Tirreno-Adriatico 2016: etap 6

Greg van Avermaet (BMC) wygrał przedostatni etap włoskiego wyścigu Tirreno-Adriatico i objął prowadzenie w klasyfikacji łącznej.

Belgijski specjalista w jeździe po brukach po finiszu z czołowej grupki pokonał Słowaka Petera Sagana (Tinkoff) i Michała Kwiatkowskiego (Team Sky).

Koszulkę lidera stracił czwarty na mecie Zdenek Stybar (Etixx-Quick Step). Czech do prowadzącego van Avermaeta traci 7 sekund, a przed finałową czasówką podium dopełnia Sagan, notując 9 sekund straty.

W ucieczce dnia na ostatnim przed czasówką etapie znaleźli się Mirko Selvaggi (Androni Giocatoli - Sidermec), Valerio Agnoli (Astana), Stefano Pirazzi (Bardiani-CSF), Nikolay Mihaylov (CCC Sprandi Polkowice), Federico Zurlo (Lampre-Merida) oraz Ricardo Vilela (Caja Rural - Seguros RGA).

Peleton na płaskim odcinku kontrolował sytuację, nie wypuszczając akcji poza bezpieczną granicę 5 minut. Uciekinierzy na 75 kilometrów przed metą notowali tylko 2:40 zapasu, a na ostatnie 40 kilometrów wjechali zaledwie minutę przed rozpędzającą się grupą.

Harce zakończono przed wjazdem na dwie finałowe rundy, 25 kilometrów przed metą. Peleton pokonywał dwa kółka naznaczone niewielkim podjazdem, finiszując na wznoszącej się drodze w Cepagatii.

Lotny finisz na przejeździe przez linię mety wygrał Peter Sagan, na kresce wyprzedzając Grega van Avermaeta. W zamieszaniu powstała grupka złożona z trzech kolarzy Etixx-Quick Step - Fernando Gavirii, Zdenka Stybara i Matteo Trentina - którym towarzyszyli Michał Kwiatkowski, van Avermaet, Sagan oraz Daniele Bennati i Oscar Gatto (obaj Tinkoff).

Ósemka szybko uzyskała 27 sekund przewagi i odjechała od grupy napędzanej przez kolarzy Trek i Dimension Data. Różnica utrzymywała się na w miarę stabilnym poziomie, co sprawiło, że na 15 kilometrów do mety przeskoczyć próbował Vincenzo Nibali (Astana). Próba Włocha i towarzyszącego mu Jana Bakelantsa (Ag2r La Mondiale) nie powiodła się, a zapas czołówki nad pościgiem wzrósł na ostatnich 10 kilometrach z 10 do 23 sekund.

Pościgiem kierowali kolarze Movistaru, nie radząc sobie jednak z opanowaniem grupki asów. Jakby tego było mało, na 4,7 kilometra przed metą doszło do sporej kraksy, w której ucierpiał m.in. Michele Scarponi (Astana). Czołówka też traciła zawodników - 4 kilometry przed metą odbił zmęczony Bennati, a o etapowe zwycięstwo rywalizowali specjaliści od wyścigów klasycznych.

Na ostatnim kilometrze długiego finiszu próbował Kwiatkowski, ale Sagan i van Avermaet nie dali się nabrać i rozegrali między sobą walkę na kresce. Belg dzięki zdobytej pełnej bonifikacie awansował na pozycję lidera, do różnicy dokładając jeszcze pięć sekund straconych przez Stybara.

Wyścig Tirreno-Adriatico kończy się jutro 10-kilometrową jazdą indywidualną na czas w San Benedetto del Tronto.

Wyniki 6. etapu Tirreno-Adriatico 2016 (WT), Castelraimondo - Cepagatti (210 km):

  1 Greg Van Avermaet (Bel) BMC Racing Team                    4:34:14
  2 Peter Sagan (Svk) Tinkoff Team
  3 Michał Kwiatkowski (Pol) Team Sky                            00:02
  4 Zdenek Stybar (Cze) Etixx - Quick-Step                       00:04
  5 Caleb Ewan (Aus) Orica-GreenEdge                             00:07
  6 Alejandro Valverde (Spa) Movistar Team
  7 Sacha Modolo (Ita) Lampre - Merida
  8 Jurgen Roelandts (Bel) Lotto Soudal
  9 Sonny Colbrelli (Ita) Bardiani CSF
 10 Moreno Hofland (Ned) Team LottoNl-Jumbo
 11 Ramunas Navardauskas (Ltu) Cannondale Pro Cycling
 12 Paul Voss (Ger) Bora-Argon 18
 13 Jarlinson Pantano (Col) IAM Cycling
 14 Francesco Gavazzi (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec
 15 Wouter Poels (Ned) Team Sky
 16 Vincenzo Nibali (Ita) Astana Pro Team
 17 Pello Bilbao (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 18 Adam Yates (GBr) Orica-GreenEdge
 19 Nikias Arndt (Ger) Team Giant-Alpecin
 20 Peter Kennaugh (GBr) Team Sky
 21 Edvald Boasson Hagen (Nor) Dimension Data
 22 Bob Jungels (Lux) Etixx - Quick-Step
 23 José Gonçalves (Por) Caja Rural-Seguros RGA
 24 Diego Ulissi (Ita) Lampre - Merida
 25 Pim Ligthart (Ned) Lotto Soudal
 26 Jan Bakelants (Bel) AG2R La Mondiale
 27 Daniel Moreno (Spa) Movistar Team
 28 Bauke Mollema (Ned) Trek-Segafredo
 29 Jaime Roson (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 30 Jean-Christophe Peraud (Fra) AG2R La Mondiale
 31 Fernando Gaviria (Col) Etixx - Quick-Step
 32 Domenico Pozzovivo (Ita) AG2R La Mondiale
 33 Jakob Fuglsang (Den) Astana Pro Team
 34 Gianluca Brambilla (Ita) Etixx - Quick-Step
 35 Heinrich Haussler (Aus) IAM Cycling
 36 Thibaut Pinot (Fra) FDJ
 37 Sébastien Reichenbach (Swi) FDJ
 38 Davide Vigano (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec
 39 Jasha Sütterlin (Ger) Movistar Team
 40 Maxime Monfort (Bel) Lotto Soudal
 41 Roman Kreuziger (Cze) Tinkoff Team
 42 Dominik Nerz (Ger) Bora-Argon 18
 43 Mark Cavendish (GBr) Dimension Data
 44 Davide Rebellin (Ita) CCC Sprandi Polkowice
 45 Mathias Frank (Swi) IAM Cycling
 46 Leszek Pluciński (Pol) CCC Sprandi Polkowice
 47 Simone Ponzi (Ita) CCC Sprandi Polkowice
 48 Roger Kluge (Ger) IAM Cycling
 49 Patrick Konrad (Aut) Bora-Argon 18
 50 Salvatore Puccio (Ita) Team Sky
 51 Kristijan Koren (Slo) Cannondale Pro Cycling
 52 Reto Hollenstein (Swi) IAM Cycling
 53 Marco Haller (Aut) Team Katusha
 54 Enrico Barbin (Ita) Bardiani CSF
 55 Sebastian Langeveld (Ned) Cannondale Pro Cycling
 56 Davide Formolo (Ita) Cannondale Pro Cycling
 57 Bakhtiyar Kozhatayev (Kaz) Astana Pro Team
 58 Matteo Montaguti (Ita) AG2R La Mondiale
 59 Valerio Conti (Ita) Lampre - Merida
 60 Adrian Honkisz (Pol) CCC Sprandi Polkowice
 61 Stef Clement (Ned) IAM Cycling
 62 Rodolfo Andres Torres (Col) Androni Giocattoli - Sidermec
 63 Franco Pellizotti (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec
 64 Julien Vermote (Bel) Etixx - Quick-Step
 65 Natnael Berhane (Eri) Dimension Data
 66 Jens Debusschere (Bel) Lotto Soudal
 67 Giovanni Visconti (Ita) Movistar Team
 68 Matteo Trentin (Ita) Etixx - Quick-Step                      00:29
 69 Tiago Machado (Por) Team Katusha
 70 Luis Mas Bonet (Spa) Caja Rural-Seguros RGA                  00:37
 71 Jens Keukeleire (Bel) Orica-GreenEdge                        00:40
 72 Yaroslav Popovych (Ukr) Trek-Segafredo
 73 Damiano Caruso (Ita) BMC Racing Team                         00:46
 74 Andrey Amador (CRc) Movistar Team
 75 Angel Madrazo Ruiz (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 76 Alexandre Geniez (Fra) FDJ                                   00:52
 77 Sébastien Turgot (Fra) AG2R La Mondiale
 78 Timo Roosen (Ned) Team LottoNl-Jumbo                         00:55
 79 Mike Teunissen (Ned) Team LottoNl-Jumbo
 80 Tom Van Asbroeck (Bel) Team LottoNl-Jumbo
 81 Rigoberto Uran (Col) Cannondale Pro Cycling
 82 Elia Viviani (Ita) Team Sky
 83 Vasil Kiryienka (Blr) Team Sky                               00:59
 84 Simon Clarke (Aus) Cannondale Pro Cycling                    01:03
 85 Jack Bauer (NZl) Cannondale Pro Cycling
 86 Andriy Grivko (Ukr) Astana Pro Team                          01:10
 87 Sergei Chernetski (Rus) Team Katusha
 88 Markel Irizar (Spa) Trek-Segafredo
 89 Víctor De La Parte (Spa) CCC Sprandi Polkowice               01:15
 90 Roberto Ferrari (Ita) Lampre - Merida
 91 Tejay Van Garderen (USA) BMC Racing Team                     01:20
 92 Lorenzo Rota (Ita) Bardiani CSF                              01:26
 93 Manuele Boaro (Ita) Tinkoff Team
 94 Joaquin Rodriguez (Spa) Team Katusha
 95 Esteban Chaves (Col) Orica-GreenEdge
 96 Rudiger Selig (Ger) Bora-Argon 18
 97 Sergio Pardilla (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 98 William Bonnet (Fra) FDJ
 99 Steve Morabito (Swi) FDJ
100 Matthieu Ladagnous (Fra) FDJ
101 Jasper Stuyven (Bel) Trek-Segafredo
102 Zico Waeytens (Bel) Team Giant-Alpecin
103 Nelson Oliveira (Por) Movistar Team
104 Enrico Battaglin (Ita) Team LottoNl-Jumbo
105 Oscar Gatto (Ita) Tinkoff Team                               01:46
106 Daniele Bennati (Ita) Tinkoff Team
107 Mark Renshaw (Aus) Dimension Data                            02:02
108 Stijn Devolder (Bel) Trek-Segafredo                          02:08
109 Cesare Benedetti (Ita) Bora-Argon 18
110 Tomasz Marczyński (Pol) Lotto Soudal
111 Thomas Leezer (Ned) Team LottoNl-Jumbo
112 Tony Martin (Ger) Etixx - Quick-Step                         02:30
113 Yves Lampaert (Bel) Etixx - Quick-Step
114 Giorgio Cecchinel (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec        02:53
115 Davide Villella (Ita) Cannondale Pro Cycling
116 Emanuel Buchmann (Ger) Bora-Argon 18
117 Jan Barta (Cze) Bora-Argon 18
118 Manuele Mori (Ita) Lampre - Merida
119 Przemysław Niemiec (Pol) Lampre - Merida
120 Aleksejs Saramotins (Lat) IAM Cycling
121 Eros Capecchi (Ita) Astana Pro Team
122 Angel Vicioso (Spa) Team Katusha                             03:17
123 Maarten Tjallingii (Ned) Team LottoNl-Jumbo                  03:35
124 Tom Stamsnijder (Ned) Team Giant-Alpecin
125 Anthony Roux (Fra) FDJ
126 Michał Gołaś (Pol) Team Sky
127 Ramon Sinkeldam (Ned) Team Giant-Alpecin
128 Fabian Cancellara (Swi) Trek-Segafredo
129 Marco Bandiera (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec
130 Sam Bennett (Irl) Bora-Argon 18
131 S?ren Kragh Andersen (Den) Team Giant-Alpecin
132 Taylor Phinney (USA) BMC Racing Team                         04:28
133 Alessandro De Marchi (Ita) BMC Racing Team
134 Alex Dowsett (GBr) Movistar Team                             04:50
135 Rory Sutherland (Aus) Movistar Team
136 Luka Mezgec (Slo) Orica-GreenEdge
137 Luke Durbridge (Aus) Orica-GreenEdge
138 Rafael Valls Ferri (Spa) Lotto Soudal
139 Gatis Smukulis (Lat) Astana Pro Team
140 Adam Blythe (GBr) Tinkoff Team
141 Maciej Bodnar (Pol) Tinkoff Team
142 Tiesj Benoot (Bel) Lotto Soudal                              05:22
143 Primoz Roglic (Slo) Team LottoNl-Jumbo
144 Jarosław Marycz (Pol) CCC Sprandi Polkowice
145 Bart De Clercq (Bel) Lotto Soudal                            05:41
146 Marco Coledan (Ita) Trek-Segafredo
147 Kristian Sbaragli (Ita) Dimension Data
148 Alessandro Tonelli (Ita) Bardiani CSF
149 Kanstantsin Siutsou (Blr) Dimension Data
150 Federico Zurlo (Ita) Lampre - Merida
151 Hugo Houle (Can) AG2R La Mondiale
152 Jesse Sergent (NZl) AG2R La Mondiale
153 Christophe Riblon (Fra) AG2R La Mondiale
154 Evgeny Petrov (Rus) Tinkoff Team
155 Maxim Belkov (Rus) Team Katusha
156 Jean-Pierre Drucker (Lux) BMC Racing Team
157 Daniel Oss (Ita) BMC Racing Team                             05:47
158 Christopher Juul Jensen (Den) Orica-GreenEdge
159 Francesco Manuel Bongiorno (Ita) Bardiani CSF                07:37
160 Mattia Cattaneo (Ita) Lampre - Merida
161 Albert Timmer (Ned) Team Giant-Alpecin
162 Nikolay Mihaylov (Bul) CCC Sprandi Polkowice
163 Ricardo Vilela (Por) Caja Rural-Seguros RGA
164 Reinardt Janse Van Rensburg (RSA) Dimension Data
165 Carter Jones (USA) Team Giant-Alpecin
166 Mirko Selvaggi (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec
167 Domingos Gonçalves (Por) Caja Rural-Seguros RGA
168 Stephen Cummings (GBr) Dimension Data
169 Manuel Quinziato (Ita) BMC Racing Team
170 Svein Tuft (Can) Orica-GreenEdge
171 Leigh Howard (Aus) IAM Cycling
172 Johan Le Bon (Fra) FDJ
173 Nicola Boem (Ita) Bardiani CSF
174 Stefano Pirazzi (Ita) Bardiani CSF
175 Simone Andreetta (Ita) Bardiani CSF                          07:46
176 Valerio Agnoli (Ita) Astana Pro Team                         09:14
177 Michele Scarponi (Ita) Astana Pro Team

Klasyfikacja generalna po 6. etapie:

  1 Greg Van Avermaet (Bel) BMC Racing Team                   20:30:43
  2 Zdenek Stybar (Cze) Etixx - Quick-Step                       00:07
  3 Peter Sagan (Svk) Tinkoff Team                               00:08
  4 Bob Jungels (Lux) Etixx - Quick-Step                         00:21
  5 Gianluca Brambilla (Ita) Etixx - Quick-Step
  6 Thibaut Pinot (Fra) FDJ                                      00:28
  7 Sébastien Reichenbach (Swi) FDJ
  8 Roman Kreuziger (Cze) Tinkoff Team                           00:30
  9 Michał Kwiatkowski (Pol) Team Sky                            00:31
 10 Vincenzo Nibali (Ita) Astana Pro Team                        00:34
 11 Jakob Fuglsang (Den) Astana Pro Team
 12 Bauke Mollema (Ned) Trek-Segafredo                           00:36
 13 Daniel Moreno (Spa) Movistar Team
 14 Wouter Poels (Ned) Team Sky                                  00:40
 15 Peter Kennaugh (GBr) Team Sky
 16 Adam Yates (GBr) Orica-GreenEdge                             00:44
 17 Alejandro Valverde (Spa) Movistar Team                       00:48
 18 Salvatore Puccio (Ita) Team Sky                              00:56
 19 Jan Bakelants (Bel) AG2R La Mondiale                         00:57
 20 Damiano Caruso (Ita) BMC Racing Team                         00:58
 21 Maxime Monfort (Bel) Lotto Soudal                            01:05
 22 Jean-Christophe Peraud (Fra) AG2R La Mondiale                01:09
 23 Giovanni Visconti (Ita) Movistar Team                        01:14
 24 Edvald Boasson Hagen (Nor) Dimension Data                    01:18
 25 Davide Rebellin (Ita) CCC Sprandi Polkowice                  01:23
 26 Tejay Van Garderen (USA) BMC Racing Team                     01:32
 27 Diego Ulissi (Ita) Lampre - Merida                           01:45
 28 Jarlinson Pantano (Col) IAM Cycling                          01:53
 29 Esteban Chaves (Col) Orica-GreenEdge                         02:03
 30 Paul Voss (Ger) Bora-Argon 18                                02:04
 31 Matteo Montaguti (Ita) AG2R La Mondiale                      02:20
 32 Tiago Machado (Por) Team Katusha                             02:26
 33 Natnael Berhane (Eri) Dimension Data                         02:28
 34 Domenico Pozzovivo (Ita) AG2R La Mondiale                    02:31
 35 José Gonçalves (Por) Caja Rural-Seguros RGA                  02:39
 36 Reto Hollenstein (Swi) IAM Cycling                           02:45
 37 Heinrich Haussler (Aus) IAM Cycling
 38 Matteo Trentin (Ita) Etixx - Quick-Step                      02:57
 39 Rodolfo Andres Torres (Col) Androni Giocattoli - Siderme     03:15
 40 Andriy Grivko (Ukr) Astana Pro Team                          03:17
 41 Simon Clarke (Aus) Cannondale Pro Cycling                    03:18
 42 Jaime Roson (Spa) Caja Rural-Seguros RGA                     03:32
 43 Dominik Nerz (Ger) Bora-Argon 18                             03:44
 44 Patrick Konrad (Aut) Bora-Argon 18
 45 Nelson Oliveira (Por) Movistar Team                          03:47
 46 Oscar Gatto (Ita) Tinkoff Team                               03:49
 47 Sergei Chernetski (Rus) Team Katusha                         04:01
 48 Davide Formolo (Ita) Cannondale Pro Cycling                  04:02
 49 Rigoberto Uran (Col) Cannondale Pro Cycling                  04:50
 50 Mathias Frank (Swi) IAM Cycling                              05:16
 51 Víctor De La Parte (Spa) CCC Sprandi Polkowice               05:43
 52 Francesco Gavazzi (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec        06:11
 53 Primoz Roglic (Slo) Team LottoNl-Jumbo                       06:12
 54 Alexandre Geniez (Fra) FDJ                                   06:27
 55 Pim Ligthart (Ned) Lotto Soudal                              06:30
 56 Jasper Stuyven (Bel) Trek-Segafredo                          06:59
 57 Franco Pellizotti (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec        07:02
 58 Jack Bauer (NZl) Cannondale Pro Cycling                      07:09
 59 Fernando Gaviria (Col) Etixx - Quick-Step                    07:47
 60 Leszek Pluciński (Pol) CCC Sprandi Polkowice                 08:18
 61 Tiesj Benoot (Bel) Lotto Soudal                              08:44
 62 Fabian Cancellara (Swi) Trek-Segafredo                       08:49
 63 Sonny Colbrelli (Ita) Bardiani CSF                           08:50
 64 Simone Ponzi (Ita) CCC Sprandi Polkowice                     09:32
 65 Michele Scarponi (Ita) Astana Pro Team                       09:41
 66 Jurgen Roelandts (Bel) Lotto Soudal                          09:54
 67 Mirko Selvaggi (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec           09:57
 68 Emanuel Buchmann (Ger) Bora-Argon 18                         10:14
 69 Jan Barta (Cze) Bora-Argon 18
 70 Angel Madrazo Ruiz (Spa) Caja Rural-Seguros RGA              10:19
 71 Tomasz Marczyński (Pol) Lotto Soudal                         10:42
 72 Sacha Modolo (Ita) Lampre - Merida                           11:01
 73 Bakhtiyar Kozhatayev (Kaz) Astana Pro Team                   11:13
 74 Daniele Bennati (Ita) Tinkoff Team                           11:28
 75 Bart De Clercq (Bel) Lotto Soudal                            11:36
 76 Nikias Arndt (Ger) Team Giant-Alpecin                        11:47
 77 Luis Mas Bonet (Spa) Caja Rural-Seguros RGA                  12:07
 78 Mike Teunissen (Ned) Team LottoNl-Jumbo                      12:16
 79 Joaquin Rodriguez (Spa) Team Katusha                         12:21
 80 Kanstantsin Siutsou (Blr) Dimension Data                     12:26
 81 Sergio Pardilla (Spa) Caja Rural-Seguros RGA                 12:27
 82 Moreno Hofland (Ned) Team LottoNl-Jumbo                      12:34
 83 Jens Debusschere (Bel) Lotto Soudal                          12:41
 84 Stef Clement (Ned) IAM Cycling                               12:44
 85 S?ren Kragh Andersen (Den) Team Giant-Alpecin                12:47
 86 Markel Irizar (Spa) Trek-Segafredo                           13:31
 87 Rafael Valls Ferri (Spa) Lotto Soudal                        13:42
 88 Angel Vicioso (Spa) Team Katusha                             13:45
 89 Pello Bilbao (Spa) Caja Rural-Seguros RGA                    13:46
 90 Timo Roosen (Ned) Team LottoNl-Jumbo                         13:49
 91 Matthieu Ladagnous (Fra) FDJ                                 14:00
 92 Andrey Amador (CRc) Movistar Team                            14:08
 93 Manuele Boaro (Ita) Tinkoff Team                             14:11
 94 Sebastian Langeveld (Ned) Cannondale Pro Cycling             14:43
 95 Enrico Battaglin (Ita) Team LottoNl-Jumbo                    14:44
 96 Michał Gołaś (Pol) Team Sky                                  14:46
 97 Christophe Riblon (Fra) AG2R La Mondiale                     14:50
 98 Tom Van Asbroeck (Bel) Team LottoNl-Jumbo                    15:04
 99 Sébastien Turgot (Fra) AG2R La Mondiale                      15:20
100 Stephen Cummings (GBr) Dimension Data                        15:36
101 Vasil Kiryienka (Blr) Team Sky                               15:37
102 Davide Vigano (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec            15:40
103 Zico Waeytens (Bel) Team Giant-Alpecin                       15:44
104 Steve Morabito (Swi) FDJ                                     15:52
105 Alessandro De Marchi (Ita) BMC Racing Team                   16:05
106 Kristian Sbaragli (Ita) Dimension Data                       16:10
107 Tom Stamsnijder (Ned) Team Giant-Alpecin                     17:01
108 Reinardt Janse Van Rensburg (RSA) Dimension Data             17:03
109 Lorenzo Rota (Ita) Bardiani CSF                              17:04
110 Kristijan Koren (Slo) Cannondale Pro Cycling                 17:06
111 Daniel Oss (Ita) BMC Racing Team                             17:08
112 Jens Keukeleire (Bel) Orica-GreenEdge                        17:17
113 Przemysław Niemiec (Pol) Lampre - Merida                     17:29
114 Yaroslav Popovych (Ukr) Trek-Segafredo                       17:34
115 Thomas Leezer (Ned) Team LottoNl-Jumbo                       17:40
116 Valerio Agnoli (Ita) Astana Pro Team                         18:09
117 Maciej Bodnar (Pol) Tinkoff Team                             18:11
118 Maxim Belkov (Rus) Team Katusha                              18:38
119 Valerio Conti (Ita) Lampre - Merida                          18:55
120 Davide Villella (Ita) Cannondale Pro Cycling                 18:56
121 Cesare Benedetti (Ita) Bora-Argon 18                         19:06
122 Jasha Sütterlin (Ger) Movistar Team                          19:37
123 Tony Martin (Ger) Etixx - Quick-Step
124 Manuele Mori (Ita) Lampre - Merida                           19:40
125 Leigh Howard (Aus) IAM Cycling                               19:55
126 Marco Haller (Aut) Team Katusha                              20:30
127 Julien Vermote (Bel) Etixx - Quick-Step                      20:51
128 Hugo Houle (Can) AG2R La Mondiale                            20:54
129 Jarosław Marycz (Pol) CCC Sprandi Polkowice                  21:05
130 Nikolay Mihaylov (Bul) CCC Sprandi Polkowice                 21:06
131 Aleksejs Saramotins (Lat) IAM Cycling                        21:53
132 Roberto Ferrari (Ita) Lampre - Merida                        21:58
133 Rudiger Selig (Ger) Bora-Argon 18                            22:05
134 Domingos Gonçalves (Por) Caja Rural-Seguros RGA
135 Anthony Roux (Fra) FDJ                                       22:07
136 Luke Durbridge (Aus) Orica-GreenEdge                         22:49
137 William Bonnet (Fra) FDJ                                     23:12
138 Maarten Tjallingii (Ned) Team LottoNl-Jumbo                  23:14
139 Stefano Pirazzi (Ita) Bardiani CSF                           23:27
140 Stijn Devolder (Bel) Trek-Segafredo                          23:53
141 Jesse Sergent (NZl) AG2R La Mondiale                         24:15
142 Roger Kluge (Ger) IAM Cycling                                24:36
143 Eros Capecchi (Ita) Astana Pro Team
144 Adrian Honkisz (Pol) CCC Sprandi Polkowice                   25:13
145 Ramon Sinkeldam (Ned) Team Giant-Alpecin                     25:33
146 Christopher Juul Jensen (Den) Orica-GreenEdge                26:08
147 Marco Bandiera (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec           26:37
148 Carter Jones (USA) Team Giant-Alpecin                        26:56
149 Luka Mezgec (Slo) Orica-GreenEdge                            27:06
150 Federico Zurlo (Ita) Lampre - Merida                         27:46
151 Marco Coledan (Ita) Trek-Segafredo                           28:05
152 Alex Dowsett (GBr) Movistar Team                             28:44
153 Gatis Smukulis (Lat) Astana Pro Team                         28:45
154 Johan Le Bon (Fra) FDJ                                       28:47
155 Sam Bennett (Irl) Bora-Argon 18                              30:04
156 Manuel Quinziato (Ita) BMC Racing Team                       30:10
157 Mattia Cattaneo (Ita) Lampre - Merida                        30:20
158 Jean-Pierre Drucker (Lux) BMC Racing Team                    30:33
159 Enrico Barbin (Ita) Bardiani CSF                             30:34
160 Ricardo Vilela (Por) Caja Rural-Seguros RGA                  30:45
161 Caleb Ewan (Aus) Orica-GreenEdge                             30:53
162 Taylor Phinney (USA) BMC Racing Team                         31:24
163 Simone Andreetta (Ita) Bardiani CSF
164 Nicola Boem (Ita) Bardiani CSF                               32:57
165 Rory Sutherland (Aus) Movistar Team                          33:04
166 Elia Viviani (Ita) Team Sky                                  33:46
167 Yves Lampaert (Bel) Etixx - Quick-Step                       34:38
168 Albert Timmer (Ned) Team Giant-Alpecin                       34:45
169 Adam Blythe (GBr) Tinkoff Team                               34:53
170 Evgeny Petrov (Rus) Tinkoff Team
171 Mark Renshaw (Aus) Dimension Data                            35:19
172 Francesco Manuel Bongiorno (Ita) Bardiani CSF                35:37
173 Mark Cavendish (GBr) Dimension Data                          36:16
174 Alessandro Tonelli (Ita) Bardiani CSF                        37:42
175 Ramunas Navardauskas (Ltu) Cannondale Pro Cycling            38:13
176 Giorgio Cecchinel (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec        40:19
177 Svein Tuft (Can) Orica-GreenEdge                             42:47

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: