MŚ Richmond 2015: czasówka juniorów dla Leo Appelta

Leo Appelt został najlepszym juniorem świata w jeździe indywidualnej na czas.

18-letni Niemiec na 30-kilometrowej trasie w amerykańskim Richmond pokonał gospodarzy Adriena Coste i Brandona McNultiego.

Szymon Sajnok (Cartusia Kartuzy) w stawce 57 kolarzy wywalczył 19. miejsce, tracąc do zwycięzcy 2:20.

Wyniki Mistrzostw świata w kolarstwie szosowym – jazda indywidualna na czas juniorów (CM), Richmond (30 km):
  1 Leo Appelt (Niemcy)                                37:45
  2 Adrien Costa (USA)                                 00:17
  3 Brandon Mcnulty (USA)                              00:59
  4 Keagan Girdlestone (RPA)                           01:07
  5 Gino Mader (Szwajcaria)                            01:11
  6 Jasper Philipsen (Belgia)                          01:22
  7 Niklas Larsen (Dania)                              01:34
  8 Tobias Foss (Norwegia)                             01:35
  9 Ilya Gorbushin (Kazachstan)                        01:52
 10 Alexys Brunel (Francja)                            
 11 Eriks Toms Gavars (Łotwa)                          01:57
 12 Matteo Sobrero (Włochy)                            02:01
 13 Michael Storer (Australia)                         02:04
 14 Javier Montoya (Kolumbia)                          02:07
 15 Vadim Pronskiy (Kazachstan)                        02:15
 16 Julian Cardona (Kolumbia)                          02:16
 17 Stan Dewulf (Belgia)                           
 18 Pavel Sivakov (Rosja)                              02:18
 19 Szymon Sajnok (Polska)                             02:20
 20 Torjus Sleen (Norwegia)                            02:29
 21 Robert Stannard (Nowa Zelandia)                    02:30
 22 Nikolay Ilichev (Rosja)                
 23 Pablo Alonso (Hiszpania)                           02:35
 24 James Fouche (Nowa Zelandia)                       02:38
 25 Max Singer (Niemcy)                                02:45
 26 Louis Louvet (Francja)                             02:49
 27 Derek Gee (Kanada)                                 02:54
 28 Stefan Bissegger (Szwajcaria)                      02:57
 29 Jakub Otruba (Czechy)                              03:04
 30 El Mehdi Chokri (Maroko)                           03:10
 31 Sergey Rostovtsev (Rosja)
 32 Anthon Charmig (Dania)                             03:11
 33 Nicola Conci (Włochy)                              03:15
 34 Felix Gall (Austria)                               03:16
 35 Patrick Gamper (Austria)                           03:21
 36 Gustav Andersson (Szwecja)                         03:24
 37 Mouhcine El Kouraji (Maroko)                       03:56
 38 Michael O'Loughlin (Irlandia)                      03:59
 39 Islam Mansouri (Algieria)                          04:02
 40 Antonio Barac (Bośnia i Hercegowina)               04:09
 41 David Gabor D. Kovacs (Węgry)                      04:17
 42 Gregory De Vink (RPA)                              04:23
 43 Simon Tuomey (Irlandia)                            04:28
 44 Masahiro Ishigami (Japonia)                        04:31
 45 Keitaro Sawada (Japonia)                           04:36
 46 Joel Taylor (Kanada)                               04:36
 47 Harry Sweeny (Australia)                           04:52
 48 Tegsh-Bayar Batsaikhan (Mongolia)                  05:12
 49 Erik Sierra (Ekwador)                              05:44
 50 Santiago Yeri Mingo (Argent yna)                   06:25
 51 Bryan Portilla (Ekwador)                           06:32
 52 Pedro Monteiro Martins (Brazylia)                  06:37
 53 Oussama Mansouri (Algieria)                        06:38
 54 Patompob Phonarjthan (Tajlandia)                   07:09
 55 Marcio Jose Pessoa De Oliveira Filho (Brazylia)    07:17
 56 Yuttana Mano (Tajlandia)                           08:52
 57 Merrill Jern-E Chua (Singapur)                     09:31

banner