Tour de Taiwan 2016: etap 5

Robbie Hucker (Avanti IsoWhey Sport) triumfował na ostatnim, zakończonym podjazdem etapie, czym zapewnił sobie zwycięstwo w klasyfikacji generalnej Tour de Taiwan.

25-letni Australijczyk pokonał o 14 sekund czterdziestolatka Francisco Mancebo (Skydive Dubai) oraz o ponad minutę Amira Kolahdozhagha (Pishgaman Giant Team) z Iranu.

Wyniki 5. etapu Tour de Taiwan 2016 (2.1), Jianshanpi Jiangnan Resort - Wutai (146,3 km):

  1 Robbie Hucker (Aus) Avanti IsoWhey Sports                  3:52:54
  2 Paco Mancebo (Esp) Skydive Dubai                             00:14
  3 Amir Kolahdouz Hagh (Iri) Pishgaman Giant Team               01:05
  4 Chris Hamilton (Aus) Avanti IsoWhey Sports                   01:08
  5 Mirsamad Pourseyedigolakhour (Iri) Tabriz Shahrdari Team     01:10
  6 Benjamin Prades (Esp) Team Ukyo
  7 Nathan Earle (Aus) Drapac Professional Cycling               01:15
  8 Arvin Moazami Godarzi (Iri) Pishgaman Giant Team             01:20
  9 Sébastian Baldauf (Ger) Hrinkow Advarica                     01:22
 10 Ben O'Connor (Aus) Avanti IsoWhey Sports                     01:23
 11 Zhandos Bizhigitov (Kaz) VINO 4-Ever SKO                     01:25
 12 Alexander Ray (NZl) Team Illuminate                          01:27
 13 Nariyuki Masuda (Jpn) Utsunomiya Blitzen
 14 Edwin Avila (Col) Team Illuminate                            01:32
 15 Peter Schulting (Ned) Parkhotel Valkenburg
 16 Rahim Emami (Iri) Pishgaman Giant Team                       01:40
 17 Francisco Jarley Colorado Hernandez (Col) RTS- Santic Ra     01:54
 18 Marco Zanotti (Ita) Parkhotel Valkenburg                     01:59
 19 Michiel Dieleman (Bel) Cibel - Cebon                         02:10
 20 Marco Canola (Ita) UnitedHealthcare                          02:14
 21 Salvador Guardiola Tora (Esp) Team Ukyo                      02:31
 22 Lucas Eriksson (Swe) Team Tre Berg-Bianchi                   02:46
 23 Saeid Safarzadeh (Iri) Tabriz Shahrdari Team
 24 Oleg Zemlyakov (Kaz) VINO 4-Ever SKO
 25 Ivan Santaromita (Ita) Skydive Dubai
 26 Marcus Karlsson (Swe) Team Tre Berg-Bianchi                  03:02
 27 Ahad Kazemisarai (Iri) Tabriz Shahrdari Team                 03:08
 28 Steven Lampier (GBr) JLT Condor                              03:11
 29 Connor Dunne (Irl) JLT Condor                                04:06
 30 Kevin De Jonghe (Bel) Cibel - Cebon                          04:11
 31 Stepan Astafyev (Kaz) VINO 4-Ever SKO                        04:38
 32 William Clarke (Aus) Drapac Professional Cycling             04:53
 33 Eiichi Hirai (Jpn) Team Ukyo                                 05:06
 34 Yuma Koishi (Jpn) NIPPO - Vini Fantini                       05:15
 35 Yuzuru Suzuki (Jpn) Utsunomiya Blitzen                       05:42
 36 Stephen Williams (GBr) JLT Condor                            06:02
 37 Flavio De Luna (Mex) Team Illuminate                         06:29
 38 Josef Benetseder (Aut) Hrinkow Advarica                      07:38
 39 Ghader Mizbani Iranagh (Iri) Tabriz Shahrdari Team
 40 Florian Gaugl (Aut) Hrinkow Advarica
 41 Griffin Easter (USA) Team Illuminate                         07:49
 42 Alexander Wetterhall (Swe) Team Tre Berg-Bianchi
 43 Lawrence Naesen (Bel) Cibel - Cebon                          07:56
 44 Thijs Van Beusichem (Ned) Parkhotel Valkenburg
 45 Burr Ho (Hkg) The of Hong Kong, China                        08:06
 46 Wenhui Bi (Chn) Giant-Champion System Pro Cycling            08:14
 47 Jochem Hoekstra (Ned) Parkhotel Valkenburg                   08:16
 48 Khalil Khorshid (Iri) RTS- Santic Racing Team                08:23
 49 Dominik Hrinkow (Aut) Hrinkow Advarica                       08:32
 50 Daniel Eaton (USA) UnitedHealthcare                          08:52
 51 Ka Hoo Fung (Hkg) The of Hong Kong, China                    09:01
 52 Daniel Summerhill (USA) UnitedHealthcare                     09:34
 53 Kim Magnusson (Swe) Team Tre Berg-Bianchi
 54 Andreas Hofer (Aut) Hrinkow Advarica
 55 Yevgeniy Gidich (Kaz) VINO 4-Ever SKO                        09:36
 56 Russell Downing (GBr) JLT Condor
 57 Wen Chung Huang (Tpe) Chinese Taipei National Team           09:46
 58 Gianfranco Zilioli (Ita) NIPPO - Vini Fantini                09:56
 59 Jim Van Den Berg (Ned) Parkhotel Valkenburg                  11:48
 60 Benjamin Verraes (Bel) Cibel - Cebon                         12:03
 61 Maher Hasnaoui (Tun) Skydive Dubai                           12:17
 62 Shu Ming Liu (Tpe) Chinese Taipei National Team              12:56
 63 Xiaolong Sun (Chn) Giant-Champion System Pro Cycling         13:28
 64 Jori Van Steenbergen (Bel) Cibel - Cebon                     13:47
 65 Siu Wai Ko (Hkg) The of Hong Kong, China                     13:59
 66 Anthony Giacoppo (Aus) Avanti IsoWhey Sports                 14:38
 67 Bernard Sulzberger (Aus) Drapac Professional Cycling
 68 Oscar Pujol Munoz (Esp) Team Ukyo                            14:45
 69 Kota Sumiyoshi (Jpn) Team Ukyo                               16:10
 70 Genki Yamamoto (Jpn) NIPPO - Vini Fantini
 71 Jason Lowndes (Aus) Drapac Professional Cycling              17:15
 72 Luke Mellor Grivell (GBr) JLT Condor                         17:17
 73 Reza Hosseini (Iri) Pishgaman Giant Team                     17:19
 74 Lijun Bai (Chn) Giant-Champion System Pro Cycling
 75 Travis Meyer (Aus) Drapac Professional Cycling               17:23
 76 Andrea Palini (Ita) Skydive Dubai                            18:07
 77 Shao Hsuan Lu (Tpe) Chinese Taipei National Team             19:24
 78 Chienhsien Yu (Tpe) RTS- Santic Racing Team
 79 Takaaki Hori (Jpn) Utsunomiya Blitzen                        20:12
 80 Wenlong Zhang (Chn) Giant-Champion System Pro Cycling
 81 Hossein Alizadeh (Iri) RTS- Santic Racing Team               20:19
 82 Neil Van Der Ploeg (Aus) Avanti IsoWhey Sports               22:17
 83 Adrian Hegyvary (USA) UnitedHealthcare
 84 Wen Yen Chuang (Tpe) RTS- Santic Racing Team                 25:33
 85 Jin Okubo (Jpn) Utsunomiya Blitzen                           29:16
 86 Takayuki Abe (Jpn) Utsunomiya Blitzen                        29:19
DNF Hamed Pasban Khajeh (Iri) Pishgaman Giant Team
DNF Scott Sunderland (Aus) Team Illuminate
DNF Yi Hao Tseng (Tpe) Chinese Taipei National Team
DNF Ka Yu Leung (Hkg) The of Hong Kong, China

Klasyfikacja końcowa

  1 Robbie Hucker (Aus) Avanti IsoWhey Sports                 15:16:02
  2 Paco Mancebo (Esp) Skydive Dubai                             00:18
  3 Ben O'Connor (Aus) Avanti IsoWhey Sports                     00:37
  4 Peter Schulting (Ned) Parkhotel Valkenburg                   01:00
  5 Amir Kolahdouz Hagh (Iri) Pishgaman Giant Team               01:12
  6 Alexander Ray (NZl) Team Illuminate                          01:16
  7 Chris Hamilton (Aus) Avanti IsoWhey Sports                   01:19
  8 Benjamin Prades (Esp) Team Ukyo                              01:21
  9 Mirsamad Pourseyedigolakhour (Iri) Tabriz Shahrdari Team
 10 Nathan Earle (Aus) Drapac Professional Cycling            15:17:28
 11 Arvin Moazami Godarzi (Iri) Pishgaman Giant Team          15:17:33
 12 Sébastian Baldauf (Ger) Hrinkow Advarica                  15:17:35
 13 Zhandos Bizhigitov (Kaz) VINO 4-Ever SKO                  15:17:38
 14 Edwin Avila (Col) Team Illuminate                         15:17:39
 15 Nariyuki Masuda (Jpn) Utsunomiya Blitzen                  15:17:40
 16 Rahim Emami (Iri) Pishgaman Giant Team                    15:17:53
 17 Marco Zanotti (Ita) Parkhotel Valkenburg                  15:18:08
 18 Marco Canola (Ita) UnitedHealthcare                       15:18:14
 19 Michiel Dieleman (Bel) Cibel - Cebon                      15:18:23
 20 Salvador Guardiola Tora (Esp) Team Ukyo                   15:18:44
 21 Francisco Jarley Colorado Hernandez (Col) RTS- Santic Ra  15:18:57
 22 Lucas Eriksson (Swe) Team Tre Berg-Bianchi                15:18:59
 23 Ivan Santaromita (Ita) Skydive Dubai
 24 Marcus Karlsson (Swe) Team Tre Berg-Bianchi               15:19:15
 25 Ahad Kazemisarai (Iri) Tabriz Shahrdari Team              15:19:21
 26 Steven Lampier (GBr) JLT Condor                           15:19:24
 27 Connor Dunne (Irl) JLT Condor
 28 Kevin De Jonghe (Bel) Cibel - Cebon                       15:19:29
 29 Yuma Koishi (Jpn) NIPPO - Vini Fantini                    15:20:33
 30 William Clarke (Aus) Drapac Professional Cycling          15:20:45
 31 Eiichi Hirai (Jpn) Team Ukyo                              15:21:19
 32 Flavio De Luna (Mex) Team Illuminate                      15:21:47
 33 Yuzuru Suzuki (Jpn) Utsunomiya Blitzen                    15:21:55
 34 Stephen Williams (GBr) JLT Condor                         15:22:15
 35 Oleg Zemlyakov (Kaz) VINO 4-Ever SKO                      15:22:18
 36 Saeid Safarzadeh (Iri) Tabriz Shahrdari Team              15:23:04
 37 Ghader Mizbani Iranagh (Iri) Tabriz Shahrdari Team        15:23:51
 38 Lawrence Naesen (Bel) Cibel - Cebon                       15:24:09
 39 Stepan Astafyev (Kaz) VINO 4-Ever SKO                     15:24:12
 40 Jochem Hoekstra (Ned) Parkhotel Valkenburg                15:24:26
 41 Khalil Khorshid (Iri) RTS- Santic Racing Team             15:25:36
 42 Alexander Wetterhall (Swe) Team Tre Berg-Bianchi          15:25:59
 43 Gianfranco Zilioli (Ita) NIPPO - Vini Fantini             15:26:09
 44 Kim Magnusson (Swe) Team Tre Berg-Bianchi                 15:26:27
 45 Daniel Eaton (USA) UnitedHealthcare                       15:27:13
 46 Russell Downing (GBr) JLT Condor                          15:27:51
 47 Jim Van Den Berg (Ned) Parkhotel Valkenburg               15:28:58
 48 Anthony Giacoppo (Aus) Avanti IsoWhey Sports              15:30:37
 49 Daniel Summerhill (USA) UnitedHealthcare                  15:32:03
 50 Josef Benetseder (Aut) Hrinkow Advarica                   15:32:54
 51 Bernard Sulzberger (Aus) Drapac Professional Cycling      15:33:28
 52 Griffin Easter (USA) Team Illuminate                      15:33:57
 53 Wenhui Bi (Chn) Giant-Champion System Pro Cycling         15:34:31
 54 Jori Van Steenbergen (Bel) Cibel - Cebon                  15:35:04
 55 Burr Ho (Hkg) The of Hong Kong, China                     15:35:07
 56 Ka Hoo Fung (Hkg) The of Hong Kong, China                 15:35:09
 57 Yevgeniy Gidich (Kaz) VINO 4-Ever SKO                     15:38:05
 58 Andreas Hofer (Aut) Hrinkow Advarica                      15:38:12
 59 Neil Van Der Ploeg (Aus) Avanti IsoWhey Sports            15:38:26
 60 Thijs Van Beusichem (Ned) Parkhotel Valkenburg            15:39:51
 61 Dominik Hrinkow (Aut) Hrinkow Advarica                    15:42:48
 62 Florian Gaugl (Aut) Hrinkow Advarica                      15:42:52
 63 Reza Hosseini (Iri) Pishgaman Giant Team                  15:43:02
 64 Andrea Palini (Ita) Skydive Dubai                         15:43:09
 65 Travis Meyer (Aus) Drapac Professional Cycling            15:44:12
 66 Oscar Pujol Munoz (Esp) Team Ukyo                         15:45:40
 67 Lijun Bai (Chn) Giant-Champion System Pro Cycling         15:45:48
 68 Maher Hasnaoui (Tun) Skydive Dubai                        15:46:04
 69 Luke Mellor Grivell (GBr) JLT Condor                      15:46:19
 70 Jason Lowndes (Aus) Drapac Professional Cycling           15:47:33
 71 Wen Chung Huang (Tpe) Chinese Taipei National Team        15:48:18
 72 Shu Ming Liu (Tpe) Chinese Taipei National Team           15:48:26
 73 Chienhsien Yu (Tpe) RTS- Santic Racing Team               15:50:12 
 74 Siu Wai Ko (Hkg) The of Hong Kong, China                  15:50:43
 75 Kota Sumiyoshi (Jpn) Team Ukyo                            15:50:56
 76 Xiaolong Sun (Chn) Giant-Champion System Pro Cycling      15:52:37
 77 Benjamin Verraes (Bel) Cibel - Cebon                      15:53:25
 78 Shao Hsuan Lu (Tpe) Chinese Taipei National Team          15:57:56
 79 Takaaki Hori (Jpn) Utsunomiya Blitzen                     15:58:21
 80 Adrian Hegyvary (USA) UnitedHealthcare                    15:59:39
 81 Genki Yamamoto (Jpn) NIPPO - Vini Fantini                 16:00:27
 82 Jin Okubo (Jpn) Utsunomiya Blitzen                        16:07:57
 83 Wenlong Zhang (Chn) Giant-Champion System Pro Cycling     16:08:30
 84 Hossein Alizadeh (Iri) RTS- Santic Racing Team            16:11:16
 85 Wen Yen Chuang (Tpe) RTS- Santic Racing Team              16:15:10
 86 Takayuki Abe (Jpn) Utsunomiya Blitzen                     16:19:12


If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: