Giorgia Bronzini (Wiggle Honda) triumfowała na mecie finałowego etapu La Route de France. W klasyfikacji końcowej wygrała jej drużynowa koleżanka Elisa Longo Borghini.
Włoska sprinterka na ostatnich metrach pokonała Lauren Rowney (Velocio-SRAM) oraz Amy Pieters (Team Liv Plantur).
1 Giorgia Bronzini (Ita) Wiggle Honda 3:04:52
2 Loren Rowney (Aus) Australia
3 Amy Pieters (Ned) Team Liv - Plantur
4 Leah Kirchmann (Can) Optum P/B Kelly Benefit Strategies
5 Kaat Hannes (Bel) Topsport Vlaanderen - Pro - Duo
6 Lauren Kitchen (Aus) Hitec Products
7 Aurore Verhoeven (Fra) Lointek Team
8 Eugenia Bujak (Pol) Btc City Ljubljana
9 Roxane Fournier (Fra) Poitou-Charentes.Futuroscope.86
10 Cecilie Gotaas Johnsen (Nor) Hitec Products
11 Amber Neben (USA) Bepink Laclassica
12 Jessie Daams (Bel) Lotto Soudal Ladies
13 Marion Sicot (Fra) Francja
14 Daiva Tuslaite (Ltu) Inpa Sottoli Giusfredi
15 Carlee Taylor (Aus) Lotto Soudal Ladies
16 Eider Merino Kortazar (Spa) Lointek Team
17 Ingrid Drexel (Mex) Astana - Acca Due O
18 Lieselot Decroix (Bel) Lotto Soudal Ladies
19 Claudia Lichtenberg (Ger) Team Liv - Plantur
20 Brianna Walle (USA) Optum P/B Kelly Benefit Strategies
21 Anna Potokina (Rus) Rosja
22 Oxana Kozonchuk (Rus) Rosja
23 Ingrid Lorvik (Nor) Hitec Products
24 Polona Batagelj (Slo) Btc City Ljubljana
25 Jasmin Glaesser (Can) Optum P/B Kelly Benefit Strategies
26 Ursa Pintar (Slo) Btc City Ljubljana
27 Elisa Longo Borghini (Ita) Wiggle Honda
28 Lucia Gonzalez Blanco (Spa) Lointek Team
29 Charlotte Bravard (Fra) Poitou-Charentes.Futuroscope.86
30 Tetiana Riabchenko (Ukr) Inpa Sottoli Giusfredi
31 Aude Biannic (Fra) Poitou-Charentes.Futuroscope.86
32 Jenelle Crooks (Aus) Australia
33 Silvia Valsecchi (Ita) Bepink Laclassica
34 Carolina Rodriguez Gutierrez (Spa) Astana - Acca Due O
35 Kseniia Dobrynina (Rus) Astana - Acca Due O
36 Jesst Druyts (Bel) Topsport Vlaanderen - Pro - Duo
37 Emilie Rochedy (Fra) Francja
38 Ane Santesteban Gonzalez (Ita) Inpa Sottoli Giusfredi
39 Mayuko Hagiwara (Jpn) Wiggle Honda
40 Greta Richioud (Fra) Poitou-Charentes.Futuroscope.86
41 Anna Ramirez Bauxel (Spa) Bizkaia - Durango
42 Fanny Leleu (Fra) Francja
43 Amélie Rivat (Fra) Poitou-Charentes.Futuroscope.86
44 Marina Likhanova (Rus) Rosja
45 Julia Soek (Ned) Team Liv - Plantur
46 Annie Ewart (Can) Optum P/B Kelly Benefit Strategies 01:50
47 Tatiana Shamanova (Rus) Rosja
48 Anna Trevisi (Ita) Inpa Sottoli Giusfredi
49 Kimberley Wells (Aus) Australia
50 Molly Weavers (GBr) Team Liv - Plantur
51 Shannon Malseed (Aus) Australia
52 Ellen Skerritt (Aus) Australia 03:35
53 Manon Souyris (Fra) Francja
54 Olga Dobrynina (Rus) Bizkaia - Durango
55 Lierni Lekuona Etxebeste (Spa) Bizkaia - Durango
56 Audrey Cordon (Fra) Wiggle Honda 08:35
57 Janicke Gunvaldsen (Nor) Hitec Products
58 Amy Cure (Aus) Lotto Soudal Ladies 13:57
59 Ana Maria Covrig (Rom) Bepink Laclassica
60 Anouk Rijff (Ned) Lotto Soudal Ladies
61 Coralie Demay (Fra) Francja
62 Samara Sheppard (NZl) Bizkaia - Durango 16:40
63 Makhabbat Umutzhanova (Rus) Astana - Acca Due O 19:21
64 Natalya Saifutdinova (Kaz) Astana - Acca Due O
65 Fien Delbaere (Bel) Topsport Vlaanderen - Pro - Duo 23:15
66 Isabelle Beckers (Bel) Lotto Soudal Ladies
67 Anna Christian (GBr) Wiggle Honda
68 Elena Utrobina (Rus) Bizkaia - Durango
69 Larisa Pankova (Rus) Astana - Acca Due O
70 Tone Hatteland Lima (Nor) Hitec Products
71 Ilaria Bonomi (Ita) Bepink Laclassica
72 Jessica Mundy (Aus) Australia
73 Soline Lamboley (Fra) Lointek Team
74 Ariane Horbach (Ger) Optum P/B Kelly Benefit Strategies
75 Lucy Garner (GBr) Team Liv - Plantur
76 Willeke Knol (Ned) Team Liv - Plantur
77 Claudia Cretti (Ita) Inpa Sottoli Giusfredi
1 Elisa Longo Borghini (Ita) Wiggle Honda 17:16:47
2 Amber Neben (USA) Bepink Laclassica 01:10
3 Claudia Lichtenberg (Ger) Team Liv - Plantur 01:18
4 Carlee Taylor (Aus) Lotto Soudal Ladies 02:18
5 Tetiana Riabchenko (Ukr) Inpa Sottoli Giusfredi 02:21
6 Polona Batagelj (Slo) Btc City Ljubljana 02:31
7 Jenelle Crooks (Aus) Australia 02:56
8 Eugenia Bujak (Pol) Btc City Ljubljana 03:23
9 Brianna Walle (USA) Optum P/B Kelly Benefit Strategies 03:38
10 Jessie Daams (Bel) Lotto Soudal Ladies 04:11
11 Leah Kirchmann (Can) Optum P/B Kelly Benefit Strategies 04:15
12 Amy Pieters (Ned) Team Liv - Plantur 04:44
13 Jasmin Glaesser (Can) Optum P/B Kelly Benefit Strategies 04:51
14 Mayuko Hagiwara (Jpn) Wiggle Honda 05:10
15 Anna Potokina (Rus) Rosja 05:11
16 Lauren Kitchen (Aus) Hitec Products 05:56
17 Amélie Rivat (Fra) Poitou-Charentes.Futuroscope.86 06:17
18 Aude Biannic (Fra) Poitou-Charentes.Futuroscope.86 06:29
19 Marina Likhanova (Rus) Rosja 06:34
20 Eider Merino Kortazar (Spa) Lointek Team 06:35
21 Daiva Tuslaite (Ltu) Inpa Sottoli Giusfredi 06:39
22 Ursa Pintar (Slo) Btc City Ljubljana 07:11
23 Carolina Rodriguez Gutierrez (Spa) Astana - Acca Due O 07:43
24 Charlotte Bravard (Fra) Poitou-Charentes.Futuroscope.86 08:06
25 Kaat Hannes (Bel) Topsport Vlaanderen - Pro - Duo 08:18
26 Anna Ramirez Bauxel (Spa) Bizkaia - Durango 09:00
27 Molly Weavers (GBr) Team Liv - Plantur 09:34
28 Fanny Leleu (Fra) Francja 09:42
29 Ingrid Lorvik (Nor) Hitec Products 09:51
30 Marion Sicot (Fra) Francja 10:11
31 Silvia Valsecchi (Ita) Bepink Laclassica 10:14
32 Ingrid Drexel (Mex) Astana - Acca Due O 10:29
33 Lucia Gonzalez Blanco (Spa) Lointek Team 10:31
34 Ane Santesteban Gonzalez (Ita) Inpa Sottoli Giusfredi 10:34
35 Oxana Kozonchuk (Rus) Rosja 11:02
36 Emilie Rochedy (Fra) Francja 12:42
37 Tatiana Shamanova (Rus) Rosja 14:38
38 Greta Richioud (Fra) Poitou-Charentes.Futuroscope.86 16:19
39 Loren Rowney (Aus) Australia 17:11
40 Lieselot Decroix (Bel) Lotto Soudal Ladies 18:32
41 Aurore Verhoeven (Fra) Lointek Team 18:54
42 Manon Souyris (Fra) Francja 19:44
43 Cecilie Gotaas Johnsen (Nor) Hitec Products 20:05
44 Giorgia Bronzini (Ita) Wiggle Honda 20:55
45 Roxane Fournier (Fra) Poitou-Charentes.Futuroscope.86 21:17
46 Anna Trevisi (Ita) Inpa Sottoli Giusfredi 22:23
47 Shannon Malseed (Aus) Australia 22:25
48 Ellen Skerritt (Aus) Australia 22:48
49 Lierni Lekuona Etxebeste (Spa) Bizkaia - Durango 22:58
50 Julia Soek (Ned) Team Liv - Plantur 24:54
51 Audrey Cordon (Fra) Wiggle Honda 25:15
52 Kseniia Dobrynina (Rus) Astana - Acca Due O 25:45
53 Annie Ewart (Can) Optum P/B Kelly Benefit Strategies 27:41
54 Olga Dobrynina (Rus) Bizkaia - Durango 27:53
55 Kimberley Wells (Aus) Australia 30:56
56 Samara Sheppard (NZl) Bizkaia - Durango 31:22
57 Amy Cure (Aus) Lotto Soudal Ladies 31:30
58 Janicke Gunvaldsen (Nor) Hitec Products 32:45
59 Natalya Saifutdinova (Kaz) Astana - Acca Due O 32:50
60 Jesst Druyts (Bel) Topsport Vlaanderen - Pro - Duo 33:17
61 Ana Maria Covrig (Rom) Bepink Laclassica 35:02
62 Anouk Rijff (Ned) Lotto Soudal Ladies 35:36
63 Larisa Pankova (Rus) Astana - Acca Due O 42:16
64 Coralie Demay (Fra) Francja 47:14
65 Isabelle Beckers (Bel) Lotto Soudal Ladies 47:15
66 Jessica Mundy (Aus) Australia 47:17
67 Willeke Knol (Ned) Team Liv - Plantur 47:20
68 Elena Utrobina (Rus) Bizkaia - Durango 47:23
69 Lucy Garner (GBr) Team Liv - Plantur 47:42
70 Ariane Horbach (Ger) Optum P/B Kelly Benefit Strategies 48:59
71 Fien Delbaere (Bel) Topsport Vlaanderen - Pro - Duo 50:13
72 Anna Christian (GBr) Wiggle Honda 50:20
73 Claudia Cretti (Ita) Inpa Sottoli Giusfredi 51:12
74 Makhabbat Umutzhanova (Rus) Astana - Acca Due O 56:20
75 Soline Lamboley (Fra) Lointek Team 56:39
76 Ilaria Bonomi (Ita) Bepink Laclassica 59:54
77 Tone Hatteland Lima (Nor) Hitec Products 1:04:51