Downhill City Tour w Ustroniu coraz bliżej! Czekamy na Wasze zgłoszenia!

downhillustron2015

Już 4 października podbijemy Ustroń. Będzie o nas głośno… Gwarantujemy ekstremalne przeżycia i moc atrakcji – zarówno dla uczestników, jak i kibiców. Oprócz wymagającego wyścigu na miejskiej arenie oraz górskich widoków, czeka na Was serwis rowerowy, sportowe atrakcje dla dzieci oraz konkursy z nagrodami.

Naszym głównym celem jest popularyzacja zdrowego trybu życia, a przede wszystkim wyczynowych sportów rowerowych w Polsce. Dzięki pasji założycieli Fundacji Kult udało się nam przenieść góry do centrów miast. Chcemy docierać do wszystkich – profesjonalistów i amatorów, dzieci i dorosłych. Jeżeli pragniecie wesprzeć naszą inicjatywę – widzimy się 4 października w Ustroniu.

Czekamy na Was!

Ruszyła już elektroniczna rejestracja na zawody. Zapisz się już dziś, koszt zapisu dla każdej kategorii wynosi symboliczną złotówkę. Wśród zawodników zostaną rozlosowane nagrody od naszych partnerów.

inf. prasowa

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając błędny fragment tekstu i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: