Settimana Internazionale Coppi e Bartali 2016: etap 1a

Manuel Belletti (Southeast - Venezuela) zwycięstwem w Gatteo otworzył 31. edycję włoskiego wyścigu poświęconego pamięci Fausto Coppiego i Gino Bartalego.

Włoch na finiszu pokonał jadącego w barwach narodowych Matteo Pelucchiego oraz Mattię Gavazziego (Amore & Vita - Selle Smp).

W wyścigu bierze udział dwóch Polaków - Emanuel Piaskowy i Wojciech Migdał (obaj Cycling Academy).

Po południu zespoły rywalizowały będą na trasie 13,3-kilometrowej jazdy drużynowej na czas.

Wyniki etapu 1a Settimana Internazionale Coppi e Bartali 2016 (2.1), Gatteo - Gatteo (95,9 km):

1 Manuel Belletti (Ita) Southeast - Venezuela                   2:14:17
2 Matteo Pelucchi (Ita) Reprezentacja Włoch
3 Mattia Gavazzi (Ita) Amore & Vita - Selle SMP
4 Danny Van Poppel (Ned) Team Sky
5 Paolo Simion (Ita) Bardiani CSF
6 Filippo Fortin (Ita) GM Europa Ovini
7 Davide Plebani (Ita) Unieuro Wilier
8 Andrea Fedi (Ita) Southeast - Venezuela
9 Michele Scartezzini (Ita) Norda-MG.Kvis Vega
10 Ioannis Tamouridis (Gre) Synergy Baku Cycling Project
11 Guillaume Boivin (Can) Cycling Academy Team
12 Michele Viola (Ita) Meridiana Kamen Team
13 Fabio Chinello (Ita) d'Amico - Bottecchia
14 Eliot Lietaer (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
15 Otto Vergaerde (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
16 Edgar Lemos Pinto (Por) Skydive Dubai Racing                   00:03
17 Redi Halilaj (Alb) Amore & Vita - Selle SMP
18 Jayde Julius (RSA) Dimension Data for Qhubeka
19 Elia Favilli (Ita) Meridiana Kamen Team
20 Luca Chirico (Ita) Bardiani CSF
21 Matteo Spreafico (Ukr) Kolss BDC Team
22 Alexander Wachter (Aut) Tirol Cycling Team
23 Uri Martins (Ita) Amore & Vita - Selle SMP
24 Amanuel Ghbrzigzabhier (Eri) Dimension Data for Qhubeka
25 Mauro Finetto (Ita) Unieuro Wilier
26 Jake Kelly (GBr) Team WIGGINS
27 Patrick Bosman (Aut) Tirol Cycling Team
28 Matej Mugerli (Slo) Synergy Baku Cycling Project
29 Gianni Moscon (Ita) Team Sky
30 Mads Würtz Schmidt (Den) Team Trefor
31 Francesco Rosa (Ita) Reprezentacja Włoch
32 Andriy Vasylyuk (Ukr) Kolss BDC Team
33 Matteo Busato (Ita) Southeast - Venezuela
34 Artur Ershov (Rus) Gazprom-Rusvelo
35 Mirko Selvaggi (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec
36 Nicola Gaffurini (Ita) Norda-MG.Kvis Vega
37 Kenny De Ketele (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
38 Jon Bozic (Slo) Adria Mobil
39 Jesse Anthony (USA) Rally Cycling
40 Sebastian Henao Gomez (Col) Team Sky
41 Rinaldo Nocentini (Ita) Reprezentacja Włoch
42 Alex Peters (GBr) Team Sky
43 Danilo Celano (Ita) Amore & Vita - Selle SMP
44 Dries Van Gestel (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
45 Emanuel Kiserlovski (Cro) Meridiana Kamen Team
46 Alexander Kolobnev (Rus) Gazprom-Rusvelo
47 Julen Amezqueta Moreno (Spa) Southeast - Venezuela
48 Marco Tizza (Ita) d'Amico - Bottecchia
49 Marco Tecchio (Ita) Unieuro Wilier
50 Egan Arley Bernal Gomez (Col) Androni Giocattoli - Sidermec
51 Stefan Schumacher (Ger) Christina Jewelry Pro Cycling
52 Michele Gazzara (Ita) Norda-MG.Kvis Vega
53 Mirco Maestri (Ita) Bardiani CSF
54 Floris De Tier (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
55 Andreas Hyldgaard Jeppesen (Den) Team Trefor
56 Paolo Ciavatta (Ita) d'Amico - Bottecchia
57 Scott Davies (GBr) Team WIGGINS
58 Guy Sagiv (Isr) Cycling Academy Team
59 Daniele Colli (Ita) Nippo - Vini Fantini
60 Josip Rumac (Cro) Synergy Baku Cycling Project
61 Samuel Lowe (GBr) Team WIGGINS
62 Filippo Fiorelli (Ita) Reprezentacja Włoch
63 Kristjan Fajt (Slo) Adria Mobil
64 Sergey Firsanov (Rus) Gazprom-Rusvelo
65 Mattia Frapporti (Ita) Unieuro Wilier
66 Clemens Fankhauser (Aut) Tirol Cycling Team
67 Daniel Martínez (Col) Southeast - Venezuela
68 Martin Weiss (Aut) Tirol Cycling Team
69 Sebastian Schönberger (Aut) Tirol Cycling Team
70 Ildar Arslanov (Rus) Gazprom-Rusvelo
71 Ivan Santaromita (Ita) Skydive Dubai Racing
72 Elchin Asadov (Aze) Synergy Baku Cycling Project
73 Matija Kvasina (Cro) Synergy Baku Cycling Project
74 Rodolfo Torres (Col) Androni Giocattoli - Sidermec
75 Antonino Casimiro Parrinello (Ita) d'Amico - Bottecchia
76 Gian Marco Di Francesco (Ita) Norda-MG.Kvis Vega
77 Antonio Santoro (Ita) Meridiana Kamen Team
78 Alessandro Malaguti (Ita) Unieuro Wilier
79 Radoslav Rogina (Cro) Adria Mobil
80 Francesco Gavazzi (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec
81 Edward Ravasi (Ita) Reprezentacja Włoch
82 Emanuel Piaskowy (Pol) Cycling Academy Team
83 Ivan Balykin (Rus) GM Europa Ovini
84 Giulio Ciccone (Ita) Bardiani CSF
85 Rob Britton (Can) Rally Cycling
86 Vitaliy Buts (Ukr) Kolss BDC Team
87 Sergiy Lagkuti (Ukr) Kolss BDC Team
88 Adam De Vos (Can) Rally Cycling
89 Simone Andreetta (Ita) Bardiani CSF
90 Francisco Mancebo (Spa) Skydive Dubai Racing
91 Danny Pate (USA) Rally Cycling
92 Jure Golcer (Slo) Adria Mobil
93 Domen Novak (Slo) Adria Mobil
94 Grega Bole (Slo) Nippo - Vini Fantini
95 Cristian Rodriguez Martin (Spa) Southeast - Venezuela
96 Gorazd Per (Slo) Adria Mobil
97 Kazushige Kuboki (Jpn) Nippo - Vini Fantini
98 Mark Christian (GBr) Team WIGGINS
99 Daniel Turek (Cze) Cycling Academy Team
100 Kirill Pozdnyakov (Rus) Synergy Baku Cycling Project
101 Dennis Paulus (Aut) Tirol Cycling Team
102 Chris Butler (USA) Cycling Academy Team
103 Antonio Nibali (Ita) Nippo - Vini Fantini
104 James Knox (GBr) Team WIGGINS
105 Eugenio Bani (Ita) Amore & Vita - Selle SMP
106 Daniel Pearson (GBr) Team WIGGINS
107 David Lopez Garcia (Spa) Team Sky
108 Mihkel Räim (Est) Cycling Academy Team
109 Marko Pavlic (Slo) Cycling Academy Team
110 Niccolo Salvietti (Ita) Norda-MG.Kvis Vega
111 Stefano Pirazzi (Ita) Bardiani CSF
112 Mikel Landa Meana (Spa) Team Sky
113 Artem Ovechkin (Rus) Gazprom-Rusvelo
114 Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec
115 Alexander Foliforov (Rus) Gazprom-Rusvelo
116 Matej Drinovec (Slo) Adria Mobil
117 Mads Baadsgaard Rahbek (Den) Team Trefor
118 Oleksandr Prevar (Ukr) Kolss BDC Team
119 Simone Sterbini (Ita) Bardiani CSF
120 Josè Alberto Marquez Romero (Spa) GM Europa Ovini
121 Metkel Eyob (Eri) Dimension Data for Qhubeka
122 Liam Holohan (GBr) Team WIGGINS
123 Pierpaolo Ficara (Ita) Amore & Vita - Selle SMP
124 Niklas Eg (Den) Team Trefor
125 Simone Ravanelli (Ita) Unieuro Wilier                         00:27
126 Matteo Rotondi (Ita) GM Europa Ovini                          00:39
127 Xabier Zandio Echaide (Spa) Team Sky
128 Philip Deignan (Irl) Team Sky
129 Davide Pacchiardo (Ita) GM Europa Ovini                       01:22
130 Giacomo Berlato (Ita) Nippo - Vini Fantini                    02:43
131 Damiano Cunego (Ita) Nippo - Vini Fantini
132 Alessandro Bisolti (Ita) Nippo - Vini Fantini
133 Uros Repse (Slo) Meridiana Kamen Team
134 Samuele Conti (Ita) Southeast - Venezuela
135 Andrea Ruscetta (Ita) GM Europa Ovini
136 Jakub Mareczko (Ita) Southeast - Venezuela
137 Federico Borella (Ita) GM Europa Ovini
138 Mathias Krigbaum (Den) Christina Jewelry Pro Cycling
139 Julian Schulze (Ger) Christina Jewelry Pro Cycling
140 Florian Schipflinger (Aut) Tirol Cycling Team
141 Federico Burchio (Ita) GM Europa Ovini
142 Ryan Gibbons (RSA) Dimension Data for Qhubeka
143 Filippo Ganna (Ita) Reprezentacja Włoch
144 Marco Maronese (Ita) Reprezentacja Włoch
145 Matteo Occhialini (Ita) Norda-MG.Kvis Vega
146 Iltjan Nika (Alb) d'Amico - Bottecchia
147 Florian Nowak (Ger) Christina Jewelry Pro Cycling
148 Raffaele Radice (Ita) Norda-MG.Kvis Vega
149 Wojciech Migdał (Pol) Cycling Academy Team
150 Francesco Baldi (Ita) d'Amico - Bottecchia
151 Mario Stock (Aut) Tirol Cycling Team
152 Mateo Frankovic (Cro) Meridiana Kamen Team
153 Fabio Tommassini (Ita) d'Amico - Bottecchia
154 Nicola Genovese (Ita) d'Amico - Bottecchia
155 Oleksandr Surutkovych (Ukr) Synergy Baku Cycling Project
156 Meher Hasnaoui (Tun) Skydive Dubai Racing
157 Soufiane Haddi (Mar) Skydive Dubai Racing
158 Stefan De Bod (RSA) Dimension Data for Qhubeka
159 Andrea Palini (Ita) Skydive Dubai Racing
160 Oleksandr Polivoda (Ukr) Kolss BDC Team
161 Alexander Serov (Rus) Gazprom-Rusvelo
162 Mykhaylo Kononenko (Ukr) Kolss BDC Team
163 Andrii Bratashchuk (Ukr) Kolss BDC Team
164 Marlen Zmorka (Ukr) Skydive Dubai Racing
165 Francesco Chicchi (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec
166 Ruben Pols (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
167 Mark Sehested Pedersen (Den) Team Trefor
168 Enrico Salvador (Ita) Unieuro Wilier
169 Christian Moberg Jörgensen (Den) Team Trefor
170 Daniel Foder (Den) Team Trefor
171 Paolo Lunardon (Ita) Amore & Vita - Selle SMP
172 Giovanni Carboni (Ita) Unieuro Wilier
173 Marco Zamparella (Ita) Amore & Vita - Selle SMP
174 Pierrick Naud (Can) Rally Cycling
175 Tom Zirbel (USA) Rally Cycling
176 Evan Huffman (USA) Rally Cycling
177 Kirill Sveshnikov (Rus) Gazprom-Rusvelo
178 Evgeny Zverkov (Rus) Norda-MG.Kvis Vega
179 Jens Wallays (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
180 Xhuliano Kamberaj (Alb) Skydive Dubai Racing
181 Till Drobisch (Nam) Christina Jewelry Pro Cycling             05:09
182 Matej Mesojedec (Slo) Adria Mobil                             05:51
183 David Jabuka (Cro) Meridiana Kamen Team
184 Kai Kautz (Ger) Christina Jewelry Pro Cycling
185 Shameeg Salie (RSA) Dimension Data for Qhubeka
186 Maksym Averin (Aze) Synergy Baku Cycling Project              05:53
187 Genki Yamamoto (Jpn) Nippo - Vini Fantini
188 Georg Loef (Ger) Christina Jewelry Pro Cycling
189 Eric Young (USA) Rally Cycling
190 Franco Pellizotti (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec         05:56
191 Thomas Nybo Riis (Den) Team Trefor
192 Keagan Girdlestone (RSA) Dimension Data for Qhubeka           12:24

Klasyfikacja generalna po etapie 1a:

1 Manuel Belletti (Ita) Southeast - Venezuela                   2:14:11
2 Matteo Pelucchi (Ita) Reprezentacja Włoch                       00:02
3 Mattia Gavazzi (Ita) Amore & Vita - Selle SMP                   00:04
4 Danny Van Poppel (Ned) Team Sky                                 00:06
5 Paolo Simion (Ita) Bardiani CSF
6 Filippo Fortin (Ita) GM Europa Ovini
7 Davide Plebani (Ita) Unieuro Wilier
8 Andrea Fedi (Ita) Southeast - Venezuela
9 Michele Scartezzini (Ita) Norda-MG.Kvis Vega
10 Ioannis Tamouridis (Gre) Synergy Baku Cycling Project
11 Guillaume Boivin (Can) Cycling Academy Team
12 Michele Viola (Ita) Meridiana Kamen Team
13 Fabio Chinello (Ita) d'Amico - Bottecchia
14 Eliot Lietaer (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
15 Otto Vergaerde (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
16 Edgar Lemos Pinto (Por) Skydive Dubai Racing                   00:09
17 Redi Halilaj (Alb) Amore & Vita - Selle SMP
18 Jayde Julius (RSA) Dimension Data for Qhubeka
19 Elia Favilli (Ita) Meridiana Kamen Team
20 Luca Chirico (Ita) Bardiani CSF
21 Matteo Spreafico (Ukr) Kolss BDC Team
22 Alexander Wachter (Aut) Tirol Cycling Team
23 Uri Martins (Ita) Amore & Vita - Selle SMP
24 Amanuel Ghbrzigzabhier (Eri) Dimension Data for Qhubeka
25 Mauro Finetto (Ita) Unieuro Wilier
26 Jake Kelly (GBr) Team WIGGINS
27 Patrick Bosman (Aut) Tirol Cycling Team
28 Matej Mugerli (Slo) Synergy Baku Cycling Project
29 Gianni Moscon (Ita) Team Sky
30 Mads Würtz Schmidt (Den) Team Trefor
31 Francesco Rosa (Ita) Reprezentacja Włoch
32 Andriy Vasylyuk (Ukr) Kolss BDC Team
33 Matteo Busato (Ita) Southeast - Venezuela
34 Artur Ershov (Rus) Gazprom-Rusvelo
35 Mirko Selvaggi (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec
36 Nicola Gaffurini (Ita) Norda-MG.Kvis Vega
37 Kenny De Ketele (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
38 Jon Bozic (Slo) Adria Mobil
39 Jesse Anthony (USA) Rally Cycling
40 Sebastian Henao Gomez (Col) Team Sky
41 Rinaldo Nocentini (Ita) Reprezentacja Włoch
42 Alex Peters (GBr) Team Sky
43 Danilo Celano (Ita) Amore & Vita - Selle SMP
44 Dries Van Gestel (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
45 Emanuel Kiserlovski (Cro) Meridiana Kamen Team
46 Alexander Kolobnev (Rus) Gazprom-Rusvelo
47 Julen Amezqueta Moreno (Spa) Southeast - Venezuela
48 Marco Tizza (Ita) d'Amico - Bottecchia
49 Marco Tecchio (Ita) Unieuro Wilier
50 Egan Arley Bernal Gomez (Col) Androni Giocattoli - Sidermec
51 Stefan Schumacher (Ger) Christina Jewelry Pro Cycling
52 Michele Gazzara (Ita) Norda-MG.Kvis Vega
53 Mirco Maestri (Ita) Bardiani CSF
54 Floris De Tier (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
55 Andreas Hyldgaard Jeppesen (Den) Team Trefor
56 Paolo Ciavatta (Ita) d'Amico - Bottecchia
57 Scott Davies (GBr) Team WIGGINS
58 Guy Sagiv (Isr) Cycling Academy Team
59 Daniele Colli (Ita) Nippo - Vini Fantini
60 Josip Rumac (Cro) Synergy Baku Cycling Project
61 Samuel Lowe (GBr) Team WIGGINS
62 Filippo Fiorelli (Ita) Reprezentacja Włoch
63 Kristjan Fajt (Slo) Adria Mobil
64 Sergey Firsanov (Rus) Gazprom-Rusvelo
65 Mattia Frapporti (Ita) Unieuro Wilier
66 Clemens Fankhauser (Aut) Tirol Cycling Team
67 Daniel Martínez (Col) Southeast - Venezuela
68 Martin Weiss (Aut) Tirol Cycling Team
69 Sebastian Schönberger (Aut) Tirol Cycling Team
70 Ildar Arslanov (Rus) Gazprom-Rusvelo
71 Ivan Santaromita (Ita) Skydive Dubai Racing
72 Elchin Asadov (Aze) Synergy Baku Cycling Project
73 Matija Kvasina (Cro) Synergy Baku Cycling Project
74 Rodolfo Torres (Col) Androni Giocattoli - Sidermec
75 Antonino Casimiro Parrinello (Ita) d'Amico - Bottecchia
76 Gian Marco Di Francesco (Ita) Norda-MG.Kvis Vega
77 Antonio Santoro (Ita) Meridiana Kamen Team
78 Alessandro Malaguti (Ita) Unieuro Wilier
79 Radoslav Rogina (Cro) Adria Mobil
80 Francesco Gavazzi (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec
81 Edward Ravasi (Ita) Reprezentacja Włoch
82 Emanuel Piaskowy (Pol) Cycling Academy Team
83 Ivan Balykin (Rus) GM Europa Ovini
84 Giulio Ciccone (Ita) Bardiani CSF
85 Rob Britton (Can) Rally Cycling
86 Vitaliy Buts (Ukr) Kolss BDC Team
87 Sergiy Lagkuti (Ukr) Kolss BDC Team
88 Adam De Vos (Can) Rally Cycling
89 Simone Andreetta (Ita) Bardiani CSF
90 Francisco Mancebo (Spa) Skydive Dubai Racing
91 Danny Pate (USA) Rally Cycling
92 Jure Golcer (Slo) Adria Mobil
93 Domen Novak (Slo) Adria Mobil
94 Grega Bole (Slo) Nippo - Vini Fantini
95 Cristian Rodriguez Martin (Spa) Southeast - Venezuela
96 Gorazd Per (Slo) Adria Mobil
97 Kazushige Kuboki (Jpn) Nippo - Vini Fantini
98 Mark Christian (GBr) Team WIGGINS
99 Daniel Turek (Cze) Cycling Academy Team
100 Kirill Pozdnyakov (Rus) Synergy Baku Cycling Project
101 Dennis Paulus (Aut) Tirol Cycling Team
102 Chris Butler (USA) Cycling Academy Team
103 Antonio Nibali (Ita) Nippo - Vini Fantini
104 James Knox (GBr) Team WIGGINS
105 Eugenio Bani (Ita) Amore & Vita - Selle SMP
106 Daniel Pearson (GBr) Team WIGGINS
107 David Lopez Garcia (Spa) Team Sky
108 Mihkel Räim (Est) Cycling Academy Team
109 Marko Pavlic (Slo) Cycling Academy Team
110 Niccolo Salvietti (Ita) Norda-MG.Kvis Vega
111 Stefano Pirazzi (Ita) Bardiani CSF
112 Mikel Landa Meana (Spa) Team Sky
113 Artem Ovechkin (Rus) Gazprom-Rusvelo
114 Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec
115 Alexander Foliforov (Rus) Gazprom-Rusvelo
116 Matej Drinovec (Slo) Adria Mobil
117 Mads Baadsgaard Rahbek (Den) Team Trefor
118 Oleksandr Prevar (Ukr) Kolss BDC Team
119 Simone Sterbini (Ita) Bardiani CSF
120 Josè Alberto Marquez Romero (Spa) GM Europa Ovini
121 Metkel Eyob (Eri) Dimension Data for Qhubeka
122 Liam Holohan (GBr) Team WIGGINS
123 Pierpaolo Ficara (Ita) Amore & Vita - Selle SMP
124 Niklas Eg (Den) Team Trefor
125 Simone Ravanelli (Ita) Unieuro Wilier                         00:33
126 Matteo Rotondi (Ita) GM Europa Ovini                          00:45
127 Xabier Zandio Echaide (Spa) Team Sky
128 Philip Deignan (Irl) Team Sky
129 Davide Pacchiardo (Ita) GM Europa Ovini                       01:28
130 Giacomo Berlato (Ita) Nippo - Vini Fantini                    02:49
131 Damiano Cunego (Ita) Nippo - Vini Fantini
132 Alessandro Bisolti (Ita) Nippo - Vini Fantini
133 Uros Repse (Slo) Meridiana Kamen Team
134 Samuele Conti (Ita) Southeast - Venezuela
135 Andrea Ruscetta (Ita) GM Europa Ovini
136 Jakub Mareczko (Ita) Southeast - Venezuela
137 Federico Borella (Ita) GM Europa Ovini
138 Mathias Krigbaum (Den) Christina Jewelry Pro Cycling
139 Julian Schulze (Ger) Christina Jewelry Pro Cycling
140 Florian Schipflinger (Aut) Tirol Cycling Team
141 Federico Burchio (Ita) GM Europa Ovini
142 Ryan Gibbons (RSA) Dimension Data for Qhubeka
143 Filippo Ganna (Ita) Reprezentacja Włoch
144 Marco Maronese (Ita) Reprezentacja Włoch
145 Matteo Occhialini (Ita) Norda-MG.Kvis Vega
146 Iltjan Nika (Alb) d'Amico - Bottecchia
147 Florian Nowak (Ger) Christina Jewelry Pro Cycling
148 Raffaele Radice (Ita) Norda-MG.Kvis Vega
149 Wojciech Migdał (Pol) Cycling Academy Team
150 Francesco Baldi (Ita) d'Amico - Bottecchia
151 Mario Stock (Aut) Tirol Cycling Team
152 Mateo Frankovic (Cro) Meridiana Kamen Team
153 Fabio Tommassini (Ita) d'Amico - Bottecchia
154 Nicola Genovese (Ita) d'Amico - Bottecchia
155 Oleksandr Surutkovych (Ukr) Synergy Baku Cycling Project
156 Meher Hasnaoui (Tun) Skydive Dubai Racing
157 Soufiane Haddi (Mar) Skydive Dubai Racing
158 Stefan De Bod (RSA) Dimension Data for Qhubeka
159 Andrea Palini (Ita) Skydive Dubai Racing
160 Oleksandr Polivoda (Ukr) Kolss BDC Team
161 Alexander Serov (Rus) Gazprom-Rusvelo
162 Mykhaylo Kononenko (Ukr) Kolss BDC Team
163 Andrii Bratashchuk (Ukr) Kolss BDC Team
164 Marlen Zmorka (Ukr) Skydive Dubai Racing
165 Francesco Chicchi (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec
166 Ruben Pols (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
167 Mark Sehested Pedersen (Den) Team Trefor
168 Enrico Salvador (Ita) Unieuro Wilier
169 Christian Moberg Jörgensen (Den) Team Trefor
170 Daniel Foder (Den) Team Trefor
171 Paolo Lunardon (Ita) Amore & Vita - Selle SMP
172 Giovanni Carboni (Ita) Unieuro Wilier
173 Marco Zamparella (Ita) Amore & Vita - Selle SMP
174 Pierrick Naud (Can) Rally Cycling
175 Tom Zirbel (USA) Rally Cycling
176 Evan Huffman (USA) Rally Cycling
177 Kirill Sveshnikov (Rus) Gazprom-Rusvelo
178 Evgeny Zverkov (Rus) Norda-MG.Kvis Vega
179 Jens Wallays (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
180 Xhuliano Kamberaj (Alb) Skydive Dubai Racing
181 Till Drobisch (Nam) Christina Jewelry Pro Cycling             05:15
182 Matej Mesojedec (Slo) Adria Mobil                             05:57
183 David Jabuka (Cro) Meridiana Kamen Team
184 Kai Kautz (Ger) Christina Jewelry Pro Cycling
185 Shameeg Salie (RSA) Dimension Data for Qhubeka
186 Maksym Averin (Aze) Synergy Baku Cycling Project              05:59
187 Genki Yamamoto (Jpn) Nippo - Vini Fantini
188 Georg Loef (Ger) Christina Jewelry Pro Cycling
189 Eric Young (USA) Rally Cycling
190 Franco Pellizotti (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec         06:02
191 Thomas Nybo Riis (Den) Team Trefor
192 Keagan Girdlestone (RSA) Dimension Data for Qhubeka           12:30

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: