Paryż-Nicea 2016: etap 6

Ilnur Zakarin (Katusha) po wspinaczce na La Madone d’Utelle wygrał królewski etap „wyścigu ku słońcu”.

Rosjanin na kresce pokonał Gerainta Thomasa (Team Sky). Trzeci finiszował Alberto Contador (Tinkoff), a 30. miejsce zajął pracujący na Hiszpana Rafał Majka.

Thomas objął prowadzenie w klasyfikacji generalnej wyścigu.

Siedem górskich premii pierwszej i drugiej kategorii, w sumie 4 tys. metrów przewyższenia, znajdowało się przed peletonem na przedostatnim odcinku, o długości 177 kilometrów.

Ucieczkę dnia zawiązali Tsgabu Grmay (Lampre-Merida), Cyril Gautier (Ag2r), Niki Terpstra (Etixx), Gregory Rast (Trek), Antoine Duchesne (Direct Energie), Florian Vachon (Fortuneo), Evaldas Siskevicius (Delko Marseille Provence), Andrew Talansky (Cannondale) i Thomas De Gendt (Lotto Soudal). Dziewiątka po zaliczeniu dwóch wstępnych wspinaczek Côte de Gattières (10 km; kat. 2; 4,5 km, 4,8%) i Côte de Coursegoules (50 km; kat. 2; 11,5 km, 4,4%) miała półtorej minuty przewagi.

Napędzany nogami Tinkoff peleton ani myślał odpuścić. Côte d’Ascros (106,5 km; kat. 1; 8,5 km, 5,4%) odhaczył spóźniony o zaledwie 1:10.

Długi zjazd pogrążył Talansky’ego, który po kraksie wycofał się. Côte de Levens (145 km; kat. 2; 6,2 km, 5,5%) na prowadzeniu zdobył waleczny Duchesne, a niezmiennie prowadzona przez Tinkoff zasadnicza grupa zbliżyła się na 55 sekund. Na zjeździe Alberto Contador wyskoczył po 2 sekundy bonifikaty.

Przedostatnia premia górska na przełęczy Duranus (157 km; kat. 2; 1,6 km, 8,4%) okazała się zabójcza dla lidera wyścigu. Wysokie tempo narzucił Team Sky, co pogrążyło Michaela Matthewsa (Orica-GrennEdge). Doścignięty został również uciekający od początku Kanadyjczyk.

„Niebiańscy” nie schodzili z prowadzenia również na finale pod La Madone d’Utelle (finisz; kat. 1; 15,3 km, 5,7%). Nie schodzili do czasu, ponieważ 10 kilometrów przed metą do pracy przystąpił Rafał Majka. Polak ograniczył grupę do 16 kolarzy, a 6 kilometrów przed celem wykonał ostatnie przyspieszenie, wyprowadzając Contadora do ataku.

Hiszpan przez moment objął samotne prowadzenie, ale szybko dołączyli Sergio Henao i Geraint Thomas (obaj Team Sky), Richie Porte (BMC) oraz Ilnur Zakarin. 3 kilometry przed metą piątka miała kilkanaście sekund przewagi nad grupą Toma Dumoulina (Giant).

Czołówkę ciągnął Henao, z tyłu zbliżał się Simon Yates (Orica). Inicjatywę pod koniec przejął Porte, jeszcze raz zaatakował Contador, ale na kresce pogodził wszystkich Zakarin.

Wyniki 6. etapu Paryż-Nicea 2016 (WT), Nicea - La Madone d'Utelle (177 km):

  1 Ilnur Zakarin (Rus) Team Katusha                           4:45:11
  2 Geraint Thomas (GBr) Team Sky
  3 Alberto Contador (Spa) Tinkoff Team                          00:01
  4 Richie Porte (Aus) BMC Racing Team                           00:07
  5 Sergio Henao (Col) Team Sky                                  00:10
  6 Simon Yates (GBr) Orica-GreenEdge                            00:20
  7 Rui Costa (Por) Lampre - Merida                              00:31
  8 Romain Bardet (Fra) AG2R La Mondiale
  9 Jon Izaguirre (Spa) Movistar Team
 10 Tony Gallopin (Fra) Lotto Soudal
 11 Arnold Jeannesson (Fra) Cofidis, Solutions Credits
 12 Tom Dumoulin (Ned) Team Giant-Alpecin
 13 Mikel Nieve (Spa) Team Sky                                   00:49
 14 Wilco Kelderman (Ned) Team LottoNl-Jumbo                     00:55
 15 Simon Spilak (Slo) Team Katusha                              01:48
 16 Lawson Craddock (USA) Cannondale Pro Cycling                 02:15
 17 Pierre Rolland (Fra) Cannondale Pro Cycling
 18 Steven Kruijswijk (Ned) Team LottoNl-Jumbo
 19 Diego Rosa (Ita) Astana Pro Team                             02:21
 20 Lieuwe Westra (Ned) Astana Pro Team
 21 Luis Leon Sanchez (Spa) Astana Pro Team                      02:27
 22 Mikael Cherel (Fra) AG2R La Mondiale                         02:38
 23 David De La Cruz (Spa) Etixx - Quick-Step                    03:00
 24 Gorka Izaguirre (Spa) Movistar Team                          03:21
 25 Tim Wellens (Bel) Lotto Soudal
 26 Louis Meintjes (RSA) Lampre - Merida                         03:43
 27 Pieter Serry (Bel) Etixx - Quick-Step                        04:27
 28 Tom Jelte Slagter (Ned) Cannondale Pro Cycling               04:46
 29 José Herrada (Spa) Movistar Team                             05:05
 30 Rafał Majka (Pol) Tinkoff Team                               06:03
 31 Lilian Calmejane (Fra) Direct Energie                        06:13
 32 Chris Anker Sörensen (Den) Fortuneo - Vital Concept          06:15
 33 Ben Swift (GBr) Team Sky
 34 Dries Devenyns (Bel) IAM Cycling                             06:55
 35 Simon Geschke (Ger) Team Giant-Alpecin                       07:52
 36 Tanel Kangert (Est) Astana Pro Team                          09:41
 37 George Bennett (NZl) Team LottoNl-Jumbo                      09:47
 38 Ian Boswell (USA) Team Sky                                   10:42
 39 Delio Fernandez Cruz (Spa) Delko Marseille Provence KTM      11:02
 40 Ruben Fernandez (Spa) Movistar Team                          12:04
 41 Nicolas Roche (Irl) Team Sky
 42 Cyril Gautier (Fra) AG2R La Mondiale
 43 Amaël Moinard (Fra) BMC Racing Team
 44 Paweł Poljański (Pol) Tinkoff Team
 45 Ben Hermans (Bel) BMC Racing Team                            14:25
 46 Jelle Vanendert (Bel) Lotto Soudal
 47 Quentin Pacher (Fra) Delko Marseille Provence KTM
 48 Tsgabu Grmay (Eth) Lampre - Merida
 49 Pavel Kochetkov (Rus) Team Katusha
 50 Yury Trofimov (Rus) Tinkoff Team
 51 Serge Pauwels (Bel) Dimension Data
 52 Danilo Wyss (Swi) BMC Racing Team
 53 Antoine Duchesne (Can) Direct Energie
 54 Sylvain Chavanel (Fra) Direct Energie
 55 Thomas Voeckler (Fra) Direct Energie
 56 Michael Schär (Swi) BMC Racing Team                          15:50
 57 Daniel Hoelgaard (Nor) FDJ
 58 Alexey Lutsenko (Kaz) Astana Pro Team                        17:11
 59 Sergey Lagutin (Rus) Team Katusha
 60 Fabio Felline (Ita) Trek-Segafredo
 61 Luis Angel Mate (Spa) Cofidis, Solutions Credits             18:02
 62 Daryl Impey (RSA) Orica-GreenEdge                            20:03
 63 Michael Matthews (Aus) Orica-GreenEdge
 64 Georg Preidler (Aut) Team Giant-Alpecin
 65 Dylan Van Baarle (Ned) Cannondale Pro Cycling
 66 Oliver Naesen (Bel) IAM Cycling
 67 Thomas De Gendt (Bel) Lotto Soudal
 68 Bram Tankink (Ned) Team LottoNl-Jumbo
 69 Rémy Di Gregorio (Fra) Delko Marseille Provence KTM
 70 Ian Stannard (GBr) Team Sky
 71 Ben Gastauer (Lux) AG2R La Mondiale
 72 Axel Domont (Fra) AG2R La Mondiale
 73 Florian Vachon (Fra) Fortuneo - Vital Concept
 74 Imanol Erviti Ollo (Spa) Movistar Team
 75 Jesus Herrada (Spa) Movistar Team
 76 Vicente Reynes (Spa) IAM Cycling                             20:49
 77 Peter Velits (Svk) BMC Racing Team
 78 Patrick Bevin (NZl) Cannondale Pro Cycling
 79 Robert Kiserlovski (Cro) Tinkoff Team
 80 Marcus Burghardt (Ger) BMC Racing Team
 81 Leonardo Duque (Col) Delko Marseille Provence KTM
 82 Luke Rowe (GBr) Team Sky
 83 Perrig Quemeneur (Fra) Direct Energie                        22:17
 84 Luka Pibernik (Slo) Lampre - Merida                          22:34
 85 Niki Terpstra (Ned) Etixx - Quick-Step                       23:34
 86 Niccolo Bonifazio (Ita) Trek-Segafredo                       23:57
 87 Grégory Rast (Swi) Trek-Segafredo
 88 Geoffrey Soupe (Fra) Cofidis, Solutions Credits              24:35
 89 Mario Costa (Por) Lampre - Merida                            25:35
 90 Alexandre Pichot (Fra) Direct Energie
 91 Thierry Hupond (Fra) Delko Marseille Provence KTM
 92 Roy Curvers (Ned) Team Giant-Alpecin
 93 Fumiyuki Beppu (Jpn) Trek-Segafredo
 94 Matteo Bono (Ita) Lampre - Merida
 95 Amets Txurruka (Spa) Orica-GreenEdge
 96 Laurent Didier (Lux) Trek-Segafredo
 97 Jos Van Emden (Ned) Team LottoNl-Jumbo
 98 Julien Loubet (Fra) Fortuneo - Vital Concept
 99 Dmitriy Gruzdev (Kaz) Astana Pro Team
100 Angelo Tulik (Fra) Direct Energie
101 Odd Christian Eiking (Nor) FDJ
102 Jacopo Guarnieri (Ita) Team Katusha
103 Adam Hansen (Aus) Lotto Soudal
104 Daniel Diaz (Arg) Delko Marseille Provence KTM
105 Pierre-Roger Latour (Fra) AG2R La Mondiale
106 Michael Albasini (Swi) Orica-GreenEdge
107 Michael Valgren (Den) Tinkoff Team
108 Michael Morkov (Den) Team Katusha
109 Jerome Cousin (Fra) Cofidis, Solutions Credits
110 Tobias Ludvigsson (Swe) Team Giant-Alpecin                   34:41
111 Paul Martens (Ger) Team LottoNl-Jumbo                        35:58
112 Victor Campenaerts (Bel) Team LottoNl-Jumbo
113 Edward Theuns (Bel) Trek-Segafredo
114 Tom Boonen (Bel) Etixx - Quick-Step
115 Koen De Kort (Ned) Team Giant-Alpecin
116 Marcel Kittel (Ger) Etixx - Quick-Step
117 Matteo Tosatto (Ita) Tinkoff Team
118 Fabio Sabatini (Ita) Etixx - Quick-Step
119 Laurens Ten Dam (Ned) Team Giant-Alpecin
120 Anthony Delaplace (Fra) Fortuneo - Vital Concept
121 Adrien Petit (Fra) Direct Energie
122 Mickael Delage (Fra) FDJ
123 Jonas Vangenechten (Bel) IAM Cycling
124 Romain Combaud (Fra) Delko Marseille Provence KTM
125 Daniil Fominykh (Kaz) Astana Pro Team
126 Nikolas Maes (Bel) Etixx - Quick-Step
127 Steven Tronet (Fra) Fortuneo - Vital Concept
128 Matt Brammeier (Irl) Dimension Data
129 Tyler Farrar (USA) Dimension Data
130 Ignatas Konovalovas (Ltu) FDJ
131 Julien Simon (Fra) Cofidis, Solutions Credits
132 Kévin Reza (Fra) FDJ
133 Cyril Lemoine (Fra) Cofidis, Solutions Credits
134 Evaldas Siskevicius (Ltu) Delko Marseille Provence KTM
135 Arnaud Courteille (Fra) FDJ
136 Jay Robert Thomson (RSA) Dimension Data
137 Lars Ytting Bak (Den) Lotto Soudal
138 Davide Cimolai (Ita) Lampre - Merida
139 Matti Breschel (Den) Cannondale Pro Cycling
140 Sep Vanmarcke (Bel) Team LottoNl-Jumbo
141 Stijn Vandenbergh (Bel) Etixx - Quick-Step
142 Alexander Kristoff (Nor) Team Katusha
143 Matthias Brandle (Aut) IAM Cycling
144 Mitchell Docker (Aus) Orica-GreenEdge
145 Sam Bewley (NZl) Orica-GreenEdge
146 Magnus Cort Nielsen (Den) Orica-GreenEdge
147 Jacques Janse Van Rensburg (RSA) Dimension Data
DNF Daniel Mclay (GBr) Fortuneo - Vital Concept
DNF Vegard Stake Laengen (Nor) IAM Cycling
DNF Youcef Reguigui (Alg) Dimension Data
DNF Wouter Wippert (Ned) Cannondale Pro Cycling
DNF Andrew Talansky (USA) Cannondale Pro Cycling
DNF Christophe Laporte (Fra) Cofidis, Solutions Credits
DNF Nacer Bouhanni (Fra) Cofidis, Solutions Credits
DNF Cheng Ji (Chn) Team Giant-Alpecin
DNF Lars Boom (Ned) Astana Pro Team
DNF Sven Erik Bystr?m (Nor) Team Katusha

Klasyfikacja po 6. etapie

  1 Geraint Thomas (GBr) Team Sky                             24:10:26
  2 Alberto Contador (Spa) Tinkoff Team                          00:15
  3 Ilnur Zakarin (Rus) Team Katusha                             00:20
  4 Richie Porte (Aus) BMC Racing Team                           00:21
  5 Tom Dumoulin (Ned) Team Giant-Alpecin                        00:32
  6 Jon Izaguirre (Spa) Movistar Team                            00:37
  7 Sergio Henao (Col) Team Sky                                  00:39
  8 Simon Yates (GBr) Orica-GreenEdge                            00:44
  9 Tony Gallopin (Fra) Lotto Soudal                             00:51
 10 Romain Bardet (Fra) AG2R La Mondiale                         01:00
 11 Rui Costa (Por) Lampre - Merida                              01:07
 12 Arnold Jeannesson (Fra) Cofidis, Solutions Credits           01:09
 13 Wilco Kelderman (Ned) Team LottoNl-Jumbo                     01:12
 14 Mikel Nieve (Spa) Team Sky                                   01:39
 15 Lieuwe Westra (Ned) Astana Pro Team                          02:32
 16 Lawson Craddock (USA) Cannondale Pro Cycling                 02:42
 17 Luis Leon Sanchez (Spa) Astana Pro Team                      02:54
 18 Pierre Rolland (Fra) Cannondale Pro Cycling                  03:05
 19 Tim Wellens (Bel) Lotto Soudal                               03:36
 20 Gorka Izaguirre (Spa) Movistar Team                          03:39
 21 Mikael Cherel (Fra) AG2R La Mondiale                         03:43
 22 David De La Cruz (Spa) Etixx - Quick-Step                    04:17
 23 Tom Jelte Slagter (Ned) Cannondale Pro Cycling               05:19
 24 Rafał Majka (Pol) Tinkoff Team                               06:17
 25 Ben Swift (GBr) Team Sky                                     06:40
 26 Dries Devenyns (Bel) IAM Cycling                             07:07
 27 Lilian Calmejane (Fra) Direct Energie                        07:09
 28 Louis Meintjes (RSA) Lampre - Merida                         08:22
 29 Simon Geschke (Ger) Team Giant-Alpecin                       08:27
 30 José Herrada (Spa) Movistar Team                             09:22
 31 Pieter Serry (Bel) Etixx - Quick-Step                        10:02
 32 Tanel Kangert (Est) Astana Pro Team                          10:15
 33 Delio Fernandez Cruz (Spa) Delko Marseille Provence KTM      12:09
 34 Ruben Fernandez (Spa) Movistar Team                          12:22
 35 Simon Spilak (Slo) Team Katusha                              13:05
 36 Paweł Poljański (Pol) Tinkoff Team                           13:36
 37 Steven Kruijswijk (Ned) Team LottoNl-Jumbo                   13:52
 38 Chris Anker Sörensen (Den) Fortuneo - Vital Concept          14:36
 39 Danilo Wyss (Swi) BMC Racing Team                            14:53
 40 Sylvain Chavanel (Fra) Direct Energie                        15:01
 41 Quentin Pacher (Fra) Delko Marseille Provence KTM            15:22
 42 Serge Pauwels (Bel) Dimension Data                           15:40
 43 Yury Trofimov (Rus) Tinkoff Team                             15:44
 44 Antoine Duchesne (Can) Direct Energie                        15:56
 45 Alexey Lutsenko (Kaz) Astana Pro Team                        17:00
 46 Nicolas Roche (Irl) Team Sky                                 17:12
 47 Luis Angel Mate (Spa) Cofidis, Solutions Credits             19:08
 48 Diego Rosa (Ita) Astana Pro Team                             19:14
 49 Michael Matthews (Aus) Orica-GreenEdge                       19:46
 50 Patrick Bevin (NZl) Cannondale Pro Cycling                   20:55
 51 Oliver Naesen (Bel) IAM Cycling                              20:57
 52 Georg Preidler (Aut) Team Giant-Alpecin                      21:09
 53 Marcus Burghardt (Ger) BMC Racing Team                       21:41
 54 George Bennett (NZl) Team LottoNl-Jumbo                      21:53
 55 Vicente Reynes (Spa) IAM Cycling                             22:00
 56 Cyril Gautier (Fra) AG2R La Mondiale                         22:21
 57 Pavel Kochetkov (Rus) Team Katusha                           22:27
 58 Amaël Moinard (Fra) BMC Racing Team                          22:55
 59 Thomas Voeckler (Fra) Direct Energie                         23:09
 60 Robert Kiserlovski (Cro) Tinkoff Team                        23:54
 61 Fabio Felline (Ita) Trek-Segafredo                           24:20
 62 Jesus Herrada (Spa) Movistar Team                            24:23
 63 Ben Hermans (Bel) BMC Racing Team
 64 Ian Stannard (GBr) Team Sky                                  25:14
 65 Sergey Lagutin (Rus) Team Katusha                            25:23
 66 Florian Vachon (Fra) Fortuneo - Vital Concept                25:49
 67 Michael Schär (Swi) BMC Racing Team                          26:04
 68 Angelo Tulik (Fra) Direct Energie                            26:44
 69 Daryl Impey (RSA) Orica-GreenEdge                            26:58
 70 Leonardo Duque (Col) Delko Marseille Provence KTM            28:30
 71 Imanol Erviti Ollo (Spa) Movistar Team                       28:43
 72 Ian Boswell (USA) Team Sky                                   28:51
 73 Niki Terpstra (Ned) Etixx - Quick-Step                       30:24
 74 Thomas De Gendt (Bel) Lotto Soudal                           30:33
 75 Rémy Di Gregorio (Fra) Delko Marseille Provence KTM          30:38
 76 Dylan Van Baarle (Ned) Cannondale Pro Cycling                31:41
 77 Peter Velits (Svk) BMC Racing Team                           31:45
 78 Laurent Didier (Lux) Trek-Segafredo                          32:22
 79 Pierre-Roger Latour (Fra) AG2R La Mondiale                   32:29
 80 Ben Gastauer (Lux) AG2R La Mondiale                          33:42
 81 Bram Tankink (Ned) Team LottoNl-Jumbo                        34:45
 82 Axel Domont (Fra) AG2R La Mondiale                           35:02
 83 Sep Vanmarcke (Bel) Team LottoNl-Jumbo                       36:16
 84 Alexander Kristoff (Nor) Team Katusha                        36:40
 85 Kévin Reza (Fra) FDJ                                         37:04
 86 Jelle Vanendert (Bel) Lotto Soudal                           37:07
 87 Matti Breschel (Den) Cannondale Pro Cycling                  37:10
 88 Michael Morkov (Den) Team Katusha                            38:00
 89 Tobias Ludvigsson (Swe) Team Giant-Alpecin                   39:16
 90 Luke Rowe (GBr) Team Sky                                     39:33
 91 Julien Loubet (Fra) Fortuneo - Vital Concept                 40:07
 92 Dmitriy Gruzdev (Kaz) Astana Pro Team                        40:30
 93 Matteo Bono (Ita) Lampre - Merida                            40:44
 94 Grégory Rast (Swi) Trek-Segafredo                            42:41
 95 Daniel Hoelgaard (Nor) FDJ                                   42:59
 96 Geoffrey Soupe (Fra) Cofidis, Solutions Credits              43:29
 97 Julien Simon (Fra) Cofidis, Solutions Credits                43:52
 98 Roy Curvers (Ned) Team Giant-Alpecin                         44:05
 99 Michael Albasini (Swi) Orica-GreenEdge                       44:31
100 Perrig Quemeneur (Fra) Direct Energie                        44:35
101 Matteo Tosatto (Ita) Tinkoff Team                            45:05
102 Davide Cimolai (Ita) Lampre - Merida                         45:11
103 Tsgabu Grmay (Eth) Lampre - Merida                           45:12
104 Luka Pibernik (Slo) Lampre - Merida                          45:32
105 Anthony Delaplace (Fra) Fortuneo - Vital Concept             46:37
106 Odd Christian Eiking (Nor) FDJ                               46:38
107 Ignatas Konovalovas (Ltu) FDJ                                46:43
108 Edward Theuns (Bel) Trek-Segafredo                           46:54
109 Jacopo Guarnieri (Ita) Team Katusha                          46:57
110 Niccolo Bonifazio (Ita) Trek-Segafredo                       47:01
111 Paul Martens (Ger) Team LottoNl-Jumbo                        47:33
112 Michael Valgren (Den) Tinkoff Team                           48:43
113 Romain Combaud (Fra) Delko Marseille Provence KTM            49:14
114 Amets Txurruka (Spa) Orica-GreenEdge                         49:27
115 Adam Hansen (Aus) Lotto Soudal                               49:28
116 Arnaud Courteille (Fra) FDJ                                  50:18
117 Stijn Vandenbergh (Bel) Etixx - Quick-Step                   50:29
118 Thierry Hupond (Fra) Delko Marseille Provence KTM            51:49
119 Jos Van Emden (Ned) Team LottoNl-Jumbo                       51:59
120 Tom Boonen (Bel) Etixx - Quick-Step                          53:12
121 Mickael Delage (Fra) FDJ                                     53:29
122 Koen De Kort (Ned) Team Giant-Alpecin                        53:53
123 Nikolas Maes (Bel) Etixx - Quick-Step                        54:50
124 Victor Campenaerts (Bel) Team LottoNl-Jumbo                  55:11
125 Jacques Janse Van Rensburg (RSA) Dimension Data              55:44
126 Jerome Cousin (Fra) Cofidis, Solutions Credits               56:59
127 Alexandre Pichot (Fra) Direct Energie                        57:14
128 Daniil Fominykh (Kaz) Astana Pro Team                        57:20
129 Cyril Lemoine (Fra) Cofidis, Solutions Credits               57:25
130 Adrien Petit (Fra) Direct Energie                            57:48
131 Magnus Cort Nielsen (Den) Orica-GreenEdge                    58:07
132 Marcel Kittel (Ger) Etixx - Quick-Step                       59:22
133 Mario Costa (Por) Lampre - Merida                            59:25
134 Fabio Sabatini (Ita) Etixx - Quick-Step                      59:32
135 Daniel Diaz (Arg) Delko Marseille Provence KTM               59:34
136 Fumiyuki Beppu (Jpn) Trek-Segafredo                          59:38
137 Evaldas Siskevicius (Ltu) Delko Marseille Provence KTM    01:01:24
138 Tyler Farrar (USA) Dimension Data                         01:02:45
139 Laurens Ten Dam (Ned) Team Giant-Alpecin                  01:02:55
140 Steven Tronet (Fra) Fortuneo - Vital Concept              01:02:58
141 Lars Ytting Bak (Den) Lotto Soudal                        01:03:54
142 Jonas Vangenechten (Bel) IAM Cycling                      01:06:05
143 Mitchell Docker (Aus) Orica-GreenEdge                     01:08:02
144 Matt Brammeier (Irl) Dimension Data                       01:08:11
145 Jay Robert Thomson (RSA) Dimension Data                   01:10:00
146 Sam Bewley (NZl) Orica-GreenEdge                          01:12:01
147 Matthias Brandle (Aut) IAM Cycling                        01:14:24

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: