Tirreno-Adriatico 2016: etap 4

Steven Cummings (Dimension Data) po ataku na końcowych kilometrach wygrał czwarty odcinek ścigania między morzami Tyrreńskim i Adriatyckim.

Drugi przyjechał Salvatore Pupcio (Team Sky), a na trzeciej pozycji finiszował Natnael Berhane (Dimension Data). 11. na mecie zameldował się Michał Kwiatkowski (Team Sky).

Liderem pozostał Czech Zdenek Stybar (Etixx-Quick Step).

Najdłuższy etap w tegorocznym programie (222 km) przed długi czas zapisywała ucieczka w składzie Ricardo Vilela (Caja Rural), Valerio Conti (Lampre-Merida), Cesare Benedetti (Bora-Argon 18) i Francesco Bongiorno (Bardiani CSF). Czwórka finałowe 100 kilometrów rozpoczęła z przewagą poniżej 5 minut.

W drugiej części trasy leżały cztery podjazdy. Miejscami stroma wspinaczka w Montefalco (164,3 km; 3,1 km; 6,9%, maks. 18%) rozsypała czołówkę. Zaatakował Conti, któremu pozostało 2:07 nad peletonem, prowadzonym przez Astanowców. Włoski harcownik został wchłonięty na drodze pod Trevi (192,2 km; 4 km; 5,3%, maks. 16%).

15 kilometrów przed metą leżała ostatnia górska przeszkoda, powtórka w Montefalco. Zacne tempo na podjeździe wyznaczył sam Fabian Cancellara (Trek), następnie bez powodzenia zaatakował Diego Ulissi (Lampre-Merida). W grze pozostało około 50 zawodników.

Z grupy tej wyszła seria ataków, po których samotne prowadzenie objął Steven Cummings. Brytyjczyk nie oddał już inicjatywy, odnosząc zasłużone zwycięstwo.

Wyniki 4. etapu Tirreno-Adriatico 2016 (WT), Montalto di Castro - Foligno (216 km):

  1 Stephen Cummings (GBr) Dimension Data                      6:04:49
  2 Salvatore Puccio (Ita) Team Sky                              00:13
  3 Natnael Berhane (Eri) Dimension Data
  4 Daniel Moreno Fernandez (Spa) Movistar Team
  5 Jan Bakelants (Bel) AG2R La Mondiale
  6 Matteo Montaguti (Ita) AG2R La Mondiale                      00:16
  7 Peter Sagan (Svk) Tinkoff Team                               00:25
  8 Greg Van Avermaet (Bel) BMC Racing Team
  9 Tiesj Benoot (Bel) Lotto Soudal
 10 Zdenek Štybar (Cze) Etixx - Quick-Step
 11 Michał Kwiatkowski (Pol) Team Sky
 12 Jarlinson Pantano (Col) IAM Cycling
 13 Edvald Boasson Hagen (Nor) Dimension Data
 14 Paul Voss (Ger) Bora-Argon 18
 15 Alejandro Valverde Belmonte (Spa) Movistar Team
 16 Mirko Selvaggi (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec
 17 Diego Ulissi (Ita) Lampre - Merida
 18 Davide Rebellin (Ita) CCC Sprandi Polkowice
 19 Giovanni Visconti (Ita) Movistar Team
 20 Jack Bauer (NZl) Cannondale Pro Cycling
 21 José Gonçalves (Por) Caja Rural-Seguros RGA
 22 Johan Esteban Chaves Rubio (Col) Orica-GreenEdge
 23 Bob Jungels (Lux) Etixx - Quick-Step
 24 Simon Clarke (Aus) Cannondale Pro Cycling
 25 Bauke Mollema (Ned) Trek-Segafredo
 26 Wout Poels (Ned) Team Sky
 27 Damiano Caruso (Ita) BMC Racing Team
 28 Adam Yates (GBr) Orica-GreenEdge
 29 Maxime Monfort (Bel) Lotto Soudal
 30 Vincenzo Nibali (Ita) Astana Pro Team
 31 Primoz Roglic (Slo) Team LottoNl-Jumbo
 32 Gianluca Brambilla (Ita) Etixx - Quick-Step
 33 Michele Scarponi (Ita) Astana Pro Team
 34 Tejay van Garderen (USA) BMC Racing Team
 35 Thibaut Pinot (Fra) FDJ
 36 Peter Kennaugh (GBr) Team Sky
 37 Sébastien Reichenbach (Swi) FDJ
 38 Jaime Roson Garcia (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 39 Roman Kreuziger (Cze) Tinkoff Team
 40 Domenico Pozzovivo (Ita) AG2R La Mondiale
 41 Tiago Machado (Por) Team Katusha
 42 Rodolfo Andres Torres Agudelo (Col) Androni Giocattoli - Sidermec
 43 Jakob Fuglsang (Den) Astana Pro Team
 44 Jean-Christophe Péraud (Fra) AG2R La Mondiale
 45 Fabian Cancellara (Swi) Trek-Segafredo
 46 Alessandro De Marchi (Ita) BMC Racing Team                   01:16
 47 Reto Hollenstein (Swi) IAM Cycling                           02:05
 48 Heinrich Haussler (Aus) IAM Cycling
 49 Nelson Oliveira (Por) Movistar Team
 50 Andriy Grivko (Ukr) Astana Pro Team
 51 Jasper Stuyven (Bel) Trek-Segafredo
 52 S?ren Kragh Andersen (Den) Team Giant-Alpecin
 53 Matteo Trentin (Ita) Etixx - Quick-Step
 54 Davide Formolo (Ita) Cannondale Pro Cycling
 55 Tomasz Marczyński (Pol) Lotto Soudal
 56 Rigoberto Urán (Col) Cannondale Pro Cycling
 57 Víctor de la Parte (Spa) CCC Sprandi Polkowice
 58 Francesco Gavazzi (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec
 59 Alexandre Geniez (Fra) FDJ
 60 Patrick Konrad (Aut) Bora-Argon 18
 61 Dominik Nerz (Ger) Bora-Argon 18
 62 Sacha Modolo (Ita) Lampre - Merida
 63 Fernando Gaviria (Col) Etixx - Quick-Step
 64 Sergei Chernetckii (Rus) Team Katusha
 65 Enrico Battaglin (Ita) Team LottoNl-Jumbo
 66 Mathias Frank (Swi) IAM Cycling
 67 Oscar Gatto (Ita) Tinkoff Team
 68 Jens Keukeleire (Bel) Orica-GreenEdge                        04:33
 69 Jens Debusschere (Bel) Lotto Soudal
 70 Pim Ligthart (Ned) Lotto Soudal
 71 Jan Barta (Cze) Bora-Argon 18
 72 Rafael Valls Ferri (Spa) Lotto Soudal
 73 Bart De Clercq (Bel) Lotto Soudal
 74 Leszek Pluciński (Pol) CCC Sprandi Polkowice
 75 Moreno Hofland (Ned) Team LottoNl-Jumbo
 76 Nikias Arndt (Ger) Team Giant-Alpecin
 77 Kanstantsin Siutsou (Blr) Dimension Data
 78 Reinardt Janse Van Rensburg (RSA) Dimension Data
 79 Emanuel Buchmann (Ger) Bora-Argon 18
 80 Lluís Guillermo Mas Bonet (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 81 Steve Morabito (Swi) FDJ
 82 Michał Gołaś (Pol) Team Sky
 83 Franco Pellizotti (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec
 84 Jürgen Roelandts (Bel) Lotto Soudal
 85 Sebastian Langeveld (Ned) Cannondale Pro Cycling
 86 Lorenzo Rota (Ita) Bardiani CSF                              06:15
 87 Yaroslav Popovych (Ukr) Trek-Segafredo
 88 Kristian Sbaragli (Ita) Dimension Data
 89 Angel Madrazo (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 90 Stef Clement (Ned) IAM Cycling
 91 Joaquim Rodríguez Oliver (Spa) Team Katusha
 92 Tom Stamsnijder (Ned) Team Giant-Alpecin
 93 Manuele Boaro (Ita) Tinkoff Team
 94 Angel Vicioso Arcos (Spa) Team Katusha
 95 Giacomo Nizzolo (Ita) Trek-Segafredo
 96 Vasil Kiryienka (Blr) Team Sky
 97 Markel Irizar Aranburu (Spa) Trek-Segafredo
 98 Maxim Belkov (Rus) Team Katusha
 99 Tom Van Asbroeck (Bel) Team LottoNl-Jumbo
100 Marco Haller (Aut) Team Katusha
101 Mike Teunissen (Ned) Team LottoNl-Jumbo
102 Simone Ponzi (Ita) CCC Sprandi Polkowice
103 Nikolay Mihaylov (Bul) CCC Sprandi Polkowice
104 Valerio Agnoli (Ita) Astana Pro Team
105 Sébastien Turgot (Fra) AG2R La Mondiale
106 Christophe Riblon (Fra) AG2R La Mondiale
107 Daniele Bennati (Ita) Tinkoff Team
108 Hugo Houle (Can) AG2R La Mondiale
109 Matthieu Ladagnous (Fra) FDJ
110 Pello Bilbao (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
111 Sergio Pardilla Bellon (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
112 Domingos André Maciel Gonçalves (Por) Caja Rural-Seguros RGA
113 Timo Roosen (Ned) Team LottoNl-Jumbo
114 Davide Villella (Ita) Cannondale Pro Cycling
115 Tom Leezer (Ned) Team LottoNl-Jumbo
116 Lars Petter Nordhaug (Nor) Team Sky
117 Sonny Colbrelli (Ita) Bardiani CSF                           06:20
118 Jarosław Marycz (Pol) CCC Sprandi Polkowice                  10:11
119 Bakhtiyar Kozhatayev (Kaz) Astana Pro Team                   10:27
120 Manuele Mori (Ita) Lampre - Merida
121 Maciej Bodnar (Pol) Tinkoff Team                             11:34
122 Przemysław Niemiec (Pol) Lampre - Merida
123 Alex Dowsett (GBr) Movistar Team
124 Manuel Quinziato (Ita) BMC Racing Team
125 Mattia Cattaneo (Ita) Lampre - Merida
126 Daniel Oss (Ita) BMC Racing Team
127 Davide Vigan? (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec
128 Andrey Amador Bikkazakova (Crc) Movistar Team
129 Roberto Ferrari (Ita) Lampre - Merida
130 Jesse Sergent (NZl) AG2R La Mondiale
131 Christopher Juul Jensen (Den) Orica-GreenEdge
132 Leigh Howard (Aus) IAM Cycling                               11:45
133 Roger Kluge (Ger) IAM Cycling
134 Aleksejs Saramotins (Lat) IAM Cycling
135 Anthony Roux (Fra) FDJ
136 William Bonnet (Fra) FDJ
137 Johan Le Bon (Fra) FDJ
138 Rory Sutherland (Aus) Movistar Team
139 Maarten Tjallingii (Ned) Team LottoNl-Jumbo
140 Cesare Benedetti (Ita) Bora-Argon 18
141 Kristijan Koren (Slo) Cannondale Pro Cycling
142 Luke Durbridge (Aus) Orica-GreenEdge
143 Simone Andreetta (Ita) Bardiani CSF
144 Marco Coledan (Ita) Trek-Segafredo
145 Tony Martin (Ger) Etixx - Quick-Step
146 Stijn Devolder (Bel) Trek-Segafredo
147 Federico Zurlo (Ita) Lampre - Merida
148 Rudiger Selig (Ger) Bora-Argon 18
149 Mark Renshaw (Aus) Dimension Data
150 Sam Bennett (Irl) Bora-Argon 18
151 Mark Cavendish (GBr) Dimension Data
152 Ramon Sinkeldam (Ned) Team Giant-Alpecin
153 Marco Bandiera (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec
154 Jasha Sütterlin (Ger) Movistar Team
155 Zico Waeytens (Bel) Team Giant-Alpecin
156 Valerio Conti (Ita) Lampre - Merida
157 Carter Jones (USA) Team Giant-Alpecin
158 Julien Vermote (Bel) Etixx - Quick-Step
159 Luka Mezgec (Slo) Orica-GreenEdge
160 Jean-Pierre Drucker (Lux) BMC Racing Team
161 Albert Timmer (Ned) Team Giant-Alpecin
162 Taylor Phinney (USA) BMC Racing Team
163 Nicola Boem (Ita) Bardiani CSF
164 Stefano Pirazzi (Ita) Bardiani CSF
165 Adrian Honkisz (Pol) CCC Sprandi Polkowice
166 Gatis Smukulis (Lat) Astana Pro Team
167 Eros Capecchi (Ita) Astana Pro Team
168 Adam Blythe (GBr) Tinkoff Team                               19:55
169 Elia Viviani (Ita) Team Sky
170 Yves Lampaert (Bel) Etixx - Quick-Step                       19:57
171 Ramunas Navardauskas (Ltu) Cannondale Pro Cycling
172 Ricardo Vilela (Por) Caja Rural-Seguros RGA
173 Evgeny Petrov (Rus) Tinkoff Team
174 Francesco Bongiorno (Ita) Bardiani CSF
175 Enrico Barbin (Ita) Bardiani CSF
176 Giorgio Cecchinel (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec
177 Caleb Ewan (Aus) Orica-GreenEdge                             20:44
178 Svein Tuft (Can) Orica-GreenEdge
179 Alessandro Tonelli (Ita) Bardiani CSF                        21:04
DNF Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec

Klasyfikacja po 4. etapie

  1 Zdenek Štybar (Cze) Etixx - Quick-Step                    15:56:32
  2 Damiano Caruso (Ita) BMC Racing Team                         00:09
  3 Greg Van Avermaet (Bel) BMC Racing Team
  4 Tejay van Garderen (USA) BMC Racing Team
  5 Bob Jungels (Lux) Etixx - Quick-Step                         00:11
  6 Gianluca Brambilla (Ita) Etixx - Quick-Step
  7 Peter Sagan (Svk) Tinkoff Team                               00:14
  8 Thibaut Pinot (Fra) FDJ                                      00:18
  9 Sébastien Reichenbach (Swi) FDJ
 10 Roman Kreuziger (Cze) Tinkoff Team                           00:20
 11 Vincenzo Nibali (Ita) Astana Pro Team                        00:24
 12 Michele Scarponi (Ita) Astana Pro Team
 13 Jakob Fuglsang (Den) Astana Pro Team
 14 Bauke Mollema (Ned) Trek-Segafredo                           00:26
 15 Daniel Moreno Fernandez (Spa) Movistar Team
 16 Michał Kwiatkowski (Pol) Team Sky                            00:30
 17 Wout Poels (Ned) Team Sky
 18 Peter Kennaugh (GBr) Team Sky
 19 Johan Esteban Chaves Rubio (Col) Orica-GreenEdge             00:34
 20 Adam Yates (GBr) Orica-GreenEdge
 21 Alejandro Valverde Belmonte (Spa) Movistar Team              00:38
 22 Salvatore Puccio (Ita) Team Sky                              00:46
 23 Jan Bakelants (Bel) AG2R La Mondiale                         00:47
 24 Primoz Roglic (Slo) Team LottoNl-Jumbo
 25 Maxime Monfort (Bel) Lotto Soudal                            00:55
 26 Jean-Christophe Péraud (Fra) AG2R La Mondiale                00:59
 27 Giovanni Visconti (Ita) Movistar Team                        01:04
 28 Edvald Boasson Hagen (Nor) Dimension Data                    01:08
 29 Davide Rebellin (Ita) CCC Sprandi Polkowice                  01:13
 30 Diego Ulissi (Ita) Lampre - Merida                           01:35
 31 Jarlinson Pantano (Col) IAM Cycling                          01:43
 32 Paul Voss (Ger) Bora-Argon 18                                01:54
 33 Tiago Machado (Por) Team Katusha
 34 Oscar Gatto (Ita) Tinkoff Team                               02:00
 35 Andriy Grivko (Ukr) Astana Pro Team                          02:04
 36 Matteo Montaguti (Ita) AG2R La Mondiale                      02:10
 37 Simon Clarke (Aus) Cannondale Pro Cycling                    02:12
 38 Mirko Selvaggi (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec           02:17
 39 Natnael Berhane (Eri) Dimension Data                         02:18
 40 Nelson Oliveira (Por) Movistar Team
 41 Domenico Pozzovivo (Ita) AG2R La Mondiale                    02:21
 42 Matteo Trentin (Ita) Etixx - Quick-Step                      02:25
 43 José Gonçalves (Por) Caja Rural-Seguros RGA                  02:29
 44 Reto Hollenstein (Swi) IAM Cycling                           02:35
 45 Heinrich Haussler (Aus) IAM Cycling
 46 Sergei Chernetckii (Rus) Team Katusha                        02:48
 47 Rodolfo Andres Torres Agudelo (Col) Androni Giocattoli -     03:05
 48 Tiesj Benoot (Bel) Lotto Soudal                              03:19
 49 Jaime Roson Garcia (Spa) Caja Rural-Seguros RGA              03:22
 50 Dominik Nerz (Ger) Bora-Argon 18                             03:34
 51 Patrick Konrad (Aut) Bora-Argon 18
 52 Rigoberto Urán (Col) Cannondale Pro Cycling                  03:52
 53 Davide Formolo (Ita) Cannondale Pro Cycling
 54 Víctor de la Parte (Spa) CCC Sprandi Polkowice               04:25
 55 Mathias Frank (Swi) IAM Cycling                              05:06
 56 Fabian Cancellara (Swi) Trek-Segafredo                       05:11
 57 Jasper Stuyven (Bel) Trek-Segafredo                          05:30
 58 Alexandre Geniez (Fra) FDJ                                   05:32
 59 Bart De Clercq (Bel) Lotto Soudal                            05:52
 60 Francesco Gavazzi (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec        06:01
 61 Jack Bauer (NZl) Cannondale Pro Cycling                      06:03
 62 Pim Ligthart (Ned) Lotto Soudal                              06:20
 63 Kanstantsin Siutsou (Blr) Dimension Data                     06:42
 64 Franco Pellizotti (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec        06:52
 65 Emanuel Buchmann (Ger) Bora-Argon 18                         07:18
 66 Jan Barta (Cze) Bora-Argon 18
 67 Fernando Gaviria (Col) Etixx - Quick-Step                    07:37
 68 Stephen Cummings (GBr) Dimension Data                        07:56
 69 Leszek Pluciński (Pol) CCC Sprandi Polkowice                 08:08
 70 Tomasz Marczyński (Pol) Lotto Soudal                         08:31
 71 Sonny Colbrelli (Ita) Bardiani CSF                           08:40
 72 Rafael Valls Ferri (Spa) Lotto Soudal                        08:49
 73 Valerio Agnoli (Ita) Astana Pro Team                         08:52
 74 Christophe Riblon (Fra) AG2R La Mondiale                     09:06
 75 S?ren Kragh Andersen (Den) Team Giant-Alpecin                09:09
 76 Simone Ponzi (Ita) CCC Sprandi Polkowice                     09:22
 77 Reinardt Janse Van Rensburg (RSA) Dimension Data             09:23
 78 Angel Madrazo (Spa) Caja Rural-Seguros RGA                   09:30
 79 Daniele Bennati (Ita) Tinkoff Team                           09:40
 80 Jürgen Roelandts (Bel) Lotto Soudal                          09:44
 81 Angel Vicioso Arcos (Spa) Team Katusha                       10:25
 82 Kristian Sbaragli (Ita) Dimension Data                       10:26
 83 Sacha Modolo (Ita) Lampre - Merida                           10:51
 84 Joaquim Rodríguez Oliver (Spa) Team Katusha                  10:52
 85 Sergio Pardilla Bellon (Spa) Caja Rural-Seguros RGA          10:58
 86 Bakhtiyar Kozhatayev (Kaz) Astana Pro Team                   11:03
 87 Michał Gołaś (Pol) Team Sky                                  11:08
 88 Daniel Oss (Ita) BMC Racing Team                             11:18
 89 Mike Teunissen (Ned) Team LottoNl-Jumbo
 90 Lluís Guillermo Mas Bonet (Spa) Caja Rural-Seguros RGA       11:27
 91 Alessandro De Marchi (Ita) BMC Racing Team                   11:34
 92 Nikias Arndt (Ger) Team Giant-Alpecin                        11:37
 93 Leigh Howard (Aus) IAM Cycling                               12:15
 94 Markel Irizar Aranburu (Spa) Trek-Segafredo                  12:18
 95 Moreno Hofland (Ned) Team LottoNl-Jumbo                      12:24
 96 Jens Debusschere (Bel) Lotto Soudal                          12:31
 97 Matthieu Ladagnous (Fra) FDJ
 98 Lars Petter Nordhaug (Nor) Team Sky
 99 Stef Clement (Ned) IAM Cycling                               12:34
100 Manuele Boaro (Ita) Tinkoff Team                             12:42
101 Timo Roosen (Ned) Team LottoNl-Jumbo                         12:51
102 Maxim Belkov (Rus) Team Katusha                              12:54
103 Enrico Battaglin (Ita) Team LottoNl-Jumbo                    13:15
104 Maciej Bodnar (Pol) Tinkoff Team                             13:18
105 Andrey Amador Bikkazakova (Crc) Movistar Team                13:19
106 Tom Stamsnijder (Ned) Team Giant-Alpecin                     13:23
107 Nikolay Mihaylov (Bul) CCC Sprandi Polkowice                 13:26
108 Pello Bilbao (Spa) Caja Rural-Seguros RGA                    13:36
109 Tom Van Asbroeck (Bel) Team LottoNl-Jumbo                    14:06
110 Zico Waeytens (Bel) Team Giant-Alpecin                       14:15
111 Steve Morabito (Swi) FDJ                                     14:23
112 Sébastien Turgot (Fra) AG2R La Mondiale                      14:25
113 Domingos André Maciel Gonçalves (Por) Caja Rural-Seguros RGA
114 Przemysław Niemiec (Pol) Lampre - Merida                     14:33
115 Sebastian Langeveld (Ned) Cannondale Pro Cycling
116 Vasil Kiryienka (Blr) Team Sky                               14:35
117 Hugo Houle (Can) AG2R La Mondiale                            15:10
118 Giacomo Nizzolo (Ita) Trek-Segafredo                         15:18
119 Tom Leezer (Ned) Team LottoNl-Jumbo                          15:29
120 Davide Vigan? (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec            15:30
121 Lorenzo Rota (Ita) Bardiani CSF                              15:35
122 Jarosław Marycz (Pol) CCC Sprandi Polkowice                  15:40
123 Stefano Pirazzi (Ita) Bardiani CSF                           15:48
124 Davide Villella (Ita) Cannondale Pro Cycling                 16:00
125 Jens Keukeleire (Bel) Orica-GreenEdge                        16:34
126 Manuele Mori (Ita) Lampre - Merida                           16:44
127 Yaroslav Popovych (Ukr) Trek-Segafredo                       16:51
128 Cesare Benedetti (Ita) Bora-Argon 18                         16:55
129 Kristijan Koren (Slo) Cannondale Pro Cycling                 16:56
130 Tony Martin (Ger) Etixx - Quick-Step                         17:04
131 Luke Durbridge (Aus) Orica-GreenEdge                         17:56
132 Anthony Roux (Fra) FDJ                                       18:29
133 Jesse Sergent (NZl) AG2R La Mondiale                         18:31
134 Valerio Conti (Ita) Lampre - Merida                          18:45
135 Aleksejs Saramotins (Lat) IAM Cycling                        18:57
136 Carter Jones (USA) Team Giant-Alpecin                        19:16
137 Jasha Sütterlin (Ger) Movistar Team                          19:27
138 Maarten Tjallingii (Ned) Team LottoNl-Jumbo                  19:36
139 Christopher Juul Jensen (Den) Orica-GreenEdge                20:18
140 Marco Haller (Aut) Team Katusha                              20:20
141 Rudiger Selig (Ger) Bora-Argon 18                            20:36
142 Roberto Ferrari (Ita) Lampre - Merida                        20:40
143 Julien Vermote (Bel) Etixx - Quick-Step                      20:41
144 Johan Le Bon (Fra) FDJ                                       21:07
145 Eros Capecchi (Ita) Astana Pro Team                          21:40
146 Stijn Devolder (Bel) Trek-Segafredo                          21:42
147 William Bonnet (Fra) FDJ                                     21:43
148 Ramon Sinkeldam (Ned) Team Giant-Alpecin                     21:55
149 Federico Zurlo (Ita) Lampre - Merida                         22:04
150 Luka Mezgec (Slo) Orica-GreenEdge                            22:13
151 Marco Coledan (Ita) Trek-Segafredo                           22:21
152 Manuel Quinziato (Ita) BMC Racing Team                       22:30
153 Mattia Cattaneo (Ita) Lampre - Merida                        22:40
154 Marco Bandiera (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec           22:59
155 Ricardo Vilela (Por) Caja Rural-Seguros RGA                  23:08
156 Simone Andreetta (Ita) Bardiani CSF                          23:35
157 Alex Dowsett (GBr) Movistar Team                             23:51
158 Gatis Smukulis (Lat) Astana Pro Team                         23:52
159 Roger Kluge (Ger) IAM Cycling                                24:26
160 Jean-Pierre Drucker (Lux) BMC Racing Team                    24:49
161 Adrian Honkisz (Pol) CCC Sprandi Polkowice                   25:03
162 Nicola Boem (Ita) Bardiani CSF                               25:17
163 Sam Bennett (Irl) Bora-Argon 18                              26:26
164 Taylor Phinney (USA) BMC Racing Team                         26:53
165 Albert Timmer (Ned) Team Giant-Alpecin                       27:05
166 Francesco Bongiorno (Ita) Bardiani CSF                       27:57
167 Rory Sutherland (Aus) Movistar Team                          28:11
168 Evgeny Petrov (Rus) Tinkoff Team                             29:09
169 Adam Blythe (GBr) Tinkoff Team                               30:00
170 Enrico Barbin (Ita) Bardiani CSF                             30:24
171 Caleb Ewan (Aus) Orica-GreenEdge                             30:43
172 Alessandro Tonelli (Ita) Bardiani CSF                        31:58
173 Yves Lampaert (Bel) Etixx - Quick-Step                       32:05
174 Elia Viviani (Ita) Team Sky                                  32:48
175 Mark Renshaw (Aus) Dimension Data                            33:14
176 Svein Tuft (Can) Orica-GreenEdge                             35:07
177 Mark Cavendish (GBr) Dimension Data                          36:06
178 Giorgio Cecchinel (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec        37:23
179 Ramunas Navardauskas (Ltu) Cannondale Pro Cycling            38:03

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: