Krismar Big Silvant Team skompletował skład

Warmińsko-mazurski zespół podał skład na przyszły sezon. Ostatnim zawodnikiem, który doszedł do porozumienia z ekipą, jest Kamil Małachowski.

Kamil urodził się 24 października 1996 roku w Głuchołazach. Będzie to dla niego drugi sezon w barwach Krismar Big Silvant Team, w którym zaliczył kilka startów w wyścigach z kalendarza UCI Europe Tour.

Pierwsze kroki stawiał w Klubie Turystyki Kolarskiej „KTUKOL” Głuchołazy, a następnie ścigał się w barwach LKS „Ziemia Opolska” Opole. Jego największe sukcesy to medale mistrzostw województwa, 4. lokata w wyścigu o Puchar Wójta Gminy Izbicko oraz 23. miejsce na górskich mistrzostwach Polski w kategorii junior.

Tym samym Krismar Big Silvant Team skompletował ośmioosobowy skład na przyszły sezon. Pierwsze zgrupowanie wyznaczono na 1-7 lutego we Fromborku.

Skład Krismar Big Silvant Team na rok 2016: Kamil Małachowski, Mateusz Pachucki (LKK Warmia Biskupiec), Krystian Ragus i Sebastian Matusiak (BDC NOSiR), Mateusz Nowaczek (Kolss – BDC Team), Adrian Kucharek, Piotr Skarżyński (Whistle Team Ziemia Brzeska) i Kamil Walecki (LUKS Trójka Piaseczno).

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: