Tour de Langkawi 2016: etap 3

John Murphy (UnitedHealthcare) odniósł zwycięstwo na mecie trzeciej części Tour de Langkawi.

Amerykanin pokonał Włochów Francesco Chicchiego (Androni Giocattoli - Sidermec) i Jakuba Mareczko (Southeast - Venezuela).

13. finiszował Karol Domagalski (One Pro Cycling), utrzymując 10. miejsce w klasyfikacji łącznej.

Koszulkę lidera obronił Andrea Guardini (Astana).

Wyniki 3. etapu Tour de Langkawi 2016 (2.HC), Kulim - Kuala Sangar (107,2 km):

  1 John Murphy (USA) UnitedHealthcare                         2:30:31
  2 Francesco Chicchi (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec
  3 Jakub Mareczko (Ita) Southeast - Venezuela
  4 Michal Kolár (Svk) Tinkoff Team
  5 Andrea Guardini (Ita) Astana Pro Team
  6 Shiki Kuroeda (Jpn) Aisan Racing Team
  7 Shimpei Fukuda (Jpn) Aisan Racing Team
  8 Brenton Jones (Aus) Drapac
  9 Paolo Simion (Ita) Bardiani CSF
 10 Andrea Palini (Ita) SkyDive Dubai
 11 Reinardt Janse Van Rensburg (RSA) Dimension Data
 12 Joo Yong Seo (Kor) KSPO
 13 Karol Domagalski (Pol) ONE Pro Cycling
 14 Mirco Maestri (Ita) Bardiani CSF
 15 Mohd Harrif Saleh (Mas) Terengganu
 16 Luca Chirico (Ita) Bardiani CSF
 17 Ryan MaCanally (Aus) Pegasus Continental
 18 Siu Wai Ko (HKg) HKSI Pro
 19 Graeme Brown (Aus) Drapac
 20 Irwandie Lakasek (Mas) NSC - Mycron
 21 Anuar Manan (Mas) Terengganu
 22 Miguel Angel Lopez (Col) Astana Pro Team
 23 Jingbiao Zhao (Chn) Hengxiang
 24 Daniel Jaramillo (Col) UnitedHealthcare
 25 Hyeonseok Kim (Kor) KSPO
 26 Janez Brajkovic (Slo) UnitedHealthcare
 27 Tanner Putt (USA) UnitedHealthcare
 28 Antonio Piedra Perez (Spa) Funvic Soul Cycles - Carrefour
 29 Julen Amezqueta (Spa) Southeast - Venezuela
 30 Nur Amirul Fakhruddin Mazuki (Mas) Terengganu
 31 Carlos Alexandre Manarelli (Bra) Funvic Soul Cycles - Carrefour
 32 Lachlan Norris (Aus) Drapac
 33 Marcelo Felipe (Phi) 7 Eleven - Sava RBP
 34 Ivan Santaromita (Ita) SkyDive Dubai
 35 Jesper Hansen (Den) Tinkoff Team
 36 Muhamad Zawawi Azman (Mas) NSC - Mycron
 37 Jaco Venter (RSA) Dimension Data
 38 Adrien Niyonshuti (Rwa) Dimension Data
 39 Arin Iswana (Ina) Pegasus Continental
 40 Evgeny Petrov (Rus) Tinkoff Team
 41 Sofian Nabil Mohd Bakri (Mas) NSC - Mycron
 42 Patria Rastra (Ina) Pegasus Continental
 43 Roland Thalmann (Swi) Team Roth
 44 Erik Baska (Svk) Tinkoff Team
 45 Ahmad Lutfi Muhammad Fauzan (Mas) Malaysia
 46 Novardianto Jamalidin (Ina) Pegasus Continental
 47 Afiq Huznie Othman (Mas) NSC - Mycron
 48 Masakazu Ito (Jpn) Aisan Racing Team
 49 Zhang Zheng (Chn) Hengxiang
 50 Songezo Jim (RSA) Dimension Data
 51 Francisco Mancebo (Spa) SkyDive Dubai
 52 Tyler Magner (USA) UnitedHealthcare
 53 James Oram (NZl) ONE Pro Cycling
 54 Gavin Mannion (USA) Drapac
 55 Meng Yan (Chn) Hengxiang
 56 Jonathan Clarke (Aus) UnitedHealthcare
 57 Tomas Aurelio Gil Martinez (Ven) Southeast - Venezuela
 58 Wenlong Zhang (Chn) Giant-Champion System Pro Cycling
 59 Richard Handley (GBr) ONE Pro Cycling
 60 Meiyin Wang (Chn) Hengxiang
 61 George Harper (GBr) ONE Pro Cycling
 62 Valentin Baillifard (Swi) Team Roth
 63 Mohd Shahrul Mat Amin (Mas) Terengganu
 64 Tomohiro Hayakawa (Jpn) Aisan Racing Team
 65 Alberto Nardin (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec
 66 John Kronborg Ebsen (Den) ONE Pro Cycling
 67 Ma Guangtong (Chn) Hengxiang
 68 Johann Van Zyl (RSA) Dimension Data
 69 Sung Baek Park (Kor) KSPO
 70 Teten Rohendi (Ina) Pegasus Continental
 71 Laurens De Vreese (Bel) Astana Pro Team
 72 Ahmad Muazzam Iman Mustafa Kamal (Mas) NSC - Mycron
 73 Rusli Amir Mustafa (Mas) Malaysia
 74 Yoshimitsu Hiratsuka (Jpn) Aisan Racing Team
 75 Meher Hasnaoui (Tun) SkyDive Dubai
 76 Luca Pacioni (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec
 77 Giulio Ciccone (Ita) Bardiani CSF
 78 Samuele Conti (Ita) Southeast - Venezuela
 79 Simone Sterbini (Ita) Bardiani CSF
 80 Francisco Chamorro (Arg) Funvic Soul Cycles - Carrefour
 81 Muhamad Adiq Husainie Othman (Mas) Terengganu
 82 Thomas Scully (NZl) Drapac
 83 Ahmad Mohd Azri (Mas) Malaysia
 84 Jianpeng Liu (Chn) Hengxiang
 85 Choon Huat Goh (Sin) Terengganu
 86 Andrea Dal Col (Ita) Southeast - Venezuela
 87 Ho San Chiu (HKg) HKSI Pro
 88 Burr Ho (HKg) HKSI Pro
 89 Agung Sahbana (Ina) Pegasus Continental
 90 Mohd Zariff Muhammad Nur Aiman (Mas) Malaysia
 91 Edgar Nohales Nieto (Spa) 7 Eleven - Sava RBP
 92 Jonipher Ravina (Phi) 7 Eleven - Sava RBP                    00:16
 93 Dylan Page (Swi) Team Roth
 94 Zulkifle Nik Mohd Azwan (Mas) Malaysia                       00:18
 95 Ka Hoo Fung (HKg) HKSI Pro
 96 Mark John Lexer Galedo (Phi) 7 Eleven - Sava RBP
 97 Xiaolong Sun (Chn) Giant-Champion System Pro Cycling
 98 Jesse James Ewart (Aus) 7 Eleven - Sava RBP
 99 Li Jun Bai (Chn) Giant-Champion System Pro Cycling
100 Giuseppe Fonzi (Ita) Southeast - Venezuela
101 Kangeun Joo (Kor) KSPO                                       00:22
102 Takeaki Ayabe (Jpn) Aisan Racing Team
103 Hiu Fung Choy (HKg) HKSI Pro
104 Otavio Didier Bulgarelli (Bra) Funvic Soul Cycles - Carrefour
105 Marco Benfatto (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec           00:23
106 Kun-Soo Kim (Kor) KSPO
107 Jo?o Marcelo Pereira Gaspar (Bra) Funvic Soul Cycles         00:26
108 Fuwen Xue (Chn) Giant-Champion System Pro Cycling
109 Matthew Goss (Aus) ONE Pro Cycling
110 Wan Yau Lau (HKg) HKSI Pro
111 Nick Dougall (RSA) Dimension Data                            00:31
112 Arman Kamyshev (Kaz) Astana Pro Team
113 Mohd Nazri Muhamad (Mas) NSC - Mycron                        00:35
114 Hyo Suk Gong (Kor) KSPO
115 Wenhui BI (Chn) Giant-Champion System Pro Cycling
116 Juraj Sagan (Svk) Tinkoff Team                               00:43
117 Michael Gogl (Aut) Tinkoff Team                              00:47
118 Tristan Marguet (Swi) Team Roth
119 Sea Keong Loh (Mas) Malaysia                                 01:00
120 Jens Mouris (Ned) Drapac                                     01:19
121 Colin Stüssi (Swi) Team Roth                                 01:28
122 Marco Bandiera (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec           03:06
123 Lukas Jaun (Swi) Team Roth                                   03:30
124 Tariq Obaid (UAE) SkyDive Dubai                              05:33
125 Pablo Urtasun (Spa) Funvic Soul Cycles - Carrefour           09:22
126 Nicola Ruffoni (Ita) Bardiani CSF
127 Dias Omirzakaov (Kaz) Astana Pro Team

Klasyfikacja po 3. etapie

  1 Andrea Guardini (Ita) Astana Pro Team                     10:42:14
  2 Andrea Palini (Ita) SkyDive Dubai                            00:02
  3 John Murphy (USA) UnitedHealthcare                           00:06
  4 James Oram (NZl) ONE Pro Cycling                             00:10
  5 Meiyin Wang (Chn) Hengxiang
  6 Reinardt Janse Van Rensburg (RSA) Dimension Data             00:12
  7 Jakub Mareczko (Ita) Southeast - Venezuela
  8 Michal Kolár (Svk) Tinkoff Team                              00:16
  9 Paolo Simion (Ita) Bardiani CSF
 10 Karol Domagalski (Pol) ONE Pro Cycling
 11 Graeme Brown (Aus) Drapac
 12 Marcelo Felipe (Phi) 7 Eleven - Sava RBP
 13 Joo Yong Seo (Kor) KSPO
 14 George Harper (GBr) ONE Pro Cycling
 15 Luca Pacioni (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec
 16 Muhamad Adiq Husainie Othman (Mas) Terengganu                00:20
 17 Daniel Jaramillo (Col) UnitedHealthcare                      00:22
 18 Jesper Hansen (Den) Tinkoff Team
 19 Miguel Angel Lopez (Col) Astana Pro Team
 20 Janez Brajkovic (Slo) UnitedHealthcare
 21 Lachlan Norris (Aus) Drapac
 22 Jaco Venter (RSA) Dimension Data
 23 Ahmad Lutfi Muhammad Fauzan (Mas) Malaysia
 24 Francisco Mancebo (Spa) SkyDive Dubai
 25 Ivan Santaromita (Ita) SkyDive Dubai
 26 Masakazu Ito (Jpn) Aisan Racing Team
 27 Antonio Piedra Perez (Spa) Funvic Soul Cycles - Carrefour
 28 Richard Handley (GBr) ONE Pro Cycling
 29 Jonathan Clarke (Aus) UnitedHealthcare
 30 Johann Van Zyl (RSA) Dimension Data
 31 Choon Huat Goh (Sin) Terengganu                              00:23
 32 Mirco Maestri (Ita) Bardiani CSF                             00:27
 33 Nur Amirul Fakhruddin Mazuki (Mas) Terengganu
 34 Jingbiao Zhao (Chn) Hengxiang
 35 Luca Chirico (Ita) Bardiani CSF
 36 Carlos Alexandre Manarelli (Bra) Funvic Soul Cycles - Carrefour
 37 Adrien Niyonshuti (Rwa) Dimension Data
 38 Gavin Mannion (USA) Drapac
 39 Erik Baska (Svk) Tinkoff Team
 40 Valentin Baillifard (Swi) Team Roth
 41 Roland Thalmann (Swi) Team Roth
 42 Songezo Jim (RSA) Dimension Data
 43 Alberto Nardin (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec
 44 Julen Amezqueta (Spa) Southeast - Venezuela
 45 Evgeny Petrov (Rus) Tinkoff Team
 46 Muhamad Zawawi Azman (Mas) NSC - Mycron
 47 Laurens De Vreese (Bel) Astana Pro Team
 48 Ma Guangtong (Chn) Hengxiang
 49 Yoshimitsu Hiratsuka (Jpn) Aisan Racing Team
 50 Tomas Aurelio Gil Martinez (Ven) Southeast - Venezuela
 51 Wenlong Zhang (Chn) Giant-Champion System Pro Cycling
 52 John Kronborg Ebsen (Den) ONE Pro Cycling
 53 Samuele Conti (Ita) Southeast - Venezuela
 54 Simone Sterbini (Ita) Bardiani CSF
 55 Burr Ho (HKg) HKSI Pro
 56 Edgar Nohales Nieto (Spa) 7 Eleven - Sava RBP
 57 Ho San Chiu (HKg) HKSI Pro
 58 Thomas Scully (NZl) Drapac
 59 Mohd Zariff Muhammad Nur Aiman (Mas) Malaysia
 60 Sofian Nabil Mohd Bakri (Mas) NSC - Mycron                   00:32
 61 Dylan Page (Swi) Team Roth
 62 Mark John Lexer Galedo (Phi) 7 Eleven - Sava RBP             00:45
 63 Li Jun Bai (Chn) Giant-Champion System Pro Cycling
 64 Tanner Putt (USA) UnitedHealthcare                           01:35
 65 Nick Dougall (RSA) Dimension Data                            01:49
 66 Colin Stüssi (Swi) Team Roth                                 01:55
 67 Tyler Magner (USA) UnitedHealthcare                          02:23
 68 Brenton Jones (Aus) Drapac                                   02:33
 69 Michael Gogl (Aut) Tinkoff Team                              02:42
 70 Giuseppe Fonzi (Ita) Southeast - Venezuela                   02:57
 71 Jo?o Marcelo Pereira Gaspar (Bra) Funvic Soul Cycles 
 72 Juraj Sagan (Svk) Tinkoff Team                               02:59
 73 Tomohiro Hayakawa (Jpn) Aisan Racing Team                    03:45
 74 Hyeonseok Kim (Kor) KSPO                                     04:09
 75 Ahmad Mohd Azri (Mas) Malaysia
 76 Sea Keong Loh (Mas) Malaysia                                 04:12
 77 Zulkifle Nik Mohd Azwan (Mas) Malaysia                       04:27
 78 Kangeun Joo (Kor) KSPO                                       04:31
 79 Francesco Chicchi (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec        05:13
 80 Shimpei Fukuda (Jpn) Aisan Racing Team                       05:19
 81 Mohd Harrif Saleh (Mas) Terengganu
 82 Siu Wai Ko (HKg) HKSI Pro
 83 Patria Rastra (Ina) Pegasus Continental
 84 Ryan MaCanally (Aus) Pegasus Continental
 85 Irwandie Lakasek (Mas) NSC - Mycron
 86 Sung Baek Park (Kor) KSPO
 87 Teten Rohendi (Ina) Pegasus Continental
 88 Meng Yan (Chn) Hengxiang
 89 Giulio Ciccone (Ita) Bardiani CSF
 90 Anuar Manan (Mas) Terengganu
 91 Rusli Amir Mustafa (Mas) Malaysia
 92 Mohd Shahrul Mat Amin (Mas) Terengganu
 93 Jianpeng Liu (Chn) Hengxiang
 94 Xiaolong Sun (Chn) Giant-Champion System Pro Cycling         05:37
 95 Ka Hoo Fung (HKg) HKSI Pro
 96 Jesse James Ewart (Aus) 7 Eleven - Sava RBP
 97 Marco Benfatto (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec           05:42
 98 Matthew Goss (Aus) ONE Pro Cycling                           05:45
 99 Wan Yau Lau (HKg) HKSI Pro
100 Mohd Nazri Muhamad (Mas) NSC - Mycron                        05:54
101 Zhang Zheng (Chn) Hengxiang                                  08:31
102 Andrea Dal Col (Ita) Southeast - Venezuela
103 Ahmad Muazzam Iman Mustafa Kamal (Mas) NSC - Mycron
104 Agung Sahbana (Ina) Pegasus Continental
105 Jonipher Ravina (Phi) 7 Eleven - Sava RBP                    08:43
106 Otavio Didier Bulgarelli (Bra) Funvic Soul Cycles - Carr     08:53
107 Kun-Soo Kim (Kor) KSPO                                       08:54
108 Arman Kamyshev (Kaz) Astana Pro Team                         09:22
109 Nicola Ruffoni (Ita) Bardiani CSF                            09:38
110 Takeaki Ayabe (Jpn) Aisan Racing Team                        10:01
111 Shiki Kuroeda (Jpn) Aisan Racing Team                        10:12
112 Jens Mouris (Ned) Drapac                                     11:10
113 Afiq Huznie Othman (Mas) NSC - Mycron                        11:24
114 Marco Bandiera (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec           11:37
115 Lukas Jaun (Swi) Team Roth                                   12:01
116 Meher Hasnaoui (Tun) SkyDive Dubai                           13:05
117 Francisco Chamorro (Arg) Funvic Soul Cycles - Carrefour      13:07
118 Arin Iswana (Ina) Pegasus Continental
119 Fuwen Xue (Chn) Giant-Champion System Pro Cycling            13:34
120 Novardianto Jamalidin (Ina) Pegasus Continental              14:58
121 Tristan Marguet (Swi) Team Roth                              15:03
122 Wenhui BI (Chn) Giant-Champion System Pro Cycling            15:09
123 Hyo Suk Gong (Kor) KSPO                                      15:11
124 Dias Omirzakaov (Kaz) Astana Pro Team                        17:53
125 Tariq Obaid (UAE) SkyDive Dubai                              20:07
126 Pablo Urtasun (Spa) Funvic Soul Cycles - Carrefour           24:56
127 Hiu Fung Choy (HKg) HKSI Pro                                 29:41

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: