Primus Classic Impanis - Van Petegem 2015

23-letni Sean de Bie (Lotto Soudal) wygrał 5. edycję belgijskiego wyścigu jednodniowego.

Drugie miejsce zajął jego rodak Dimitri Claeys (Verandas Willems), a trzecie stażysta zespołu BMC Holender Gert Floris.

20. miejsce zajął Michał Gołaś (Etixx-Quick Step).

Wyniki Primus Classic Impanis - Van Petegem 2015 (1.HC), Brakel - Haagt (199,2 km):
  1 Sean De Bie (Bel) Lotto Soudal                             4:31:14
  2 Dimitri Claeys (Bel) Verandas Willems Cycling Team           00:01
  3 Floris Gerts (Ned) BMC Racing Team
  4 Danny Van Poppel (Ned) Trek Factory Racing
  5 Jean-Pierre Drucker (Lux) BMC Racing Team
  6 Roy Jans (Bel) Wanty - Groupe Gobert
  7 Mike Teunissen (Ned) Team Lottonl-Jumbo
  8 Raymond Kreder (Ned) Team Roompot
  9 Boudat Thomas (Fra) Team Europcar
 10 Olivier Pardini (Bel) Verandas Willems Cycling Team
 11 Dennis Vanendert (Bel) Lotto Soudal
 12 Roy Curvers (Ned) Team Giant-Alpecin
 13 Pim Ligthart (Ned) Lotto Soudal
 14 Kevyn Ista (Bel) Wallonie - Bruxellesel
 15 Edward Theuns (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 16 Benoit Jarrier (Fra) Bretagne-Séché Environnement
 17 Sander Cordeel (Bel) Vastgoedservice - Golden Palace Continental T
 18 Tim De Troyer (Bel) Wanty - Groupe Gobert
 19 Daniel Schorn (Aut) Bora-Argon 18
 20 Michał Gołaś (Pol) Etixx - Quick-Step
 21 Antwan Tolhoek (Ned) Tinkoff-Saxo
 22 Gaetan Bille (Bel) Verandas Willems Cycling Team
 23 Alessandro De Marchi (Ita) BMC Racing Team
 24 Martin Velits (Svk) Etixx - Quick-Step
 25 Christoph Pfingsten (Ger) Bora-Argon 18
 26 Timo Roosen (Ned) Team Lottonl-Jumbo
 27 Arnaud Gerard (Fra) Bretagne-Séché Environnement
 28 Koen De Kort (Ned) Team Giant-Alpecin
 29 Gijs Van Hoecke (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 30 Evgeny Petrov (Rus) Tinkoff-Saxo
 31 Jasper De Buyst (Bel) Lotto Soudal
 32 Brian Van Goethem (Ned) Team Roompot
 33 Gianluca Brambilla (Ita) Etixx - Quick-Step
 34 Preben Van Hecke (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 35 Sébastien Delfosse (Bel) Wallonie - Bruxelles                00:10
 36 Bram Tankink (Ned) Team Lottonl-Jumbo
 37 Twan Castelijns (Ned) Team Lottonl-Jumbo                     00:11
 38 Jesper Asselman (Ned) Team Roompot
 39 David De La Cruz Melgarejo (Spa) Etixx - Quick-Step
 40 Florian Vachon (Fra) Bretagne-Séché Environnement
 41 Andreas Schillinger (Ger) Bora-Argon 18
 42 Kilian Frankiny (Swi) BMC Racing Team
 43 Frederik Veuchelen (Bel) Wanty - Groupe Gobert
 44 Damiano Caruso (Ita) BMC Racing Team                         00:18
 45 Bjorn Leukemans (Bel) Wanty - Groupe Gobert                  00:22
 46 Warren Barguil (Fra) Team Giant-Alpecin                      00:46
 47 Alexandre Pichot (Fra) Team Europcar                         02:13
 48 Thomas Voeckler (Fra) Team Europcar
 49 Adrian Kurek (Pol) CCC Sprandi Polkowice
 50 Bartłomiej Matysiak (Pol) CCC Sprandi Polkowice
 51 Tomasz Kiendyś (Pol) CCC Sprandi Polkowice
 52 Patryk Stosz (Pol) CCC Sprandi Polkowice
 53 Valentin Madouas (Fra) Bretagne-Séché Environnement
 54 Christophe Prémont (Bel) Verandas Willems Cycling Team
 55 Stef Van Zummeren (Bel) Verandas Willems Cycling Team
 56 Guillaume Haag (Bel) Tpalm - Pôle Continental Wallon
 57 Alberto Nardin (Ita) Androni Giocattoli
 58 Gerry Druyts (Bel) Vastgoedservice - Golden Palace Continental Tea
 59 Tiziano Dall´Antonia (Ita) Androni Giocattoli
 60 Alexander Geuens (Bel) Vastgoedservice - Golden Palace Continental
 61 Fabio Sabatini (Ita) Etixx - Quick-Step
 62 Koen Bouwman (Ned) Team Lottonl-Jumbo
 63 Christophe Laborie (Fra) Bretagne-Séché Environnement
 64 Bert De Backer (Bel) Team Giant-Alpecin
 65 Nicolas Mertz (Bel) Tpalm - Pôle Continental Wallone
 66 Moreno Hofland (Ned) Team Lottonl-Jumbo
 67 Martijn Keizer (Ned) Team Lottonl-Jumbo
 68 Grzegorz Stępniak (Pol) CCC Sprandi Polkowice
 69 Łukasz Wiśniowski (Pol) Etixx - Quick-Step
 70 Eugenio Alafaci (Ita) Trek Factory Racing
 71 Romain Guillemois (Fra) Team Europcar
 72 Bruno Pires (Por) Tinkoff-Saxo
 73 Yauheni Hutarovich (Blr) Bretagne-Séché Environnement
 74 Tim Declercq (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 75 Berden De Vries (Ned) Team Roompot                           03:04
 76 Kevin Van Melsen (Bel) Wanty - Groupe Gobert
 77 Dennis Coenen (Bel) Vastgoedservice - Golden Palace
 78 Wesley Kreder (Ned) Team Roompot
 79 Huub Duijn (Ned) Team Roompot
 80 Stig Broeckx (Bel) Lotto Soudal
 81 Rob Ruijgh (Ned) Vastgoedservice - Golden Palace
 82 Kenny Dehaes (Bel) Lotto Soudal
 83 Giovanni Bernaudeau (Fra) Team Europcar
 84 Julien Morice (Fra) Team Europcar
 85 Jérôme Baugnies (Bel) Wanty - Groupe Gobert
 86 Laurent Didier (Lux) Trek Factory Racing
 87 Lionel Taminiaux (Bel) Color Code - Aquality Protect
 88 Frederik Backaert (Bel) Wanty - Groupe Gobert
 89 Michal Kolár (Svk) Tinkoff-Saxo
 90 Bert Van Lerberghe (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 91 Matteo Tosatto (Ita) Tinkoff-Saxo
 92 Amaury Capiot (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 93 Nikolay Trusov (Rus) Tinkoff-Saxo
 94 Claudio Catania (Ita) Tpalm - Pôle Continental Wallone
 95 Vincent Jerome (Fra) Team Europcar
 96 Sander Armee (Bel) Lotto Soudal
 97 Michael Schär (Swi) BMC Racing Team
 98 Jarosław Marycz (Pol) CCC Sprandi Polkowice
 99 Rick Zabel (Ger) BMC Racing Team
100 Michael Schwarzmann (Ger) Bora-Argon 18
101 Sander Helven (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
102 Zakkari Dempster (Aus) Bora-Argon 18
103 Boy Van Poppel (Ned) Trek Factory Racing
104 Ludwig De Winter (Bel) Wallonie - Bruxelles
105 Michael Morkov (Den) Tinkoff-Saxo
106 Olivier Chevalier (Bel) Wallonie - Bruxelles
107 Antoine Demoitie (Bel) Wallonie - Bruxelles
108 Vegard Breen (Nor) Lotto Soudal
109 Shane Archbold (NZl) Bora-Argon 18

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: