131 Iltjan Nika (Alb) d'Amico Bottecchia
132 Mihkel Raim (Est) Cycling Academy Team
133 Daniel Pearson (GBr) Team WIGGINS
134 Artur Ershov (Rus) Gazprom-Rusvelo
135 Evan Huffman (USA) Rally Cycling
136 Pierrick Naud (Can) Rally Cycling
137 Kirill Sveshnikov (Rus) Gazprom-Rusvelo
138 Simone Sterbini (Ita) Bardiani CSF
139 Tom Zirbel (USA) Rally Cycling
140 Alexander Serov (Rus) Gazprom-Rusvelo
141 Mark Sehested Pedersen (Den) Team Trefor
142 Simone Ravanelli (Ita) Unieuro Wilier
143 Liam Holohan (GBr) Team WIGGINS
144 Daniel Foder (Den) Team Trefor
145 Raffaele Radice (Ita) Norda - Mg. K Vis                      21:32
146 Ruben Pols (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise               26:31
147 Matej Mesojedec (Slo) Adria Mobil
148 Stefan De Bod (RSA) Dimension Data
149 Marco Maronese (Ita) Reprezentacja Włoch                     26:38
150 Kai Kautz (Ger) Christina Jewelry Pro Cycling                27:08
151 Jens Wallays (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
152 Federico Burchio (Ita) GM Europa Ovini
153 Samuel Lowe (GBr) Team WIGGINS
154 Meher Hasnaoui (Tun) Skydive Dubai Pro Cycling Team
155 Daniele Colli (Ita) Nippo - Vini Fantini
156 Nicola Genovese (Ita) d'Amico Bottecchia
157 Francesco Rosa (Ita) Reprezentacja Włoch
158 Davide Plebani (Ita) Unieuro Wilier
159 Marlen Zmorka (Ukr) Skydive Dubai Pro Cycling Team
160 Georg Loef (Ger) Christina Jewelry Pro Cycling
161 Wojciech Migdał (Pol) Cycling Academy Team
162 David Jabuka (Cro) Meridiana Kamen Team
163 Filippo Fiorelli (Ita) Reprezentacja Włoch
164 Matteo Pelucchi (Ita) Reprezentacja Włoch
165 Xhuliano Kamberaj (Alb) Skydive Dubai Pro Cycling Team
166 Soufiane Haddi (Mar) Skydive Dubai Pro Cycling Team
167 Paolo Lunardon (Ita) Amore & Vita - Selle SMP
168 Gian Marco Di Francesco (Ita) Norda - Mg. K Vis
169 Artem Ovechkin (Rus) Gazprom-Rusvelo
170 Eugenio Bani (Ita) Amore & Vita - Selle SMP
171 Evgeny Zverkov (Rus) Norda - Mg. K Vis
172 Jakub Mareczko (Ita) Southeast - Venezuela
173 Florian Nowak (Ger) Christina Jewelry Pro Cycling
174 Julian Schulze (Ger) Christina Jewelry Pro Cycling
175 Francesco Chicchi (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec
176 Genki Yamamoto (Jpn) Nippo - Vini Fantini
177 Christian Moberg Jorgensen (Den) Team Trefor
178 Michele Scartezzini (Ita) Norda - Mg. K Vis
179 Filippo Ganna (Ita) Reprezentacja Włoch
180 Mattia Gavazzi (Ita) Amore & Vita - Selle SMP
181 Shameeg Salie (RSA) Dimension Data                           33:49
NA  Danny Van Poppel (Ned) Team Sky
NA  Kenny De Ketele (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
NA  Federico Borella (Ita) GM Europa Ovini
NA  Matteo Occhialini (Ita) Norda - Mg. K Vis
NA  Till Drobisch (Nam) Christina Jewelry Pro Cycling
NA  Mathias Krigbaum (Den) Christina Jewelry Pro Cycling
NA  Eric Young (USA) Rally Cycling
NP  Mirco Maestri (Ita) Bardiani CSF
NP  Paolo Simion (Ita) Bardiani CSF

Klasyfikacja generalna po 2. etapie:

  1 Sergey Firsanov (Rus) Gazprom-Rusvelo                      6:21:40
  2 Mauro Finetto (Ita) Unieuro Wilier                           00:07
  3 Gianni Moscon (Ita) Team Sky                                 00:19
  4 Andrea Fedi (Ita) Southeast - Venezuela                      00:20
  5 Sebastian Henao Gomez (Col) Team Sky                         00:34
  6 Giulio Ciccone (Ita) Bardiani CSF                            00:38
  7 Matteo Busato (Ita) Southeast - Venezuela                    00:41
  8 Rinaldo Nocentini (Ita) Reprezentacja Włoch                  00:45
  9 Rodolfo Torres (Col) Androni Giocattoli - Sidermec
 10 Stefano Pirazzi (Ita) Bardiani CSF                           00:48
 11 Eliot Lietaer (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise            00:49
 12 Floris De Tier (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 13 Mikel Landa Meana (Spa) Team Sky                             00:50
 14 Alexander Foliforov (Rus) Gazprom-Rusvelo                    00:52
 15 Matija Kvasina (Cro) Synergy Baku Cycling Project            00:55
 16 Pierpaolo Ficara (Ita) Amore & Vita - Selle SMP              00:56
 17 Clemens Fankhauser (Aut) Tirol Cycling Team                  01:08
 18 Antonio Santoro (Ita) Meridiana Kamen Team                   01:18
 19 Paolo Ciavatta (Ita) d'Amico Bottecchia                      01:19
 20 Domen Novak (Slo) Adria Mobil
 21 Jure Golcer (Slo) Adria Mobil                                01:22
 22 Matej Mugerli (Slo) Synergy Baku Cycling Project             01:25
 23 Alex Peters (GBr) Team Sky
 24 Julen Amezqueta Moreno (Spa) Southeast - Venezuela           01:35
 25 Daniel Martönez (Col) Southeast - Venezuela
 26 Alexander Kolobnev (Rus) Gazprom-Rusvelo                     01:36
 27 David Lopez Garcia (Spa) Team Sky                            01:37
 28 Grega Bole (Slo) Nippo - Vini Fantini                        01:39
 29 Ildar Arslanov (Rus) Gazprom-Rusvelo                         01:43
 30 Egan Arley Bernal Gomez (Col) Androni Giocattoli - Sider     01:44
 31 Michele Gazzara (Ita) Norda - Mg. K Vis                      01:45
 32 Chris Butler (USA) Cycling Academy Team                      01:50
 33 Luca Chirico (Ita) Bardiani CSF                              02:06
 34 Marco Tecchio (Ita) Unieuro Wilier                           02:09
 35 Cristian Rodriguez Martin (Spa) Southeast - Venezuela        02:10
 36 Ivan Santaromita (Ita) Skydive Dubai Pro Cycling Team        02:11
 37 Radoslav Rogina (Cro) Adria Mobil                            02:13
 38 Amanuel Ghbrzigzabhier (Eri) Dimension Data                  02:20
 39 Danilo Celano (Ita) Amore & Vita - Selle SMP                 02:30
 40 Sebastian Schonberger (Aut) Tirol Cycling Team               02:33
 41 Francesco Gavazzi (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec        02:42
 42 Scott Davies (GBr) Team WIGGINS                              03:08
 43 Damiano Cunego (Ita) Nippo - Vini Fantini                    04:26
 44 Edward Ravasi (Ita) Reprezentacja Włoch                      04:45
 45 Rob Britton (Can) Rally Cycling                              04:46
 46 Mark Christian (GBr) Team WIGGINS                            05:06
 47 Antonino Casimiro Parrinello (Ita) d'Amico Bottecchia        05:50
 48 Elia Favilli (Ita) Meridiana Kamen Team                      06:13
 49 Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec          06:27
 50 Simone Andreetta (Ita) Bardiani CSF                          06:44
 51 Sergiy Lagkuti (Ukr) Kolss-BDC Team                          06:46
 52 Alessandro Bisolti (Ita) Nippo - Vini Fantini                07:06
 53 Emanuel Piaskowy (Pol) Cycling Academy Team                  07:16
 54 Marko Pavlic (Slo) Cycling Academy Team
 55 James Knox (GBr) Team WIGGINS                                07:32
 56 Matteo Spreafico (Ita) Kolss-BDC Team                        07:56
 57 Kristjan Fajt (Slo) Adria Mobil                              09:14
 58 Metkel Eyob (Eri) Dimension Data                             10:13
 59 Nicola Gaffurini (Ita) Norda - Mg. K Vis                     10:28
 60 Edgar Lemos Pinto (Por) Skydive Dubai Pro Cycling Team       10:53
 61 Davide Pacchiardo (Ita) GM Europa Ovini                      12:01
 62 Philip Deignan (Irl) Team Sky                                12:08
 63 Maksym Averin (Aze) Synergy Baku Cycling Project             12:44
 64 Oleksandr Prevar (Ukr) Kolss-BDC Team                        12:48
 65 Dennis Paulus (Aut) Tirol Cycling Team                       13:38
 66 Mirko Selvaggi (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec           14:10
 67 Adam De Vos (Can) Rally Cycling                              14:22
 68 Kirill Pozdnyakov (Rus) Synergy Baku Cycling Project         14:30
 69 Jesse Anthony (USA) Rally Cycling                            14:31
 70 Vitaliy Buts (Ukr) Kolss-BDC Team                            14:39
 71 Stefan Schumacher (Ger) Christina Jewelry Pro Cycling        14:46
 72 Uri Martins (Mex) Amore & Vita - Selle SMP                   14:57
 73 Antonio Nibali (Ita) Nippo - Vini Fantini                    15:07
 74 Marco Tizza (Ita) d'Amico Bottecchia                         15:08
 75 Redi Halilaj (Alb) Amore & Vita - Selle SMP                  15:09
 76 Marco Zamparella (Ita) Amore & Vita - Selle SMP              15:17
 77 Emanuel Kiserlovski (Cro) Meridiana Kamen Team
 78 Xabier Zandio Echaide (Spa) Team Sky                         16:10
 79 Andrii Bratashchuk (Ukr) Kolss-BDC Team                      16:57
 80 Giovanni Carboni (Ita) Unieuro Wilier                        17:07
 81 Samuele Conti (Ita) Southeast - Venezuela                    17:34
 82 Danny Pate (USA) Rally Cycling                               17:45
 83 Guillaume Boivin (Can) Cycling Academy Team                  17:56
 84 Daniel Turek (Cze) Cycling Academy Team                      17:59
 85 Francisco Mancebo (Spa) Skydive Dubai Pro Cycling Team       18:22
 86 Otto Vergaerde (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise           18:42
 87 Andrea Ruscetta (Ita) GM Europa Ovini                        20:33
 88 Artur Ershov (Rus) Gazprom-Rusvelo                           20:40
 89 Oleksandr Surutkovych (Ukr) Synergy Baku Cycling Project     20:54
 90 Mads Wurtz Schmidt (Den) Team Trefor                         20:58
 91 Mads Baadsgaard Rahbek (Den) Team Trefor                     21:05
 92 Ioannis Tamouridis (Gre) Synergy Baku Cycling Project
 93 Alessandro Malaguti (Ita) Unieuro Wilier                     21:10
 94 Thomas Nybo Riis (Den) Team Trefor
 95 Mihkel Raim (Est) Cycling Academy Team
 96 Jake Kelly (GBr) Team WIGGINS                                21:18
 97 Daniel Pearson (GBr) Team WIGGINS
 98 Filippo Fortin (Ita) GM Europa Ovini
 99 Ivan Balykin (Rus) GM Europa Ovini                           21:21
100 Manuel Belletti (Ita) Southeast - Venezuela                  21:23
101 Andriy Vasylyuk (Ukr) Kolss-BDC Team                         21:24
102 Patrick Bosman (Aut) Tirol Cycling Team
103 Josip Rumac (Cro) Synergy Baku Cycling Project               21:25
104 Elchin Asadov (Aze) Synergy Baku Cycling Project
105 Mattia Frapporti (Ita) Unieuro Wilier                        21:31
106 Simone Sterbini (Ita) Bardiani CSF                           21:40
107 Niccolo Salvietti (Ita) Norda - Mg. K Vis
108 Guy Sagiv (Isr) Cycling Academy Team                         21:47
109 Jayde Julius (RSA) Dimension Data                            21:48
110 Andreas Hyldgaard Jeppesen (Den) Team Trefor                 21:50
111 Niklas Eg (Den) Team Trefor
112 Michele Viola (Ita) Meridiana Kamen Team                     21:52
113 Simone Ravanelli (Ita) Unieuro Wilier                        21:55
114 Dries Van Gestel (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise         21:56
115 Martin Weiss (Aut) Tirol Cycling Team                        21:59
116 Kazushige Kuboki (Jpn) Nippo - Vini Fantini                  22:03
117 Liam Holohan (GBr) Team WIGGINS
118 Jose Alberto Marquez Romero (Spa) GM Europa Ovini            22:35
119 Fabio Chinello (Ita) d'Amico Bottecchia                      22:36
120 Jon Bozic (Slo) Adria Mobil                                  22:39
121 Gorazd Per (Slo) Adria Mobil
122 Matej Drinovec (Slo) Adria Mobil
123 Alexander Wachter (Aut) Tirol Cycling Team                   23:02
124 Matteo Rotondi (Ita) GM Europa Ovini                         23:11
125 Alexander Serov (Rus) Gazprom-Rusvelo                        23:20
126 Kirill Sveshnikov (Rus) Gazprom-Rusvelo
127 Evan Huffman (USA) Rally Cycling                             23:32
128 Mark Sehested Pedersen (Den) Team Trefor                     23:38
129 Pierrick Naud (Can) Rally Cycling                            23:41
130 Daniel Foder (Den) Team Trefor                               23:45
131 Mykhaylo Kononenko (Ukr) Kolss-BDC Team                      23:57
132 Oleksandr Polivoda (Ukr) Kolss-BDC Team                      24:04
133 Giacomo Berlato (Ita) Nippo - Vini Fantini                   24:08
134 Tom Zirbel (USA) Rally Cycling                               24:12
135 Andrea Palini (Ita) Skydive Dubai Pro Cycling Team           24:13
136 Ryan Gibbons (RSA) Dimension Data                            24:22
137 Florian Schipflinger (Aut) Tirol Cycling Team                24:39
138 Mario Stock (Aut) Tirol Cycling Team
139 Francesco Baldi (Ita) d'Amico Bottecchia                     24:45
140 Fabio Tommassini (Ita) d'Amico Bottecchia
141 Iltjan Nika (Alb) d'Amico Bottecchia
142 Uros Repse (Slo) Meridiana Kamen Team                        24:57
143 Mateo Frankovic (Cro) Meridiana Kamen Team
144 Raffaele Radice (Ita) Norda - Mg. K Vis                      25:31
145 Enrico Salvador (Ita) Unieuro Wilier                         26:38
146 Artem Ovechkin (Rus) Gazprom-Rusvelo                         26:53
147 Davide Plebani (Ita) Unieuro Wilier                          27:03
148 Daniele Colli (Ita) Nippo - Vini Fantini                     27:21
149 Michele Scartezzini (Ita) Norda - Mg. K Vis                  27:45
150 Gian Marco Di Francesco (Ita) Norda - Mg. K Vis              27:53
151 Samuel Lowe (GBr) Team WIGGINS                               28:16
152 Francesco Rosa (Ita) Reprezentacja Włoch                     28:32
153 Mattia Gavazzi (Ita) Amore & Vita - Selle SMP                28:51
154 Filippo Fiorelli (Ita) Reprezentacja Włoch                    28:55
155 Eugenio Bani (Ita) Amore & Vita - Selle SMP                  28:56
156 Matteo Pelucchi (Ita) Reprezentacja Włoch                    28:58
157 Ruben Pols (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise               29:22
158 Filippo Ganna (Ita) Reprezentacja Włoch                      29:51
159 Stefan De Bod (RSA) Dimension Data                           29:58
160 Federico Burchio (Ita) GM Europa Ovini                       30:14
161 Jakub Mareczko (Ita) Southeast - Venezuela                   30:25
162 Marlen Zmorka (Ukr) Skydive Dubai Pro Cycling Team           30:26
163 Soufiane Haddi (Mar) Skydive Dubai Pro Cycling Team          30:30
164 Meher Hasnaoui (Tun) Skydive Dubai Pro Cycling Team          30:32
165 Wojciech Migdał (Pol) Cycling Academy Team                   30:40
166 Jens Wallays (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise             30:49
167 Nicola Genovese (Ita) d'Amico Bottecchia                     30:58
168 Francesco Chicchi (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec        31:01
169 Marco Maronese (Ita) Reprezentacja Włoch                     31:05
170 Evgeny Zverkov (Rus) Norda - Mg. K Vis                       31:17
171 Xhuliano Kamberaj (Alb) Skydive Dubai Pro Cycling Team       31:35
172 Florian Nowak (Ger) Christina Jewelry Pro Cycling            31:43
173 Julian Schulze (Ger) Christina Jewelry Pro Cycling           31:46
174 Paolo Lunardon (Ita) Amore & Vita - Selle SMP                31:52
175 Christian Moberg Jorgensen (Den) Team Trefor                 33:14
176 Georg Loef (Ger) Christina Jewelry Pro Cycling               33:27
177 Genki Yamamoto (Jpn) Nippo - Vini Fantini                    33:31
178 Matej Mesojedec (Slo) Adria Mobil                            34:15
179 David Jabuka (Cro) Meridiana Kamen Team                      34:18
180 Kai Kautz (Ger) Christina Jewelry Pro Cycling                34:54
181 Shameeg Salie (RSA) Dimension Data                           40:30

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: