Int. Österreich-Rundfahrt 2015: etap 4

Victor de la Parte (Team Vorarlberg) wygrał po podjeździe do Drobatsch czwarty odcinek austriackiego touru.

Hiszpan na 16,5-kilometrowej wspinaczce w finale pokonał Czecha Jana Hirta (CCC Sprandi Polkowice). Po trzecie miejsce dojechał Belg Ben Hermans (BMC Racing).

Na czwartej pozycji zameldował się Paweł Poljański (Tinkoff-Saxo), do zwycięzcy tracąc 14 sekund.

W klasyfikacji generalnej prowadzenie niespodziewanie objął Hirt, który o dwie sekundy wyprzedza Hermansa i o trzy de la Parte'a. Poljański jest szósty i od koszulki lidera dzielą go 23 sekundy.

Koledzy z drużyny bardzo mi dziś pomogli. Ochraniali mnie przez cały etap przed wiatrem i doprowadzili do finałowego podjazdu na bardzo dobrej pozycji, z przodu grupy. Także dzięki atakowi Branislau'a Samoilau’a na ostatnim wzniesieniu, nie musieliśmy ciągnąć peletonu i mogliśmy czekać na to co zrobią rywale. Po tym gdy Samoilau został doścignięty, ja atakowałem na ostatnich 4 kilometrach i wjechałem na metę z De La Parte. Próbowałem z nim powalczyć w sprincie o zwycięstwo, ale Hiszpan okazał się szybszy

- powiedział Jan Hirt.

Dzięki dobrej jeździe w Tour de Suisse uwierzyłem, że stać mnie na jazdę w górach z najlepszymi. To siódme miejsce na górskim etapie w Szwajcarii mocno mnie podbudowało psychicznie. Również drużyna jeszcze mocniej we mnie uwierzyła i zostałem wybrany liderem na Tour of Austria. Mogłem dzięki temu oszczędzać energię na początkowych etapach.

Zdobyliśmy koszulkę lidera i oczywiście będziemy chcieli ją dowieźć do końca wyścigu. Mamy silną ekipę i wierzę, że jesteśmy w stanie wygrać klasyfikację generalną. Przed nami jeszcze jeden trudny etap z metą na podjeździe. Nigdy tam nie jechałem, ale słyszałem, że góra jest podobna do tej w Solden, z Tour de Suisse, zatem powinna mi odpowiadać. Czuję, że jestem w dobrej dyspozycji i mam nadzieje, że utrzymam ją do samego końca.

Etap rozpoczął się w deszczu i w takich warunkach z peletonu zaatakował samotnie Jan Tratnik (Amplatz-BMC). Później w pogoń rzucili się bracia Luca i Simone Sterbini (Bardiani – CSF). Na 70.kilometrze te dwie grupki się połączyły, tworząc 3-osobową czołówkę. Ucieczka mogła budować przewagę w dobrej pogodzie, gdyż deszcz przestał padać, a szosy wyschły. Trio wypracowało ponad 4-minutowy zapas nad grupą zasadniczą, prowadzoną przez Katushę, Roompot - Oranje Peloton, a także podopiecznych Piotra Wadeckiego.

Ok. 30 kilometrów przed metą z czołówki odpadł Simone Sterbini, a kilkanaście kilometrów dalej pozostali dwaj atakujący zostali doścignięci przez przerzedzony peleton. Jechało w nim ok. 30 kolarzy i w takim zestawieniu rozpoczęli finałowy podjazd.

Z każdym kilometrem wspinaczki grupka robiła się coraz mniejsza. Gdy do końca pozostało 7 kilometrów, z czołówki wyskoczył Branislau Samoilau. Jego akcja została skasowana, ale była to dobra „podbudowa” pod atak Jana Hirta. Czech z CCC Sprandi Polkowice oderwał się w końcówce razem z Victorem De La Parte (Team Vorarlberg) i w dwójkę wjechali na szczyt. W bezpośrednim pojedynku szybszy okazał się Hiszpan i to on sięgnął po zwycięstwo. Hirt zajął drugie miejsce i dzięki temu został nowym liderem wyścigu.

inf. CCC Sprandi Polkowice / fot. Mario Stiehl

Wyniki 4. etapu Int. Österreich-Rundfahrt (2.HC), Stift Rein/Gratwein - Drobatsch (210,2 km):
  1 Gonzalez Victor De La Parte (Spa) Team Vorarlberg          5:43:50
  2 Jan Hirt (Cze) CCC Sprandi Polkowice
  3 Ben Hermans (Bel) BMC Racing Team                            00:09
  4 Paweł Poljański (Pol) Tinkoff-Saxo                           00:14
  5 Pierre-Roger Latour (Fra) AG2R La Mondiale
  6 Natnael Berhane (Eri) MTN - Qhubeka                          00:22
  7 Stéphane Rossetto (Fra) Cofidis, Solutions Credits           00:32
  8 Egor Silin (Rus) Team Katusha                                00:46
  9 Gregor Mühlberger (Aut) Team Felbermayr Simplon Wels
 10 Brent Bookwalter (USA) BMC Racing Team                       00:50
 11 Thomas Degand (Bel) IAM Cycling                              00:52
 12 Stefan Denifl (Aut) IAM Cycling                              01:01
 13 Robert Kiserlovski (Cro) Tinkoff-Saxo
 14 Chris Anker Sörensen (Den) Tinkoff-Saxo                      01:18
 15 Matija Kvasina (Cro) Team Felbermayr Simplon Wels            01:35
 16 Jure Golcer (Slo) Team Felbermayr Simplon Wels               01:39
 17 Dylan Teuns (Bel) BMC Racing Team                            01:52
 18 Branislau Samoilau (Blr) CCC Sprandi Polkowice               02:00
 19 Sylwester Szmyd (Pol) CCC Sprandi Polkowice                  02:10
 20 Lawrence K Warbasse (USA) IAM Cycling                        02:48
 21 Bruno Manuel Silva Pires (Por) Tinkoff-Saxo                  03:13
 22 Marco Minnaard (Ned) Wanty - Groupe Gobert                   03:19
 23 Tom Jelte Slagter (Ned) Cannondale-Garmin                    03:22
 24 Rudy Molard (Fra) Cofidis, Solutions Credits                 03:34
 25 Davide Villella (Ita) Cannondale-Garmin                      03:46
 26 Hubert Dupont (Fra) AG2R La Mondiale                         04:18
 27 Karel Hnik (Cze) Cult Energy Pro Cycling                     04:56
 28 Francis De Greef (Bel) Wanty - Groupe Gobert
 29 Huub Duijn (Ned) Team Roompot Oranje Peloton
 30 Evgeny Petrov (Rus) Tinkoff-Saxo
 31 Eduard Vorganov (Rus) Team Katusha
 32 Jesus Hernandez Blazquez (Spa) Tinkoff-Saxo
 33 Sebastian Baldauf (Ger) Hrinkow Advarics Cycleangteam
 34 Stephan Rabitsch (Aut) Team Felbermayr Simplon Wels
 35 Clemens Fankhauser (Aut) Hrinkow Advarics Cycleangteam
 36 Romain Hardy (Fra) Cofidis, Solutions Credits
 37 Felix Großschartner (Aut) Team Felbermayr Simplon Wels       05:15
 38 Peter Kusztor (Hun) Amplatz-BMC                              05:25
 39 David Wöhrer (Aut) Tirol Cycling Team                        05:36
 40 Florian Bissinger (Ger) WSA-Greenlife                        06:23
 41 Matej Mohoric (Slo) Cannondale-Garmin                        07:11
 42 Rémy Di Gregorio (Fra) Team Marseille 13 KTM                 07:26
 43 Romain Lemarchand (Fra) Cult Energy Pro Cycling              07:30
 44 Clement Chevrier (Fra) IAM Cycling                           07:39
 45 Benjamin T King (USA) Cannondale-Garmin
 46 Sebastian Schönberger (Aut) Tirol Cycling Team
 47 Marc De Maar (Ned) Team Roompot Oranje Peloton
 48 Nicolas Baldo (Fra) Team Vorarlberg
 49 Amaël Moinard (Fra) BMC Racing Team                          07:46
 50 Johann Van Zyl (RSA) MTN - Qhubeka                           08:42
 51 Jesper Hansen (Den) Tinkoff-Saxo
 52 Leszek Pluciński (Pol) CCC Sprandi Polkowice                 08:49
 53 Hans-Jörg Leopold (Aut) WSA-Greenlife                        09:36
 54 Florian Gaugl (Aut) WSA-Greenlife
 55 Julien El Fares (Fra) Team Marseille 13 KTM
 56 Cyril Lemoine (Fra) Cofidis, Solutions Credits
 57 Mike Terpstra (Ned) Team Roompot Oranje Peloton              10:26
 58 Blel Kadri (Fra) AG2R La Mondiale                            10:57
 59 Berden De Vries (Ned) Team Roompot Oranje Peloton            11:40
 60 Gustav Erik Larsson (Swe) Cult Energy Pro Cycling            11:52
 61 Andi Bajc (Slo) Amplatz-BMC
 62 Yoann Paillot (Fra) Team Marseille 13 KTM                    12:32
 63 Alexander Meier (Ger) Hrinkow Advarics Cycleangteam
 64 Andrea Manfredi (Ita) Bardiani CSF
 65 Stefan Praxmarer (Aut) Tirol Cycling Team
 66 Peter Velits (Svk) BMC Racing Team                           12:47
 67 Manuel Senni (Ita) BMC Racing Team
 68 Etienne Van Empel (Ned) Team Roompot Oranje Peloton          15:30
 69 Maciej Paterski (Pol) CCC Sprandi Polkowice                  15:38
 70 Łukasz Owsian (Pol) CCC Sprandi Polkowice
 71 Markus Götz (Aut) WSA-Greenlife
 72 Adrien Petit (Fra) Cofidis, Solutions Credits
 73 Daniel Paulus (Aut) Team Vorarlberg
 74 Martin Weiss (Aut) Tirol Cycling Team
 75 Dennis Paulus (Aut) Amplatz-BMC
 76 Rick Zabel (Ger) BMC Racing Team
 77 Kristoffer Skjerping (Nor) Cannondale-Garmin
 78 Oliver Zaugg (Swi) Tinkoff-Saxo
 79 Patrick Schelling (Swi) IAM Cycling
 80 Ruben Zepuntke (Ger) Cannondale-Garmin
 81 Alessandro Tonelli (Ita) Bardiani CSF
 82 Florian Schipflinger (Aut) Tirol Cycling Team
 83 Marco Marcato (Ita) Wanty - Groupe Gobert
 84 Christian Mager (Ger) Cult Energy Pro Cycling
 85 Matthias Krizek (Aut) Team Felbermayr Simplon Wels
 86 Guillaume Bonnafond (Fra) AG2R La Mondiale
 87 Joseph Rosskopf (USA) BMC Racing Team
 88 David John Tanner (Aus) IAM Cycling
 89 Frederik Veuchelen (Bel) Wanty - Groupe Gobert
 90 Troels Vinther (Den) Cult Energy Pro Cycling
 91 Youcef Reguigui (Alg) MTN - Qhubeka
 92 Angel Vicioso Arcos (Spa) Team Katusha
 93 Linus Gerdemann (Ger) Cult Energy Pro Cycling                17:20
 94 Quentin Jauregui (Fra) AG2R La Mondiale                      17:48
 95 Moreno Moser (Ita) Cannondale-Garmin                         19:39
 96 Kristian Sbaragli (Ita) MTN - Qhubeka
 97 Mirko Selvaggi (Ita) Wanty - Groupe Gobert
 98 Clément Venturini (Fra) Cofidis, Solutions Credits           19:46
 99 Matej Marin (Slo) Team Felbermayr Simplon Wels               20:01
100 Jan Sokol (Aut) WSA-Greenlife                                20:09
101 Jay Thomson (RSA) MTN - Qhubeka                              20:21
102 Sjoerd Van Ginneken (Ned) Team Roompot Oranje Peloton
103 Maximilian Kuen (Aut) Amplatz-BMC
104 Daniel Lehner (Aut) Team Vorarlberg
105 Grischa Janorschke (Ger) Team Vorarlberg
106 Josef Benetseder (Aut) Hrinkow Advarics Cycleangteam
107 Reinier Honig (Ned) Team Roompot Oranje Peloton
108 Dominik Hrinkow (Aut) Hrinkow Advarics Cycleangteam
109 Alexandre Blain (Fra) Team Marseille 13 KTM
110 Andreas Graf (Aut) Hrinkow Advarics Cycleangteam
111 Andreas Walzel (Aut) Team Vorarlberg
112 Alexander Brus (Aut) WSA-Greenlife
113 Andreas Umhaller (Aut) Amplatz-BMC
114 Michael Gogl (Aut) Tirol Cycling Team
115 Lukas Pöstlberger (Aut) Tirol Cycling Team
116 Martin Schöffmann (Aut) Team Felbermayr Simplon Wels
117 Sven Erik Bystrom (Nor) Team Katusha
118 Alexis Gougeard (Fra) AG2R La Mondiale
119 Jaco Venter (RSA) MTN - Qhubeka                              20:27
120 Gediminas Bagdonas (Ltu) AG2R La Mondiale
121 Rinaldo Nocentini (Ita) AG2R La Mondiale
122 Gerald Ciolek (Ger) MTN - Qhubeka
123 Songezo Jim (RSA) MTN - Qhubeka
124 Bartłomiej Matysiak (Pol) CCC Sprandi Polkowice
125 Paolo Simion (Ita) Bardiani CSF
126 Evaldas Siskevicius (Ltu) Team Marseille 13 KTM
127 Joel Zangerle (Lux) Cult Energy Pro Cycling
128 Gert Joeaar (Est) Cofidis, Solutions Credits
129 Frederik Backaert (Bel) Wanty - Groupe Gobert
130 Mario Schoibl (Aut) Tirol Cycling Team
131 Mateusz Taciak (Pol) CCC Sprandi Polkowice
132 Johnny Hoogerland (Ned) Team Roompot Oranje Peloton
133 Gatis Smukulis (Lat) Team Katusha                            21:05
134 Ignatas Konovalovas (Ltu) Team Marseille 13 KTM
135 Andrea Piechele (Ita) Bardiani CSF                           21:33
136 Marek Canecky (Svk) Amplatz-BMC                              24:44
137 Clement Koretzky (Fra) Team Vorarlberg                       26:48
138 Patrick Jäger (Aut) Team Vorarlberg
139 Luca Sterbini (Ita) Bardiani CSF
140 Simone Sterbini (Ita) Bardiani CSF
141 Jan Tratnik (Slo) Amplatz-BMC                                27:00
142 Andreas Müller (Aut) Hrinkow Advarics Cycleangteam
143 Dejan Bajt (Slo) Amplatz-BMC                                 27:07
144 Jan Ghyselinck (Bel) Wanty - Groupe Gobert                   27:22
145 Daniel Auer (Aut) WSA-Greenlife                              27:36
Klasyfikacja generalna po 4. etapie:
  1 Jan Hirt (Cze) CCC Sprandi Polkowice                      20:08:41
  2 Ben Hermans (Bel) BMC Racing Team                            00:02
  3 Gonzalez Victo De La Parte (Spa) Team Vorarlberg             00:03
  4 Natnael Berhane (Eri) MTN - Qhubeka                          00:15
  5 Pierre-Roger Latour (Fra) AG2R La Mondiale                   00:17
  6 Paweł Poljański (Pol) Tinkoff-Saxo                           00:23
  7 Stéphane Rossetto (Fra) Cofidis, Solutions Credits           00:32
  8 Egor Silin (Rus) Team Katusha                                00:38
  9 Brent Bookwalter (USA) BMC Racing Team                       00:47
 10 Gregor Mühlberger (Aut) Team Felbermayr Simplon Wels
 11 Thomas Degand (Bel) IAM Cycling                              00:52
 12 Stefan Denifl (Aut) IAM Cycling                              01:03
 13 Robert Kiserlovski (Cro) Tinkoff-Saxo                        01:10
 14 Chris Anker Sörensen (Den) Tinkoff-Saxo                      01:27
 15 Matija Kvasina (Cro) Team Felbermayr Simplon Wels            01:37
 16 Jure Golcer (Slo) Team Felbermayr Simplon Wels               01:41
 17 Dylan Teuns (Bel) BMC Racing Team                            01:49
 18 Branislau Samoilau (Blr) CCC Sprandi Polkowice               02:06
 19 Sylwester Szmyd (Pol) CCC Sprandi Polkowice                  02:16
 20 Lawrence K Warbasse (USA) IAM Cycling                        02:50
 21 Bruno Manuel Silva Pires (Por) Tinkoff-Saxo                  03:22
 22 Tom Jelte Slagter (Ned) Cannondale-Garmin
 23 Marco Minnaard (Ned) Wanty - Groupe Gobert                   03:27
 24 Rudy Molard (Fra) Cofidis, Solutions Credits                 03:34
 25 Davide Villella (Ita) Cannondale-Garmin                      03:46
 26 Hubert Dupont (Fra) AG2R La Mondiale                         04:21
 27 Eduard Vorganov (Rus) Team Katusha                           04:48
 28 Romain Hardy (Fra) Cofidis, Solutions Credits                04:56
 29 Stephan Rabitsch (Aut) Team Felbermayr Simplon Wels
 30 Huub Duijn (Ned) Team Roompot Oranje Peloton                 05:02
 31 Francis De Greef (Bel) Wanty - Groupe Gobert                 05:04
 32 Karel Hnik (Cze) Cult Energy Pro Cycling                     05:09
 33 Sebastian Baldauf (Ger) Hrinkow Advarics Cycleangteam
 34 Clemens Fankhauser (Aut) Hrinkow Advarics Cycleangteam
 35 Felix Großschartner (Aut) Team Felbermayr Simplon Wels       05:17
 36 Peter Kusztor (Hun) Amplatz-BMC                              05:26
 37 Florian Bissinger (Ger) WSA-Greenlife                        06:32
 38 Evgeny Petrov (Rus) Tinkoff-Saxo                             06:36
 39 Clement Chevrier (Fra) IAM Cycling                           07:39
 40 Marc De Maar (Ned) Team Roompot Oranje Peloton               07:42
 41 Amaël Moinard (Fra) BMC Racing Team                          07:43
 42 Romain Lemarchand (Fra) Cult Energy Pro Cycling
 43 Nicolas Baldo (Fra) Team Vorarlberg                          07:52
 44 Sebastian Schönberger (Aut) Tirol Cycling Team
 45 Leszek Pluciński (Pol) CCC Sprandi Polkowice                 08:55
 46 David Wöhrer (Aut) Tirol Cycling Team                        09:15
 47 Julien El Fares (Fra) Team Marseille 13 KTM                  09:45
 48 Matej Mohoric (Slo) Cannondale-Garmin                        10:47
 49 Mike Terpstra (Ned) Team Roompot Oranje Peloton              11:09
 50 Rémy Di Gregorio (Fra) Team Marseille 13 KTM                 11:11
 51 Andi Bajc (Slo) Amplatz-BMC                                  11:57
 52 Gustav Erik Larsson (Swe) Cult Energy Pro Cycling            12:05
 53 Jesper Hansen (Den) Tinkoff-Saxo                             12:27
 54 Cyril Lemoine (Fra) Cofidis, Solutions Credits               13:35
 55 Jesus Hernandez Blazquez (Spa) Tinkoff-Saxo                  14:39
 56 Hans-Jörg Leopold (Aut) WSA-Greenlife
 57 Angel Vicioso Arcos (Spa) Team Katusha                       15:23
 58 Rick Zabel (Ger) BMC Racing Team                             15:25
 59 David John Tanner (Aus) IAM Cycling                          15:28
 60 Manuel Senni (Ita) BMC Racing Team                           15:36
 61 Benjamin T King (USA) Cannondale-Garmin                      15:43
 62 Maciej Paterski (Pol) CCC Sprandi Polkowice                  15:44
 63 Marco Marcato (Ita) Wanty - Groupe Gobert                    15:46
 64 Troels Vinther (Den) Cult Energy Pro Cycling                 15:51
 65 Christian Mager (Ger) Cult Energy Pro Cycling
 66 Daniel Paulus (Aut) Team Vorarlberg                          16:07
 67 Yoann Paillot (Fra) Team Marseille 13 KTM                    16:12
 68 Łukasz Owsian (Pol) CCC Sprandi Polkowice                    16:13
 69 Dennis Paulus (Aut) Amplatz-BMC                              16:17
 70 Linus Gerdemann (Ger) Cult Energy Pro Cycling                17:33
 71 Alexander Meier (Ger) Hrinkow Advarics Cycleangteam          17:34
 72 Johann Van Zyl (RSA) MTN - Qhubeka                           17:54
 73 Florian Gaugl (Aut) WSA-Greenlife                            18:02
 74 Matthias Krizek (Aut) Team Felbermayr Simplon Wels           19:14
 75 Moreno Moser (Ita) Cannondale-Garmin                         19:39
 76 Mirko Selvaggi (Ita) Wanty - Groupe Gobert                   19:47
 77 Guillaume Bonnafond (Fra) AG2R La Mondiale                   19:53
 78 Alessandro Tonelli (Ita) Bardiani CSF                        20:01
 79 Sven Erik Bystrom (Nor) Team Katusha                         20:11
 80 Gerald Ciolek (Ger) MTN - Qhubeka                            20:13
 81 Frederik Backaert (Bel) Wanty - Groupe Gobert                20:35
 82 Martin Weiss (Aut) Tirol Cycling Team                        20:45
 83 Kristian Sbaragli (Ita) MTN - Qhubeka                        20:46
 84 Markus Götz (Aut) WSA-Greenlife                              21:39
 85 Blel Kadri (Fra) AG2R La Mondiale                            22:44
 86 Ruben Zepuntke (Ger) Cannondale-Garmin                       23:44
 87 Kristoffer Skjerping (Nor) Cannondale-Garmin
 88 Patrick Schelling (Swi) IAM Cycling                          24:13
 89 Frederik Veuchelen (Bel) Wanty - Groupe Gobert               24:21
 90 Reinier Honig (Ned) Team Roompot Oranje Peloton              24:36
 91 Stefan Praxmarer (Aut) Tirol Cycling Team                    24:43
 92 Berden De Vries (Ned) Team Roompot Oranje Peloton            24:52
 93 Oliver Zaugg (Swi) Tinkoff-Saxo                              25:24
 94 Maximilian Kuen (Aut) Amplatz-BMC                            25:34
 95 Clément Venturini (Fra) Cofidis, Solutions Credits           26:39
 96 Martin Schöffmann (Aut) Team Felbermayr Simplon Wels         26:43
 97 Jan Tratnik (Slo) Amplatz-BMC                                26:52
 98 Clement Koretzky (Fra) Team Vorarlberg                       27:01
 99 Youcef Reguigui (Alg) MTN - Qhubeka                          27:24
100 Evaldas Siskevicius (Ltu) Team Marseille 13 KTM              27:34
101 Joseph Rosskopf (USA) BMC Racing Team                        28:11
102 Gert Joeaar (Est) Cofidis, Solutions Credits                 28:41
103 Quentin Jauregui (Fra) AG2R La Mondiale                      29:05
104 Andrea Manfredi (Ita) Bardiani CSF                           29:13
105 Matej Marin (Slo) Team Felbermayr Simplon Wels               29:21
106 Bartłomiej Matysiak (Pol) CCC Sprandi Polkowice              29:38
107 Andreas Graf (Aut) Hrinkow Advarics Cycleangteam             30:13
108 Jaco Venter (RSA) MTN - Qhubeka                              30:17
109 Simone Sterbini (Ita) Bardiani CSF                           31:10
110 Peter Velits (Svk) BMC Racing Team                           31:13
111 Josef Benetseder (Aut) Hrinkow Advarics Cycleangteam         31:37
112 Jan Sokol (Aut) WSA-Greenlife                                32:11
113 Alexandre Blain (Fra) Team Marseille 13 KTM                  32:23
114 Etienne Van Empel (Ned) Team Roompot Oranje Peloton          32:27
115 Rinaldo Nocentini (Ita) AG2R La Mondiale                     32:48
116 Sjoerd Van Ginneken (Ned) Team Roompot Oranje Peloton        32:50
117 Adrien Petit (Fra) Cofidis, Solutions Credits                32:56
118 Andreas Umhaller (Aut) Amplatz-BMC                           33:32
119 Grischa Janorschke (Ger) Team Vorarlberg                     33:40
120 Andrea Piechele (Ita) Bardiani CSF                           33:44
121 Ignatas Konovalovas (Ltu) Team Marseille 13 KTM              34:15
122 Michael Gogl (Aut) Tirol Cycling Team                        34:20
123 Joel Zangerle (Lux) Cult Energy Pro Cycling                  35:36
124 Alexis Gougeard (Fra) AG2R La Mondiale                       36:47
125 Gediminas Bagdonas (Ltu) AG2R La Mondiale                    36:53
126 Paolo Simion (Ita) Bardiani CSF                              37:02
127 Johnny Hoogerland (Ned) Team Roompot Oranje Peloton          37:07
128 Florian Schipflinger (Aut) Tirol Cycling Team                38:26
129 Lukas Pöstlberger (Aut) Tirol Cycling Team                   39:59
130 Mateusz Taciak (Pol) CCC Sprandi Polkowice                   40:56
131 Marek Canecky (Svk) Amplatz-BMC                              41:12
132 Alexander Brus (Aut) WSA-Greenlife                           42:14
133 Luca Sterbini (Ita) Bardiani CSF                             43:25
134 Gatis Smukulis (Lat) Team Katusha                            43:55
135 Mario Schoibl (Aut) Tirol Cycling Team                       43:58
136 Jan Ghyselinck (Bel) Wanty - Groupe Gobert                   44:03
137 Andreas Walzel (Aut) Team Vorarlberg                         44:25
138 Jay Thomson (RSA) MTN - Qhubeka                              44:38
139 Dominik Hrinkow (Aut) Hrinkow Advarics Cycleangteam          45:01
140 Daniel Lehner (Aut) Team Vorarlberg                          45:05
141 Daniel Auer (Aut) WSA-Greenlife                              50:20
142 Dejan Bajt (Slo) Amplatz-BMC                                 50:26
143 Patrick Jäger (Aut) Team Vorarlberg                          51:35
144 Songezo Jim (RSA) MTN - Qhubeka                              54:32
145 Andreas Müller (Aut) Hrinkow Advarics Cycleangteam        01:01:10

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając błędny fragment tekstu i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: