Tour de Langkawi 2016: etap 7

Andrea Guardini (Astana) triumfował na przedostatnim odcinku malezyjskiego wyścigu.

Włoski sprinter wyprzedził na kresce Jakuba Mareczko (Southeast - Venezuela) i Andrea Paliniego (Skydive Dubai).

56. miejsce zajął na etapie Karol Domagalski (One Pro Cycling).

Liderem pozostał Reinardt Janse van Rensburg (Dimension Data).

Wyniki 7. etapu Tour de Langkawi 2016 (2.HC), Seremban - Parit Sulong (202,3 km):

  1 Andrea Guardini (Ita) Astana Pro Team                      4:47:12
  2 Jakub Mareczko (Ita) Southeast - Venezuela
  3 Andrea Palini (Ita) Skydive Dubai Pro Cycling Team AAC
  4 Saleh Mohd Harrif (Mas) Terengganu Cycling Team
  5 Reinardt J V Rensburg (RSA) Dimension Data
  6 Paolo Simion (Ita) Bardiani CSF
  7 John Murphy (USA) UnitedHealthCare Professional CT
  8 Shimpei Fukuda (Jpn) Aisan Racing Team
  9 Marco Benfatto (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec
 10 Michael Kolár (Svk) Tinkoff
 11 Brenton Jones (Aus) Drapac Professional Cycling
 12 Joo Yong Seo (Kor) KSPO
 13 Luca Chirico (Ita) Bardiani CSF
 14 Francisco Mancebo (Spa) Skydive Dubai Pro Cycling Team AAC
 15 Francisco Chamorro (Arg) Funvic Soul Cycles - Carrefour
 16 Ahmad Lutfi Muhammad Fauzan (Mas) Malaysia National Team
 17 Marcelo Felipe (Phi) Team 7 Eleven - Sava RBP
 18 Mirco Maestri (Ita) Bardiani CSF
 19 Jesper Hansen (Den) Tinkoff
 20 Mat Amin Mohd Shahrul (Mas) Terengganu Cycling Team
 21 Erik Baska (Svk) Tinkoff
 22 Hyeonseok Kim (Kor) KSPO
 23 Daniel Alexander Jaramillo Diez (Col) UnitedHealthCare
 24 Shiki Kuroeda (Jpn) Aisan Racing Team
 25 Miguel Angel Lopez Moreno (Col) Astana Pro Team
 26 Jaco Venter (RSA) Dimension Data
 27 Ivan Santaromita (Ita) Skydive Dubai Pro Cycling Team AAC
 28 Antonio Piedra Perez (Spa) Funvic Soul Cycles - Carrefour
 29 Novardianto Jamalidin (Ina) Pegasus Continental Cycling Team
 30 Arin Iswana (Ina) Pegasus Continental Cycling Team
 31 Kangeun Joo (Kor) KSPO
 32 Jingbiao Zhao (Chn) Hengxiang Cycling Team
 33 Lachlan Norris (Aus) Drapac Professional Cycling
 34 Patria Rastra (Ina) Pegasus Continental Cycling Team
 35 Irwandie Lakasek (Mas) NSC - Mycron
 36 Moreno Amezqueta (Spa) Southeast - Venezuela
 37 George Harper (GBr) One Pro Cycling
 38 Jonathan Clarke (Aus) UnitedHealthCare Professional CT
 39 Masakazu Ito (Jpn) Aisan Racing Team
 40 Laurens De Vreese (Bel) Astana Pro Team
 41 Othman Md Adiq Husainie (Mas) Terengganu Cycling Team
 42 Adrien Niyonshuti (Rwa) Dimension Data
 43 Jesse James Ewart (Aus) Team 7 Eleven - Sava RBP
 44 James Oram (NZl) One Pro Cycling
 45 Janez Brajkovic (Slo) UnitedHealthCare Professional CT
 46 Valentin Baillifard (Swi) Team Roth
 47 Roland Thalmann (Swi) Team Roth
 48 Tomas Aurelio Gil Martinez (Ven) Southeast - Venezuela
 49 Burr Ho (HKg) HKSI Pro Team
 50 Tomohiro Hayakawa (Jpn) Aisan Racing Team
 51 Manan Anuar (Mas) Terengganu Cycling Team
 52 Michael Gogl (Aut) Tinkoff
 53 Sofian Nabil Omar Mohd Bakri (Mas) NSC - Mycron
 54 Meiyin Wang (Chn) Hengxiang Cycling Team
 55 Ka Hoo Fung (HKg) HKSI Pro Team
 56 Karol Domagalski (Pol) One Pro Cycling
 57 John Kronborg Ebsen (Den) One Pro Cycling
 58 Dias Omirzakov (Kaz) Astana Pro Team
 59 Kun-Soo Kim (Kor) KSPO
 60 Ahmad Muazzam Iman Mustaffa Kamal (Mas) NSC - Mycron
 61 Alberto Nardin (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec
 62 Giulio Ciccone (Ita) Bardiani CSF
 63 Choon Huat Goh (Sin) Terengganu Cycling Team
 64 Samuele Conti (Ita) Southeast - Venezuela
 65 Md Zawawi Azman (Mas) NSC - Mycron
 66 Zhang Zheng (Chn) Hengxiang Cycling Team
 67 Fakhruddin Mazuki Nur Amirul (Mas) Terengganu Cycling Team
 68 Yoshimitsu Hiratsuka (Jpn) Aisan Racing Team
 69 Rusli Amir Mustafa (Mas) Malaysia National Team
 70 Carlos Alexandre Manarelli (Bra) Funvic Soul Cycles - Carrefour
 71 Edgar Nohales Nieto (Spa) Team 7 Eleven - Sava RBP
 72 Jonipher Ravina (Phi) Team 7 Eleven - Sava RBP
 73 Simone Sterbini (Ita) Bardiani CSF
 74 Wenlong Zhang (Chn) Giant - Champion System Pro Cyc
 75 Teten Rohendi (Ina) Pegasus Continental Cycling Team
 76 Ho San Chiu (HKg) HKSI Pro Team
 77 Mark John Lexer Galedo (Phi) Team 7 Eleven - Sava RBP   &nbsnbsp;
 78 Graeme Brown (Aus) Drapac Professional Cycling
 79 Thomas Scully (NZl) Drapac Professional Cycling
 80 Muhamad Afiq Huznie Othman (Mas) NSC - Mycron
 81 Jianpeng Liu (Chn) Hengxiang Cycling Team
 82 Hiu Fung Choy (HKg) HKSI Pro Team                            00:18
 83 Md Zariff Md Nur Aiman (Mas) Malaysia National Team
 84 Juraj Sagan (Svk) Tinkoff
 85 Zulkifle Nik Mohd Azwan (Mas) Malaysia National Team
 86 Meher Hasnaoui (Tun) Skydive Dubai Pro Cycling Team AAC
 87 Richard Handley (GBr) One Pro Cycling
 88 Luca Pacioni (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec
 89 Agung Sahbana (Ina) Pegasus Continental Cycling Team
 90 Matthew Goss (Aus) One Pro Cycling
 91 Evgeny Petrov (Rus) Tinkoff
 92 Arman Kamyshev (Kaz) Astana Pro Team                         00:25
 93 Ahmad Mohd Azri (Mas) Malaysia National Team                 00:30
 94 Fuwen Xue (Chn) Giant - Champion System Pro Cyc
 95 Nick Dougall (RSA) Dimension Data                            00:36
 96 Wan Yau Vincent Lau (HKg) HKSI Pro Team                      00:40
 97 Sung Baek Park (Kor) KSPO                                    00:44
 98 Bulgarelli Otavio Didier (Bra) Funvic Soul Cycles - Carrefour
 99 Andrea Dal Col (Ita) Southeast - Venezuela                   00:57
100 Takeaki Ayabe (Jpn) Aisan Racing Team
101 Johann Van Zyl (RSA) Dimension Data                          01:02
102 Songezo Jim (RSA) Dimension Data
103 Mohd Nazri Muhamad (Mas) NSC - Mycron
104 Xiaolong Sun (Chn) Giant - Champion System Pro Cyc
105 Joao Marcelo Pereira Gaspar (Bra) Funvic Soul Cycles - C     01:06
106 Giuseppe Fonzi (Ita) Southeast - Venezuela
107 Tyler Magner (USA) UnitedHealthCare Professional CT          01:07
108 Gavin Mannion (USA) Drapac Professional Cycling
109 Sea Keong Loh (Mas) Malaysia National Team
110 Pablo Urtasun Perez (Spa) Funvic Soul Cycles - Carrefour     01:21
111 Jens Mouris (Ned) Drapac Professional Cycling                01:37
112 Tristan Marguet (Swi) Team Roth                              01:39
113 Hyo Suk Gong (Kor) KSPO                                      01:41
114 Siu Wai Ko (HKg) HKSI Pro Team
115 Marco Bandiera (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec           02:21
116 Francesco Chicchi (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec
117 Colin Stussi (Swi) Team Roth
118 Dylan Page (Swi) Team Roth
119 Ma Guangtong (Chn) Hengxiang Cycling Team                    04:13
120 Tanner Putt (USA) UnitedHealthCare Professional CT           04:41
121 Ryan Macanally (Aus) Pegasus Continental Cycling Team
122 Li Jun Bai (Chn) Giant - Champion System Pro Cyc             06:34
123 Meng Yan (Chn) Hengxiang Cycling Team
124 Wenhui Bi (Chn) Giant - Champion System Pro Cyc

Klasyfikacja po 7. etapie

  1 Reinardt J V Rensburg (RSA) Dimension Data                25:48:29
  2 Daniel Alexander Jaramillo Diez (Col) UnitedHealthCare P     00:11
  3 Miguel Angel Lopez Moreno (Col) Astana Pro Team              00:12
  4 George Harper (GBr) One Pro Cycling                          00:16
  5 Jesper Hansen (Den) Tinkoff                                  00:20
  6 Francisco Mancebo (Spa) Skydive Dubai Pro Cycling Team A     00:22
  7 Lachlan Norris (Aus) Drapac Professional Cycling
  8 Janez Brajkovic (Slo) UnitedHealthCare Professional CT
  9 Ivan Santaromita (Ita) Skydive Dubai Pro Cycling Team AAC
 10 Antonio Piedra Perez (Spa) Funvic Soul Cycles - Carrefour
 11 Jonathan Clarke (Aus) UnitedHealthCare Professional CT
 12 Luca Chirico (Ita) Bardiani CSF                              00:23
 13 Moreno Amezqueta (Spa) Southeast - Venezuela                 00:24
 14 John Kronborg Ebsen (Den) One Pro Cycling                    00:27
 15 Simone Sterbini (Ita) Bardiani CSF
 16 James Oram (NZl) One Pro Cycling                             00:33
 17 Jaco Venter (RSA) Dimension Data                             00:37
 18 Karol Domagalski (Pol) One Pro Cycling                       00:52
 19 Tomas Aurelio Gil Martinez (Ven) Southeast - Venezuela
 20 Valentin Baillifard (Swi) Team Roth                          00:56
 21 Othman Md Adiq Husainie (Mas) Terengganu Cycling Team        00:59
 22 Masakazu Ito (Jpn) Aisan Racing Team                         01:05
 23 Jingbiao Zhao (Chn) Hengxiang Cycling Team                   01:06
 24 Roland Thalmann (Swi) Team Roth                              01:10
 25 Alberto Nardin (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec
 26 Marcelo Felipe (Phi) Team 7 Eleven - Sava RBP
 27 Samuele Conti (Ita) Southeast - Venezuela                    01:27
 28 Laurens De Vreese (Bel) Astana Pro Team                      02:02
 29 Richard Handley (GBr) One Pro Cycling                        02:12
 30 Adrien Niyonshuti (Rwa) Dimension Data                       02:13
 31 Johann Van Zyl (RSA) Dimension Data                          02:17
 32 Colin Stussi (Swi) Team Roth                                 02:43
 33 Meiyin Wang (Chn) Hengxiang Cycling Team                     03:03
 34 Evgeny Petrov (Rus) Tinkoff                                  03:47
 35 Fakhruddin Mazuki Nur Amirul (Mas) Terengganu Cycling Te     04:00
 36 Yoshimitsu Hiratsuka (Jpn) Aisan Racing Team                 04:04
 37 Choon Huat Goh (Sin) Terengganu Cycling Team                 04:18
 38 Tomohiro Hayakawa (Jpn) Aisan Racing Team                    04:28
 39 Sofian Nabil Omar Mohd Bakri (Mas) NSC - Mycron              04:31
 40 Ho San Chiu (HKg) HKSI Pro Team                              04:35
 41 Mark John Lexer Galedo (Phi) Team 7 Eleven - Sava RBP
 42 Songezo Jim (RSA) Dimension Data
 43 Kangeun Joo (Kor) KSPO                                       05:10
 44 Ahmad Lutfi Muhammad Fauzan (Mas) Malaysia National Team     05:27
 45 Giulio Ciccone (Ita) Bardiani CSF                            05:33
 46 Jianpeng Liu (Chn) Hengxiang Cycling Team                    06:16
 47 Joo Yong Seo (Kor) KSPO                                      06:26
 48 Edgar Nohales Nieto (Spa) Team 7 Eleven - Sava RBP
 49 Thomas Scully (NZl) Drapac Professional Cycling              06:42
 50 Paolo Simion (Ita) Bardiani CSF                              06:51
 51 Janez Brajkovic (Slo) UnitedHealthCare Professional CT       06:59
 52 Mirco Maestri (Ita) Bardiani CSF                             07:01
 53 Md Zariff Md Nur Aiman (Mas) Malaysia National Team          07:26
 54 Burr Ho (HKg) HKSI Pro Team                                  07:38
 55 Md Zawawi Azman (Mas) NSC - Mycron                           08:06
 56 Gavin Mannion (USA) Drapac Professional Cycling              09:47
 57 Agung Sahbana (Ina) Pegasus Continental Cycling Team         10:51
 58 Rusli Amir Mustafa (Mas) Malaysia National Team              11:31
 59 Ka Hoo Fung (HKg) HKSI Pro Team                              11:41
 60 Jonipher Ravina (Phi) Team 7 Eleven - Sava RBP
 61 Juraj Sagan (Svk) Tinkoff                                    14:12
 62 Michael Gogl (Aut) Tinkoff                                   14:13
 63 Mohd Nazri Muhamad (Mas) NSC - Mycron                        14:24
 64 Jesse James Ewart (Aus) Team 7 Eleven - Sava RBP
 65 Wenlong Zhang (Chn) Giant - Champion System Pro Cyc          15:13
 66 Luca Pacioni (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec             15:14
 67 Erik Baska (Svk) Tinkoff                                     15:15
 68 Michael Kolár (Svk) Tinkoff                                  15:20
 69 Carlos Alexandre Manarelli (Bra) Funvic Soul Cycles - Ca     15:23
 70 Patria Rastra (Ina) Pegasus Continental Cycling Team         15:54
 71 Ma Guangtong (Chn) Hengxiang Cycling Team                    15:56
 72 Brenton Jones (Aus) Drapac Professional Cycling              16:22
 73 Teten Rohendi (Ina) Pegasus Continental Cycling Team         16:29
 74 Mat Amin Mohd Shahrul (Mas) Terengganu Cycling Team          17:21
 75 Giuseppe Fonzi (Ita) Southeast - Venezuela                   17:55
 76 Sung Baek Park (Kor) KSPO                                    18:04
 77 Novardianto Jamalidin (Ina) Pegasus Continental Cycling      18:20
 78 Hyeonseok Kim (Kor) KSPO                                     18:23
 79 Siu Wai Ko (HKg) HKSI Pro Team                               19:08
 80 Hyo Suk Gong (Kor) KSPO                                      19:27
 81 Francesco Chicchi (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec        19:28
 82 Andrea Palini (Ita) Skydive Dubai Pro Cycling Team AAC       20:54
 83 Jakub Mareczko (Ita) Southeast - Venezuela                   20:58
 84 John Murphy (USA) UnitedHealthCare Professional CT           21:08
 85 Xiaolong Sun (Chn) Giant - Champion System Pro Cyc           21:20
 86 Dylan Page (Swi) Team Roth                                   21:30
 87 Graeme Brown (Aus) Drapac Professional Cycling               21:32
 88 Kun-Soo Kim (Kor) KSPO                                       22:52
 89 Sea Keong Loh (Mas) Malaysia National Team                   23:33
 90 Zhang Zheng (Chn) Hengxiang Cycling Team                     23:34
 91 Muhamad Afiq Huznie Othman (Mas) NSC - Mycron                23:41
 92 Meng Yan (Chn) Hengxiang Cycling Team                        24:00
 93 Wan Yau Vincent Lau (HKg) HKSI Pro Team                      26:00
 94 Tyler Magner (USA) UnitedHealthCare Professional CT          26:19
 95 Shimpei Fukuda (Jpn) Aisan Racing Team                       26:21
 96 Saleh Mohd Harrif (Mas) Terengganu Cycling Team
 97 Ryan Macanally (Aus) Pegasus Continental Cycling Team        26:31
 98 Marco Benfatto (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec           26:44
 99 Manan Anuar (Mas) Terengganu Cycling Team                    27:58
100 Andrea Guardini (Ita) Astana Pro Team                        28:30
101 Li Jun Bai (Chn) Giant - Champion System Pro Cyc             29:25
102 Marco Bandiera (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec           29:42
103 Arman Kamyshev (Kaz) Astana Pro Team                         29:43
104 Irwandie Lakasek (Mas) NSC - Mycron                          29:58
105 Ahmad Muazzam Iman Mustaffa Kamal (Mas) NSC - Mycron         30:54
106 Takeaki Ayabe (Jpn) Aisan Racing Team                        31:11
107 Meher Hasnaoui (Tun) Skydive Dubai Pro Cycling Team AAC      32:36
108 Ahmad Mohd Azri (Mas) Malaysia National Team                 33:35
109 Bulgarelli Otavio Didier (Bra) Funvic Soul Cycles - Carr     34:26
110 Zulkifle Nik Mohd Azwan (Mas) Malaysia National Team         35:33
111 Tanner Putt (USA) UnitedHealthCare Professional CT           35:34
112 Wenhui Bi (Chn) Giant - Champion System Pro Cyc              35:44
113 Matthew Goss (Aus) One Pro Cycling                           36:35
114 Jens Mouris (Ned) Drapac Professional Cycling                37:07
115 Arin Iswana (Ina) Pegasus Continental Cycling Team           38:59
116 Joao Marcelo Pereira Gaspar (Bra) Funvic Soul Cycles - C     39:14
117 Andrea Dal Col (Ita) Southeast - Venezuela                   39:46
118 Francisco Chamorro (Arg) Funvic Soul Cycles - Carrefour      42:03
119 Fuwen Xue (Chn) Giant - Champion System Pro Cyc              43:53
120 Shiki Kuroeda (Jpn) Aisan Racing Team                        45:09
121 Tristan Marguet (Swi) Team Roth                              51:58
122 Dias Omirzakov (Kaz) Astana Pro Team                         52:32
123 Hiu Fung Choy (HKg) HKSI Pro Team                            56:13
124 Pablo Urtasun Perez (Spa) Funvic Soul Cycles - Carrefour  01:03:45

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: