Maciej Jeziorski dołączył do Romet MTB Team

Maciej Jeziorski, zwycięzca klasyfikacji generalnej Pucharu Polski w kolarstwie górskim 2015, zmienia barwy klubowe po pierwszym sezonie w kategorii elity i w roku 2016 reprezentował będzie grupę Romet MTB.

Pochodzący z Warszawy zawodnik w ubiegłym sezonie zajął m.in. 5. miejsce w mistrzostwach Polski w kolarstwie górskim, wygrał też klasyfikację generalną Pucharu Polski MTB, na swoim koncie gromadząc 126 punktów i na podium stając przed Jakubem Zamroźniakiem i Wojciechem Halejakiem.

Jeziorski w ubiegłym roku reprezentował barwy ProCycling Promotion, obok startów w wyścigach MTB biorąc także udział w imprezach przełajowych.

Bardzo się cieszę, że Romet zauważył moje zaangażowanie i postanowił przyjąć mnie do swojego teamu. Przyznam, że to świetna sprawa - mieć możliwość realizowania swojej pasji, widzieć w tym sens i cały czas się rozwijać. Postaram się, żeby sezon 2016 był jeszcze lepszy od tych poprzednich

- tłumaczył na swoim regularnie prowadzonym blogu.

Ekipa Romet wygląda naprawdę obiecująco i rozwija się w prawie wszystkich konkurencjach kolarskich. W składzie znajdują się: endurowcy, szosowcy oraz maratończycy, a Jeziorski jest pierwszym zawodnikiem specjalizującym się w kolarstwie górskim cross-country.

To dla mnie duże wyróżnienie i ogromny zastrzyk motywacji. Cieszę się tym bardziej, że moimi priorytetami pozostaną wyścigi XC, czyli to co lubię najbardziej

- dodał.

Według informacji podawanych przez stronę "romet.pl", zawodników w czerwonych trykotach będziemy mogli dostrzec na wielu imprezach m.in. na Bike Maratonie, Cyclokarpatach, Pucharach Polski XCO, Tauron Lang Race czy podczas Polish Enduro Series, a także na trasach krajowych mistrzostw.

Oprócz Jeziorskiego w skład ekipy Romet MTB Team na rok 2016 wchodzą: Bartosz Jankowski, Marcin Motyka, Katarzyna Polakowska, Kamila Biernat i Dominik Grządziel.

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: