Trofeo Laigueglia 2016

Andrea Fedi (Southeast - Vnezuela) wygrał 53. edycję Trofeo Laigueglia.

Włoch na finiszu z małej grupki pokonał swojego rodaka Sonny'ego Colbrellego (Bardiani-CSF) i Słoweńca Gregę Bole (Nippo-Vini Fantini).

Wyścigu po upadku nie ukończył Przemysław Niemiec (Lampre - Merida).

Wyniki Trofeo Laigueglia 2016 (1.HC), Laigueglia - Laigueglia (192,5 km):

1 Andrea Fedi (Ita) Southeast - Venezuela                          5:00:55
2 Sonny Colbrelli (Ita) Bardiani CSF                                 00:02
3 Grega Bole (Slo) Nippo - Vini Fantini
4 Fabio Felline (Ita) Trek-Segafredo
5 Francesco Gavazzi (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec
6 Diego Ulissi (Ita) Lampre - Merida
7 Arthur Vichot (Fra) FDJ
8 Matteo Busato (Ita) Southeast - Venezuela
9 Matteo Montaguti (Ita) AG2R La Mondiale
10 Pierre-Roger Latour (Fra) AG2R La Mondiale                        00:08
11 Damiano Cunego (Ita) Nippo - Vini Fantini                         00:58
12 Giulio Ciccone (Ita) Bardiani CSF                                 00:59
13 Jan Polanc (Slo) Lampre - Merida                                  01:06
14 Luca Chirico (Ita) Bardiani CSF
15 Redi Halilaj (Alb) Amore & Vita - Selle SMP
16 Anthony Roux (Fra) FDJ
17 Enrico Barbin (Ita) Bardiani CSF
18 Davide Vigano (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec
19 Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec
20 Quentin Pacher (Fra) Delko Marseille Provence KTM
21 Enrique Sanz (Spa) Southeast - Venezuela
22 Iuri Filosi (Ita) Nippo - Vini Fantini
23 Mauro Finetto (Ita) Unieuro Wilier
24 David Lozano Riba (Spa) Team Novo Nordisk
25 François Bidard (Fra) AG2R La Mondiale
26 Michele Gazzara (Ita) Norda MG VIS
27 Simone Petilli (Ita) Lampre - Merida
28 Antonino Casimiro Parrinello (Ita) D'Amico Bottecchia
29 Artem Nych (Rus) Gazprom-Rusvelo                                  01:21
30 Edoardo Zardini (Ita) Bardiani CSF                                02:03
31 Marco Tecchio (Ita) Unieuro Wilier                                02:28
32 Lorenzo Rota (Ita) Bardiani CSF
33 Stefan Schumacher (Ger) Christina Jewelry                         04:39
34 Ivan Balykin (Rus) GM Europa Ovini
35 Charles Planet (Fra) Team Novo Nordisk
36 Pierpaolo Ficara (Ita) Amore & Vita - Selle SMP
37 Guillaume Bonnafond (Fra) AG2R La Mondiale
38 Valerio Conti (Ita) Lampre - Merida
39 Daniele Ratto (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec
40 Ivan Savitskiy (Rus) Gazprom-Rusvelo                              05:03
41 Nico Denz (Ger) AG2R La Mondiale                                  06:32
42 Pierre-Henri Lecuisinier (Fra) FDJ
43 Pier Paolo De Negri (Ita) Nippo - Vini Fantini
44 Filippo Pozzato (Ita) Southeast - Venezuela
45 Alessio Taliani (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec
46 Mirko Selvaggi (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec
47 Benjamin Giraud (Fra) Delko Marseille Provence KTM
48 Leonardo Duque (Col) Delko Marseille Provence KTM
49 Paolo Ciavatta (Ita) D'Amico Bottecchia
50 Andrea Pasqualon (Ita) Team Roth
51 Oliviero Troia (Ita) Reprezentacja Włoch
52 Nicola Gaffurini (Ita) Norda MG VIS
53 Giovanni Carboni (Ita) Unieuro Wilier
54 Alex Turrin (Ita) Unieuro Wilier
55 Roland Thalmann (Swi) Team Roth
56 Evaldas Siskevicius (Ltu) Delko Marseille Provence KTM
57 Javier Megias (Spa) Team Novo Nordisk

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: